نمناک سرگرمیفال فال روز جمعه 27 فروردین 1395
فال روزانه ، فال
وقایع جالب و مهم پیش روی خودتان در روز جمعه 27 فروردین ماه 1395 را پیش از وقوع در فال روزانه سایت نمناک بخوانید.
تاریخ انتشار : 27 فروردین 1395
فال روزانه برای متولدین فروردین ماه در روز 27 فروردین 1395

- فال روزانه در روز 27 فروردین 1395 برای متولدین فروردین ماه

شما امروز می توایند به سرعت شیفته شخصی یا چیزی بشوید، اما چیزی که در ظاهر به نظر می رسد عشق نیست. با توجه به نپتون که امروز بیش از حد فعال است، این می تواند شبیه یک برخورد عاشقانه باشد، اما تغییر دادن رویاهایتان به سوی واقعیت فراتر از حوزه توانایی های اخیر شماست.

فال روزانه برای متولدین اردیبهشت ماه در روز 27 فروردین 1395

- فال روزانه در روز 27 فروردین 1395 برای متولدین اردیبهشت ماه

 شما امروز کاملاً رویاهای خود را جدی گرفته اید و از افراد دیگر هم انتظار دارید همین کار را بکنند. اما شاید با عکس العمل های خیلی به موقع و سریع عمل نکنید، چراکه اعتقاد دارید فرصتی برای جبران کردن چیزهای که از دست داده اید دارید. به جای اینکه از گفتگوهای احساسی و پرمعنی چشم پوشی کنید، با ایجاد کردن یک تصویر ذهنی جذاب به سویشان جذب شوید. فقط یادتان باشد این گفتگوها واقعی است!

فال روزانه برای متولدین خرداد ماه در روز 27 فروردین 1395

- فال روزانه در روز 27 فروردین 1395 برای متولدین خرداد ماه

شما امروز می توانید با کمک حس ششم خود فراتر از محدودیت های احساسی همیشگی خود را نیز ببینید، اما این موضوع می تواند باعث بهم ریختن اعصاب دیگران شود. متاسفانه تا موقعی که نتوانید انتخاب های خود را با منطق و دلیل برایشان شرح دهید آنها طبق برنامه هایتان کار نخواهند کرد. اگر شما نسبت به عدم حمایت دوستانتان از خود بیش از حد حساسیت نشان می دهید، پس شاید به خودتان شک دارید. به یاد داشته باشید ناتوانی شما در ابراز کردن نظریات تان نتیجه نادرستی و اشتباه بودن نگرش تان است.

فال روزانه برای متولدین تیر ماه در روز 27 فروردین 1395

- فال روزانه در روز 27 فروردین 1395 برای متولدین تیر ماه

 شما نسبت به قبل شجاع تر شده اید، برای اینکه تصمیم گرفته اید که آدم متفاوتی باشید. شما در مورد چیزهایی که یگران مممکن است بگویند یا فکر کنند نگران نیستید؛ قضاوتهای یک نفر دیگر باعث عقب نشینی کردن شما نمی شود. امروز روز خوش شانسی شماست؛ پس به سمت جلو حرکت کرده و برای یک روز هم که شده از قوانینی که قبلاً برای خودتان تعیین کرده بودید تبعیت نکنید.

فال روزانه برای متولدین مرداد ماه در روز 27 فروردین 1395

- فال روزانه در روز 27 فروردین 1395 برای متولدین مرداد ماه

امروز شما مجبور نخواهید شد با ناراحتی های جدی دست و پنجه نرم کنید، اما آنها در پس زمینه وجود دارند. از نظر معنوی شما حس و حال خوبی دارید، برای اینکه می توانید خوشی های خود را با دیگران سهیم شوید. اما نباید دوباره این کار را انجام دهید؛ شما باید محدودیت های خود را نیز قبول کنید و این موضوع در حین تفریح کردن امنی شما را تضمین می کند.

فال روزانه برای متولدین شهریور ماه در روز 27 فروردین 1395

- فال روزانه در روز 27 فروردین 1395 برای متولدین شهریور ماه

شما در سابق برای طی کردن مسیر زندگی تان با برنامه ریزی و طرح بیشتری پیش می رفتید، می توان گفت تمام اقداماتی که انجام می دادید حساب شده بود اما در این روزها تمام کارهایتان را با بی برنامگی و عجله انجام می دهید. به همین دلیل دچار اضطراب و تشویش بسیاری شده اید برای این که به وضعیت سابق تان برگردید توصیه می کنیم که به زندگی قبل خود ادامه دهید تا آرامش بیشتری را به دست بیاورید.

فال روزانه برای متولدین مهر ماه در روز 27 فروردین 1395

- فال روزانه در روز 27 فروردین 1395 برای متولدین مهر ماه

 یک نفر شما را تحت فشار قرار می دهد که مسیر نهایی خود را انتخاب کنید، اما شما هرقدر بیشتر تحت فشار قرار می گیرید بیشتر عقب نشینی می کنید. متاسفانه شما امروز می توانید از کسانی که حامل خبرهای بد هستند چیزهای مهمی یاد بگیرید، اما شاید وسوسه بشوید قبل از اینکه آنها خبرشان را بگویند دهانشان را ببندید. باید چشم خود را به روی حقایق باز کنید، حتی اگر چیزهایی باشند که دلتان نخواهد آنها را بشنوید.

فال روزانه برای متولدین آبان ماه در روز 27 فروردین 1395

- فال روزانه در روز 27 فروردین 1395 برای متولدین آبان ماه

ممکن است امروز احساس کنید که آن شخص همیشگی نیستید و دوست ندارید همان وظایف تکراری روزانه را – چه در خانه و چه در محل کار – انجام دهید. همان طور که تا الان بوده؛ شاید مشتاق باشید که به طور کلی رویکرد جدیدی در زندگی داشته باشید و اگر کسی چیزی بداند که شما ندانید، مشتاق هستید که شاگرد ممتاز آن کلاس باشید. یادتان باشد آموزش و تحصیل ضروری ترین جزء نیست اما می تواند یکی ا ز مهم ترین بخش های کار باشد.

فال روزانه برای متولدین آذر ماه در روز 27 فروردین 1395

- فال روزانه در روز 27 فروردین 1395 برای متولدین آذر ماه

 شما در این روزها جرات و شهامت  خاصی پیدا گرده اید که در برابر تمامی مشکلات با مقاومت بیشتری بایستید، به ندای درونی قلبتان گوش دهید، این ندا شما را تا اوج افتخار همراهی خواهد کرد. از نزاع و کشمکش با دوستان یا اعضای خانواده تان بپرهیزید، زیرا این نزاع ها سرعت کاری شما را پایین می آورد و شما را از ادامه پیشرفت باز می دارد. مواظب افکار بدتان باشید اجازه ندهید که این افکار بر شما تسلط یابند، شما نباید خود پسند و مغرور شوید زیرا اگر تا کنون نیز موفق بوده اید به خاطر تلاش اطرافیان تان بوده است. شما برای پیشرفت تان هنوز نیازمند کمک دیگران هستید.

فال روزانه برای متولدین دی ماه در روز 27 فروردین 1395

- فال روزانه در روز 27 فروردین 1395 برای متولدین دی ماه

 زندگی تماما در پول خلاصه نمی شود بهتر است به جنبه های دیگر زندگی مانند سلامتی، داشتن فرزندان، پدر و مادر و... نیز بیاندیشید. مدام در فکر به دست آوردن پول نباشید زیرا در این صورت اطرافیا نتان از شما دوری می گزینند، کم کم فاصله شما با آنها خیلی زیاد می شود، بزرگترین آسیبی که ممکن است به هر انسانی وارد شود این است که اطرافیان یک انسان او را ترک کنند و مجبور باشد به تنهایی به زندگی ادامه دهد.

فال روزانه برای متولدین بهمن ماه در روز 27 فروردین 1395

- فال روزانه در روز 27 فروردین 1395 برای متولدین بهمن ماه

خوشحال و شاد باشید زیرا کدورت هایی که بین شما و فرد محبوب تان به وجود آمده بود از بین می رود، تا شما بتوانید باز روابط تان را مثل سابق ادامه بدهید. هنگامی که روابط تان دوباره آغاز شد در رابطه با مسائلی که بر سر آنها بحث و مشکل داشتید دیگر سخنی بر زبان نرانید. زیرا شما دیگر به پاسخ این جواب ها احتیاجی ندارید  شما تنها فرد محبوب تان را می خواستید که باز او با عنایت خداوند به سوی شما بازگشته است. گذشته را فراموش کنید و به زندگی که در حال حاضر دارید بپردازید.

فال روزانه برای متولدین اسفند ماه در روز 27 فروردین 1395

- فال روزانه در روز 27 فروردین 1395 برای متولدین اسفند ماه

برای شما سخت است که امروز درونی ترین افکار خود را با دیگران در میان بگذارید حتی اگر افکارتان خیلی آزاردهنده شده باشند و شما نیاز داشته باشید که آنها را از ذهن تان بیرون آورده و با دیگری تقسیم کنید. ممکن است احساس کنید مجبورید که آنها را برای خودتان نگاه دارید زمانیکه می بینید آنهایی که اطراف شما هستند ممکن است خود واقعی شما را بعد از این کار بشناسند. با ساکت ماندن کاری درست نمی شود. در عوض از کلمات برای گفتن داستانی که به اندازه کافی برای دیگران جذاب باشد استفاده کنید.

فال روز جمعه 27 فروردین 1395

فال روز جمعه 27 فروردین 1395
:
امتیاز : 4.5 تعداد رای : 10
این مطلب مفید بود ؟ 9 1
برچسب ها :
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف