نمناک سرگرمیفال فال روز دوشنبه 23 فروردین 1395
فال روزانه ، فال
برای آگاهی از وقایع پیش روی خود در روز دوشنبه 23 فروردین ماه 1395 فال روزانه جذاب و بی نظیر سایت نمناک را بخوانید.
تاریخ انتشار : 23 فروردین 1395
فال روزانه برای متولدین فروردین ماه در روز 23 فروردین 1395

- فال روزانه در روز 23 فروردین 1395 برای متولدین فروردین ماه

 شما حتی اگر در مسافرت باشید برایتان سخت است مسئولیتهایی را که بر عهده تان نهاده شده را قبل از تمام کردن به حال خود رها کنید. شما ترجیح می دهید اول کارتان را تمام کنید و بعد استراحت کنید. اما امروز شاید نتوانید این کار را بکنید. برای اینکه خانواده  و دوستانتان از شما انتظار دارند در گفتگوها و کارهای سطحی آنان شرکت کنید. مقاومت کردن بی فایده است؛ فقط باید در این جشن و شادی با آنها همراهی کنید و بعد به سر کار خود برگردید.

فال روزانه برای متولدین اردیبهشت ماه در روز 23 فروردین 1395

- فال روزانه در روز 23 فروردین 1395 برای متولدین اردیبهشت ماه

امروز کار زیاد برای شما جذابیت خاصی دارد اما شما نیاز خواهید داشت که مراقب سلامت خود نیز باشید در غیر این صورت  ممکن است خود را در وضعیت روحی خطرناکی قرار دهید. این فوریت ممکن است برای شما امری طبیعی باشد اما اگر امروز شما اگر از نظر احساسی محتاط باشید به نفع تان خواهد بود. شما واقعا نیاز ندارید که اجازه دهید هر کسی از احساسات و افکارتان مطلع شود. کمی مرموز بودن خوب است پس بعضی چیزها را در حد رویا و تصور باقی بگذارید.
 

فال روزانه برای متولدین خرداد ماه در روز 23 فروردین 1395

- فال روزانه در روز 23 فروردین 1395 برای متولدین خرداد ماه

شما امروز می توانید کاملاً خلاق باشید، برای اینکه شما در حالی که با یک هدف معنوی والا ارتباط برقرار کرده اید، فکرتان نیز آزادتر شده است. این خلاقیت می تواند به صورت اظهاراتی هنرمندانه متجلی شود و شما می توانید به روشی در مورد خودتان صحبت کنید که به دیگران هم کمک کنید تا بتوانند سرشت واقعی خود را بشناسند. شما بدون اینکه خیلی تلاش کنید به واسطه نشان دادن خصوصیات واقعی خود به سادگی می توانید از استعدادهای خود استفاده کرده و در زندگی افرادی که دور و برتان هستند تأثیر مثبتی بگذارید.

فال روزانه برای متولدین تیر ماه در روز 23 فروردین 1395

- فال روزانه در روز 23 فروردین 1395 برای متولدین تیر ماه

 ماه کامل امروز در نشان شما می تواند شما را تا هر جا که بخواهید بکشاند. در کارتان مسئولیت هایی دارید که به شما استرس وارد می کنند و شما نیاز دارید که از فرضیات خود تان برای انجام آنها بهره بگیرید. اما تمایل دارید که برای کنترل کردن امور، همه چیز را تغییر دهید- در جهان فردی و شخصی خود، زندگی خانوادگی و حتی تمرینات و مراقبه های روحی و روانی تان- سعی کنید فرضیات شخصی خود را بر کسی تحمیل نکنید؛ از طرف دیگر، از آنها عقب نشینی هم نکنید. انکار و تکذیب فقط پریشانی شما را بیشتر می کنند، پس صادق باشید که جهان برایتان پر از آرامش و صلح شود.

فال روزانه برای متولدین مرداد ماه در روز 23 فروردین 1395

- فال روزانه در روز 23 فروردین 1395 برای متولدین مرداد ماه

تصورات و رویاهای شما مانند یک قطار افسار گسیخته هستند پس بیشتر به دنیای درونی خود توجه کنید. شما قادر نیستید که از فکر کردن اجتناب کنید حتی اگر دوست نداشته باشید که آنها شما را به هر کجا می خواهند ببرند. بهترین کاری که می توانید بکنید این است که به سادگی در یک موقعیت تحلیلی و جدا از امور قرار گرفته و فقط پیشرفت آنها را تماشا کنید. به جای اینکه سعی کنید و سراسیمه شوید  و رویاهایتان را کنترل کنید تا آشکار شوند فقط اجازه دهید که آنها آزادانه ظاهر شوند و راه خود را طی کنند.

فال روزانه برای متولدین شهریور ماه در روز 23 فروردین 1395

- فال روزانه در روز 23 فروردین 1395 برای متولدین شهریور ماه

 شاید امروز اگر کسی از شما بخواهد که بین اختلافات همکاران یا دوستان نظر بدهید دچار شک و تردید بشوید. اما شما باید تأمل کنید، چون شما دو طرف قضیه را می بینید و به هر حال این مشکل شما نیست. با این وجود این موضوع تأثیری روی کار شما ندارد و باید در بی طرف بودن خود یا در مقابل اصرار دیگران برای پاسخ دادن به آنها، سفت و محکم باشید.

فال روزانه برای متولدین مهر ماه در روز 23 فروردین 1395

- فال روزانه در روز 23 فروردین 1395 برای متولدین مهر ماه

امروز ممکن است با ضد و نقیض هایی روبرو شوید، تا جایی که کارها و وظایف معمولی روزانه کسل کننده تر و یکنواخت تر از همیشه به نظر می رسند. راه حل شما می تواند هر چیزی را تغییر دهد و می تواند یک شغل کم تحرک و ثابت را به شغلی کمیاب و خاص تبدیل کند. ولی نباید از به قدرت رسیدن در شغلتان هراس داشته باشید، برای اینکه شما قادر هستید از این قدرن در جهت مؤثری استفاده کرده و به اهداف والای خود نزدیک بشوید.

فال روزانه برای متولدین آبان ماه در روز 23 فروردین 1395

- فال روزانه در روز 23 فروردین 1395 برای متولدین آبان ماه

 اکنون خورشید به سوی هشتمین خانه شما که مربوط به روابط دوستانه تان می باشد در حال حرکت است، و می تواند فعالیتهای شراکتی شما را فعالتر سازد. شما معمولاً دوست دارید بفهمید که پشت هر مسئله چه چیزی نهفته است. شناختن دیگران ابتدا از راه خودشناسی حاصل می شود. از کلام استفاده کنید تا راه ورود را بیابید، اما سپس از احساستان استفاده کنید تا به جوهره واقعی تان برسید.

فال روزانه برای متولدین آذر ماه در روز 23 فروردین 1395

- فال روزانه در روز 23 فروردین 1395 برای متولدین آذر ماه

 نگران شدن به خاطر فکر مردم همیشه ناراحتی اصلی و مهم شما نیست. اما امروز اگر اطرافیانتان تمام افتخاراتی که بهشان مغرور هستید را زیر سئوال ببرند شما خودتان هم به خودتان شک خواهید کرد! خوشبختانه شما قادر هستید ناراحتی ها را به سرعت فراموش کرده و مثبت بین باشید. سعی نکنید عملکردهای خود را عقلانی کنید. از منطق و دلیل تراشی کردن دست بردارید و فقط به حس ششم خود اعتماد کنید.

فال روزانه برای متولدین دی ماه در روز 23 فروردین 1395

- فال روزانه در روز 23 فروردین 1395 برای متولدین دی ماه

زندگی شما اکنون یک تناقض آشکار است به خاطر اینکه آن چیزهایی که در واقعیت اطراف شما هستند حقیقت ندارند؛ با این حال زمانیکه شما راجع به اهداف بلند مدت خود فکر می کنید می توانید کاملا درست و واضح برنامه ریزی کنید. مشکل این جاست که سخت است تمام جزییات این تصورات  را به عمل تبدیل کنید. عنان کنترل را رها کنید و به سادگی با امواجی که بوجود می آیند گردش کنید چرا که این کار می تواند یک حرکت موثر برای امروز باشد.

فال روزانه برای متولدین بهمن ماه در روز 23 فروردین 1395

- فال روزانه در روز 23 فروردین 1395 برای متولدین بهمن ماه

 امروز شما درحالی که به درخواستی که یک نفر برای کمک از شما کرده است جواب می دهید، زندگیتان از یکنواختی در می آید. ماه کامل در شششمین خانه شما یعنی خانه جزئیات قرار دارد و شما را ترغیب می کند کارهایتان را با روش های قدیمی خود انجام دهید. ولی شما باید روشی مخالف را در پیش بگیرید تا بتوانید در مدت زمان کمتر کارهای بیشتری را انجام بدهید.

فال روزانه برای متولدین اسفند ماه در روز 23 فروردین 1395

- فال روزانه در روز 23 فروردین 1395 برای متولدین اسفند ماه

شما امروز احساسات دو گانه ا ی دارید. از یک طرف برای شکستن قواعد منظم روزانه آمادگی دارید و سعی می کنید کاری کاملاً متفاوت انجام دهید. از طرف دیگر کارهای زیادی دارید که باید انجام دهید و همین مانع می شود کارهایی که دوست دارید را انجام دهید. به جای اینکه سعی در حل کردن این مشکل داشته باشید، می توانید هردو کار را انجام دهید. شما توانایی روبرو شدن با وظایفتان را دارید، اما می توانید بخشی از زمانتان را هم به کارهای دیگر اختصاص بدهید.

فال روز دوشنبه 23 فروردین 1395

فال روز دوشنبه 23 فروردین 1395
:
امتیاز : 4.6 تعداد رای : 13
این مطلب مفید بود ؟ 12 1
برچسب ها :
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف