نمناک سرگرمیفال فال روز چهارشنبه 27 آبان 1394
فال ، فال متولد بهمن
برای اطلاع از وقایع مهم پیش روی خود در روز چهارشنبه 27 آبان 1394 متناسب با ماه تولدتان فال روزانه سایت نمناک را بخوانید.
تاریخ انتشار : 27 آبان 1394
فال روزانه برای متولدین فروردین ماه در روز 27 آبان 1394

- فال روزانه در روز 27 آبان 1394 برای متولدین فروردین ماه

شما امروز احساس می کنید که مطلبی را از دیگران پنهان کرده اید، اما حتی قبل از اینکه خودتان متوجه بشوید آن موضوع آشکار خواهد شد و دیگران متوجه آن می شوند. البته این اتفاق خوبی است، برای اینکه رازهایی که شما از گفتنشان خودداری می کنید مانع برقراری ارتباط با افراد خاص می شوند. اگر شما عمداً سعی در گمراه کردن کسی داشته باشید، حتی اگر یک غفلت آگاهانه باشد، لحظه های فراموش نشدنی و خاطره انگیز خیلی زود از بین می روند.

فال روزانه برای متولدین اردیبهشت ماه در روز 27 آبان 1394

- فال روزانه در روز 27 آبان 1394 برای متولدین اردیبهشت ماه

دانستن اینکه شما از دوستی هایتان چه انتظاراتی دارید چیز خوبی است، مگر اینکه خواسته های شما با چیزهایی که طرف مقابلتان از شما می خواهد تعارض داشته باشد. البته پیدا کردن یک راه حل کاربردی برای این مشکلتان چندان آسان نیست، چراکه شما انقدر مسئولیت دارید که نمی توانید دنبال خواسته قلبی خود بروید. باهمه این احوال بر احساسات خود تکیه نکنید؛ شما اگر همین حالا با حقیت روبرو بشوید انتخاب های بهتری خواهید داشت.

فال روزانه برای متولدین خرداد ماه در روز 27 آبان 1394

- فال روزانه در روز 27 آبان 1394 برای متولدین خرداد ماه

شما امروز بر سر دوراهی قرار گرفته اید. شاید دلتان بخواهد که با عجله از این دوراهی بگذرید، بنابراین می توانید از شر آن خلاص شده و مسیر دیگری را برگزنید. اما وقتی که شروع می کنید، می بینید که راه های بسیار زیادی از آنها منشعب می شود و آن راهی که شما در زندگی تان برمی گزینید تاثیرات طولانی مدتی خواهد داشت. بنابراین چیزی که ابتدا بر اساس حس و غریزه آغاز می کنید تا مدتها می تواند تاثیرات خود را داشته باشد. مهم نیست که چقدر از کارتان لذت می برید؛ فقط نباید عجله کنید. همه چیز را به حال خود بگذارید، زمان آن را حل می کند.
 

فال روزانه برای متولدین تیر ماه در روز 27 آبان 1394

- فال روزانه در روز 27 آبان 1394 برای متولدین تیر ماه

داوری شما درباره خودتان امروز زیاد زننده و ناگوار نیست، در حقیقت احتمال دارد که گامی آزمایشی بردارید برای فهمیدن اینکه اخیرا کاری را عالی به اتمام رسانده اید، اگر چه آن طوری که شما انتظارداشتید نتیجه نداده است. شما اکنون قادرید که آن بخش پرورش یافته وجو خود را به نمایش بگذارید، بنابراین با حمایت خود از آنهایی که دوستشان دارید حمایت کنید.

فال روزانه برای متولدین مرداد ماه در روز 27 آبان 1394

- فال روزانه در روز 27 آبان 1394 برای متولدین مرداد ماه

اگر چه شما دارای فعالیت های فراوانی هستید و نقش های خود را به خوبی انجام می دهید و در صحنه رقابت نیز به خوبی می توانید با رقیب های خود به مبارزه برخیزید اما اتفاقات جنبی زندگی تان شما را تا حدودی نا امید کرده است از انرژی شما برای پیشبرد خواسته هایتان کاسته است. شما دارای فعالیت های جنبی بسیاری نیز هستید توصیه می شود که فعالیت های خود را محدود کرده و همه تلاش تان را در یک زمینه سرمایه گذاری کنید تا نتیجه بهتری داشته باشید.

فال روزانه برای متولدین شهریور ماه در روز 27 آبان 1394

- فال روزانه در روز 27 آبان 1394 برای متولدین شهریور ماه

فکر می کنید که به آخرین  خط زندگی تان رسیده اید و دیگر هیچ راه گریزی برای شما وجود ندارد، تمام اتفاقاتی که در این مدت برایتان رخ داده است مثل یک کابوس غمگین انگیز بوده است و قدرت باور کردن این جریانات را ندارید، خوشبختانه مشکلاتی که در سر راه شما بوده است عمر خود را کرده اند و به زودی به پایان خواهند رسید پس امید تازه ای به آینده داشته باشید. زیرا هنوز در شوک گذشته تان به سر می برید و ممکن است از موقعیت هایی که برایتان پیش می آید نتوانید به خوبی استفاده کنید.

فال روزانه برای متولدین مهر ماه در روز 27 آبان 1394

- فال روزانه در روز 27 آبان 1394 برای متولدین مهر ماه

زمانیکه دیگران سعی می کنند تا شما را در فشار بگذارند تا سخت تر کار کنید شما احساس کاملا ناخوشایندی دارید.  اما نمی توانید کاری بکنید؛ شما بیشتر ترجیح می دهید تا زیر کنترل دیگران باشید تااینکه خودتان با اختیار خودتان کار کنید. متاسفانه،  احتمالا نیاز دارید که فعلا سرکشی های درون تان را سرکوب کنید و بهترین کاری که می توانید برای به پایان رساندن وظایف تان انجام دهید. خوشبختانه، تلاش بی پایان شما امروز از نظرها دور نمی ماند و به هدف تان نیز خواهید رسید.

فال روزانه برای متولدین آبان ماه در روز 27 آبان 1394

- فال روزانه در روز 27 آبان 1394 برای متولدین آبان ماه

شما نسبت به انتخاب کردن دوستانتان خیلی سخت گیر شده اید، اما حالا گرفتن تصمیم بدون استرس وارد کردن به خودتان خیلی راحت تر است. حتی اگر تصمیم گرفتید که وارد فعالیت های اجتماعی نشوید، می توانید بدون اینکه به مشکلی بربخورید اشتباهات تان را جبران کنید. نگران این نباشید که دیگران چه فکری می کنند. شما برای دنبال کردن مسیر و هدف زندگی تان به تشویق های افراد دیگر نیازی ندارید.

فال روزانه برای متولدین آذر ماه در روز 27 آبان 1394

- فال روزانه در روز 27 آبان 1394 برای متولدین آذر ماه

 از صحبت کردن در مورد احساسات خود هراس نداشته باشید، فراموش نکنید که صحبت کردن بیشتر از آن چیزی که انتظار دارید می تواند بیان کننده منظور و نیتهای شما باشد. گفتن اینکه شما چقدر در صحبت کردن اغراق می کنید و اینکه آیا دیگران اگر حرفهای شما برخلاف میلشان نباشد به حرفهایتان گوش خواهند داد یا نه کار سختی است. اگر مشکلی هم پیش بیاید اهمیتی ندارد، شما توانایی رفع کردن سوءتفاهمات را دارید و باید بدانید که با آرامش صحبت کردن معجزه می کند.

فال روزانه برای متولدین دی ماه در روز 27 آبان 1394

- فال روزانه در روز 27 آبان 1394 برای متولدین دی ماه

با وجود اینکه عطارد به سرعت از نشانه شما دور می شود، حتی بهترین برنامه ریزی هایتان هم ممکن است فاش شوند. سعی نکنید از موقعیت هایی که با آنها اشنا پنداری می کنید دوری کنید. حالا این می تواند دلیل خیلی خوبی باشد برای اینکه شما همیشه می خواستید دوباره در موقعیت هایی که فکر می کردید مربوطه به گذشته هستند قرار بگیرید. پس به جزئیات بیشتر توجه کنید، وگرنه ممکن است وقتی که شما این موقعیت را شناختید دوباره به عقب و جایگاه قبلی خود برگردید.

فال روزانه برای متولدین بهمن ماه در روز 27 آبان 1394

- فال روزانه در روز 27 آبان 1394 برای متولدین بهمن ماه

 تازگیها به شما فرصت ویژه ای داده شده است. اگر شما وظایفتان را انجام داده و منتظر هستید، باز هم باید بدانید که برای استفاده کردن از این فرصت چه کارهایی باید انجام بدهید. البته شما عاقل تر شده اید چون یاد گرفته اید از اتفاقاتی که در گذشته پیش آمده درس بگیرید. اما اگر خیلی سریع از این یافته های خود استفاده نکنید، فرصتی را که به شما رو آورده را برای همیشه از دست خواهید داد.

فال روزانه برای متولدین اسفند ماه در روز 27 آبان 1394

- فال روزانه در روز 27 آبان 1394 برای متولدین اسفند ماه

 شما معمولاً بیشتر از حد معقول پول خرج می کنید، به خصوص اگر در یک مهمانی نقش میزبان را داشته باشید. البته شما می خواهید با تهیه کردن بهترین غذاها و نوشیدنی ها احساس خوبی را در دیگران ایجاد کنید، اما ممکن است این موضوع آنقدر که برای شما اهمیت دارد برای آنها مهم نباشد. اگر شما بیش از حد پول خرج کنید، تنها نتیجه ای که دارد این است که در آخر هفته با کمبود بودجه مواجه می شوید.

فال روز چهارشنبه 27 آبان 1394

فال روز چهارشنبه 27 آبان 1394
:
امتیاز : 1.9 تعداد رای : 13
این مطلب مفید بود ؟ 5 8
برچسب ها :
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف