نمناک سرگرمیفال فال روز جمعه 21 اسفند 1394
فال روزانه ، فال
برای آگاه شدن از اتفاقات مهم پیش روی خود در روز جمعه 21 اسفند 1394 فال روزانه سایت نمناک را بخوانید.
تاریخ انتشار : 21 اسفند 1394
فال روزانه برای متولدین فروردین ماه در روز 21 اسفند 1394

- فال روزانه در روز 21 اسفند 1394 برای متولدین فروردین ماه

 اینجوری نیست که همیشه همه چیز نادرست و اشتباه است:بلکه فقط ممکن است امروز نتوانید باکلاس و تشریفاتی صحبت کنید. تقسیم کردن نگرانی هایتان با دیگری می تواند او را هم در این موقعیت بحرانی درگیر کند، تا جائیکه همه کسانی را که در این ماجرا درگیر هستند را زیر سئوال ببرد. با گفتن اینکه دقیقا چه اتفاقی افتاده می توانید دیگران را آسوده خاطر کنید به جای اینکه به آنها بگویید شما چه فکر می کنید و نظر شما چیست.

فال روزانه برای متولدین اردیبهشت ماه در روز 21 اسفند 1394

- فال روزانه در روز 21 اسفند 1394 برای متولدین اردیبهشت ماه

 امروز ماه برج جوزا کمی زندگی تان را پیچیده می کند. برنامه ریزی کردن برای مسافرت های آینده زیاد کار جالبی نخواهد بود، مگر اینکه بتوانید کمی رویایی باشید. اگر بخواهید روی اطلاعاتی که قرار است بهتان برسد تکیه کنید، به جایی نمی رسید. هم اکنون از جزئیات دست کشیده و روی ایده های بزرگ تمرکز کنید.

فال روزانه برای متولدین خرداد ماه در روز 21 اسفند 1394

- فال روزانه در روز 21 اسفند 1394 برای متولدین خرداد ماه

 خیلی جالب است که شما برای خودتان محدودیت هایی تعیین کرده اید، ولی اطرافیانتان اصرار دارند که شما به اهدافتان برسید!! آنها اگر بدانند که دقیقاً چه چیزی می خواهید احساس بهتری خواهند داشت، چرا که راه کمک کردن به شما را خواهند فهمید. اما وقتی یک بار نیازهای خود را توضیح دادید صحبت تان را ادامه ندهید، وگرنه موضوع را پیچیده تر می کنید. منطقی بودن بهتر از این است که با یک مسئله احساس راحتی بکنید.

فال روزانه برای متولدین تیر ماه در روز 21 اسفند 1394

- فال روزانه در روز 21 اسفند 1394 برای متولدین تیر ماه

زمانی که به نظر می رسد شما روز خیلی خوبی را آغاز کرده اید، موردی پیدا می شود که از شما را از درون عذاب می دهد و جلوی خوشحالپ شما را می گیرد. وقتی که یک موضوع احساسی لاینحل ظاهر می شود شما نمپ دانید چگونه با آن برخورد کرده و چگونه آن را حل کنید. به جای تغییر دادن شرایط اخیر، اکنون سخت تر کار کردن مفید واقع خواهد شد. لازم نیست که به افراد دیگر وابسته باشید تا شما را خوشحال کنند. فقط باید دید خود را تغییر بدهید.
 

فال روزانه برای متولدین مرداد ماه در روز 21 اسفند 1394

- فال روزانه در روز 21 اسفند 1394 برای متولدین مرداد ماه

امروز ماه در دوازدهیمن خانه شما یعنی خانه رازها قرار دارد و بعضی چیزها را از دید شما مخفی نگه می دارد، بنابراین شما نمی توانید منشأ ناراحتی های خود را پیدا کنید. برای شما خیلی مهم است که بفهمید چه چیزهایی را از دست داده اید، اما اطلاعات حیاتی جلوی چشم های هوشیار شما ظاهر نمی شوند. به جای اینکه برای یافتن حقیقت خوتان را عذاب دهید، در حالیکه شکیبایی را پیشه خود می سازید، سعی کنید به اطلاعاتی که دارید قناعت کنید.
 

فال روزانه برای متولدین شهریور ماه در روز 21 اسفند 1394

- فال روزانه در روز 21 اسفند 1394 برای متولدین شهریور ماه

 امروز برای اینکه بتوانید وقت کافی برای استراحت کردن داشته باشید، باید حتماً در اول صبح مشکلات شخصی خود را حل کنید. امروز یک نفر کاری را بهتان پیشنهاد می کند که به نظرتان خیلی عالی می آید، اما درست نیست قبل از تحقیق و بررسی کردن جواب مثبت دهید. این اتفاق می تواند زندگیتان را از این رو به آن رو کند، اما تا وقتی که در مورد این کار به طور کامل تحقیق نکرده اید هیچ اقدامی نکنید.

فال روزانه برای متولدین مهر ماه در روز 21 اسفند 1394

- فال روزانه در روز 21 اسفند 1394 برای متولدین مهر ماه

شما امروز از کلمه ها و ایده هایی استفاده می کنید که به وضوح معرف شخصیت خودتان هستند. اما مشکلی هم وجود دارد؛ شما دریافت ها و برداشت های خود را قبول دارید و بنابراین هنگام صحبت کردن وقت خود را با ابراز کردن چیزهایی که شاید هم واقعی نباشند تلف می کنید. ولی ناامید نشوید؛ هر آنچه که الان شما می گویید نقطه شروعی برای صحبت های بعدیتان خواهد بود.

فال روزانه برای متولدین آبان ماه در روز 21 اسفند 1394

- فال روزانه در روز 21 اسفند 1394 برای متولدین آبان ماه

شما امروز زیاد تمایل ندارید انرژی تان را با صحبت کردن در مورد احساساتتان هدر بدهید، چرا که امروز نسبت به همیشه منطقی تر شده اید. شما در مقابل قطع کردن خوشی های پوچ و بی ارزش خیلی منطقی عمل می کنید. وقتی که شما به منبع محدودیتهایتان رسیدگی می کنید، آن موقع گفتگوها هم برایتان اهمیت پیدا می کنند، اما فراموش نکنید که هیچ محدودیتی در عشق وجود ندارد. پس وقتی برایتان پیش آمد ازش دوری نکنید.

فال روزانه برای متولدین آذر ماه در روز 21 اسفند 1394

- فال روزانه در روز 21 اسفند 1394 برای متولدین آذر ماه

با وجود اینکه امروز اوقات خوشی را در پیش رو دارید اما سعی کنید در آن افراط نکنید. نگذارید آن خوشی را که مدت ها در پی آن بودید شما را به دردسر بیندازد؛ شما کارهای بسیار مهمتری دارید که باید انجام دهید؛ بهترین استعدادهایتان را به کار بگیرید و مشغول شوید. هر چقدر مشتاقتر باشید احتمالا بیشتر از آنچه انتظار دارید پاداش دریافت خواهید کرد.

فال روزانه برای متولدین دی ماه در روز 21 اسفند 1394

- فال روزانه در روز 21 اسفند 1394 برای متولدین دی ماه

ممکن است ترجیح بدهید که الان حس حسادت خود را بروز ندهید و از آشکار شدن آن جلوگیری کنید، اما نمی توانید احساسات خود را به خوبی کنترل کنید. با این وجود، رفتارهای غیرارادی امروز ایده خوبی نیست چرا که شما از این می ترسید که چیزی را که بدست آورده اید از دست بدهید یا فرصتی را که شما را در جستجوی عشق موفق می ساخت را از دست بدهید. هرچقدر احساستی واکنش نشان دهید، موقعیت تان بیشتر به خطر می افتد. پنهان کردن تمایلات تان موثر نخواهدبود، همچنین وضع شما را نشان نخواهد داد. سعی کنید تا میانه رو باشید تا استرس خود را به حداقل برسانید.

فال روزانه برای متولدین بهمن ماه در روز 21 اسفند 1394

- فال روزانه در روز 21 اسفند 1394 برای متولدین بهمن ماه

با وجود اینکه شما حرفهای خیلی مهمی برای گفتن دارید، اما بهترین کار این است که آنها را خیلی بزرگ جلوه ندهید. بهتر است که در مورد بعضی از مسائل با احترام و توجه خاصی صحبت بشود، و وقتی رازهای وجود شما و مکنونات قلبی تان آشکار می شود، نیازی نیست که از بالای یک کوه فریاد بزنید. فراموش نکید که اکنون اگر شما به نرمی و آرام صحبت کنید حرفهایتان تأثیر بیشتری خواهد گذاشت.

فال روزانه برای متولدین اسفند ماه در روز 21 اسفند 1394

- فال روزانه در روز 21 اسفند 1394 برای متولدین اسفند ماه

 برای هر کاری که امروز انجام می دهید باید یک توجیه داشته باشید ولی شاید ذهنتان یاری نکرده و نتوانید خیلی منطقی برخورد کنید. گرچه انگیزه ی پسندیده ای دارید اما در عمل آن را نشان نمی دهید. شما به راحتی می توانید با دلگرمی کامل کاری را انجام بدهید که بعداً ممکن است به خاطر آن پشیمان بشوید.به هرحال، عاقلانه ترین کار این است که به توصیه هایی که می شنوید گوش کنید و حتی اگر  کاملاً هم با آنها موافق نیستید، اعتنایی نکنید.

فال روز جمعه 21 اسفند 1394

فال روز جمعه 21 اسفند 1394
:
امتیاز : 2.9 تعداد رای : 7
این مطلب مفید بود ؟ 4 3
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف