نمناک سرگرمیفال فال روز دوشنبه 25 آبان 1394
فال ، فال متولد بهمن
برای آگاهی از وقایع پیش روی خود در روز دوشنبه 25 آبان 1394 فال روزانه سایت نمناک را بخوانید.
تاریخ انتشار : 25 آبان 1394
بازدید : 7,451 نفر
فال روزانه برای متولدین فروردین ماه در روز 25 آبان 1394

- فال روزانه در روز 25 آبان 1394 برای متولدین فروردین ماه

هرچیزی ممکن است از بیرون خوب به نظر برسد، اما شما در مورد یک کتاب فقط چیزهایی را می فهمید که قضاوت دیگران در مورد جلد آن است! باهمه این احوال شاید افراد دیگر امروز برای اینکه فراتر از چهره ظاهری و درون شما را ببینند خودشان را به زحمت نیندازند، و شما در حالیکه در مورد اعتبار و درستی روابط تان سئوال می کنید این مسئله ناراحت تان می کند. شما فقط باید خودتان باشید، افراد دیگر بالاخره چهره واقعی شما را خواهند دید.

فال روزانه برای متولدین اردیبهشت ماه در روز 25 آبان 1394

- فال روزانه در روز 25 آبان 1394 برای متولدین اردیبهشت ماه

اگر شما از پس وظایف کاری و مسئولیتهایتان در داخل خانه به خوبی بربیایید، می توانید زمانی را کاملاً به استراحت و شارژ کردن باتری هایتان اختصاص دهید. با علاقه انجام دادن کارها می تواند برای شما احساس رضایت کامل به وجود آورد. اما شما امروز نسبت به همیشه ناآرامتر هستید و نیز می توانید چند پروژه جدید را بدون اینکه نگران این باشید که آیا آنها را تمام می کنید یا نه، شروع کنید.

فال روزانه برای متولدین خرداد ماه در روز 25 آبان 1394

- فال روزانه در روز 25 آبان 1394 برای متولدین خرداد ماه

 باوجود ماه در پنجمین خانه تان- یعنی خانه تفریح و بازی- شما امروز می توانید بدون اینکه چیز زیادی بگویید گویا باشید! شما به سمت فعالیت های لذت بخش همراه با بچه ها گرایش پیدا کرده اید و نیز فعالیت های دیگری که نیازی به زیاد صحبت کردن ندارند. وقت هایی که به طبیعت می روید و یا زمانی که داخل خانه آرامش دارید، از تفکر کردن بیشتر از عملکرد مستقیم چیز یاد می گیرید.

فال روزانه برای متولدین تیر ماه در روز 25 آبان 1394

- فال روزانه در روز 25 آبان 1394 برای متولدین تیر ماه

 شما ممکن است این روزها از بازی های جبر زمانه که در روابط تان پیش می آید خسته شده باشید. خوشبختانه، می توانید برای آن راهی پیدا کنید. پس مجبور نیستید که دور خودتان بچرخید. راه حل حتما نباید از بهترین حالت ممکن انتخاب شود. در عوض، اختلافات نظرات شما با دیگران می تواند بی اهمیت باشد. به جای آن شما بر اهداف طولانی مدت خود  تمرکز کنید  به جای اینکه از اهداف کوتاه مدتی که زود به نتیجه می رسند شادمان شوید.

فال روزانه برای متولدین مرداد ماه در روز 25 آبان 1394

- فال روزانه در روز 25 آبان 1394 برای متولدین مرداد ماه

 رویدادهای غیر منتظره ای که در محل کار اتفاق افتاده است شما را نسبت به آینده تان بیمناک کرده است، اما اگر شما تازگیها سخت کار کرده باشید نباید در مورد این موضوع نگران باشید. حتی اگر شما در تنگنا قرار گرفته اید، تغییراتی که شما آرزویش را داشته اید بدون هیچ پافشاری کردنی اتفاق خواهد افتاد. وقتتان را با فکر کردن به اینکه چه کاری درست است تلف نکنید؛ حتی اگر این تحولات دقیقاً به شکلی که شما تصور می کرده اید نیستند فقط خودتان را با آنها وفق بدهید.

فال روزانه برای متولدین شهریور ماه در روز 25 آبان 1394

- فال روزانه در روز 25 آبان 1394 برای متولدین شهریور ماه

امروز شما دوست ندارید از لاک خود بیرون بیایید! اما شرایط و مشکلات بهتان اجازه نمی دهند که یک جا ساکن بمانید. شاید شما نگران اتفاقاتی که دور و برتان رخ داده باشید، ولی مجبور خواهید شد در مورد بعضی چیزها صحبت کنید. باید وقتی را به کندو کاو کردن رازهای ناشناخته اختصاص دهید، برای آنکه خود شما دقیقاً چیزهایی را که پیدا خواهید کرد را نمی شناسید. کشفیات خودتان را با کسی که بهش اطمیمنان دارید در میان بگذارید.

فال روزانه برای متولدین مهر ماه در روز 25 آبان 1394

- فال روزانه در روز 25 آبان 1394 برای متولدین مهر ماه

امروز شما قادر هستید نقس موثر خود را حفظ کرده و کارهای سازنده ای که دیروز آغاز کرده بودید را ادامه دهید، اما اگر بخواهید بیش از اندازه مسئولیت قبول کنید و یا اگر بخواهید به امیال خود میدان دهید، لزوما باید به استعدادها و توانایی های خود توجه کنید. امروز فکر کردن در مورد یک موضوع قبل از اینکه آن را با صدای بلند به زبان بیاورید امری حیاتی است. خویشتن داری کار راحتی نیست، اما اگر کمی آرام تر نباشید، واقعه ای غیرمنتظره شما را در نیمه راه متوقف خواهد کرد.

فال روزانه برای متولدین آبان ماه در روز 25 آبان 1394

- فال روزانه در روز 25 آبان 1394 برای متولدین آبان ماه

 شما با پرورش دادن خود و دیگران تمایل دارید که کاملاً در حرفه تان پیشرفت کنید، اما امروز صدایی از درونتان برخواسته و از شما خواسته های بزرگتری دارد. حتی اگر شما بدانید که جسمتان لزوماً به تحرک بیشتر – اعم از روحی و فیزیکی- نیاز ندارد، باز هم احساس آشفتگی می کنید. باوجود این شما کاملاً عملکردی همراه با ریسک را بیشتر از عملکردی معمولی می پسندید. بدون اینکه خود و دیگران را به مخاطره بیندازید سعی کنید راهی که شما را سریعاً به مقصود می رساند را بیابید.

فال روزانه برای متولدین آذر ماه در روز 25 آبان 1394

- فال روزانه در روز 25 آبان 1394 برای متولدین آذر ماه

شما امروز دغدغه زیادی ندارید، اما نمی توانید به راحتی در مورد نگرانی های خود با دیگران صحبت کنید. دلیل این کارتان این است که باوجود تمام مشکلاتی که وجود دارد نمی خواهید مشکل جدیدی به وجود بیاید. با این حال شما اطلاعات ارزشمندی دارید که باید گفته شوند. فراموش نکنید حرفی که شما می خواهید بزنید نمی تواند ایجاد آشوب و ناآرامی کند، بلکه روش بیان شما ممکن است تاثیر نامناسبی برجا بگذارد. بدون اینکه از کسی خجالت بکشید، از احساسات خود حرف بزنید.

فال روزانه برای متولدین دی ماه در روز 25 آبان 1394

- فال روزانه در روز 25 آبان 1394 برای متولدین دی ماه

درست است که اخیرا درگیر یک دشمنی سخت و سهمگین شده اید اما شما یک اسلحه پنهان دارید؛ می دانید آن چیست؟ آن تمایل شما برای ابراز احساسات تان است و اینکه به دیگران بگویید چه می خواهید. ممکن است دیگران از جسارت و شجاعت خاص شما سرگرم شوند همچنانکه شما با زیرکی بر شرایطی غلبه می کنید که در گذشته به نظر می رسید خارج از کنترل شما باشد. ماه نو در نهمین خانه از "ایده های بزرگ" شما قرار دارد اما درباره کارهایی که می خواهید انجام دهید فقط صحبت نکنید؛ آن را عملی کنید!

فال روزانه برای متولدین بهمن ماه در روز 25 آبان 1394

- فال روزانه در روز 25 آبان 1394 برای متولدین بهمن ماه

امروز شما بی نهایت خوش بین هستید و حتی برای یک لحظه می توانید به خودتان بقبولانید که همه چیز عالی است. اما شما مسائل و مشکلات حل نشده ای هم دارید که مربوط به گذشته تان هستند. به جای اینکه وانمود کنید که همیشه در زمان حال زندگی می کنید با صحبت کردن در مورد موضوعاتی که شما را به دردسر انداخته اند آسیب پذیری خود را نشان دهید. شما از نتایج این گفتگوها شگفت زده خواهید شد.
 

فال روزانه برای متولدین اسفند ماه در روز 25 آبان 1394

- فال روزانه در روز 25 آبان 1394 برای متولدین اسفند ماه

امروز شما زیاد به وظایف اجتماعی خود اهمیت نمی دهید، برای اینکه واقعاً دلتان نمی خواهد که انرژی تان را به خاطر افراد دیگر تلف کنید. شما ترجیح می دهید بهترین چیزها را برای یک شخص خاص و یا فقط برای خودتان تنها نگه دارید. هنوز هم انجام دادن کاری که شما را از انزوا بیرون بیاورد مفید خواهد بود. پس بهتر است به جای اینکه در تنهایی به سر ببرید با دیگران همکاری داشته باشید.

فال روز دوشنبه 25 آبان 1394

فال روز دوشنبه 25 آبان 1394
:
امتیاز : 2.3 تعداد رای : 13
این مطلب مفید بود ؟ 6 7
برچسب ها :
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف