نمناک سرگرمیفال فال روز جمعه 22 آبان 1394
فال ، فال متولد بهمن
با خوندن فال روزانه سایت نمناک میتونید از اتفاقاتی که روز جمعه 22 آبان 1394 انتظار شما رو میکشن آگاه بشین.
تاریخ انتشار : 22 آبان 1394
فال روزانه برای متولدین فروردین ماه در روز 22 آبان 1394

- فال روزانه در روز 22 آبان 1394 برای متولدین فروردین ماه

شما دیگر مانند سابق مشتاق پیشرفت در مراحل زندگی تان نیستید اما دوستان، شریک زندگی تان یا اعضای خانواده تان شما را یاری می دهند تا از این فکر خارج شوید و به فعالیت های سابق تان برگردید. سکون و بی حرکتی شما به دلیل یک واقعه ناگوار است که در زندگی تان رخ داده است اما بهتر است به مسائل فرعی زندگی تان توجهی نداشته باشید تا بتوانید به درجات بالا صعود کنید.

فال روزانه برای متولدین اردیبهشت ماه در روز 22 آبان 1394

- فال روزانه در روز 22 آبان 1394 برای متولدین اردیبهشت ماه

شما امروز بسادگی می توانید همه کارهایتان را خیلی راحت بگیرید. ممکن است مقدار زمان و پولی که در طول یک پروژه طولانی مدت هزینه می شوند را دست کم بگیرید. با این وجود باید تمام این دلایلی که شما را از اتمام کارتان برحذرمی دارند کنار بگذارید. اما لازم نیست برای وقت کمی که دارید هیجان زده و نگران شوید؛ این هیاهو را فراموش کرده؛ در کار خود غرق شوید و ذهن خود را از همه این مشغولیت ها پاک کنید.

فال روزانه برای متولدین خرداد ماه در روز 22 آبان 1394

- فال روزانه در روز 22 آبان 1394 برای متولدین خرداد ماه

به خاطر تغییراتی که تازگی در زندگی تان ایجاد شده، طی این چند هفته گذشته انتظارات شما از روابط دوستانه تان بیشتر شده است. خیلی خوب است که دوباره برای خود اهداف مهم تری را ایجاد کنید، البته قبل از اینکه واقعیت ها این کار را برایتان بکنند!! رویاهای کاذب و دورغین به شکست می انجامد، پس تا موقعی که فرصت دارید، واقعیت ها و حقایق مربوط به خود را دوباره بررسی کنید.

فال روزانه برای متولدین تیر ماه در روز 22 آبان 1394

- فال روزانه در روز 22 آبان 1394 برای متولدین تیر ماه

 ممکن است فردی اکنون وارد زندگیتان شود تا شما را با یک تصور جدید روبررو کند و به یک عرصه جدید تفکر هدایت کند. نیرویی که در برابر تغییرات آینده دوام می آورد را هدر نده. حقایقی که کشف می کنی می تواند شما را از موقعیت ناخوشایندی که در آن هستی خارج کند. جریان های متداول روزمره شما را هدایت خواهد کرد، از اینکه آنها را وارد زندگیت کنی نترس.

فال روزانه برای متولدین مرداد ماه در روز 22 آبان 1394

- فال روزانه در روز 22 آبان 1394 برای متولدین مرداد ماه

امروز هرچقدر که سعی کنید متعادل تر و بهتر باشید، رویاهای شما نیز عینی تر شده و بیشتر به واقعیت نزدیک می شوند. حتی اگر فکر می کنید که منطق و قانونتان جواب نمی دهد، ولی باز هم چیزهایی که می خواهید را در ذهنتان مجسم کرده و برای رسیدن به آنها برنامه ریزی کنید. با این کار اتفاقاتی خواهد افتاد که حتی در تصورتان نیز نمی گنجد

فال روزانه برای متولدین شهریور ماه در روز 22 آبان 1394

- فال روزانه در روز 22 آبان 1394 برای متولدین شهریور ماه

امروز شما از دید احساسی خوب کار کرده اید، اما اگر منظور خود را روشن بیان نکنید نتیجه معکوس خواهید گرفت. احتمالاتی که شما را آشفته تر از همیشه کرده اند و شاید حتی نتوانیدآنها را تشخیص بدهید، مشکل را پیچیده تر می کنند. پس جلو بروید و اجازه بدهید دیگران بفهمند شما چه نیازهایی دارید، اما به خاطر اینکه به هدفتان برسید عملکردهای خود را از آنها مخفی نکنید.

فال روزانه برای متولدین مهر ماه در روز 22 آبان 1394

- فال روزانه در روز 22 آبان 1394 برای متولدین مهر ماه

شما امسال خیلی تلاش کرده اید که موقعیت خود را از نظر حرفه ای بالاتر ببرید. باوجود این امروز از این همه کار سخت خسته شده اید. به احساسات خود خیلی توجه کنید، چرا که شما اصلا از ناامیدی و یاس که در حال رشد کردن و بزرگ شدن است آگاه نیستید. این ناامیدی در آخر راه می تواند مشکلتان خیلی زیادی را به وجود آورد. پنهان کردن ناامیدی تان شاید برای مدت کوتاهی جواب بدهد، اما در دراز مدت ممکن است باعث خشم و عقده های فروخورده و یا حتی ناراحتی های عاطفی شود. سهیم کردن یک دوست در احساسات تان بهتان کمک می کند تا فشاری که روی خود احساس می کنید را کم کنید.

فال روزانه برای متولدین آبان ماه در روز 22 آبان 1394

- فال روزانه در روز 22 آبان 1394 برای متولدین آبان ماه

امروز شما کارهای بسیار زیادی دارید که باید در محل کار به آنها بپردازید، به گونه ای که حتی شاید نفهمید که از کجا شروع کرده اید. به جای اینکه دیگران را درگیر مشکل خود بکنید، بهتر است که سریع دست به کار شده و تا حد توانتان تلاش کنید. زمانی که به جای کنترل کردن یک موضوع فقط تظاهر به انجام دادن این کار می کنید در حالیکه واقعاً آن را انجام نداده اید، این رفتار شما بسیار مشهود و بارز است.

فال روزانه برای متولدین آذر ماه در روز 22 آبان 1394

- فال روزانه در روز 22 آبان 1394 برای متولدین آذر ماه

حتی در این طولانی ترین روز سال، هنگامی که در مورد مفهوم زندگی سئوالهایی به ذهنتان خطور می کند، ممکن است مجبور شوید به اعماق تاریک یک شب نفوذ کنید. خوشبختانه این مسأله غامض نسبت به هستی خیلی پایدار نیست، بنابراین شما به زودی قادر خواهید بود به همان رویه واقع بینی خود در زندیگی تان برگردید. اگر از خودتان یا مسیری که در پیش گرفته اید زیاد مطمئن نیستید، قبل از اینکه تصمیم مهمی بگیرد صبر کنید تا ببینید که چه اتفاقی می افتد.

فال روزانه برای متولدین دی ماه در روز 22 آبان 1394

- فال روزانه در روز 22 آبان 1394 برای متولدین دی ماه

شما امروز با کمک منطق تان می توانید دیدگاه خوبی حاصل کنید. اما این بدین معنی نیست که شما به رویاهایتان اجازه ایجاد کردن یه رابطه دوستانه ایده آل تر می دهید. هم اکنون بهترین استراتژی برای شما این است که در عین حال که روابط عادی خود را حفظ می کنید، تسلیم عشق نشوید.

فال روزانه برای متولدین بهمن ماه در روز 22 آبان 1394

- فال روزانه در روز 22 آبان 1394 برای متولدین بهمن ماه

شما امروز احساس می کنید که مطلبی را از دیگران پنهان کرده اید، اما حتی قبل از اینکه خودتان متوجه بشوید آن موضوع آشکار خواهد شد و دیگران متوجه آن می شوند. البته این اتفاق خوبی است، برای اینکه رازهایی که شما از گفتنشان خودداری می کنید مانع برقراری ارتباط با افراد خاص می شوند. اگر شما عمداً سعی در گمراه کردن کسی داشته باشید، حتی اگر یک غفلت آگاهانه باشد-- لحظه های فراموش نشدنی و خاطره انگیز خیلی زود از بین می روند.

فال روزانه برای متولدین اسفند ماه در روز 22 آبان 1394

- فال روزانه در روز 22 آبان 1394 برای متولدین اسفند ماه

در ابتدا نقشه شما این بود که به تمام نظرات و آراء همسن و سال های خودتان گوش دهید و بعد برای موافقت و توافق میان آنها گام بردارید. شما فکر می کنید که ظاهر شدن و کاملا حاضر بودن میتواند برای حل اختلاف عقاید موثر و کارآمد باشد. متاسفانه شما عقیده استوار و عالی خود را به حساب نیاورده اید. شما می دانید که الان چه می خواهید و ممکن است بسیار مشتاق باشید که تمایل و اشتیاق خودتان را به دیگران نیز تحمیل کنید. به غریزه خود اعتماد کنید و تا زمانیکه همه نظرات خود را اعلام نکرده اند صبر کنید و بعد شما عقیده خود را بیان کنید.

فال روز جمعه 22 آبان 1394

فال روز جمعه 22 آبان 1394
:
امتیاز : 3.3 تعداد رای : 15
این مطلب مفید بود ؟ 10 5
برچسب ها :
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف