نمناک سرگرمیفال فال روز جمعه 23 بهمن 1394
فال ، فال روزانه
برای آنکه از اتفاقات مهم و جالب پیش روی خودتون در روز جمعه 23 بهمن 1394 آگاه بشید فال روزانه ماه تولد سایت نمناک را بخوانید.
تاریخ انتشار : 23 بهمن 1394
فال روزانه برای متولدین فروردین ماه در روز 23 بهمن 1394

- فال روزانه در روز 23 بهمن 1394 برای متولدین فروردین ماه

 امروز اتفاقات شگفت انگیزی در محل کار می افتد که می تواند باعث آشفتگی شما شود، اما شما باید با مهارت خودتان را از آنها کنار بکشید. ممکن است اول فکر کنید که کار اشتباهی کرده اید، اما شاید به شما اطلاعات نادرست داده شده باشد و یا سیگنالهای مبهمی دریافت کرده باشید. یک بار که متوجه بشوید کار اشتباهی نکرده اید، آن وقت می توانید از توانایی هایتان نهایت استفاده را ببرید.

فال روزانه برای متولدین اردیبهشت ماه در روز 23 بهمن 1394

- فال روزانه در روز 23 بهمن 1394 برای متولدین اردیبهشت ماه

شما شاید قادر نباشد از مواجه با رویدادهایی که در حاشیه قرار گرفته بودند اجتناب کنید، اما اگر زودتر از موعد و باعجله بهشان رسیدگی کنید هیچ فایده ای ندارد. بهتر است که به جای اینکه اجازه دهید فشار و سختی روی هم تلبار شده و زیاد شود، با آن کنار بیایید. امروز خیلی به دنبال راه حل نباشید وگرنه مثل کسی که به لانه زنبور سیخونک زده اوضاعتان خراب تر خواهد شد!! و عجیب تر اینکه اجتناب کردن از مسائل مشکل ساز به طور عمدی می تواند خطرناک باشد. پس بدون اینکه در مورد مثبت و منفی بودن احساساتتان قضاوت کنید، آنها را ابراز کنید.
 

فال روزانه برای متولدین خرداد ماه در روز 23 بهمن 1394

- فال روزانه در روز 23 بهمن 1394 برای متولدین خرداد ماه

حالا که ماه وارد ششمین خانه شما یعنی خانه نیازهای منظم روزانه تان شده است، واقعاً لازم است که برنامه ریزی های خود را مدیریت کنید. شما کارهای زیادی برای انجام دادن دارید، پس باید از مسیر اصلی خود خارج نشوید. بیشتر توجه کردن به جزئیات باعث می شود در آینده راهتان هموارتر گردد.

فال روزانه برای متولدین تیر ماه در روز 23 بهمن 1394

- فال روزانه در روز 23 بهمن 1394 برای متولدین تیر ماه

 اکنون که ماه به نشانه برج سنبله بازگشته است، ممکن است احساسات شما با منطقتان تضاد داشته باشند. تلاش کردن برای حل این مشکل باعث خوشحال شدن شما نخواهد شد، برای اینکه حتی زمانی که شما در مسیرهای مختلفی پیش می روید نیاز دارید که هم به عقلتان رجوع کنید و هم به حرف دلتان گوش بدهید. لزومی ندارد که خودتان به تردیدهایتان فکر کنید، مگر اینگه فکر کنید حتماً باید یک اولویت را در نظر داشته باشید. وقتی که نتایج فعالیت های شما آشکار می شود، در روزهای آینده وقت شما آزادتر خواهد شد.

فال روزانه برای متولدین مرداد ماه در روز 23 بهمن 1394

- فال روزانه در روز 23 بهمن 1394 برای متولدین مرداد ماه

شما در تضادها استاد هستید چرا که امروز در این مرحله پنهانی بسیار مثبت  و عملی واقع می شوید. اما مایل نیستید که به خودتان اجازه دهید با افکار درهم برهم در ابرهای توهمات غرق شوید. با این وجود، اجازه نمی دهید تعهدات استوارتان باطل شده و به حقیقت نپیوندند. شما باید همه امکانات را در نظر بگیرید، که در  نهایت تصمیم خود را گرفته و با تصمیم تان زندگی کنید.

فال روزانه برای متولدین شهریور ماه در روز 23 بهمن 1394

- فال روزانه در روز 23 بهمن 1394 برای متولدین شهریور ماه

امروز یکی از نزدیکان تان می خواهد حرف خیلی مهمی بهتان بزند، اما به دلایل نامعلومی منصرف می شود. متاسافنه شما نمی توانید کاری بکنید و اگر بیشتر سعی کنید سدی که بینتان ایجاد شده است عمیق تر می شود. بعضی از این مشکلات شاید نتیجه رویاپردازی های شما باشد. بهترین کار صبر کردن است؛ پس زمانی را اختصاص دهید که رویاهای خود را منطقی تر کنید.

فال روزانه برای متولدین مهر ماه در روز 23 بهمن 1394

- فال روزانه در روز 23 بهمن 1394 برای متولدین مهر ماه

هرچه زودتر در اول صبح کارهای قبلی خود را تمام کنید، چرا که ماه وارد نشانه تان شده و انرژی جدیدی بهتان می دهد و شما علاقه مند می شوید به جای انجام دادان کارهای تکراری و همیشگی بیشتر با دوستان و هکارانتان همکاری کنید. باوجود این ممکن است به مانعی غیر قابل تشخیص برخورد کرده و اگر ندانید که چه موقع باید کوتاه بیایید، ناامید خواهید شد. اگر دیگران زیاد مشتاق به حرف زدن نیستند، شما آنها را مجبور نکنید. فعلاً عقب نشینی کنید ولی آماده باشید که بعداً دوباره سعی کنید.

فال روزانه برای متولدین آبان ماه در روز 23 بهمن 1394

- فال روزانه در روز 23 بهمن 1394 برای متولدین آبان ماه

 امروز کارهای شما به گونه ای است که نیاز به توجه زیاد دارد، اما شما زیاد دوست ندارید که این کارها را انجام دهید. اما باز هم گاهی اوقات شما دارای انگیزه شده و اگر شما کارهایی که قصد انجام دادنش را داشتید انجام دهید اطرافیانتان بیشتر شما را تحسین خواهند کرد. مهم نیست که برای سرعت بخشیدن و بهتر کردن عملکرد خود از چه چیزی استفاده می کنید؛ مهم این است که وظایف خود را به بهترین نحو انجام دهید و سپس بعد از این شما وقت کافی برای تفریح کردن و لذت بردن خواهید داشت.

فال روزانه برای متولدین آذر ماه در روز 23 بهمن 1394

- فال روزانه در روز 23 بهمن 1394 برای متولدین آذر ماه

شما از کوتاهی های خود بیش از دیگران آگاه هستید اما این به این معنی نیست که می خواهید از همکاران و اعضای خانواده تان چیزی در این مورد بشنوید. لازم نیست که همیشه عیوب و نقص های خود را به خودتان متذکر شوید مخصوصا زمانیکه در حال کار هستید سخت است که در فکر جبران آن باشید. اگر کسی قصد نصیحت و پند شما راداشت فقط لبخند بزنید و تشکر کنید؛ به خاطر اینکه یک بحث و جدل می تواند بسرعت تبدیل به یک جنجال بزرگ شود.
 

فال روزانه برای متولدین دی ماه در روز 23 بهمن 1394

- فال روزانه در روز 23 بهمن 1394 برای متولدین دی ماه

شما امروز احساس می کنید به شدت به دنبال آروزهای قلبی خود کشیده می شوید و در جستجوی زمانی برای تفریح و تجدید قوا هستید، اما هرچقدر که جلوتر می روید نسبت به کارتان نیز جدی تر می شوید. تا وقتی که به اوج ناراحتی نرسیده و برای تمام کردن کارهای ناتمام تان تصمیم جدی نگرفته اید، نمی دانید که چه کارهایی باید انجام دهید.

فال روزانه برای متولدین بهمن ماه در روز 23 بهمن 1394

- فال روزانه در روز 23 بهمن 1394 برای متولدین بهمن ماه

دوستان شما افراد بسیار خوبی هستند، اما گاهی اوقات وقتی که آنها با شما مخالفت می کنند، شما عصبانی می شوید. متأسفانه وقتی که عقاید آنها با شما متفاوت است، معمولاً از ادامه دادن بحث با آنها خودداری می کنید. اما امروز اینگونه نیستید. حتی اگر وسوسه شوید که این کار را انجام دهید، به یاد داشته باشید اگر هیچ کس خودش را عوض نکند، هیچ مشکلی حل نخواهد شد.

فال روزانه برای متولدین اسفند ماه در روز 23 بهمن 1394

- فال روزانه در روز 23 بهمن 1394 برای متولدین اسفند ماه

شاید شما فکر کنید که می دانید چه چیز می خواهید، اما ممکن است چیزی نباشد که شما واقعاً بدان نیاز داشته باشید. و اگرچه شما این شانس را دارا هستید که به این خواسته هایتان برسید اما تحت هیچ شرایطی نباید شاد بودن را فراموش کنید. علی رغم اینکه شاید ناامید باشید، هنوز هم می توانید لبخند را بر چهره دیگران بنشانید. ولی به یاد داشته باشید برای پنهان کردن نارضایتی درونی لازم نیست که تظاهر کنید.

فال روز جمعه 23 بهمن 1394

فال روز جمعه 23 بهمن 1394
:
امتیاز : 2.9 تعداد رای : 12
این مطلب مفید بود ؟ 7 5
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف