نمناک سرگرمیفال فال روز شنبه 26 تیر 1395
فال روزانه ، فال
برای اطلاع از وقایع جالب پیش روی خودتان در روز شنبه 26 تیر ماه 1395 فال روزانه سایت نمناک را بخوانید.
تاریخ انتشار : 26 تیر 1395
فال روزانه برای متولدین فروردین ماه در روز 26 تیر 1395

- فال روزانه در روز 26 تیر 1395 برای متولدین فروردین ماه

شما راحت تر هستید که برای نشان دادن عشقتان به جای دادن هدیه های گران قیمت و ایما و اشاره، با مهربانی و توجه کردن به فرد مورد نظرتان این کار را بکنید. اما امروز کمی متفاوت تر عمل کرده و در مهربانی و عشق ورزیدن زیاده روی می کنید. شما به قدری طرف مقابلتان را دست پاچه و کلافه می کنید که آرزو می کند شما انقدر پر شور و حرارت نباشید!! الان اصلا لزومی ندارد انقدر در نشان دادن احساساتتان زیاده روی کنید؛ اگر طبیعی رفتار کنید مطمئنا بهترین نتیجه را خواهید دید.

فال روزانه برای متولدین اردیبهشت ماه در روز 26 تیر 1395

- فال روزانه در روز 26 تیر 1395 برای متولدین اردیبهشت ماه

احتمال دارد که دوستان شما امروز نسبت به همیشه دوستانه تر با شما برخورد کنند، اما شما هنوز صداقت آنها را باور نکرده اید. شاید شما می ترسید شخصی که به شما خیلی نزدیک شده می خواهد از احساسات قلبی شما سوءاستفاده کند، اما احساس ناامنی خود شما باعث ایجاد تزلزل در افراد دیگر هم می شود. نداشتن پشتیبان مایه ناراحتی شماست. اگر شما به مکانی دوست داشتنی بروید، دیگر دلیلی برای ترسیدن وجود ندارد.

فال روزانه برای متولدین خرداد ماه در روز 26 تیر 1395

- فال روزانه در روز 26 تیر 1395 برای متولدین خرداد ماه

اگر امروز همسر شما یا یکی از دوستانتان خیلی پرخاشگر شده است سعی کنید خونسردی خود را حفظ کنید. سریع واکنش نشان دادن باعث می شود طرف مقابلتان عقب نشینی کند و بنابراین شما می توانید برتری خود را ثابت کنید. اما این استراتژی قدیمی شده است، برای اینکه اگر کسی مجبور بشود به شکستش اعتراف کند، در حقیقت یعنی هیچ برنده ای وجود نداشته است. از مجادله کردن اجتناب کنید، اما چیزهایی را اعتقاد دارید واقعیت دارند را به زبان بیاورید.

فال روزانه برای متولدین تیر ماه در روز 26 تیر 1395

- فال روزانه در روز 26 تیر 1395 برای متولدین تیر ماه

حالا که بهرام در نشانه شما به سر می برد فکر شما هم از این شاخه به آن شاخه می پرد. بهرام در خانه برج سنبله قرار دارد و در عین حال بهتان کمک می کند تا یک سری از اطلاعات متناقض را بررسی کنید. اما هنوز هم تصمیم گرفتن برایتان کار راحتی نیست، چرا که شما احساسات خود را سرکوب کرده اید و در عین حال به تردید و دودلی تان افزوده شده است. پس یکی دو روز صبر کنید، آن موقع ایده های بهتری در مورد اینکه چه کاری باید انجام دهید به ذهنتان می رسد.

فال روزانه برای متولدین مرداد ماه در روز 26 تیر 1395

- فال روزانه در روز 26 تیر 1395 برای متولدین مرداد ماه

شما می خواهید در برنامه های همیشگی و روزانه تان مثل رژیم غذایی، تمرینات ورزشی و خواب ثبات و پایداری بیشتری داشته باشید. اما این روزها با اینکه بیشتر از گذشته به خودتان سخت گرفته اید باز هم خیلی به مشکل برخورده اید. اگر به جای سخت گیری و چسبیدن به واقعیت کمی راحت تر و خونسرد باشید مطمئناً اوضاع بهتر خواهد شد. یادتان باشد فردا هم روز خداست!!

فال روزانه برای متولدین شهریور ماه در روز 26 تیر 1395

- فال روزانه در روز 26 تیر 1395 برای متولدین شهریور ماه

 خیلی برای اتان سخت است که براستراحت خود غلبه کنید.بنابراین از تکان دادن به خودتان شانه خالی می کنید. شاید آرزویتان این باشد که تمام لحظات را با شادی و تفریح که شما درآن  استاد هستید، بگذرانید اما خیال پردازی شما به واقعیت تبدیل نمی شود مگر اینکه خودتان بخواهید که کار کنید و فوراً راحت طلبی را کنار بگذارید. گرچه باید خیلی از خودتان به خاطر این کار خواهش کنید ولی به لذت وقتی که چیزی برای نشان دادن روزتان دارید می ارزد.

فال روزانه برای متولدین مهر ماه در روز 26 تیر 1395

- فال روزانه در روز 26 تیر 1395 برای متولدین مهر ماه

شما دلتان می خواهد همه چیز کند تر پیش برود، و قبل از شروع کردن یک کار جدید کار دیگر را تمام کنید. متاسفانه شرایط جدید شاید انقدر موافق نباشد و شاید مجبور شوید قبل از به دست اوردن آمادگی لازم پروژه بعدی را شروع کنید. شما نمی توانید آنچه را که باید بر پایه اعتقادات تان انجام دهید را پیش داروی کنید. معوق گذاشتن داوری عاقلانه است، اما لازم است که حداقل حدس و گمان بزنید. اگر خودتان انتخاب کنید، می توانید تا هفته بعد روشهای قدیمی خود را برگردانید.
 

فال روزانه برای متولدین آبان ماه در روز 26 تیر 1395

- فال روزانه در روز 26 تیر 1395 برای متولدین آبان ماه

امروز صبر شما تمام شده است. مشکلی که به وجود آمده به نظر خیلی راحت هم حل می شود، اما این راه حل هنوز به فکرتان نرسیده است. اما امروز این کار برایتان سخت تر هم شده است، چون که شما فکر می کنید دیگران شما را همان گونه که واقعاً هستید نمی خواهند و به خاطر همین نمی توانید با خودتان صادق باشید. حتی اگر نا امید هم شده باشید، لزومی ندارد بیخودی ریسک کنید، چراکه زمان کافی ندارید.

فال روزانه برای متولدین آذر ماه در روز 26 تیر 1395

- فال روزانه در روز 26 تیر 1395 برای متولدین آذر ماه

شما امروز بین دو راهی قرار گرفته اید، بین مسائل جدید و تازه و موضوعات قدیمی. امروز ورود خورشید به برج هوشمند دلو شما را برای حرکت به سوی آینده آماده می کند، اما زیادی سرمست و از خود بیخود نشوید. حتی اگر خودتان هم متوجه نشده باشید، ولی مشکلات و سختی های گذشته مثل وزنه سنگینی است که به پایتان بسته شده است. چند روزی صبر کنید و سپس قبل از اینکه از رسیدن به خط پایانی جا بزنید دوباره نظریه های خود را بررسی کنید.

فال روزانه برای متولدین دی ماه در روز 26 تیر 1395

- فال روزانه در روز 26 تیر 1395 برای متولدین دی ماه

شما می خواهید افراد دیگر دقیقا بفهمند که شما چه احساسی دارید، اما نمی خواهید خیلی خودتان راگرفتار کرده و همه چیز را برای آنها شرح دهید. البته این ضرب المثل را به یاد داشته باشید که: دو صد گفته چون نیم کردار نیست. البته اگر شما بدون اینکه هیچ حرفی بزنید شروع به کار کنید، باور اینکه هرکس خودش می تواند بفهمد که چه اتفاقاتی در جریان وقوع است اشتباه است. فقط فراموش نکنید اینکه شما انتخاب کرده اید ضعف های خود را پنهان کنید، گناه آنها نیست. اگر خودتان درخواست کمک نکنید هیچ کس نمی تواند نجات تان بدهد.
 

فال روزانه برای متولدین بهمن ماه در روز 26 تیر 1395

- فال روزانه در روز 26 تیر 1395 برای متولدین بهمن ماه

شما کاملا ساده لوحانه یا بیش از حد صبورانه  در رفتارهایتان با دیگران عمل می کنید، زیرا این تفکر را دارید که در این صورت آنها شما را بیشتر دوست خواهند داشت یا علت های دیگر... این تفکر کاملا اشتباه می باشد زیرا دیگران نه تنها  از رفتار شما سوﺀ استفاده می کنند بلکه در نهایت همان مقداری که تمایل دارید شما را دوست نحواهند داشت. شما از این که به این رفتارتان پایان دهید دچار ترس و واهمه هستید اما هر چه زودتر این کار را ترک کنید به نفع شما خواهد بود. در ابتدا خیلی مشکل به نظر می رسد اما با ممارست به تحقق می انجامد.

فال روزانه برای متولدین اسفند ماه در روز 26 تیر 1395

- فال روزانه در روز 26 تیر 1395 برای متولدین اسفند ماه

 این هفته شما لزوما زیاد دوست ندارید کارهایتان را انجام دهید! حتی اگر بدانید این کار چقدر حیاتی است باز هم برایتان فرقی نمی کند!! شما از کار یکنواخت و کسل کننده خود خسته شده اید و شاید در حال برنامه ریزی کردن برای تغییر دادن و دگرگون کردنشان هستید. باوجود این بهتر است بدون اینکه امروز مستقیما دست به عمل بزنید این بحران را تحمل کنید. نگران نباشید؛ تغییرات در راهند!! صبر شما به نتیجه خواهد رسید!

فال روز شنبه 26 تیر 1395

فال روز شنبه 26 تیر 1395
:
امتیاز : 4.4 تعداد رای : 8
این مطلب مفید بود ؟ 7 1
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف