نمناک سرگرمیفال فال روز پنج شنبه 26 فروردین 1395
فال روزانه ، فال
فکر میکنید پنج شنبه 26 فروردین 1395 چه اتفاقاتی انتظار شما را میکشد؟ برای آگاهی از وقایع پیش روی خود فال روزانه سایت نمناک را بخوانید.
تاریخ انتشار : 26 فروردین 1395
فال روزانه برای متولدین فروردین ماه در روز 26 فروردین 1395

- فال روزانه در روز 26 فروردین 1395 برای متولدین فروردین ماه

امروز شما نمی توانید به راحتی بفهمید که دور و برتان چه خبر است. برای اینکه کسانی که شما را در فهم واقعیت یاری می کردند، امروز خیلی قابل اطمینان نیستند. به دلیل اینکه یکی از افراد صمیمی خانوده تان و یا یکی از دوستانتان به شما نمی گوید دقیقاً چه اتفاقاتی افتاده است، نگرانی بی موردی وارد زندگی شما شده است. متأسفانه دیگران در تجربیات و دیدگاه های شما سهیم نمی شوند. پس به جای حرف های آنها بیشتر به صدای درونتان گوش فرا بدهید.

فال روزانه برای متولدین اردیبهشت ماه در روز 26 فروردین 1395

- فال روزانه در روز 26 فروردین 1395 برای متولدین اردیبهشت ماه

به خاطر اینکه ماه جدید در نشانه شما به بهرام تیره پیوسته است امروز بیش از اندازه جدی شده اید. مهم نیست که شما چگونه برای خود برنامه ریزی کرده اید، ظاهراً شما کلی کار برای انجام دادن دارید. هیچ کاری راحت نیست؛ بنابراین سعی کنید که سمت افکار منفی نروید، چراکه خردمندی عمل گرایانه خود که اکنون تحت اختیارتان است را هدر خواهید داد. استراحت کردن تضمین می کند که می توانید بعداً تصمیمات درستی بگیرید.

فال روزانه برای متولدین خرداد ماه در روز 26 فروردین 1395

- فال روزانه در روز 26 فروردین 1395 برای متولدین خرداد ماه

صحبت کردن قبل از اندیشیدن طریقه شما نیست، با این حال  امروز روز دیگری است. شما از نظر فکری در اوج هستید و رازی در سینه دارید که باعث شده احساس ناخشنودی کنید. نگران این نباشید که ممکن است امروز کسی را برنجانید؛ در این صورت تنها خودتان را اذیت کرده و تمرکز را از کارتان می گیرید. اگر قلب تان در جای درستی از زندگی تان قرار دارد، پس حرفهای تحمیلی اصلا برای تان مهم نخواهد بود.
 

فال روزانه برای متولدین تیر ماه در روز 26 فروردین 1395

- فال روزانه در روز 26 فروردین 1395 برای متولدین تیر ماه

 امروز دوستان و همکارانتان نظریات خیلی خاصی عرضه می کنند و شما در عین حال که اطلاعات گذشته خود را کامل تر می کنید، دلتان نمی خواهد دست از تنبلی بردارید. شما راه و روش خود را تثبیت کرده اید و نمی خواهید به منظور پیدا کردن دیدگاه های متفاوت فکر خود را تغییر دهید. بادقت به حرفهایی که دیگران می زنند گوش دهید، اما بعد دست به کار شده و هر کاری به نظرتان بهتر بود را انجام دهید.

فال روزانه برای متولدین مرداد ماه در روز 26 فروردین 1395

- فال روزانه در روز 26 فروردین 1395 برای متولدین مرداد ماه

امروز شما می توانید یک نمایش واقعی را اجرا کنید و دیگران هم واقعا تحت تاثیر قرار خواهند گرفت! به خصوص اگر وقت گذاشته و کارتان را درست انجام دهید. اما راه های میان بر به نتیجه نمی رسد؛ شما باید از اولین پله شروع کرده و هرکاری را قدم به قدم طبق دستور کارتان انجام دهید. اما نگران سرعت کار خود نباشید، چراکه هر کدام از مراحل بیشتر از تصور شما طول خواهد کشید.

فال روزانه برای متولدین شهریور ماه در روز 26 فروردین 1395

- فال روزانه در روز 26 فروردین 1395 برای متولدین شهریور ماه

 امروز زمانی که شما در یک مهمانی هستید، ممکن است احساس کنید مورد تحقیر واقع شده اید. طبیعت شما به گونه ای است که با قدری هیجان موافق هستید، اما وقتی که شما مسائل را تجزیه و تحلیل می کنید متوجه می شوید که در این جور مواقع باید ساکت بوده و آرامش خود را حفظ کنید. شاید شما الان به چیزهایی که انتظار دارید نرسید، پس باید انعطاف پذیر بوده و سعی کنید از چیزهایی که دارید راضی باشید. 

فال روزانه برای متولدین مهر ماه در روز 26 فروردین 1395

- فال روزانه در روز 26 فروردین 1395 برای متولدین مهر ماه

باوجود اینکه امروز به فکر تفریح و خوشگذرانی هستید، ولی فعلاً وقت کار کردن است. شما کارهای خیلی زیادی برای انجام دادن دارید و به راحتی نمی توانید همه آنها را تمام کنید. اما سعی نکنید کارها را یک دفعه و با هم انجام دهید. جدی باشید، زمان کافی صرف کنید و هر کاری را با دقت انجام دهید تا مجبور نشوید آن را دوباره انجام دهید.

فال روزانه برای متولدین آبان ماه در روز 26 فروردین 1395

- فال روزانه در روز 26 فروردین 1395 برای متولدین آبان ماه

هم اکنون نزدیک شدن به یک دوست چالش برانگیز شده است، برای اینکه مشکلاتی که به وجود می آید مانع از این می شود که بتوانید تمام افکارتان را مطرح کنید. شما باید به حرف هایی که می زنید دقت کنید، وگرنه حرفی خواهید زد که به ضرر هردویتان تمام می شود. اگر در رابطه تان با کسی دچار مشکل شدید، قبل از اینکه عکس العمل نادرستی نشان دهید آن را به یک یا دو روز دیگر بسپارید.

فال روزانه برای متولدین آذر ماه در روز 26 فروردین 1395

- فال روزانه در روز 26 فروردین 1395 برای متولدین آذر ماه

در حال حاضر شما از زندگی خود راضی هستید، ولی هنوز آمادگی رویارویی با هر چیزی را ندارید. حتی ممکن است شما برخی از برنامه های شخصی مهمتان را برای اینکه زمان خالی بیشتری داشته باشید به تعویق بیندازید. نگران تغییراتی که به وجود آمده نباشید برای اینکه تقدیر اینگونه بوده است و همه چیز به موقع خودش درست می شود.

فال روزانه برای متولدین دی ماه در روز 26 فروردین 1395

- فال روزانه در روز 26 فروردین 1395 برای متولدین دی ماه

 شما امروز سعی می کنید که شکست های خود را جبران کنید، اما مشکل واقعی مربوط به اتفاقاتی که در زمان حال رخ داده نیست. عقده های روحی مربوط به گذشته می تواند کاملاً مانع به وجود آمدن جریان های عاطفی در زندگی تان شود. پس همین حالا افکار و رویاهای قدیمی را به زمان حال آورده و بهشان فکر کنید. شما که نمی خواهید به خاطر مشکلات گذشته لذت بردن از زمان حال را از خودتان دریغ کنید؟!!

فال روزانه برای متولدین بهمن ماه در روز 26 فروردین 1395

- فال روزانه در روز 26 فروردین 1395 برای متولدین بهمن ماه

شما در عین حال که در بین دوستان و خانواده تان نقش یک راهنمای شجاع را بازی می کنید، لازم است اهل عمل هم به نظر بیایید. اما فقط انجام دان کاری که به نفع همه باشد کافی نیست، چراکه برای اینکه بتوانید برای انجام دادن کارهایی که دوستشان دارید دواطلب شوید به پول هم نیاز دارید. فقط نباید کارهایتان را به گردن دیگران بیندازید. وقتی شما کنترل خود را از دست می دهید آنها کاملاً می فهمند و با این رفتار ناپسند شما به وضوح مخالفت می کنند. کمتر به ظاهر خود توجه کنید و بیشتر به صداقت و درستی اهمیت بدهید تا بتوانید از کمک افراد پشتیبان سخاوتمند خود استفاده کنید.

فال روزانه برای متولدین اسفند ماه در روز 26 فروردین 1395

- فال روزانه در روز 26 فروردین 1395 برای متولدین اسفند ماه

زمانی که همه چیز در زندگی از آن رو به این رو می شود، ممکن است که شما در نقش یک کشتی ساحل پیما ظاهر بشوید. اما آنگونه که به نظر می رسد هم اوضاع نگران کننده نیست، برای اینکه در پشت این صحنه های پر سر و صدا، پایداری درونی شما می تواند به شما قدرت و قوه تشخیصی را که برای کامل کردن هدفهایتان به آنها  نیاز دارید را به شما بدهد. به یاد داشته باشید شما به هرجهت نمی توانید بررسی کنید که افراد دیگر چه واکنشی نشان می دهند، بنابراین همان آزادی و اختیاری را که برای خودتان می خواهید را به هر فرد دیگری که در زندگیتان است بدهید.

فال روز پنج شنبه 26 فروردین 1395

فال روز پنج شنبه 26 فروردین 1395
:
امتیاز : 3.3 تعداد رای : 18
این مطلب مفید بود ؟ 12 6
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف