نمناک سرگرمیفال فال روز سه شنبه 25 اسفند 1394
فال روزانه و فال سه شنبه 25 اسفند 94 ، فال واقعی
برای آگاه شدن از وقایع مهم پیش روی خود در روز سه شنبه 25 اسفند ماه 1394 فال روزانه سایت نمناک را بخوانید.
تاریخ انتشار : 25 اسفند 1394
فال روزانه برای متولدین فروردین ماه در روز 25 اسفند 1394

- فال روزانه در روز 25 اسفند 1394 برای متولدین فروردین ماه

امروز توجه کردن به جزئیات زندگی روزانه برایتان در اولویت قرار دارد، که البته کاری غیر معمول و خارج از کارهای روزانه تان نیست. البته فعالیتهای روزانه شما این روزها شبیه به هم و شبیه روزهای قبلی نیست، چراکه شما دنبال راه های جدیدی هستید که خستگی ناشی از یکنواختی را از تنتان بیرون کنید. از تغییر دادن زندگی خود نترسید، چراکه احساس شادابی که بعد از آن حاصل می کنید، مهم تر از هر ترس و تغییری است.

فال روزانه برای متولدین اردیبهشت ماه در روز 25 اسفند 1394

- فال روزانه در روز 25 اسفند 1394 برای متولدین اردیبهشت ماه

امروز شما بیشتر از اینکه به فکر شاد بودن باشید بیشتر نگران این هستید که چگونه می توانید با کاردانی خود و توانایی هایتان دیگران را تحت تاثیر قرار دهید. لازم است شما چیزهایی که بهشان علاقه دارید را بشناسید، چرا که کارهایتان را به خوبی انجام داده اید. اما شما حتی اگر کاملاً توانمند و زیبا باشید و مورد علاقه دیگران هم باشید، باز هم احساس رضایت کامل نمی کنید. شما باید فراتر از ظاهر خود و دیگران را ببینید تا بتوانید بفهمید که واقعاً چه اتفاقی افتاده است.

فال روزانه برای متولدین خرداد ماه در روز 25 اسفند 1394

- فال روزانه در روز 25 اسفند 1394 برای متولدین خرداد ماه

 امروز شما دوست دارید که روابط دوستانه تان عمیق تر شوند، اما به نظر می رسد که دیگران از اینکه با شما صمیمی بشوند می ترسند. عجیب اینکه یکی از دوستانتان هم فکر می کند شما از نزدیک شدن به او اجتناب می کنید. به جای اینکه احساسات خود را مخفی نگه دارید خیلی راحت با دوستانتان صحبت کنید. اگر شما با خودتان صادق باشید، همه چیز زودتر از موقع درست می شود.

فال روزانه برای متولدین تیر ماه در روز 25 اسفند 1394

- فال روزانه در روز 25 اسفند 1394 برای متولدین تیر ماه

شما ممکن است امروز خستگی و ملال خاصی را تجربه کنید و دشوار است که این انرژی منفی را از خود دور کنید. ممکن است تصمیم داشته باشید که مسائل شخصی خود را با شخص دیگری در میان بگذارید با این حال هر چه بیشتر صحبت کنید باز هم نمی توانید به یاد بیاورید که منبع این مشکل روحی تان از کجا بوده است. هر چه سخت تر تلاش کنید تا احساسات مدفون شده خود را احیا کنید آنها بیشتر از شما فرار می کنند. فقط آرام باشید و سعی نکنید تا چیزی را تغییر دهید. موفقیت شما ممکن است همین حوالی کمین کرده باشد.

فال روزانه برای متولدین مرداد ماه در روز 25 اسفند 1394

- فال روزانه در روز 25 اسفند 1394 برای متولدین مرداد ماه

 وقت باارزشتان را با غیبت کردن و سخنان بیهوده گفتن هدر ندهید، برای اینکه این نوع مشغله ها می تواند شما را از زندگی با نظم و ترتیب خارج کند. دوری کردن از سخنان بی اساس و پایان دادن به یک مکالمه تلفی زیرکانه ولی بیهوده از آنچه که شما فکر می کنید راحت تر است. فقط در عین حال که دلسوز هستید باید درستکار نیز باشید. مادامی که نیت شما پاک باشند، با گفتن حقیقت می توانید خودتان را نجات دهید.

فال روزانه برای متولدین شهریور ماه در روز 25 اسفند 1394

- فال روزانه در روز 25 اسفند 1394 برای متولدین شهریور ماه

امروز یک تغییر جادویی خارق العاده در نیمه ناخودآگاه ذهن تان رخ می دهد و همه دوست دارند نتیجه این تغییر درونی شما در طی روزهای آینده ببینند. به هر حال ممکن است تصمیم بگیرید که تغییرات بزرگ را پیش خودتان نگاه دارید به خاطر اینکه به خاطر اینکه فکر می کنید دنیای درون شما به دیگران ربطی ندارد. اگر تصمیم بگیرید که از آنچه که در رابطه با شخص دیگری اتفاق افتاده مطلع شوید لازم است که احساسات خود را با دیگران در میان بگذارید چرا که شما می خواهید و نه به خاطر اینکه دیگران از شما انتظار دارند.

فال روزانه برای متولدین مهر ماه در روز 25 اسفند 1394

- فال روزانه در روز 25 اسفند 1394 برای متولدین مهر ماه

شما امروز دوست دارید راه میان بری را امتحان کنید و یا بر مشکلی که دیگران نیز چندان توجهی بهش نمی کنند سرپوش بگذارید. شما وقتی این کار را بکنید، واقعا خوشحال خواهید شد. البته فقط برای یک مدت کوتاه! و حالا جهان برای شما زیاد بر وفق مراد نمی چرخد و نتیجه عملتان به خودتان بازخواهد گذشت! پس قبل از اینکه دست به کار احمقانه ای بزنید، داشتن نگرش منطقی بهتان کمک می کند که واقعیت ها را وارد زندگی تان کنید.
 

فال روزانه برای متولدین آبان ماه در روز 25 اسفند 1394

- فال روزانه در روز 25 اسفند 1394 برای متولدین آبان ماه

 ماه در نشانه شما به اورانوس غیر قابل پیش بینی می پیوندد، بنابراین دیگران از شما انتظار ندارند که مثل الان کار کنید. آنها از شما توقعات دیگری دارند، ولی شما هم اصلاً در خونتان نیست که مطابق با خواسته های افراد دیگر کار کنید! امروز احساسات تان شما راشگفت زده خواهند کرد! حتی اگر از قبل برای خود برنامه ریزی کرده اید، بهترین کار این است که به حرف دل خود گوش کنید.

فال روزانه برای متولدین آذر ماه در روز 25 اسفند 1394

- فال روزانه در روز 25 اسفند 1394 برای متولدین آذر ماه

شما باید باور کنید که کنترل زندگی تان از دستتتان خارج شده است، اما می توانید به این اطمینان متکی باشد که این شرایط تغییر خواهد کرد. با وجود این شاید مجبور باشید خواسته های سختی را که در محل کار از شما می شود تحمل کنید. آرزوهای خیلی بلندپروازانه نداشته باشید. برای دوری کردن از یک کشمکش آماده باشید که برنامه هایتان را به تعویق بیندازید. تا موقعی که کار تمام شود به این رویه ادامه بدهید.

فال روزانه برای متولدین دی ماه در روز 25 اسفند 1394

- فال روزانه در روز 25 اسفند 1394 برای متولدین دی ماه

 وقتی که بهرام وارد هشتمین خانه شما که مربوط به روابط صمیمانه است می شود، باعث ناراحتی و زحمت شما می شود. برای اینکه شما طبیعتاً با دوستی هایی که تصادفی به وجود می آیند راحتتر برخورد می کنید. این سخن به معنی این نیست که شما با داشتن روابط احساسی مخالف هستید، بلکه بدین معنی است که شما آزادی عمل داشتن را خیلی دوست دارید و بنابراین می خواهید فکرتان آزاد باشد. فراموش نکنید که این آزادی اکنون می تواند به شما کمک کند که ارزش ارتباط داشتن با دیگران را متوجه شوید.

فال روزانه برای متولدین بهمن ماه در روز 25 اسفند 1394

- فال روزانه در روز 25 اسفند 1394 برای متولدین بهمن ماه

تفاوت های میان دوستی و عشق کمی انسان را گیج می کند، اما این موضوع بیشتر در مورد دیگران صدق می کند، نه شما. این بدین معنی نیست که شما هیچ جوابی ندارید؛ بلکه معنی اش این است که حالا اکنون قصد پرسیدن سئوال های زیادی را ندارید. به نیازهای افراد دیگر توجه کنید، برای اینکه امکان دارد ناآگاهانه مسائل مهمی که نیازمند توجه شما هستند را پوشیده نگه دارید.

فال روزانه برای متولدین اسفند ماه در روز 25 اسفند 1394

- فال روزانه در روز 25 اسفند 1394 برای متولدین اسفند ماه

یکی از فصلهای زندگی شما رو به پایان است، البته این کتاب به این زودی ها تمام نمی شود!! هم اکنون شاید بهترین استفاده از انرژی تان این باشد که یک پروژه سازنده را شروع کنید، حتی اگر فکر کنید نمی توانید آن را  به اتمام برسانید. در حالیکه به تغییراتی که برای بهتر کردن زندگی تان بدانها نیازمندید فکر می کنید، تغییراتی هم که اخیرا در خانه و در محل کارتان ایجاد کرده اید را ارزیابی کنید. الان اصلا نگران مشکلات بزرگتر نباشید؛ فقط روی بخشی از جنبه های زندگی تان که به آسانی مدیریت می شوند، تمرکز کنید.

فال روز سه شنبه 25 اسفند 1394

فال روز سه شنبه 25 اسفند 1394
:
امتیاز : 4.5 تعداد رای : 10
این مطلب مفید بود ؟ 9 1
برچسب ها :
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف