نمناک سرگرمیفال فال روز چهارشنبه 25 فروردین 1395
فال روزانه ، فال
برای آگاه شدن از وقایع جالب و جذاب پیش روی خود در روز چهارشنبه 25 فروردین 1395 را در فال روزانه سایت نمناک بخوانید.
تاریخ انتشار : 25 فروردین 1395
فال روزانه برای متولدین فروردین ماه در روز 25 فروردین 1395

- فال روزانه در روز 25 فروردین 1395 برای متولدین فروردین ماه

امروز خورشید مدت زمان زیادی در نشانه شما می ماند و شما می خواهید دیگران هم بفهمند که این اتفاق چقدر شگفت انگیز است. اما وقتی با دیگران صحبت می کنید آنها خیلی زود خسته می شوند. البته آنها به شما بی اعتنایی نمی کنند، بلکه فقط از محبتهای بی جای شما نسبت به دیگران خسته شده اند.

فال روزانه برای متولدین اردیبهشت ماه در روز 25 فروردین 1395

- فال روزانه در روز 25 فروردین 1395 برای متولدین اردیبهشت ماه

ممکن است امروز قادر نباشید که ذهن تان را سرو سامان دهید. یا اگر بتوانید تصمیم بگیرید که چه چیزی برای شما درست است آماده هستید تا تصمیم قبلی خود را دوباره بررسی کرده و مدت دیگری را به اندیشیدن درباره آن بپردازید. ممکن است شما از سرشت و طبیعت سازگار و مناسب خود خشنود باشید اما دیگران ممکن است این هوس شما را عاملی در تضاد با بهره وری بدانند. نگران نباشید که دیگران چه فکری می کنند. فقط به یاد داشته باشید که هر کس دیگری نیز می تواند افکار خود را تغییر دهد.

فال روزانه برای متولدین خرداد ماه در روز 25 فروردین 1395

- فال روزانه در روز 25 فروردین 1395 برای متولدین خرداد ماه

امروز دوباره شانس به شما روی آورده است در چند ماه اخیر شما کم شانس بودید و در رابطه با مسائلی که برایتان پیش می آمد شانس تان به شما یاری نمی رساند اما در این روزها در تمام کارهایتان شما را همراهی می کند، شما نیز متوجه این موضوع شده اید. اجازه ندهید دیگران بر شما حکومت مطلق داشته باشند زیرا شما را به بی راه می برند راه هایی که خودتان دنبال می کنید به زودی نتایج باور نکردنی برایتان خواهد داشت. برای این که از انرژی های منفی تان کم کنید با شخصی یا اشخاصی گفتگوهایی را انجام دهید.

فال روزانه برای متولدین تیر ماه در روز 25 فروردین 1395

- فال روزانه در روز 25 فروردین 1395 برای متولدین تیر ماه

 ممکن ست که شما از افرادی که زیادی با شما مهربان هستند خسته شده باشید، برای اینکه فکر می کنید رفتار آنها نشانه ضعفشان است. به فکر اثبات کردن تواناییهایتان نباشید. درسی که از این موضوع می توانید بگیرید این است که می توانید توانایی هایتان را بیشتر کرده و بیشتر هم نتیجه بگیرید، درحالیکه انعطاف پذیر بودن کمکتان می کند که روز بهتری داشته باشید.

فال روزانه برای متولدین مرداد ماه در روز 25 فروردین 1395

- فال روزانه در روز 25 فروردین 1395 برای متولدین مرداد ماه

شما امروز در کانون توجه دیگران هستید و نسبت به عشق و علاقه ای که نثارتان می شود حس خوبی دارید. اغلب اوقات می توانید نسبت به نیازهایتان راز نگه دار باشید، اما حالا ابراز کردن آنها برایتان خیلی راحت است. البته حتی اگر درمورد آن حرف هم بزنید باز انگیزه و محرک شما مرموز باقی خواهد ماند. افراد دیگر راضی نخواهند شد، مگر آنکه آنها هم بفهمند پشت پرده چه خبر است! یادتان باشد که وظیفه شما نیست چیزی که با حرف و کلمه قابل تعریف نیست را برای دیگران توضیح دهید.

فال روزانه برای متولدین شهریور ماه در روز 25 فروردین 1395

- فال روزانه در روز 25 فروردین 1395 برای متولدین شهریور ماه

امروز حتماً به نصیحت دوست و یا همکارتان گوش بدهید، چرا که در صحبت های این فرد حقایقی نهفته است. شاید شما با تمام جزئیات سخنان او موافق نباشید، ولی باید کاملاً گوشی شنوا داشته باشید، برای اینکه این سخنان چیزهایی که درحال حاضر بدانها نیاز دارید را بهتان خواهد آموخت.

فال روزانه برای متولدین مهر ماه در روز 25 فروردین 1395

- فال روزانه در روز 25 فروردین 1395 برای متولدین مهر ماه

شما احساس می کنید که رشد و پیشرفت یکنواخت برایتان مانع ایجاد می کند، چون شما می خواهید رویه خود را پیش بگیرید و سریع تر جلو بروید. باوجود این ژوپیتر هم اکنون در برج جدی مطمئن و هشتمین خانه تان یعنی خانه دوستی و صمیمیت قرار دارد و بهتان اجازه می دهد در عین حال که بدون هیچ مقاومتی در مورد احساسات ناآشنای خود صحبت می کنید، حمایتی که بدان محتاج هستید را از سوی خانواده خود دریافت کنید.

فال روزانه برای متولدین آبان ماه در روز 25 فروردین 1395

- فال روزانه در روز 25 فروردین 1395 برای متولدین آبان ماه

 شاید شما امروز چند راز مربوط به خود داشته باشید که حتی اگر وسوسه شدید بند را آب دهید! بهتر است آنها ا پیش خود نگه دارید. اول انگیزه خود برای فاش کردن رازهایتان را بررسی کنید؛ اگر شما می خواهید فقط به خاطر خالی کردن سفره دلتان این کار را بکنید، بهتر است اصلاً هیچ حرفی نزنید. اما اگر کسی خواست صادقانه به شما کمکی برساند وبه نفعتان کار کند، شاید، البته فقط شاید! این کار کار خوبی باشد.

فال روزانه برای متولدین آذر ماه در روز 25 فروردین 1395

- فال روزانه در روز 25 فروردین 1395 برای متولدین آذر ماه

امروز شما بی نهایت خوش بین هستید و حتی برای یک لحظه می توانید به خودتان بقبولانید که همه چیز عالی است. اما شما مسائل و مشکلات حل نشده ای هم دارید که مربوط به گذشته تان هستند. به جای اینکه وانمود کنید که همیشه در زمان حال زندگی می کنید با صحبت کردن در مورد موضوعاتی که شما را به دردسر انداخته اند آسیب پذیری خود را نشان دهید. شما از نتایج این گفتگوها شگفت زده خواهید شد.

فال روزانه برای متولدین دی ماه در روز 25 فروردین 1395

- فال روزانه در روز 25 فروردین 1395 برای متولدین دی ماه

شما برای هفته های متمادی روی صحنه بودید! ولی حالا زندگی شما کاملاً آماده ورود به مراحل بعدی است. شما پیش از این احساس می کردید انرژی تان در حال کمتر شدن است، اما هنوز هم مباحثی که مربوط به ابراز کردن احساسات می شود فوق العاده قدرتمند هستند. به جای اینکه در جستجوی راه های جدیدی برای نشان دادن خودتان و حرف زدن باشید، تجربیات به یادماندنی خود را مطرح کنید. دوباره بازگو کردن داستان هایی که مربوط به حوادث گذشته هستند بهتان کمک می کند تا احساسات تان را در مورد اتفاقات جدید بیان کنید.

فال روزانه برای متولدین بهمن ماه در روز 25 فروردین 1395

- فال روزانه در روز 25 فروردین 1395 برای متولدین بهمن ماه

 با وجود اینکه شما چند فرد بسیارخلاق و سازنده را می شناسید، زمانی که شما از ورای فیلترهای ذهنی خود به آنها نگه می کنید، می توانید ارزش کارهای آنها را درک کنید. تشویق کردن دیگران برای استفاده کردن از استعدادهایشان عملی در خور تحسین است، اما نباید استعدادهای خودتان را هم نادیده بگیرید. به جای اینکه احساس خود از زیبایی را به فرد دیگری نسبت دهید برای تخیلات زنده و روشن خود یک راه خروجی خلاقانه بیابید.

فال روزانه برای متولدین اسفند ماه در روز 25 فروردین 1395

- فال روزانه در روز 25 فروردین 1395 برای متولدین اسفند ماه

شما در میان تمام مردم دیگر بهترین دوستان را دارید و ممکن است آنها امروز هیچ کار اشتباهی انجام ندهند. با وجود این حتی اگر آنها صادقانه شما را دوست دارند، بایستی همیشه به یاد داشته باشید که شما اکنون از ورای عینک خوش بینی به آنها می نگرید. اما اگر با دقت نگاه کنید می توانید بی طرفانه به موضوع بنگرید. برای ادامه داشتن دوستی هایتان قبول کردن واقعیت نسبت به تحمیل کردن افکارتان به آنهایی که دوستشان دارید از اهمیت بیشتری برخوردار است.

فال روز چهارشنبه 25 فروردین 1395

فال روز چهارشنبه 25 فروردین 1395
:
امتیاز : 4.3 تعداد رای : 14
این مطلب مفید بود ؟ 12 2
برچسب ها :
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف