نمناک سرگرمیفال فال روز چهارشنبه 26 خرداد 1395
فال روزانه ، چهارشنبه 26 خرداد 95
برای آگاهی از وقایع مهم پیش روی خودتان در روز چهارشنبه 26 خرداد ماه 1395 فال روزانه سایت نمناک را بخوانید.
تاریخ انتشار : 26 خرداد 1395
بازدید : 6,095 نفر
فال روزانه برای متولدین فروردین ماه در روز 26 خرداد 1395

- فال روزانه در روز 26 خرداد 1395 برای متولدین فروردین ماه

با وجود اینکه امروز شما کار زیادی برای انجام دادن ندارید، ولی ماه جدید برج سنبله در دهمین خانه تان یعنی خانه شغلی حضور دارد و شما را تشویق می کند بیشتر کار کنید. برنامه ریزی کردن برای کارهای هفته آینده ایده خیلی خوبی است، اما با وجود تاکیدات بیشتر بر روی خانه یازدهم تان یعنی خانه اهداف بلند مدت، شما بیشتر سعی می کنید برای آینده های دورتر خود برنامه ریزی کنید. درحال حاضر تعادل بر قرار کردن بین وظایف روزانه و کارهایی که می خواهید در آینده انجام دهید مهم ترین کار است.

فال روزانه برای متولدین اردیبهشت ماه در روز 26 خرداد 1395

- فال روزانه در روز 26 خرداد 1395 برای متولدین اردیبهشت ماه

زندگی شما همیشه با تخیلات بسیار همراه است واین می تواند باعث شود تلاش کنید تا آنها را تحقق بخشید یا اینکه در رویاهایتان غرق شوید.اما اکنون  تبدیل رویا و تصور به واقعیت می تواند با مشکلات بسیار همراه باشد چرا که شما همواره از این می ترسید که اهدافی که برای رسیدن به موفقیت داشتید به سرانجام نرسند. اینکه از خود بپرسید که چه می خواهید شروع خوبی است، اما مهمتر این است که زمان را از دست ندهید و با شجاعت پیش بروید.

فال روزانه برای متولدین خرداد ماه در روز 26 خرداد 1395

- فال روزانه در روز 26 خرداد 1395 برای متولدین خرداد ماه

ممکن است شما حاضر نباشید که امروز در مواجهه با دیگری کوتاه بیایید، حتی اگر این کار روشی نباشد که شما تاکنون داشته اید. شما احساس می کنید که دیگر هیچ راه برگشتی ندارید. انگار که دیگر چیزی برای از دست دادن ندارید و مایلید که برای ایستادن پای عقاید و باورهای خود دست به هر کاری بزنید. بی شک  این کار قابل ستایش است، اما اطمینان پیدا کنید که فرضیه اخیرتان آنقدر مهم هست که قبل از اینکه خود را به خطر بیندازید فکر کنید که در قبال آن چه بدست می آورید.
 

فال روزانه برای متولدین تیر ماه در روز 26 خرداد 1395

- فال روزانه در روز 26 خرداد 1395 برای متولدین تیر ماه

شما نمی توانید بیشتر از این صبر کنید، برای اینکه اعتقاد دارید که به اندازه کافی صبر کرده اید! باوجود اینکه شاید آمادگی دست به کار شدن را نداشته باشید، ولی پیش از این از نظر ذهنی آمادگی دارید که شروع کرده و بازی را آغاز کنید. شما باید از تفاوت های موقعیت اخیر خود و اهداف آینده تان آگاه باشید، اما سعی نکنید در مورد هردوی آنها با هم تصمیم گیری کنید.

فال روزانه برای متولدین مرداد ماه در روز 26 خرداد 1395

- فال روزانه در روز 26 خرداد 1395 برای متولدین مرداد ماه

امروز شما برای غلبه کردن بر ترسهایتان باید بیشتر کار کنید، اما اگر شما فعال باشید پاداش دریافت خواهید کرد. یک دوست نزدیک می تواند مشکلی برایتان ایجاد کند، اما شاید شما به درستی نفهمید که چه اتفاقی افتاده است. بی میلی شما نسبت به تغییر کردن حتی می تواند شرایط را بیشتر رقابت آمیز کند. بیشتر تلاش کنید تا انعطاف پذیر باشید و پریشانی و یکدندگی را از خود دور سازید.

فال روزانه برای متولدین شهریور ماه در روز 26 خرداد 1395

- فال روزانه در روز 26 خرداد 1395 برای متولدین شهریور ماه

 ماه کامل می تواند شما را امروز در باران یا برف به رقص در آورد ، اما این نکته حیاتی است که شما نباید نسبت به وظایف کاری و خانوادگی خود بی توجه باشید. این مهمانی آنقدر طولانی نمی شود که شما بخواهید غیر مسئولانه رفتار کنید. وسوسه ها شما را احاطه کرده اند اما شما می توانید به خود تلقین کنید که در دام آنها نیفتید. در عوض، عاقل باشید و از نیروی ترغیب کننده خود برای جلب حمایت دیگران استفاده کنید تا شما را برای رسیدن تدریجی به اهداف اجتماعی یاری کنند.

فال روزانه برای متولدین مهر ماه در روز 26 خرداد 1395

- فال روزانه در روز 26 خرداد 1395 برای متولدین مهر ماه

 شما ممکن است خودتان را از داشتن یک روز عجیب کنار بکشید چون می دانید که طبق برنامه و انتظار شما پیش نخواهد رفت. احتمال دارد امروز کسی در زندگی شما وارد شود که بدون هیچ دلیلی دنیای شما را بهم بریزد و شما را از وضعیت کنونی خارج کند. اگر چه این هیجان ممکن است شما را از حالت تعادلی که در زندگی تان وجود داشت بیرون بیاورد، اما بهتر است که نیروی زیادی را بکار ببرید تا این قضیه را نادیده بگیرید. سعی کنید تغییرات پیش روی تان را نادیده نگیرید، این فقط باعث وخیم شدن اوضاع و تشدید مشکلات می شود.

فال روزانه برای متولدین آبان ماه در روز 26 خرداد 1395

- فال روزانه در روز 26 خرداد 1395 برای متولدین آبان ماه

شما امروز خیلی به اولویت های خود در محل کار اهمیت می دهید. این سخن بدین معنی نیست که بایدآرام تر کار کنید؛ بلکه فقط باید به چیزهای دیگری که نیازمند توجه شما هستند نیز دقت کنید. اگر افکارتان حول و حوش ضمیر ناخوداگاهتان سیر می کند نترسید، چراکه این کار راهی برای یافتن معنی چیزهایی که در جستجویش بودید می باشد.

فال روزانه برای متولدین آذر ماه در روز 26 خرداد 1395

- فال روزانه در روز 26 خرداد 1395 برای متولدین آذر ماه

شما مسئول اشخاص و رفتارهای دیگران  نیستید. زیرا شما در این روزها بیش از حد خود را به دیگران اختصاص داده اید و زمان کمی را برای خودتان، فعالیت های شخصیتان صرف می کنید. شما با توجه کردن به دیگران می خواهید شخصیت اصلی خودتان را به دیگران اثبات کنید اما برای اثبات وجودتان راه های دیگری نیز وجود دارد. زیرا زمانی به خود می آید و می بیند که هیچ کار درست و مفیدی را برای خودتان انجام نداده اید.
 

فال روزانه برای متولدین دی ماه در روز 26 خرداد 1395

- فال روزانه در روز 26 خرداد 1395 برای متولدین دی ماه

 حتی اگر از نظر پیشرفت در مسیر یکنواخت و ثابتی قرار گرفته اید، فراموش نکنید تا موقعی که کار نکنید هیچ مزدی دریافت نخواهید کرد. معمولاً شما فرد خوش شانسی هستید و فرصت های زیادی پیش رویتان قرار می گیرد، ولی امروز لازم است بیشتر تلاش کنید. انجام دادن وظایف کاری و افتخار کردن به شغل خود شانس موفقیت شما را افزایش می دهد.

فال روزانه برای متولدین بهمن ماه در روز 26 خرداد 1395

- فال روزانه در روز 26 خرداد 1395 برای متولدین بهمن ماه

اگردوستانتان شما را از خودشان ناامید کرده اند و هیچ کاری نمی کنند، وقتش رسیده که شما نقش خودتان را به درستی اجرا کنید. اما اگر به خاطر احساس ضعف و بی کفایتی دیدی منفی پیدا کرده باشید، برای اجتناب کردن از تفریح و لذت خیلی دیر شده است. به جای اینکه از روی ناآگاهی شکستهای خودتان را به گردن دیگران بیندازید، بدون اینکه خجالت بکشید در مورد آنها صحبت کنید.

فال روزانه برای متولدین اسفند ماه در روز 26 خرداد 1395

- فال روزانه در روز 26 خرداد 1395 برای متولدین اسفند ماه

حالا که بهرام مدعی در دهمین خانه تان یعنی خانه شغلی قرار دارد، کارهای خیلی مهم و زیادی پیش رویتان دارید که باید انجام دهید. درحقیقت شما به قدری به سمت موفقیت کشیده می شوید که بخشهای دیگر زندگی تان را فراموش می کنید. به مسائل مالی بی توجهی نشان ندهید، در این صورت برای خود دردسر درست خواهید کرد. اگر مشکلی را قبل اینکه از کنترلتان خارج شود حل کنید کار خیلی عاقلانه ای کرده اید، چون از بی نظمی جلوگیری می کنید.

فال روز چهارشنبه 26 خرداد 1395

فال روز چهارشنبه 26 خرداد 1395
:
امتیاز : 4.5 تعداد رای : 10
این مطلب مفید بود ؟ 9 1
برچسب ها :
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف