نمناک سرگرمیفال فال روز شنبه 23 آبان 1394
فال ، فال متولد بهمن
برای آگاه شدن از اتفاقات جالب و مهم پیش روی خود در روز شنبه 23 آبان 1394 فال روزانه سایت نمناک را بخوانید.
تاریخ انتشار : 23 آبان 1394
بازدید : 5,989 نفر
فال روزانه برای متولدین فروردین ماه در روز 23 آبان 1394

- فال روزانه در روز 23 آبان 1394 برای متولدین فروردین ماه

 با وجود اینکه اوایل روز حساس تر می شوید ولی در اواسط روز انرژی های بیشتری را دریافت می کنید و تحریک می شوید به کارهای شخصی بپردازید. هم اکنون شما باید توانایی های رهبری و مدیریتی خود را نشان دهید و از این کار نیز هراس ندارید. مطمئن شوید قبل از اینکه برنامه هایتان را اجرا می کنید، هیچ فرضیه نادرست و نکته مبهمی باقی نمانده باشد. قبل از اینکه کارتان را شروع کنید، نسبت به موقعی که اولین قدم را برداشته اید، راحت تر می توانید به عقب برگردید.

فال روزانه برای متولدین اردیبهشت ماه در روز 23 آبان 1394

- فال روزانه در روز 23 آبان 1394 برای متولدین اردیبهشت ماه

 امروز قبل از اینکه خیلی ولخرجی کنید موجودی حساب خود را چک کنید، برای اینکه ممکن است فکر کنید که وضع مالیتان نسبت به همیشه بهتر شده است! اگر دوستتان و یا نامزدتان شما را ترغیب به خرید کردن می کند، حواستان را جمع کنید، برای اینکه این هشداری برای شما است و لزوماً به نفعتان نیست. باوجود اینکه شما خودتان این را می دانید، ولی قبل از اینکه دست به عملی بزنید لازم است که حتماً پس اندازی داشته باشید.

فال روزانه برای متولدین خرداد ماه در روز 23 آبان 1394

- فال روزانه در روز 23 آبان 1394 برای متولدین خرداد ماه

شما احساس می کنید که رشد و پیشرفت یکنواخت برایتان مانع ایجاد می کند، چون شما می خواهید رویه خود را پیش بگیرید و سریعتر جلو بروید. باوجود این ژوپیتر هم اکنون در برج جدی مطمئن و هشتمین خانه تان یعنی خانه دوستی و صمیمیت قرار دارد و بهتان اجازه می دهد در عین حال که بدون هیچ مقاومتی در مورد احساسات ناآشنای خود صحبت می کنید، حمایتی که بدان محتاج هستید را از سوی خانواده خود دریافت کنید.

فال روزانه برای متولدین تیر ماه در روز 23 آبان 1394

- فال روزانه در روز 23 آبان 1394 برای متولدین تیر ماه

شما فکر می کنید قصد و نیات عاطفی خود را خیلی واضح و روشن بیان می کنید، اما امکان دارد یک نفر گفته های شما را کاملاً اشتباه متوجه شود. رابطه برقرار کردن زمانی با مشکل مواجه می شود که احساسات انقدر قوی باشند که زبان از صحبت کردن در موردش عاجز بماند. بنابراین وقتی درحال صحبت کردن هستید از دیگران بپرسید از گفته های شما چه فهمیده اند تا بفهمید که آیا پیام خودتان را درست را رسانده اید یا نه.

فال روزانه برای متولدین مرداد ماه در روز 23 آبان 1394

- فال روزانه در روز 23 آبان 1394 برای متولدین مرداد ماه

 شما اکنون باید دقیقاً روی کارهایی که می خواهید انجام دهید تمرکز داشته باشید. کارهای شما همه طبق نقشه پیش می روند و شما فقط برای اینکه از ملالت و خستگی جلوگیری کنید تلاش می کنید که کارهای قدیمی را با روشی جدید انجام دهید. مشکل اینجاست که روش های جدید اگر در همه موارد به کار گرفته شوند ممکن است باعث اشتباه بشوند. پس خلاقیت تان را برای مسائل جالب تر ذخیره کنید.

فال روزانه برای متولدین شهریور ماه در روز 23 آبان 1394

- فال روزانه در روز 23 آبان 1394 برای متولدین شهریور ماه

تعاملات شما با رئیستان یا فرد دیگری که می تواند روی شما کنترل داشته باشد، شاید به آن نرمی که شما دلتان می خواهد نباشد. اگر شما برای این فرد که قدرت را در دست دارد احترام قائل باشید، دلتان می خواهد از کنترل او چشم پوشی کنید. اما اگر تسلیم فردی شوید که بدون اینکه مهارتهای لازم برای ریاست را کسب کرده باشد بخواهد قدرت خود را به نمایش بگذارد، مطمئنا به مشکل خواهید خورد. از اعتقادات خود دفاع کنید؛ اگر شما به خاطر اینکه آسایش داشته باشید تسلیم شوید، مطمئنا به زودی مشکلاتی مشابه خواهید داشت.

فال روزانه برای متولدین مهر ماه در روز 23 آبان 1394

- فال روزانه در روز 23 آبان 1394 برای متولدین مهر ماه

امروز برای شما سرشار از عشق و عاطفه است و شما اصلاً انتظار چنین روزی را نداشته اید. فهمیدن اینکه شما عوض شده اید یا نه خیلی سخت است، اما هم اکنون ظاهر شما تغییر کرده است. حتی اگر شما ابتدا این تغییر را دوست نداشته باشید، مادامی که چیزهایی که قابل تغییر نیستند را قبول می کنید، می توانید خیلی سریع به شرایط جدیدتان عادت کنید.

فال روزانه برای متولدین آبان ماه در روز 23 آبان 1394

- فال روزانه در روز 23 آبان 1394 برای متولدین آبان ماه

احتمالا امروز وسوسه شده اید که عالم نما باشید و ادعا کنید که راجع به همه چیز اطلاع دارید. اما اگر خودتان را درگیر این ماجرا کنید و خود را در مرکز توجه قرار دهید بعید می دانم آن حمایت و توجهی که در نظر دارید را بدست بیاورید. چرا که در نتیجه این کار شما کنترل خود را از دست می دهید و تبدیل به انسان خودبزرگ بینی می شوید؛ پس  سعی کنید اثبات بزرگی و خردمند بودن خود را فراموش کنید و حرف هایی که دیگران به شما می گویند را دقیقا گوش کنید. شنیدن حقیقت به شما ضربه ای نمی زند مخصوصا اگر بتوانید از این صحبت ها برای پیشرفت خود و رسیدن به اهداف تان استفاده کنید!

فال روزانه برای متولدین آذر ماه در روز 23 آبان 1394

- فال روزانه در روز 23 آبان 1394 برای متولدین آذر ماه

امروز به شدت نیاز دارید که تنها باشید، اما تا موقعی که وظایفتان را به طور کامل انجام نداده اید، شاید نتوانید در خلوت خودتان تنها باشید. البته شما بیشتر از اینکه به فکر خودتان باشید، به فکر عمل کردن به قولهایتان و کمک کردن به دیگران هستید. خیلی عجیب است! شما دوست دارید یکدفعه جهش داشته باشید، کارهای لازم را انجام دهید و بعد یکدفعه عقب نشینی کنید! خوشبختانه شما می توانید دو روش متفاوت را تجربه کنید، پس از کارتان عقب نشینی نکنید!

فال روزانه برای متولدین دی ماه در روز 23 آبان 1394

- فال روزانه در روز 23 آبان 1394 برای متولدین دی ماه

جنگیدن با موج کِشنده درونی علایقتان که تحریک کننده احساساتتان است را متوقف کنید. مقاومت نگران کننده شما در برابر موضوعات ناآشنا و نامطمئن بودن رازها اکنون می تواند به وجود آورنده ترسهای شما باشند اما نه به وجود آورنده احساسات. به همان روشی که یک مسأله ریاضی را حل می کنید، در بهبود بخشیدن به مراحل کاریتان نیز با صداقت عمل کنید. شما نمی توانید موارد خاصی را که از سحر و جادو نشأت گرفته را بشناسید.

فال روزانه برای متولدین بهمن ماه در روز 23 آبان 1394

- فال روزانه در روز 23 آبان 1394 برای متولدین بهمن ماه

 ماه کامل در دهمین خانه تان یعنی خانه کاری قرار دارد و سبب شده احساسات شما در محل کار زیر ذره بین قرار بگیرد. متاسفانه این موضوع می تواند زندگی حرفه ای شما را پیچیده تر کند، چراکه شما وقتی جلوی چشم عموم ظاهر می شوید نمی توانید به راحتی احساسات خود را ابراز کنید و اگر این کار را بکنید به جز اینکه به عصبانیتتان اضافه شود اتفاق دیگری نمی افتد. سعی کنید بدون اینکه همکارانتان را ناراحت کنید این دوران را سپری کنید.

فال روزانه برای متولدین اسفند ماه در روز 23 آبان 1394

- فال روزانه در روز 23 آبان 1394 برای متولدین اسفند ماه

 امروز ناگهان در یک لحظه شما از آینده ای که همیشه از شما دوری می کرد باخبر می شوید و به شما می گوید که آن کلید راهنمایی که شما همیشه بدنبالش می گشتید و پیدایش نمی کردید، ناگهان پیدا می شود و به نظر می رسد که همیشه همان جا بوده است. دیدگاه جدید شما احتمالا با تغییرات همگام می شوند، پس آماده باشید برای ترقی یک موقعیت دلسرد کننده را مدیریت کنید و آن را به جلو پیش بروید. وقتی که ببینید در راهی که قدم برداشته بودید در حال پیشرفت هستید احساس بهتری خواهید داشت.

فال روز شنبه 23 آبان 1394

فال روز شنبه 23 آبان 1394
:
امتیاز : 3.1 تعداد رای : 18
این مطلب مفید بود ؟ 11 7
برچسب ها :
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف