نمناک سرگرمیفال فال روز چهارشنبه 23 تیر 1395
فال روزانه ، فال
برای آگاهی از وقایع مهم پیش روی خودتان در روز چهارشنبه 23 تیرماه 1395 فال روزانه سایت نمناک را بخوانید.
تاریخ انتشار : 23 تیر 1395
فال روزانه برای متولدین فروردین ماه در روز 23 تیر 1395

- فال روزانه در روز 23 تیر 1395 برای متولدین فروردین ماه

ممکن است شما روزتان را با یک رفتار و حالت آسان گیر و بی قیدانه شروع کنید اما همچنان که روز پیش می رود می بینید که شرایط چقدر سخت و دشوار می شود. شما اکنون قصد تغییر و تحول را ندارید اما یک موقعیت دشوار به توجه فوری شما بستگی دارد. دوستان تان شیفته توانایی شما برای درک یک موضوع پیچیده هستند و همه شان از درک استوار شما از واقعیت های امروز شگفت زده هستند. جلو بروید و رهبری را بدست بگیرید اما بیش از حد سخت گیری نکنید.

فال روزانه برای متولدین اردیبهشت ماه در روز 23 تیر 1395

- فال روزانه در روز 23 تیر 1395 برای متولدین اردیبهشت ماه

 امروز همه فکر می کنند که شما فرد راستگویی هستید، درحالیکه آنها گول خورده اند!! البته شما در مورد چیزهای خیلی مهم به آنها دروغ نگفته اید، بلکه فقط رازی را از آنها پنهان کرده اید که ربطی به گفتن حقیقت نداشته است. شما فقط باید قبل از صحبت کردن در مورد افکارتان آنهایی که برایتان مهم ترند را در اولویت قرار دهید.

فال روزانه برای متولدین خرداد ماه در روز 23 تیر 1395

- فال روزانه در روز 23 تیر 1395 برای متولدین خرداد ماه

 شما امروز احساس آسودگی و اطمینان خاطر می کنید، به خصوص اگر دوستان و همکارانتان حمایت های مخصوص شان را از شما دریغ نکنند. شاید قبول کردن کمک دیگران به نظر شما کار زشتی باشد! اما "بله" گفتن می تواند اولین قدم باشد. نشان دادن ضعف هایتان مرزبندی های بی مورد را از بین می برد و صمیمت بین شما را بیشتر می کند.

فال روزانه برای متولدین تیر ماه در روز 23 تیر 1395

- فال روزانه در روز 23 تیر 1395 برای متولدین تیر ماه

شما امروز می توانید نسبت به وظایفتان در خانه خیلی آزادانه و بی قید رفتار کنید، اما این بدین معنی نیست که باید از انجام دانشان اجتناب کنی.  باوجود اینکه دوست دارید امروز را با تفریح کردن بگذرانید، ولی شاید مجبور شوید کارهایی که دیگران نیمه کاره رها کرده اند را انجام دهید. امروز اگر یکی از اطرافیان تان به قولی که داده است عمل نکرد تعجب نکنید. شما خودتان می دانید که بعضی وقتها بهتر است که به تنهایی کاری را انجام دهید!

فال روزانه برای متولدین مرداد ماه در روز 23 تیر 1395

- فال روزانه در روز 23 تیر 1395 برای متولدین مرداد ماه

 اگرچه ممکن است که شما چراغهای سبز را در پیش روی خود بینید، زیرکانه است که شما هنگامی که چراغهای زرد اخطار روشن شدند فعالیت خود را شروع کنید. اگر شما خیلی سریع به سمت جلو حرکت کنید، خواهید توانست به مقاصد نادرست پایان دهید. حتی اگر شما بخواهید با قبول کردن یک پروژه کارتان را شروع کنید و به هرجهت زمانتان را برای آن نیز بگذارید باز هم شما نمی توانید معجزه کنید.

فال روزانه برای متولدین شهریور ماه در روز 23 تیر 1395

- فال روزانه در روز 23 تیر 1395 برای متولدین شهریور ماه

شما تا به حال بسیار مراقب بودید تا کاری را انجام دهید که از شما انتظار می رفت. اما اکنون زمان تفریح و گردش در زندگی شما فرا رسیده، حتی اگر وظایفی دارید که باید برای اینکه لذت خود را بدست بیاورید آنها را انجام دهید. امروز اگر توجه  و تمرکز کافی بر روی کاری که انجام می دهید داشته باشید می توانید بسیار مفید واقع شوید و اگر بتوانید کارهایتان را امروز زودانجام دهید بعداز ظهر زمان کافی برای تفریح و خوشی خواهیدداشت.

فال روزانه برای متولدین مهر ماه در روز 23 تیر 1395

- فال روزانه در روز 23 تیر 1395 برای متولدین مهر ماه

 شما امروز بر سر دوراهی قرار گرفته اید. شاید دلتان بخواهد که با عجله از این دوراهی بگذرید، بنابراین می توانید از شر آن خلاص شده و مسیر دیگری را برگزینید. اما وقتی که شروع می کنید، می بینید که راه های بسیایر زیادی از آنها منشعب می شود و آن راهی که شما در زندگی تان برمی گزینید تاثیرات طولانی مدتی خواهد داشت. بنابراین چیزی که ابتدا بر اساس حس و غریزه آغاز می کنید تا مدت ها می تواند تاثیرات خود را داشته باشد. مهم نیست که چقدر از کارتان لذت می برید؛ فقط نباید عجله کنید. همه چیز را به حال خود بگذارید، زمان آن را حل می کند.

فال روزانه برای متولدین آبان ماه در روز 23 تیر 1395

- فال روزانه در روز 23 تیر 1395 برای متولدین آبان ماه

شما امروز آنقدر بر خود مسلط هستید که فکری را که در رابطه با عزیزی دارید قبول کرده و به خود بقبولانید که این مرحله در حال پایان است. اکنون زمان خوبی برای پیشرفت نیست، اما آنقدر زود هم نیست که پیش خود تصور کنید آنچه که از یک باور یا عادت قدیمی ایجاد شده است قابل تغییر نیست. قدرت تصور شما آنقدر قوی است که شما را قادر می سازد تا یک رویا و خیال را به واقعیت تبدیل کنید، حتی اگر چند روزی طول بکشد.
 

فال روزانه برای متولدین آذر ماه در روز 23 تیر 1395

- فال روزانه در روز 23 تیر 1395 برای متولدین آذر ماه

بازگشتن ماه به نشانه شما امروز می تواند برایتان نگرانی به دنبال داشته باشد، اما این تشویش و نگرانی را به سختی می توان در ظاهر شما تشخیص داد. متأسفانه اگر شما نتوانید منشأ این نگرانی ها را پیدا کنید، حل کردن مشکلات سخت تر می شود. اما هنوز هم مستقیم وارد عمل شدن بهتر از این است که اصلاً هیچ کاری انجام ندهید. شما با رفتن به طبیعت زیبا، گوش دادن به موسیقی و عشق ورزیدن به دوستانتان می توانید روز بهتری برای خودتان ایجاد کنید.

فال روزانه برای متولدین دی ماه در روز 23 تیر 1395

- فال روزانه در روز 23 تیر 1395 برای متولدین دی ماه

 عدم خویشتن داری – یا کمبود آن- می تواند امروز مشکل ساز باشد. شما فقط نمی توانید ببینید که خوشی و تفریح تان دارد کاهش می یابد. شما می دانید که چه چیزی احساس خوبی به شما می دهد و  ممکن است خودتان را مجاب کنید که هر چه بیشتر بهتر. این ممکن است  درست باشد، اما محدود به شرایط خاص می شود. سعی کنید محدودیت های به جا و مناسب خود را بشناسید.

فال روزانه برای متولدین بهمن ماه در روز 23 تیر 1395

- فال روزانه در روز 23 تیر 1395 برای متولدین بهمن ماه

امروز روزی نیست که کاملاً بدون مشکل باشد، اما باز هم روزی ملایم و آرام است. وقتی شما با مشکلی مواجه می شوید نگرش "من نمی توانم از پس این مشکل بربیایم" بهترین اسلحه تان است. عجیب اینکه بزرگترین توانایی های شما می تواند برایتان خطرساز باشد. اگر شما در قبول کردن محدودیتهایتان ناتوان هستید، اطمینان بیش از حد شما به خودتان می تواند مشکلی بزرگ برایتان به وجود آورد.

فال روزانه برای متولدین اسفند ماه در روز 23 تیر 1395

- فال روزانه در روز 23 تیر 1395 برای متولدین اسفند ماه

امروز هیچ حرف ناگفته ای باقی نمانده است، اما شما باز هم نمی دانید که چگونه در مورد تجربیات خود صحبت کنید. به جای اینکه سعی کنید جملاتی مناسب برای تعریف کردن رویاها و تخلیات خود پیدا کنید، در مورد آنها با کسی صحبت نکنید، چون اکنون از این کار هیچ نفعی عاید شما نمی شود. شما بعدها برای تجزیه و تحلیل کردن و بحث کردن در مورد آنها وقت کافی خواهید داشت.

فال روز چهارشنبه 23 تیر 1395

فال روز چهارشنبه 23 تیر 1395
:
امتیاز : 2.1 تعداد رای : 7
این مطلب مفید بود ؟ 3 4
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف