نمناک سرگرمیفال فال روز یکشنبه 26 مهر 1394
فال ، فال متولد بهمن
اتفاقات مهمی که در روز یکشنبه 26 مهر 1394 پیش روی خود دارید را با خواندن فال روزانه سایت نمناک آگاه شوید.
تاریخ انتشار : 26 مهر 1394
بازدید : 5,260 نفر
فال روزانه برای متولدین فروردین ماه در روز 26 مهر 1394

- فال روزانه در روز 26 مهر 1394 برای متولدین فروردین ماه

 حتی اگر شما در زمینه مسائل مالی همیشه تصمیمات درستی گرفته باشید، اما امروز که نپتون در دومین خانه شما، یعنی خانه مادیات قرار گرفته و حواس شما را از روش های منطقی منحرف می کند، شما این لیاقت و کاردانی خود را از دست می دهید. اگر شما چیزی را بینید که ازش خوشتان بیاید، فکر می کنید که شایستگی داشتنش را دارید، اما شما نباید پول هایی را که با سختی به دست آورده اید به خاطر خریدن چیزهای خیلی گران که نیازی نیز بهشان ندارید تمام کنید. اگر هنوز شما فکر می کنید که تصمیم درستی گرفته اید، پس چند روز صبر کرده و بعد اگر نظرتان عوض نشد بروید و چیزی را که می خواستید بخرید.

فال روزانه برای متولدین اردیبهشت ماه در روز 26 مهر 1394

- فال روزانه در روز 26 مهر 1394 برای متولدین اردیبهشت ماه

شما در محل کار کارهای خیلی زیادی برای انجام دادن دارید و برای اینکه از پس تمام آنها بربیایید باید تلاشی مضاعف داشته باشید. حواستان را جمع کنید! چراکه اگر با مشکلی برخورد کنید ممکن است عصبانی شوید و شاید وسوسه تان کند که به دروغ متوسل شوید. مشکلات شما از آن چیزی که فکر می کردید پیچیده ترند، پس قبل از اینکه سریع دست به عمل بزنید، در مورد عملکرد خود خوب فکر کنید.

فال روزانه برای متولدین خرداد ماه در روز 26 مهر 1394

- فال روزانه در روز 26 مهر 1394 برای متولدین خرداد ماه

 هم اکنون ساده ترین شیوه برای شما این است که سعی کنید بر برنامه های خود نظارت داشته باشید تا بتوانید کارهایی که افراد دیگر هم انجام می دهند را هم بررسی کنید و سعی کنید بر آنها هم تأثیر داشته باشید. وقتی که سخنان شما برای همکارانتان لازم الاجرا باشد آنها نصیحت شما را خواهند پذیرفت. اما زیاده روی هم نکنید. حتی یک قضاوت کوجک در مورد برنامه ریزی های یک فرد دیگر می تواند بر روی خود شما هم تأثیر مثبتی داشته باشد.

فال روزانه برای متولدین تیر ماه در روز 26 مهر 1394

- فال روزانه در روز 26 مهر 1394 برای متولدین تیر ماه

شما خودتان به این درک رسیده اید و فهمیده اید که از موضوع و مسئله ای مربوط به گذشته زندگی تان فرار می کنید. اما مشکل این است که عقل و منطق نمی تواند جایگزین عمل شود. از نظر تئوری شما می دانید که چه می خواهید. اما در عمل هنوز درگیر این هستید که بفهمید در رابطه تان با دیگران چه جور آدمی هستید و در نتیجه خودتان را محدود کرده اید. شجاع باشید و تمام امکاناتی که قبلا بهش فکر نمی کردید را مجسم کنید. باور داشته باشید که هر چیزی می تواند اتفاق بیفتد، پس همانگونه خواهد شد!

فال روزانه برای متولدین مرداد ماه در روز 26 مهر 1394

- فال روزانه در روز 26 مهر 1394 برای متولدین مرداد ماه

 حتی اگر به اهداف بلند مدت خود فکر می کنید، خورشید وارد دومین خانه تان، یعنی خانه ارزش های اساسی می شود و اعتقادات تان عوض شده و می توانید با دیگران تبادل نظر کنید. وقتی که نسبت به خود حس بهتری پیدا می کنید، می توانید با ابراز عقیده کردن و کار کردن با نگرش مثبت نتیجه کار را به نفع خود تمام کنید.

فال روزانه برای متولدین شهریور ماه در روز 26 مهر 1394

- فال روزانه در روز 26 مهر 1394 برای متولدین شهریور ماه

برنامه شما برای آینده تان ممکن است این باشد که در یک فرصت خوب بال هایتان را باز کنید. بعضی اوقات احساس می کنید که بعضی کارها باید انجام شوند و به اتمام برسند، به هر حال، شما هنوز در حالتی هستید که برای ایجاد  تغییر و توسعه بسیار مایل هستید، اما در نظر داشته باشید که ضرب العجل شما آنقدر نزدیک نیست که باعث دلشوره و نگرانی تان شود. نقش شما در اتفاقاتی که دارد می افتد بسیار مهم است و در واقع نقش حیاتی دارید ولی سعی کنید از خود راضی نشوید. آگاهانه محدود کردن میدان دید خود، می تواند باعث شود تمرکز شما روی چیزهایی که نیاز به تغییر دارند افزایش یابد.

فال روزانه برای متولدین مهر ماه در روز 26 مهر 1394

- فال روزانه در روز 26 مهر 1394 برای متولدین مهر ماه

 عذر و بهانه دیگر قابل قبول نیست؛ شما باید به مجموعه پیچیده ای از حقایق، روابط و آرزوهایتان که تا الان دست و پای شما را بسته بودند توجه کنید. در مورد وجود آنها اصلاً نباید شک کنید؛ مطئناً تعداد آنها خیلی زیاد است. خوشبختانه امروز شما در عین حال که حتی بیشتر از توان یک انسان معمولی تلاش می کنید، قادر هستید که مثل اشعه های لیزر فکرتان را متمرکز کنید!!

فال روزانه برای متولدین آبان ماه در روز 26 مهر 1394

- فال روزانه در روز 26 مهر 1394 برای متولدین آبان ماه

با توجه نقطه نظر شما بهتر است که از تظاهر کردن بیشتر در یک رابطه دوستی اجتناب کنید تا میزان پیچیدگی یک چالش دیگر را کمتر کنید. پای خود را کنار کشیدن از موقعیتی غیر قابل حل کار دشواری است، بخصوص اگر قبلاً احساسات شما جریحه دار شده باشد. در چند روز بعد شما خواهید فهمید که موقعیت شما به آن اندازه که فکر می کردید تحمیل شده نیست.

فال روزانه برای متولدین آذر ماه در روز 26 مهر 1394

- فال روزانه در روز 26 مهر 1394 برای متولدین آذر ماه

 حتی اگر شما عادت داشته اید که افراد جدیدی را وارد زندگی خود کنید، اما امروز ممکن است که شما شخصی را وارد زندگی خود کنید که به واسطه حس ششم او را شناخته اید. اگرچه شاید بار اولی باشد که او را ملاقات می کنید، اما انگار مدت زیادی است که او را می شناسید. مراقب باشید، برای اینکه ممکن است وسوسه شوید که قبل از اینکه حتی تشخیص بدهید که او چه کسی است، با او ارتباط نزدیک برقرار کنید.

فال روزانه برای متولدین دی ماه در روز 26 مهر 1394

- فال روزانه در روز 26 مهر 1394 برای متولدین دی ماه

شما بهتر از همه دوستان تان می توانید درباره آینده فکر کنید و تصمیم بگیرید. این موضوع مثل این است که تمام موانع موجود کنار رفته اند و فضای بیشتری به شما می دهند تا ذهن خود را بسط دهید. اما این حالت می تواند حس اشتباهی از استقلال را به شما القا کند. مراقب باشید به خاطر اینکه این کار بیشتر از آنکه فکر می کنید شما را درگیر خواهد کرد و اگر همسالان تان شمارا حمایت نکنند انجام این کار به سختی امکان پذیر می شود. بنابراین اجازه ندهید شک و تردید در افکارتان رخنه کند.

فال روزانه برای متولدین بهمن ماه در روز 26 مهر 1394

- فال روزانه در روز 26 مهر 1394 برای متولدین بهمن ماه

 تغییری در زندگی شما رخ داده است و شما نمی دانید که این تغییر را دوست دارید یا نه!! از یک طرف شما وقتی که احساسات خود در روابط دوستانه تان را تجزیه و تحلیل می کنید، می توانید کاملاً منطقی شوید. از طرف دیگر شما مثل ماهی که از آب بیرون افتاده است شده اید و قادر نیستید چیزی که بهتان آرامش می دهد را پیدا کنید. اما زیاد هم به خاطر مشکلات اخیرتان نگران نباشید، چرا که این دوره موقتی است. در این میان کاری را انجام دهید که باعث می شود احساس بهتری نسبت به خودتان پیدا کنید.

فال روزانه برای متولدین اسفند ماه در روز 26 مهر 1394

- فال روزانه در روز 26 مهر 1394 برای متولدین اسفند ماه

شما همچنان با یک سری از محدودیت های خود خواسته، به کار کردن ادامه می دهید اما در آستانه یک سری تحولات در نوع ارتباطات خود با دیگران قرار خواهید گرفت. این راه جدید و تحولی که تجربه می کنید، مانند یک موج زندگی شما را بهبود خواهد بخشید و طراوت را به زندگی اجتماعی شما باز می گرداند. فقط دو نکته را فراموش نکنید:نکته اول، هر تغییر و تحول یک سری عواقب خواهد داشت و نکته بعدی اینکه مغرور و خودبین نباشید و سعی کنید با دیگران ارتباط خوبی داشته باشید.
 

فال روز یکشنبه 26 مهر 1394

فال روز یکشنبه 26 مهر 1394
:
امتیاز : 4.5 تعداد رای : 10
این مطلب مفید بود ؟ 9 1
برچسب ها :
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف