نمناک سرگرمیفال فال روز چهارشنبه 21 بهمن 1394
فال روزانه ، فال
برای مطلع شدن از اتفاقات مهم پیش روی خود در روز چهارشنبه 21 بهمن ماه 1394 فال روزانه سایت نمناک را بخوانید.
تاریخ انتشار : 21 بهمن 1394
بازدید : 6,329 نفر
فال روزانه برای متولدین فروردین ماه در روز 21 بهمن 1394

- فال روزانه در روز 21 بهمن 1394 برای متولدین فروردین ماه

 سعی کنید در اوایل روز کارهای ناتمام خود را انجام دهید تا بتوانید بقیه روز وقت آزاد برای تفریح کردن داشته باشید و دیگر نگران کارهای انجام نشده خود نباشید. حتی اگر تصمیم گرفته اید که بعدازظهر را به طور کامل در خانه بمانید، برای خودتان فضایی ایجاد کنید تا بتوانید برای روزهای آینده خود رویاپردازی کنید. لزومی ندارد آرزوهای خود را کتمان کنید؛ شما می توانید در ذهن خود به هر جا که می خواهید سفر کنید.

فال روزانه برای متولدین اردیبهشت ماه در روز 21 بهمن 1394

- فال روزانه در روز 21 بهمن 1394 برای متولدین اردیبهشت ماه

نگرش های مثبت شما نسبت به زندگی به خصوص اگر از اهداف اصلی خود دور نشوید، امروز به ثمر می نشیند. اگر قرار است تصمیم مهمی بگیرید خیلی زود و در اوایل روز این کار را بکنید، برای اینکه اگر معطل کنید نزدیک بعد از ظهر ممکن است دیدی منفی پیدا کنید. در حالیکه نگرش های منفی را به مثبت اندیشی تبدیل می کنید، سعی کنید واقع بین باشید.

فال روزانه برای متولدین خرداد ماه در روز 21 بهمن 1394

- فال روزانه در روز 21 بهمن 1394 برای متولدین خرداد ماه

امروز شما سعی می کنید مخالفت خود را ابراز کنید، اما این مخالفت شما در جهت تصمیم گیری در خصوص محدودیت های خودتان است نه چیز دیگری. شما حرف ها و ایده های زیادی دارید، اما نمی توانید به راحتی بر افکار منفی و و ناامیدی که افکار تان را تحت تاثیر قرار داده است غلبه کنید. سخت تر کار کردن چیزی نیست که بهتان کمک کند، شما هم اکنون به کمی پایداری، ثبات قدم و افکار مثبت نیاز دارید.

فال روزانه برای متولدین تیر ماه در روز 21 بهمن 1394

- فال روزانه در روز 21 بهمن 1394 برای متولدین تیر ماه

 در حالی که عطارد در نشانه شما قرار دارد شما به راحتی می توانید درمورد چیزهایی که بهشان فکر می کنید صحبت کنید. اما شما باید آرامش داشته باشید و بیشتر از آن حدی که نیاز است صحبت نکنید. اکنون خویشتن داری یک روش کاملاً درست است، چون فقط به این خاطر که شما می خواهید احساسات خود را ابراز کنید دلیل قانع کننده ای نیست که دیگران را از فعالیتهای معمولی روزانه شان دور کنید.

فال روزانه برای متولدین مرداد ماه در روز 21 بهمن 1394

- فال روزانه در روز 21 بهمن 1394 برای متولدین مرداد ماه

امروز بیش از روزهای دیگر امکان این را دارید که اهل عمل باشید. رویاهای شما اهمیت کمتری از کارهایتان ندارند اما شما بیشتر به فکر این هستید که چگونه آنها را حتما به تحقق برسانید. چشمان تان را به افق دوردست بدوزید. مهم نیست که چقدر مانع سر راه شما را گرفته است. تصمیمات استوار شما یکی از عالی ترین نقاط قوت شماست. تمرکز کردن روی اهداف می تواند بهترین ضمانت برای رسیدن به آنها باشد.

فال روزانه برای متولدین شهریور ماه در روز 21 بهمن 1394

- فال روزانه در روز 21 بهمن 1394 برای متولدین شهریور ماه

 شما هم اکنون کمی عصبانی هستید! برای اینکه می دانید ماندن سر قولتان و تمام کردن کارهایی که متقبل شده اید چقدر اهمیت دارد. اما امروز وسوسه خوشگذرانی کردن بیشتر جلوه می کند و شما تاب مقاومت خود را از دست می دهید. خوشبختانه شما قادر هستید آنقدر سخت کار کنید که هم به کارهای قبلی خود برسید و هم برای انجام دادن برنامه های جدی تر وقت کافی پیدا کنید.

فال روزانه برای متولدین مهر ماه در روز 21 بهمن 1394

- فال روزانه در روز 21 بهمن 1394 برای متولدین مهر ماه

شما احساس می کنید که همه کارهایتان به هم گره خورده است. متاسفانه احساس تان به شما  درست می گوید زیرا تمام برنامه هایی را که در دراز مدت برای آنها نقشه کشیده بودید به هم ریخته است، به همین دلیل تمایل دارید که کارهای جدیدی را آغاز کنید اما باز هم مانند سابق با مانع مواجهه خواهید شد. الان زمان مناسبی برای تصمیم گیریهای شما نمی باشد بهتر است برنامه ریزی هایتان را به تعویق بیندازید.

فال روزانه برای متولدین آبان ماه در روز 21 بهمن 1394

- فال روزانه در روز 21 بهمن 1394 برای متولدین آبان ماه

سخت است که امروز گام استواری در محل کار بردارید و سپس آن راه را ادامه دهید. در عوض ممکن است اول کارهای زیادی انجام دهیدولی در آن زمان بدون اینکه پیشرفتی حاصل کنید درجا می زنید. اگر این چرخه متناوب در تمام روز ادامه داشت ریتم خودش را بدست خواهد آورد. به جای تلاش برای تغییر این روند فقط زمانی را که دارید برای تفکر درباره تلاش های پی در پی هدر می دهید کاهش دهید.
 

فال روزانه برای متولدین آذر ماه در روز 21 بهمن 1394

- فال روزانه در روز 21 بهمن 1394 برای متولدین آذر ماه

شما می توانید امروز مانند بوکسور حرفه ای "محمد علی کلی" بجنگید و در عین حال آنقدر سبک روی زمین راه بروید که انگار دارید پرواز می کنید. عقاید قوی و سرسختانه تان به شما این توانایی را می دهد که برای چیزی که برایتان اهمیت بسیاری دارد بجنگید. فقط مطمئن شوید که حریف خود را با دقت انتخاب کرده اید به خاطر اینکه دوست ندارید در مبارزه ای انرژی خود را هدر دهید که می دانید هیچ برنده ای ندارد. راه زیرکانه ای پیدا کنید که از طریق آن احساسات تان را بیان کرده و دیگران نیز با اشتیاق به شما گوش کنند.

فال روزانه برای متولدین دی ماه در روز 21 بهمن 1394

- فال روزانه در روز 21 بهمن 1394 برای متولدین دی ماه

 شما ایده خیلی خاصی برای کارهایی که می خواهید امروز انجام بدهید دارید. شاید شما فکر می کنید که منحرف شدن از برنامه هایتان باعث ناراحتی شما شود، اما هیچ چیزی نمی تواند فراتر از حقیقت باشد. دیدگاه شما در مورد واقعیت هم اکنون می تواند کمی تحریف شده باشد، بنابراین اگر امروز آنطوری که شما تصور می کردید روز متفاوتی نبود، نگران نشوید.

فال روزانه برای متولدین بهمن ماه در روز 21 بهمن 1394

- فال روزانه در روز 21 بهمن 1394 برای متولدین بهمن ماه

 نظر شما درباره عشق می تواند امروز با ایجاد تعادلی بین دلهره و بی اعتناعی بهتر بیان شود. این به این معنی نیست که شما نمی خواهید با شخص مورد نظرتان رابطه خودمانی و راحتی داشته باشید؛ بلکه به این معنی است که شما باز هم نیاز به استقلال و آزادی عمل دارید. حتی ممکن است بین اینکه کدام یک از دو راه زیر را انتخاب کنید گیج و پریشان شوید:رسیدن یا دوری کردن؟؟؟ می توانید این کار را برای خود آسانتر کنید؛ می پرسید چگونه؟  به این فکرنکنید که شخص مورد علاقه تان عکس العمل منفی شدید نشان خواهد داد. با افکار مثبت خود را آرام کنید.

فال روزانه برای متولدین اسفند ماه در روز 21 بهمن 1394

- فال روزانه در روز 21 بهمن 1394 برای متولدین اسفند ماه

 امروز اهداف بلند مدت تان نسبت به همیشه برایتان اهمیت بیشتری پیدا کرده اند، اما لزومی ندارد که آنها حتماً واقع بینانه باشند. این سخن در مورد یک برنامه یا کارهای معمولی در لیست فعالیت های روزانه تان صدق نمی کند. بلکه در مورد رویاهای خلاق و سازنده ای است که باعث می شوند شما فراتر از روزمرگی و مرزهای جهان واقعی حرکت کنید.

فال روز چهارشنبه 21 بهمن 1394

فال روز چهارشنبه 21 بهمن 1394
:
امتیاز : 3.2 تعداد رای : 11
این مطلب مفید بود ؟ 7 4
برچسب ها :
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف