نمناک سرگرمیفال فال روز یکشنبه 23 اسفند 1394
فال ، فال روزانه
برای آگاه شدن از وقایع مهم پیش روی خود در روز یکشنبه 23 اسفند ماه 1394 فال روزانه سایت نمناک را بخوانید.
تاریخ انتشار : 23 اسفند 1394
فال روزانه برای متولدین فروردین ماه در روز 23 اسفند 1394

- فال روزانه در روز 23 اسفند 1394 برای متولدین فروردین ماه

 اگرچه شما امروز ظاهراً خیلی حس خوبی دارید، ولی وقتی مشکلات افراد خانواده تان آسایش و راحتی تان را مختل می کند ناراحت می شوید. شما مجبور نیستید به دیگران اجازه بدهید ناراحتی آنها شما را به دردسر بیندازد. نهایتاً می توانید از اوقات خود لذت ببرید و در عین حال از نظر عاطفی کسانی که دوستشان دارید را حمایت کنید.

فال روزانه برای متولدین اردیبهشت ماه در روز 23 اسفند 1394

- فال روزانه در روز 23 اسفند 1394 برای متولدین اردیبهشت ماه

 شما می دانید که بعضی اوقات مثل یک گاو نر سر سخت و لجوج می شوید. امروز، با وجود بهرام جنگجو که بوسیله پلوتون سلطه جو فعال شده، ممکن است بخواهید که برای حفظ موقعیت کنونی خود بجنگید. با این حال مواظب باشید، به خاطر چیزی که به سختی در مورد آن اعتقاد دارید و این درحالیست که واقعیت را نمی دانید و حتی اگر به روشی و واضحی آن را بشنوید رأی خود را تغییر نمی دهید. به یاد داشته باشید، تمایل داشتن برای کسب اطلاعات جدید نه فقط نشانه ای از باهوشی و زیرکی است، بلکه می تواند شانس شما را برای رسیدن به موفقیت افزایش دهد.

فال روزانه برای متولدین خرداد ماه در روز 23 اسفند 1394

- فال روزانه در روز 23 اسفند 1394 برای متولدین خرداد ماه

اگرچه شما در رویاهای خود به دوردست ها سفر می کنید، ولی اکنون باید به چیزهایی که در حال حاضر در مقابل شما وجود دارند توجه کنید. بیشتر ماندن در خانه بیشتر از آن چیزی که تصور می کنید بهتان آرامش می دهد. گپ و گفتگوی دوستانه با یکی از دوستان قدیمی تان می تواند بهتان یادآوری کند که چیزهای که شما در جستجویش هستید در خانه خودتان است!!

فال روزانه برای متولدین تیر ماه در روز 23 اسفند 1394

- فال روزانه در روز 23 اسفند 1394 برای متولدین تیر ماه

معمولا شما در یک درگیری ترجیح می دهید که از بحث و مشاجره پرهیز و سعی می کنید تا حد امکان از مقابله و کشمکش اجتناب کنید. به هر حال امروز ممکن است شخصی به شما زیادی فشار وارد کند و با این کاراعصاب تان را تحریک کند. بسیار سخت است که بخواهید از این درگیری پرهیز کنید به خاطر اینکه شاید اصلا متوجه نباشید که چه اتفاقی افتاده است. اگر این فشار شما را از کوره بدر برد اجازه ندهید که هیچ کس شما را از رسیدن به هدف تان بازدارد.

فال روزانه برای متولدین مرداد ماه در روز 23 اسفند 1394

- فال روزانه در روز 23 اسفند 1394 برای متولدین مرداد ماه

با وجود اینکه این زمان بسیار مهمی در زندگی شما است، شما دوست ندارید براحتی به دیگران اجازه دهید تا آنها برای شما تعریف کنند که شما که هستید.  ایستادگی کردن برای خودتان ممکن است شخص دیگری را بدون اینکه متوجه باشید، ناراحت کند. هر چیزی به سهم خودش می تواند مشتاق به نظر برسد. و شما را بر این اعتقاد می سازد که بیش از هر زمان دیگری در خطر هستید. کمی ریسک کردن می تواند پاداش قابل توجهی برای تان در پی داشته باشد.

فال روزانه برای متولدین شهریور ماه در روز 23 اسفند 1394

- فال روزانه در روز 23 اسفند 1394 برای متولدین شهریور ماه

 به نظر می رسد امروز از آن روزهایی باشد که می دانید دقیقا چه می خواهید و چه چیزی لازم است در محل کار انجام دهید و در کارتان پیش بروید و آن را به اتمام برسانید. متاسفانه، ممکن است شما مجبور شوید که یک دعوت اجتماعی داشته باشید یا در غیر اینصورت یک فعالیت خوش آیند را به تاخیر می اندازید، اما شما همیشه قادر هستید که تفریح و گردش تان را به روز دیگری موکول کنید. پس سعی نکنید که حقایق را تغییر دهید و آنها را به تعویق بیندازید. زمانیکه شما کاری را شروع می کنید، کارهای روزانه تان بیش از آنچه که انتظار دارید شتاب می گیرند.

فال روزانه برای متولدین مهر ماه در روز 23 اسفند 1394

- فال روزانه در روز 23 اسفند 1394 برای متولدین مهر ماه

 شما ممکن است امروز با فعالیت های غیر منتظره ای مواجه شوید، سعی کنید آنقدر انعطاف پذیر نباشید که بخواهید پاسخ همه اطرافیان تان را بدهید. انگیزه های شما تغییری را در برنامه های شما ایجاد می کند قبل از اینکه حتی بدانید چه چیزی انتظار شما را می کشد. تازمانی که تمام داستان را نشنیده اید واکنشی نشان ندهید  و بعد از آن از راه خود برای پیدا کردن هدف خود  منحرف شوید، حتی اگر بواسطه بیان ایده های تان هیجان زده شوید. همیشه کار مثبت دیگران را تایید کرده و او را تشویق کنید و مطمئن باشید او  خوشحال خواهد شد، بجای اینکه مدام او را مورد انتقاد قرار دهید.

فال روزانه برای متولدین آبان ماه در روز 23 اسفند 1394

- فال روزانه در روز 23 اسفند 1394 برای متولدین آبان ماه

شما امروزکاملا مجهز هستید تا حتی پیچیده ترین فعل و انفعالات را هم که در رابطه با گروه های متفاوتی از مردم که علایق متفاوتی دارند مدیریت کنید. معمولا مایل هستید که هرچیزی را به روش خودش به پایان برسانید. شما حالا می توانید بر کارهایتان کنترل داشته باشید حتی وقتی که به نظر می رسد مجبور نیستید در یک زمینه جدید کار کنید.

فال روزانه برای متولدین آذر ماه در روز 23 اسفند 1394

- فال روزانه در روز 23 اسفند 1394 برای متولدین آذر ماه

شما امروز زیاد تمایل ندارید که خونسرد و تحلیل گر باشید، حتی اگر روش معمول شما در زندگی همیشه اینگونه باشد! شما تحت تاثیر احساسات عمیق خود هستید و آماده پریدن شده اید!! باهمه این احوال ترس و نگرانی تان در حالیکه مانع از رفتن به مراحل بعدی می شود، شما را نیز در هم می شکند. اما اگر فقط یک بار بتوانید بر محدودیت هایی که خودتان ایجاد کرده و دوستشان دارید غلبه کنید، آن وقت اوضاع بر وفق مراد می شود. اگر نمی خواهید از قوانین خود پیروی کنید، پس تغییرشان دهید.
 

فال روزانه برای متولدین دی ماه در روز 23 اسفند 1394

- فال روزانه در روز 23 اسفند 1394 برای متولدین دی ماه

ممکن است امروز کسی در محل کارتان شما را به کاری وادار کند که می دانید فراتر از حد و مرزهای شما است و به قول معروف پایتان را از گلیم تان دراز تر می کنید. حتی اگر این نقشه عصبی کننده به نظرتان خوب و خوشایند باشد، اگر بخواهید کاری خارج از عرف انجام دهید نگران هستید که دیگران راجع به شما چه فکر می کنند. خوشبختانه، شما از طرف افرادی حمایت می شوید که حتی فکرش را هم نمی کردید. به جلو پیش بروید و کمی بیرون از دنیای خودتان را هم تماشا کنید. مطمئن باشید از اینکه از دنیای بسته خود خارج شده اید احساس خوشبختی خواهید کرد.

فال روزانه برای متولدین بهمن ماه در روز 23 اسفند 1394

- فال روزانه در روز 23 اسفند 1394 برای متولدین بهمن ماه

درحالیکه شما به طور موقت از دعواها کناره گیری کرده اید، کشمکش های خانوادگی سر بر می آورند. باوجوداین کاملا واضح است که فشارهای پشت پرده هنوز در حال رشد هستند و دیر یا زود باید بهشان رسیدگی کنید. بهترین کار این است که به دنبال زمینه های مشترک باشید، بنابراین می توانید در مسائل دیگری که امکان صحبت کردن در موردشان در زمانهای دیگر هم امکان پذیر است به پیشرفت هایی نائل شوید.
 

فال روزانه برای متولدین اسفند ماه در روز 23 اسفند 1394

- فال روزانه در روز 23 اسفند 1394 برای متولدین اسفند ماه

 امروز به شما پیشنهاد می شود که آنچه را احساس می کنید دقیقاً شرح دهید، برای اینکه هرچقدر که شما انسان خاص تری می شوید، سخنان شما نیات اصلی شما را تحریف و پیچیده می کنند. اما وقتی که شما زیاد تلاش می کنید و در مورد ایده های بزرگ و مفاهیم گسترده صحبت می کنید، سپس همه چیز مثل یک شعر روان می شود. اگرچه در بعضی از روزها باید روی جزئیات تمرکز کنید، ولی امروز یکی از آن روزها نیست.

فال روز یکشنبه 23 اسفند 1394

فال روز یکشنبه 23 اسفند 1394
:
امتیاز : 3.3 تعداد رای : 9
این مطلب مفید بود ؟ 6 3
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف