نمناک سرگرمیفال فال روز دوشنبه 22 شهریور 1395
فال روزانه ، فال
برای آگاه شدن از اتفاقات مهم پیش روی خودتان در روز دوشنبه 22 شهریور ماه 1395 فال روزانه سایت نمناک را بخوانید.
تاریخ انتشار : 22 شهریور 1395
بازدید : 6,652 نفر
فال روزانه برای متولدین فروردین ماه در روز 22 شهریور 1395

- فال روزانه در روز 22 شهریور 1395 برای متولدین فروردین ماه

 همه چیز به نظر خوب می رسد، اما شما قبل از اینکه بتوانید امکاناتی که در اطرافتان هست را ببینید مجبور هستید با نقطه ضعفهایتان نیز روبرو شوید. این سخن بدین معنی نیست که شما فقط می توانید یک گزینه برای انتخاب کردن داشته باشید و یا اینکه باید رفتار بخصوصی داشته باشید. این گفته مربوط به نگرش کلی شما است، اگر شما فکر می کنید که فرد موفقی هستید پس در واقع اینگونه هستید. فقط باید خیلی کار کرده تا این امکان به وجود بیاید.

فال روزانه برای متولدین اردیبهشت ماه در روز 22 شهریور 1395

- فال روزانه در روز 22 شهریور 1395 برای متولدین اردیبهشت ماه

اگر امروز کارهایتان خیلی کند پیش می رود زیاد ناراحت نشوید. فقط در حالی که سرعت خودتان را بیشتر می کنید از کار کردن نیز لذت ببرید. اگر شما سعی کنید که خیلی سریع برنامه هایتان را مرتب کنید ممکن است ناامید بشوید، برای اینکه در عین حال که احساس خستگی می کنید انرژیتان نیز تحلیل می رود. در حال حاضر سعی کنید که نکات مبهم را برای خود از بین ببرید تا همه چیز خوب به نظر برسد؛ شما بعداً هم می توانید به کارهایتان برسید.

فال روزانه برای متولدین خرداد ماه در روز 22 شهریور 1395

- فال روزانه در روز 22 شهریور 1395 برای متولدین خرداد ماه

اگر امروز در محل کارتان گامی استوار و محکم بردارید بهتر می توانید کارکنید؛ تا آنجایی که می بینید تمام کارهایتان را زودتر از آنچه انتظار داشتید به پایان رسانده اید. قبل از آغاز هر پروژه جدیدی خوب است که مطمئن شوید تمام ابزار و تجهیزات را آماده کرده اید. قبل از اینکه شروع به کار کنید بیندیشید و مطمئن شوید که همه جوانب کار را در نظر گرفته اید. اگر قبل از هر کاری اول وظایفی که در خانه دارید را انجام دهید خود و دیگران را از یک دردسر و گرفتاری بزرگ نجات داده اید.

فال روزانه برای متولدین تیر ماه در روز 22 شهریور 1395

- فال روزانه در روز 22 شهریور 1395 برای متولدین تیر ماه

 اکنون در چشمان شما برق هیجان انگیزی دیده می شود و توانایی شما در متقاعد کردن دیگران واقعاً کسانی را که به شما نزدیکند می ترساند. اگرچه لزوماً شما عصبانی نیستید، اما کاملاً مشخص است که شما حاضرید برای رسیدن به چیزهایی که دوست دارید بجنگید. اگر به نظر می رسد که دیگران به خاطر عملکردهای شما ناراحت شده اند، آنها را مطمئن کنید که شما قصد ندارید به کسی ضرر  بزنید و شما فقط به خاطر چیزهایی که کشف کرده اید بسیار احساساتی شده اید. سپس یک نفس عمیق کشیده و همه برنامه های خود را برایشان شرح دهید.

فال روزانه برای متولدین مرداد ماه در روز 22 شهریور 1395

- فال روزانه در روز 22 شهریور 1395 برای متولدین مرداد ماه

ممکن است شما وسوسه شوید که از یک درگیری شدید با یک دوست یا شریک صرف نظر کنید فقط به خاطر اینکه به طور ذاتی می دانید که تعاملات اخیر شما به مسیر درستی منتهی نمی شود. اما به این معنی نیست که روابط شما ناپایدار است؛ آن به این اشاره می کند که در خارج از حد و حدود خود رفتار می کنید. اما باید راهی پیدا کنید تا ناراحتی های اخیر شما را حل کرده و باعث شود شما سرکار خود برگردید.

فال روزانه برای متولدین شهریور ماه در روز 22 شهریور 1395

- فال روزانه در روز 22 شهریور 1395 برای متولدین شهریور ماه

 شما اکنون از مرحله راحتی و آسایش خارج می شوید و وارد مرحله ای می شوید که باید قوه ابتکار خود را نشان دهید. شاید شما دقیقاً نمی دانید که به کجا می روید، اما شما هنوز این قابلیت را دارید که هدایت کننده باشید.کارهای جدیدتان را بی سر و صدا آغاز نکنید. با دوستانتان ارتباط داشته باشید و با آنها در مورد کارهایتان صحبت کنید. در ماه های بعدی اتفاقات بهتری رخ خواهد داد.

فال روزانه برای متولدین مهر ماه در روز 22 شهریور 1395

- فال روزانه در روز 22 شهریور 1395 برای متولدین مهر ماه

 ماه وارد چهارمین خانه تان یعنی خانه «پیوندهای خانوادگی» می شود و بهتان توصیه می کنیم امروز وظایف خانوادگی خود را انجام دهید. حتی اگر مجبورید به سر کار بروید، حتما راهی پیدا کنید که بخشی از وقت تان را با افراد خانواده تان بگذرانید. کوچکترین و ساده ترین کارهای خانه را همانند کارهایی مهم و لذت بخش انجام دهید، پس شما می توانید به این روش نگرش مثبت خانواده تان را همچنان حفظ کنید.

فال روزانه برای متولدین آبان ماه در روز 22 شهریور 1395

- فال روزانه در روز 22 شهریور 1395 برای متولدین آبان ماه

امروز شما خیلی پرمشغله هستید و زیاد از این موضوع راضی نیستید، اما اطرافیانتان هم فعالیتهای شما را محدود کرده اند و به شما فرصت زیاد کار کردن را نمی دهند. فراموش نکنید که نگرش های شما به اندازه چیزهای دیگر می توانند در خوشبختی شما تأثیر داشته باشند. اگر شما شکایت کرده و غر بزنید مطمئناً روز خوبی نخواهید داشت. اما اگر انرژی های مثبت را جذب کنید و آن را به دوستانتان هم انتقال بدهید روزی بسیار خوب و عالی خواهید داشت.
 

فال روزانه برای متولدین آذر ماه در روز 22 شهریور 1395

- فال روزانه در روز 22 شهریور 1395 برای متولدین آذر ماه

در حالی که زمام امور را از دست داده اید، بریاتان خیلی مهم است که یاد بگرید خونسردی خود راحفط کرده و شکیبا باشید. شما می دانید که چه کاری می خاوهید انجام دهدی، اما بی صبری شما مشکلاتی برایتان ایجاد می کند که نمی توانید آنزوری که دوست داشتید با سرعت به سمت جلو حرکت کنید. به جای گیر کردن در دام موانع و مشکلات، شما می توانید با آرام کار کردن و بیشتر احتیاط کردن آنها را از سر راه خود بردارید.

فال روزانه برای متولدین دی ماه در روز 22 شهریور 1395

- فال روزانه در روز 22 شهریور 1395 برای متولدین دی ماه

 امروز مقاومت کررن در برابر خرج کردن پولتان کاری درست و منطقی است، اما باید بدانید دلیلتان برای خرید نکردن چیست؟ اگر شما واقعاً می خاوهید پولتان را پس انداز کنید، پس صرف نظر کردن از خریدهای دلبخواهی خیلی مهم است. اما اگر شما پولتان را خرج نمی کنید که روزهای آنیده بتوانید بیشتر خرج کنید، پس باید قبل از اینکه این کار را بکنید خوب فکر کنید. شما فقط باید بر اساس اولویت و نیازتان محصولی را خریداری کنید.

فال روزانه برای متولدین بهمن ماه در روز 22 شهریور 1395

- فال روزانه در روز 22 شهریور 1395 برای متولدین بهمن ماه

 شما امروز احساس شلوغی و همهمه می کنید، انگار که دنیا به آتش کشیده شده است!! با این وجود هر چه که می گذرد اطمینان تان به خودتان کمتر می شود. حس و حال شما مدام در حال تغییر کردن است و به خاطر همین پیام های درهم برهم و پیچیده ای دریافت می کنید و همچنین در پنهان کردن احساسات تان زیاد موفق نیستید. بااین وجود به نفع تان است که بین مسائلی که سریع باید بهشان رسیدگی شود و اهداف بلند مدتان تعادل برقرار کنید. شما بیشتر از آنچه فکر کنید وقت دارید.

فال روزانه برای متولدین اسفند ماه در روز 22 شهریور 1395

- فال روزانه در روز 22 شهریور 1395 برای متولدین اسفند ماه

 هم زمان با قرار گرفتن ماه در دومین خانه تان به شما توصیه می شود که فعالیتهایی را انجام دهید که در نهایت باعث می شوند شما احساس خوبی داشته باشید. اما اگر بی ثبات باشید، نمی توانید به راحتی به خودتان اطمینان پیدا کنید. با وجود اینکه شاید نتوانید احساسات خود را تغییر بدهید اما می توانید شیوه هایی را که به وسیله آنها با دیگران برخورد می کنید را تغییر دهید. عملکردهای مثبت نتایح بهتری را به همراه دارند.

فال روز دوشنبه 22 شهریور 1395

فال روز دوشنبه 22 شهریور 1395
:
امتیاز : 3.8 تعداد رای : 4
این مطلب مفید بود ؟ 3 1
برچسب ها :
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف