نمناک سرگرمیفال فال روز سه شنبه 22 تیر 1395
فال روزانه ، فال
برای آگاه شدن از وقایع مهم پیش روی خودتان در روز سه شنبه 22 تیر ماه 1395 فال روزانه سایت نمناک را بخوانید.
تاریخ انتشار : 22 تیر 1395
فال روزانه برای متولدین فروردین ماه در روز 22 تیر 1395

- فال روزانه در روز 22 تیر 1395 برای متولدین فروردین ماه

لزومی ندارد درباره جایگاه و موقعیت خود زیادی مبالغه کنید؛ چراکه کمتر حرف زدن از زیادی حرف زدن بیشتر تأثیر می گذارد. فراموش نکنید که سستی ها و ضعف هایتان شما راگول زده و شما وسوسه می شوید بیشتر از آن چیزی که حس می کنید به خودتان اطمینان کنید و برایتان مانع ایجاد می کنند. مغرور بودن به خود باعث عقب گرد شما می شود. باوجود اینکه اگربه روشنی خود را مطرح کرده و خودتان باشید دیگران هم شما را خواهند دید.

فال روزانه برای متولدین اردیبهشت ماه در روز 22 تیر 1395

- فال روزانه در روز 22 تیر 1395 برای متولدین اردیبهشت ماه

ممکن است فکر کنید که دارید به شرایطی که در آن قرار دارید واکنش نشان می دهید اما اکنون واکنش های شما بیشتر از حد معمول است و ممکن است دیگران اعتقاد داشته باشند که از نیروی غیرضروری استفاده می کنید. به هر حال بین عقل و شعور شما و خودتان و اینکه دیگری از رفتار شما چه برداشتی می کند تفاوتی وجود دارد. اگر بتوانید در رابطه با هر صحبتی که امروز می کنید و شدت احساسات تان تعادل ایجاد کرده و شدت آن را کاهش دهید قادر خواهید بود که تنش و اضطراب را در زندگی تان به مقدار قابل ملاحظه ای از بین ببرید.

فال روزانه برای متولدین خرداد ماه در روز 22 تیر 1395

- فال روزانه در روز 22 تیر 1395 برای متولدین خرداد ماه

دوستان تان شاید امروز کمی برایتان ایجاد زحمت کنند، چرا که شما می خواهید در فعالیت ها و کارهایشان به آنها ملحق شوید. شما شاید خودتان هم کارهای دیگری داشته باشید، اما اگر نتوانید کارهایتان را با برنامه ریزی زمانی خود هماهنگ کنید عصبانی خواهید شد. در نهایت شما باید یک نفر را از خودتان ناامید کرده و دست رد به سینه اش بزنید. اگر به برنامه های شخصی خود برسید شادتر خواهید بود.

فال روزانه برای متولدین تیر ماه در روز 22 تیر 1395

- فال روزانه در روز 22 تیر 1395 برای متولدین تیر ماه

 امروز ممکن  است یکی از دوستان یا همکارلنتان خیلی پرادعا و پرخاشگر به نظر برسد، و این موضوع داشتن یک گفتگوی مهم را سخت می سازد. شما نمی خواهید آسیب پذیری احساسی خود را در مقابل منفی بافی یک نفر دیگر آشکار کنید. اگر به نظر می رسد که این مورد برای شما مثل افراد دیگر است پس در مقابلش حالت تدافعی نداشته باشید و دیوارهایی که دور خود کشیده اید را خراب کنید. سعی کنید که منشأ عصبانیت این فرد را تشخیص داده و بعد بببنید که ادامه بحث به کجا می کشد.

فال روزانه برای متولدین مرداد ماه در روز 22 تیر 1395

- فال روزانه در روز 22 تیر 1395 برای متولدین مرداد ماه

به نظر می رسد که انسانهای دور و برتان روش کاریشان را تغییر داده تا بیشتر به شما نزدیک شوند، اما شما نمی توانید به انگیزه های آنها اطمینان کنید. کسی از روی عمد گفته ها را سوءتعبیر نمی کند و یا سعی نمی کند شما را به اشتباه بیندازد، اما شما می توانید بگویید که آنها کاملاً به فکر شما نیستند. بیهوده تلاش نکنید؛ شما نمی توانید اجبار کنید که چیزی زودتر از موعدش اتفاق بیفتد. اجازه بدهید که هرکسی حرفهایش را بزند و سپس شما توانای فهمیدن اینکه چه کسی راست می گوید را پیدا خواهید کرد.

فال روزانه برای متولدین شهریور ماه در روز 22 تیر 1395

- فال روزانه در روز 22 تیر 1395 برای متولدین شهریور ماه

 در حالیکه بهرام در نشانه شما قرار می گیرد و به شما گرما می بخشد، تا چندین هفته بعد به شما انرژی می دهد، شما باید خودتان را برای تغییرات بزرگی که در زندگی تان اتفاق افتاده است آماده کنید. اما توصیه نمی شود که به خاطر این انرژی های تازه یافت شده خودتان را خسته کنید. از اهداف خود به طور سنجیده استفاده کنید و باید بتوانید تابستان امسال را تبدیل به پربارترین تابستانی بکنید که تا به حال وجود داشته است.

فال روزانه برای متولدین مهر ماه در روز 22 تیر 1395

- فال روزانه در روز 22 تیر 1395 برای متولدین مهر ماه

امروز آخرین روزی است که خورشید در نشانه شما حضور دارد، شما نیز احساس می کنید که وقت تان تمام شده است! رابطه های شما هیجان انگیزتر می شوند و در حالیکه شور و اشتیاق تان شدیدتر می شود، بیشتر از قبل احساس سرزندگی می کنید. فکرتان را تغییر داده تا بتوانید انواع بیشتری از مسئولیت ها و خدمات را برعهده بگیرید، برای اینکه تلاش و سخاوتمندی و بخشش مضاعف شما باعث می شود این روزها حس بهتری نسبت به خودتان پیدا کنید.

فال روزانه برای متولدین آبان ماه در روز 22 تیر 1395

- فال روزانه در روز 22 تیر 1395 برای متولدین آبان ماه

درستکاری شما بهترین اسلحه ای است که می توانید داشته باشید، برای اینکه وقتی دیگران قصد و نیت شما را می فهمند کمتر می توانند در مقابل شما مقاومت کنند. اما امروز اهداف شما ارتباطی با جهان مادی ندارد. برای اینکه شما می خواهید تجربه معنوی مهمی داشته باشید که به هیجانات دامن بزند. سعی نکنید جلب توجه کنید؛ به جای حرف زدن در مورد خود سعی کنید با اعمالتان خود را مطرح کنید.

فال روزانه برای متولدین آذر ماه در روز 22 تیر 1395

- فال روزانه در روز 22 تیر 1395 برای متولدین آذر ماه

 شما باید بدانید که یک روز بیشتر از 24 ساعت طول نمی کشد و بخشی از این ساعت هم صرف خوابیدن و غذا خوردن می شود. البته شما توانایی این را دارید که در مدت زمان کوتاه کارهای زیادی نجام بدهید اما زیاد هم نباید به خودتان اطمینان داشته باشید. قبل از اینکه فرصتهایتان را از دست بدهید باید از هر پیش آمدی به نفع خود استفاده کنید.

فال روزانه برای متولدین دی ماه در روز 22 تیر 1395

- فال روزانه در روز 22 تیر 1395 برای متولدین دی ماه

 یک بار دیگر شما بین وظایف کاریتان و مسئولیت های خود در خانه قرار گرفته اید. در حال حاضر حتی اگر موقتی باشد، شما باید بتوانید هر نوع مشکلی را حل کنید. خوشبختانه دور و بری هایتان به خاطر شما و به طور موازی با شما حرکت می کنند و با کمک کردن به شما واقعاً معجزه خواهند کرد. شما آدم نادانی نیستید!! اما بهتر است این رازی را که بهتان گفتیم فعلاً به هیچ کس نگویید!

فال روزانه برای متولدین بهمن ماه در روز 22 تیر 1395

- فال روزانه در روز 22 تیر 1395 برای متولدین بهمن ماه

 شما در حال حاضر نمی توانید به اندازه ای که دوست دارید روی اطرافیانتان حساب کنید. به نظر می رسد همین که یک اتفاق جدی پیش می آید، همه دور و بری هایتان غیبشان می زند. و در نهایت متزلزل بودن یکی از نزدیکانتان ممکن است بازتاب بی میلی های شما باشد که نتیجه آن داشتن یک رابطه ناسالم است. اما هنوز هم نیازی نیست فرد دیگری را مجبور کنید تا از دستورات شما پیروی کند. به جای اینکه صبر کنید تا این رابطه به شما لطمه بزند زودتر آن را به هم بزنید.

فال روزانه برای متولدین اسفند ماه در روز 22 تیر 1395

- فال روزانه در روز 22 تیر 1395 برای متولدین اسفند ماه

با وجود اینکه شما امروز کارهای زیادی برای انجام دادن دارید، اما ممکن است مایل باشید که رهبری دوستان تان را نیز بر عهده بگیرید. احتمالا متعجب می شوید چرا که می بینید چقدر سریع دیگران رهبری شما را می پذیرند، و یکباره هیجان زده می شوید و به این باور می رسید که تنها نیستید. اما مراقب باشید که چگونه با آنها ارتباط برقرار می کنید، به خاطر اینکه ممکن است دیگری را با داوری شتاب زده خود ناراحت کنید. آرام باشید و قبل از اینکه حرفی بزنید خوب فکر کنید. در مجامع اجتماعی مودب باشید چرا که بدین ترتیب میتوانید در زندگی تان موفق باشید.
 

فال روز سه شنبه 22 تیر 1395

فال روز سه شنبه 22 تیر 1395
:
امتیاز : 4.1 تعداد رای : 11
این مطلب مفید بود ؟ 9 2
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف