نمناک سرگرمیفال فال روز یکشنبه 24 آبان 1394
فال ، فال متولد بهمن
دانستن اتفاقات روزانه پیش از به وقوع پیوستن بسیار جالب و جذاب می باشد. با مطالعه فال روزانه سایت نمناک اتفاقات روز یکشنبه 24 آبان 1394 را قبل از وقوع بشناسید.
تاریخ انتشار : 24 آبان 1394
بازدید : 7,966 نفر
فال روزانه برای متولدین فروردین ماه در روز 24 آبان 1394

- فال روزانه در روز 24 آبان 1394 برای متولدین فروردین ماه

امروز از شدت احساسات خود دوباره جوان شده اید مثل این است که آنها شما را در برابر منبع بی پایانی از انرژی قرار داده اند. اکنون شما تصمیم داراید به جای اینکه فقط درباره احساسات تان صحبت کنید کاری در رابطه با آن انجام دهید. اما در نظر داشته باشید وارد عمل شدن ممکن است مشکلاتی را به دنبال خود داشته باشد مخصوصا اگر شما قبل از اینکه درباره پی آمدهای آن فکر کنید دست به عمل بزنید. اگرچه طبیعت شما عمل گرا است رها کردن اوضاع می تواند تمرین خوبی برای جست و جوی شما باشد حتی اگر دیگران را کمی ناراضی کند.

فال روزانه برای متولدین اردیبهشت ماه در روز 24 آبان 1394

- فال روزانه در روز 24 آبان 1394 برای متولدین اردیبهشت ماه

 در حالی که اهداف بلند مدت شما برایتان مهمتر و پررنگ تر می شوند، شما لازم می دانید دقیقاً بفهمید که دنبال چه چیزی هستید. حتی اگر شما کاملاً به دنبال ایده های خود نرفته اید، ولی هم اکنون صحبت کردن در مورد امکاناتی که پیش رویتان قرار دارد امری لذت بخش است. از روبرو شدن با خواسته ها و توقعات دیگران هراس نداشته باشید، فقط به خودتان امکان این را بدهید که در مورد تخیلات خود صحبت کنید.

فال روزانه برای متولدین خرداد ماه در روز 24 آبان 1394

- فال روزانه در روز 24 آبان 1394 برای متولدین خرداد ماه

امروز برای شما یک روز هیجان انگیز به حساب می آید، اما حالا که ماه به نشانه شما بازگشته است، ممکن است تحمل کردن حالتهای متغیرتان برای شما سخت باشد. گرچه دوره نگاه کردن به گذشته فرا رسیده است، اما شما باز هم دوست دارید که بیشتر به پشت سرتان نگاه کنید تا به جلو. آمادگی رها کردن آنچه که در گذشته کسب کرده اید را داشته باشید. سپس یک آداب شخصی ایجاد کنید که به واسطه آن بتوانید برای ایجاد کردن یک مرز مشخص بین بحران گذشته و جادوی زمان حال به خودتان کمک کنید.

فال روزانه برای متولدین تیر ماه در روز 24 آبان 1394

- فال روزانه در روز 24 آبان 1394 برای متولدین تیر ماه

اگر امروز شما سعی کنید که خودتان باشید توانائیتان بیشتر خواهد شد. اگرچه شما ترجیح می دهید که با دیگران رفتار متقابل داشته باشید، گاهی اوقات شما نیاز دارید که با حذف کردن اختلافات پر سر و صدا دوباره انرژی تان را ذخیره کنید. اگرچه شاید این موضوع برایتان ناراحت کننده باشد، اما دکتر نیز به شما سفارش می کند که کمی هم به جاهای خلوت تر بروید.

فال روزانه برای متولدین مرداد ماه در روز 24 آبان 1394

- فال روزانه در روز 24 آبان 1394 برای متولدین مرداد ماه

 امروز شما چیزی می آموزید که برای تغییر ذهنتان در مورد یک سیاست مهم و یا مسائل مذهبی دلیل خوبی بهتان می دهد. حتی اگر مردد هم باشید، ولی برای انتخاب جدیدی که می تواند زندگی تان را در سالهای آینده تحت تاثیر قرار دهد آمادگی کامل دارید. فقط فراموش نکنید که این موضوع به پایان کارتان ربطی ندارد. هر موقع که شما اطلاعات جدید گرفتید، همان موقع باید نظر خود را عوض کنید.

فال روزانه برای متولدین شهریور ماه در روز 24 آبان 1394

- فال روزانه در روز 24 آبان 1394 برای متولدین شهریور ماه

 با وجود اینکه شما تعهداتی را به دیگران داده اید که باید آنها را به طور کامل انجام دهید، ولی الا دوست دارید که تا چند هفته دیگر هیچ فعالیت اجتماعی خاصی نداشته باشید. فقط به خاطر اینکه دوست دارید وقتتان را با پرداختن به کارهای شخصی خود بگذرانید، خود را به دردسر نیندازید. درعوض تاجایی که امکان دارد به طور مؤثری وظافتان را انجام دهید و سپس شما همانگونه که دوست داشتید فرصتی خواهید داشت تا در خلوت خودتان به  آرامش برسید.

فال روزانه برای متولدین مهر ماه در روز 24 آبان 1394

- فال روزانه در روز 24 آبان 1394 برای متولدین مهر ماه

 شما آن چنان به فکر مسافرت کردن هستید که نمی توانید اصلا فکرتان راتغییر دهید. اما شما به خصوص برای فرار کردن از وظایفتان می خواهید مسافرت بروید و برایتان فرقی نمی کند به کجا بروید، ولی باید از کسانی که دور و برتان هستند درس گرفته و به جنبه های دیگر زندگی تان نیز نگاهی بیندازید. خوشبختی شما بستگی به این دارد که خودتان را با عشق مسافرت که تازگی ها گریبان گیرتان شده است وفق دهید.

فال روزانه برای متولدین آبان ماه در روز 24 آبان 1394

- فال روزانه در روز 24 آبان 1394 برای متولدین آبان ماه

امروز کمی دودل شده اید، حتی اگر دیگران به نفع شما کار کنند باز هم فرقی نمی کند. آنها شما را تشویق می کنند رویاهای بزرگ داشته باشید، تا بتوانند پروژه ای که قبلاً هم بهش سری زده بودید را مطرح کنند. ولی شما در مسیر خود بمانید و فقط به خاطر اینکه دیگران ازتان می خواهند کار دیگری انجام ندهید. شما خودتان بهتر می دانید که چه موقعی باید چه کاری بکنید.

فال روزانه برای متولدین آذر ماه در روز 24 آبان 1394

- فال روزانه در روز 24 آبان 1394 برای متولدین آذر ماه

تمام کردن کارهای نیمه کاره قبلی تان شاید امروز بیشتر از هر چیز دیگری رضایت شما را جلب کند. اگر لازم بود یک لیست از کارهای ناتمامتان تهیه کنید و آنها رابر اساس اولویت و درجه اهمیت طبقه بندی کنید. ابتدا از کارهایی شروع کنید که انجام دادنشان خیلی واجب و حیاتی است و بعد سراغ کارهای دیگر بروید. به خاطر داشته باشید که لازم نیست از نقشه خود جلو بیفتید، ابتدا تصمیم بگیرید و بعد طبق آن پیش بروید.

فال روزانه برای متولدین دی ماه در روز 24 آبان 1394

- فال روزانه در روز 24 آبان 1394 برای متولدین دی ماه

معاشرت با مردمی که از نظر عاطفی وابسته و نیازمند هستند معمولا برای شما زیاد خوشایند نیست اما امروز می تواند درهایی را برای راه های جدید ارتباط با دیگران برای شما باز کند. شما ممکن است با خودتان کمی در ستیز باشید چرا که سعی می کنید تا تعیین کنید که چه میزان از خودتان را آشکا رکنید. بهتر است که کمی آرام باشید و درباره احساسات تان زیاد صحبت نکنید اما این کار می تواند در یک رابطه عمیق و در لحظات مهمی محدودیت هایی ایجاد کند که زیاد ضرورت ندارد.  با کمی صادق بودن می توانید در مقابل ترس از صمیمیت با دیگران بایستید ؛ نتایج این کار می تواند کاملا شما را شگفت زده کند.

فال روزانه برای متولدین بهمن ماه در روز 24 آبان 1394

- فال روزانه در روز 24 آبان 1394 برای متولدین بهمن ماه

امروز برای گرفتن یک تصمیم مهم درباره مسائل مالی اصول اساسی  و ضروری را در اختیار ندارید اما توجه داشته باشید که پنجره ای که برای فرصت های جدید به روی شما گشوده شده است فقط چند روز می تواند باز بماند و دیگر منتظر شما نخواهد ماند. بسیار سخت است که بسرعت واکنش نشان دهید چرا که عدم اعتماد به نفس در شما حتی فکر کردن را هم برایتان را هم سخت و دشوار می کند. نگران نباشید؛ خوش بینی شما بازخواهد گشت. در ضمن تا زمانی که احساس اطمینان نکرده اید از گرفتن تصیمات مهم و اساسی در رابطه با زندگی تان خودداری کنید!

فال روزانه برای متولدین اسفند ماه در روز 24 آبان 1394

- فال روزانه در روز 24 آبان 1394 برای متولدین اسفند ماه

شما از بی هدفی و تنبلی در روزهای تعطیل لذت می برید، اما امروز روزی کاملا متفاوت است چرا که شما مسئولیت اجتماعی ای دارید که باید به پا خیزید و رهبری گروهی را بر عهده بگیرید. خواه شما نقشی در جامعه داشته باشید یا کلیسا، یا خانواده، دیگران به شما به عنوان فردی خلاق و مدبر می نگرند. آنها را ناامید نکنید؛ تمرکز خود را بر عالی ترین خوبی ها جمع کنید،و به جای اینکه نگران باشید که ممکن است روش تان اشتباه باشد، به این بندیشید که ممکن است این بهترین هدیه ای باشد که شما به دیگری می دهید.

فال روز یکشنبه 24 آبان 1394

فال روز یکشنبه 24 آبان 1394
:
امتیاز : 3.1 تعداد رای : 13
این مطلب مفید بود ؟ 8 5
برچسب ها :
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف