نمناک سرگرمیفال فال روز دوشنبه 21 دی 1394
فال ، فال روزانه
برای آگاه شدن از وقایع مهم پیش روی خود در روز دوشنبه 21 دی ماه 1394 و متناسب با ماه تولدتان فال روزانه سایت نمناک را بخوانید.
تاریخ انتشار : 21 دی 1394
فال روزانه برای متولدین فروردین ماه در روز 21 دی 1394

- فال روزانه در روز 21 دی 1394 برای متولدین فروردین ماه

حتی اگر شما خودتان هم کارهای انجام نشده ای داشته باشد، ولی امروز در خانه تان مشکلی پیش می آید که باید یه آن رسیدگی کنید. اتفاقی که اصلاً انتظارش را نداشتید ممکن است تمام برنامه های شما را تحت تأثیر خود قرار دهد. اما نگران برنامه ریزی های قبلی خود نباشید، چراکه با یک تلفن و یا سپردن به یک نفر مطمئن می توانید آنها راتغییر دهید. درعوض بدون اینکه پیش بینی کنید به کجا می روید، به دنبال ناشناخته ها بروید. البته کمی احتیاط و عدم اعتماد هم چیز خوبی است.

فال روزانه برای متولدین اردیبهشت ماه در روز 21 دی 1394

- فال روزانه در روز 21 دی 1394 برای متولدین اردیبهشت ماه

شما اعتقاد دارید که برای مشکلی که شما را به زحمت انداخته راه حل مناسبی دارید. متاسفانه چند لحظه بعد و قبل از اینکه در مسیر درستی قرار بگیرید نظرتان عوض می شود. نظر خود را خیلی زود تغییر ندهید، بهتر است صبر کنید تا ببینید که بعدا نیز نظرتان همین خواهد بود یا اینکه جواب نهایی تان با جواب الان فرق خواهد کرد یا نه؟ پس حواستان باشد، اهمیت دادن شما به مسائل اورژانسی و فوری بعضی وقتها باعث می شود که تصمیمات جاهلانه بگیرید!

فال روزانه برای متولدین خرداد ماه در روز 21 دی 1394

- فال روزانه در روز 21 دی 1394 برای متولدین خرداد ماه

 هم اکنون شما آنقدر رُک و راست هستید که هرکسی می توانند کارهایی که انجام می دهید را ببیند! حقیقت این است که شما روشی در پیش گرفته اید که اصلا جانب احتیاط را رعایت نمی کنید. اگر بخواهید بیش از اندازه رک و بی پرده باشید، قدرت خودتان را از دست خواهید داد و همچنین فرصت پیشرفت کردن را نیز از دست خواهید داد.

فال روزانه برای متولدین تیر ماه در روز 21 دی 1394

- فال روزانه در روز 21 دی 1394 برای متولدین تیر ماه

رئیس شما بهتان مسئولیتی را واگذار می کند که باب میلتان نیست، بنابراین دنبال کردن آن و تمام کردنش طبق برنامه برای شما کار راحتی نیست. شما وقتی مجبور می شوید سخت کار کرده و کاری را به موقع تمام کنید، قابلیتهایی را دارا هستید که می توانید ازشان استفاده کنید. اما وقتی فکر می کنید فقط وقتتان را تلف کرده اید، خیلی زود خسته می شوید. متاسفانه امروز شما برای ثابت نگه داشتن بعضی چیزها بیهوده تلاش می کنید، خصوصا اگر به همه جا نگاه کنید به جز جایی که ایستاده اید و کاری را انجام دهید! پس روی برنامه های بلند مدتتان تمرکز نکنید و  سعی کنید پله پله جلو بروید.
 

فال روزانه برای متولدین مرداد ماه در روز 21 دی 1394

- فال روزانه در روز 21 دی 1394 برای متولدین مرداد ماه

 یک روش عملی برای ارتباط برقرار کردن اکنون باعث شده است که شما کمی آرام تر حرکت کنید، اما واقعیت زندگی فقط تفریح کردن و سرگرمی نیست. شما امروز باید رفتاری جدی داشته باشید و بسیار مهم است که با هر کسی که به شما نزدیک می شود صادق باشید. فرضیه پردازی نکنید؛ اگر شما از اینکه بتوانید روی شخص دیگری حساب کنید اطمینان کافی ندارید، فقط نظریات خود را با او در میان گذاشته و ببینید که بحث به کدام سمت هدایت می شود.

فال روزانه برای متولدین شهریور ماه در روز 21 دی 1394

- فال روزانه در روز 21 دی 1394 برای متولدین شهریور ماه

 شما امروز حتی اگر تلاش کنید که جدی نشان داده شوید، باز هم نمی توانید از لبخند زدن اجتناب کنید. شما نمی خواهید خوشحالی خود را پنهان کنید، بلکه فقط قصد ندارید بدین وسیله خود نمایی کنید. به یاد داشته باشید این فقط طرز فکر خود شماست. تا موقعی که برای دیگران هم آرزوهای خوب و زیبا داشته باشید، هیچ کس به خاطر اینکه احساس خوبی دارید بهتان ایراد نمی گیرد.

فال روزانه برای متولدین مهر ماه در روز 21 دی 1394

- فال روزانه در روز 21 دی 1394 برای متولدین مهر ماه

 بودن بین بقیه چیزی است که امروز بهش نیاز دارید. حتی اگر ظرفیت این را داشته باشید که تنهایی کار کنید، بودن در میان یک گروه می تواند به حس امنیت و آرامش شما بیفزاید. شما در این فکر هستید که آیا نظراتتان را با افراد هم فکر در میان بگذارید و یا اینکه همکارانتان را در اهداف مشترک سهیم کنید یا نه؟! ملحق شدن به تلاشهای گروهی امری ستودنی و قابل احترام است، اما مسیر پیشرفت خود را از دست ندهید.

فال روزانه برای متولدین آبان ماه در روز 21 دی 1394

- فال روزانه در روز 21 دی 1394 برای متولدین آبان ماه

 زیادتر شدن کارها و وظایف شغلیتان، شما را به سمت ارتباط برقرارکردن با یک شریک پرجنب و جوش و یا یک دوست جدید جلب می کند. اما این کار چندان هم ساده نیست، برای اینکه شما می توانید موانعی را که پیش رویتان است را ببینید. لازم نیست زیاد عجله کنید؛ آرامش داشتن و خونسرد بودن از عجله داشتن مفیدتر است. از وقت خود به درستی استفاد کنید وگرنه بعداً انتقاد کردن از موانع و مشکلات هیچ فایده ای نخواهد داشت.

فال روزانه برای متولدین آذر ماه در روز 21 دی 1394

- فال روزانه در روز 21 دی 1394 برای متولدین آذر ماه

شما امروز نمی دانید که باید چه کار کنید! برای اینکه فعالیت های منظم روزانه تان تحت تاثیر چیزی واقع شده که کاملاً از کنترل شما خارج است. خوشبختانه نگرش مثبت تان بهتان کمک می کند، اما باید نسبت به قبل کمتر راحت طلب باشید. فراموش نکنید هر اتفاقی که می افتد می تواند حرکتی بزرگ به سوی پیشرفت و موفقیت تان باشد.

فال روزانه برای متولدین دی ماه در روز 21 دی 1394

- فال روزانه در روز 21 دی 1394 برای متولدین دی ماه

امروز روزی است که همه اطرافیانتان کاملاً با شما مخالف هستند، حتی اگر شما بدانید که چه حرفهایی باید بزنید، باز هم آنها حرفهای شما را تأیید نخواهند کرد! اما با وجود این شما باز هم می خواهید حرف خود را بزنید!! فراموش نکنید که شما بالاخره از این نمایش خسته می شوید و این موضوع پیامهای شما را کاهش می دهد. حرفهای خود را بزنید و بعد ساکت شوید، در این صورت می توانید به صحبتهای افراد دیگر هم گوش بدهید.

فال روزانه برای متولدین بهمن ماه در روز 21 دی 1394

- فال روزانه در روز 21 دی 1394 برای متولدین بهمن ماه

امروز ممکن است با ضد و نقیض هایی روبرو شوید، تا جایی که کارها و وظایف معمولی روزانه کسل کننده تر و یکنواخت تر از همیشه به نظر می رسند. راه حل شما می تواند هر چیزی را تغییر دهد و می تواند یک شغل کم تحرک و ثابت را به شغلی کمیاب و خاص تبدیل کند. ولی نباید از به قدرت رسیدن در شغلتان هراس داشته باشید، برای اینکه شما قادر هستید از این قدرن در جهت مؤثری استفاده کرده و به اهداف والای خود نزدیک بشوید.

فال روزانه برای متولدین اسفند ماه در روز 21 دی 1394

- فال روزانه در روز 21 دی 1394 برای متولدین اسفند ماه

امروز پافشاری کردن روی اعتقاداتان، چه در محل کار، خانه و یا اجتماع که باشد باعث بالا رفتن قدرت شما می شود. روش خاص شما برای نگاه کردن به جهان می تواند برای دیگران هم الهام بخش باشد، بنابراین وقتی در مورد نگرش خود نسبت به آینده صحبت می کنید، هیچ حقیقتی را مخفی نکنید. با فکر کردن به نگرانی ها و آرزوهای بیهوده و به درد نخور وقتتان را تلف نکنید. در عوض فقط لحظه حال را درک کرده و رهبری تمام کسانی که می خواهند از شما پیروی کنند را برعهده بگیرید.

فال روز دوشنبه 21 دی 1394

فال روز دوشنبه 21 دی 1394
:
امتیاز : 3.5 تعداد رای : 13
این مطلب مفید بود ؟ 9 4
برچسب ها :
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف