نمناک سرگرمیفال فال روز دوشنبه 27 مهر 1394
فال ، فال متولد بهمن
برای آگاه شدن از وقایع مهم و جذاب پیش روی خود در روز دوشنبه 27 مهر 1394 فال روزانه سایت نمناک را بخوانید.
تاریخ انتشار : 27 مهر 1394
بازدید : 5,602 نفر
فال روزانه برای متولدین فروردین ماه در روز 27 مهر 1394

- فال روزانه در روز 27 مهر 1394 برای متولدین فروردین ماه

امروز شما بیشتر از اینکه به فکر شاد بودن باشید بیشتر نگران این هستید که چگونه می توانید با کاردانی خود و توانایی هایتان دیگران را تحت تاثیر قرار دهید. لازم است شما چیزهایی که بهشان علاقه دارید را بشناسید، چرا که کارهایتان را به خوبی انجام داده اید. اما شما حتی اگر کاملاً توانمند و زیبا باشید و مورد علاقه دیگران هم باشید، باز هم احساس رضایت کامل نمی کنید. شما باید فراتر از ظاهر خود و دیگران را ببینید تا بتوانید بفهمید که واقعاً چه اتفاقی افتاده است.

فال روزانه برای متولدین اردیبهشت ماه در روز 27 مهر 1394

- فال روزانه در روز 27 مهر 1394 برای متولدین اردیبهشت ماه

سطح اشتیاق شما امروز بسیار بالا است، اما فهمیدن اینکه با آروزهای خلاف عرفتان چه کار باید بکنید، کار سختی است. انکار کردن نیازهایتان باعث نمی شود که از دستشان خلاص بشوید. اما اگر رک و بی پرده صحبت کنید می توانید یک رابطه خویشاوندی مستحکم را خراب کنید. اکنون برای شما زمان مناسبی است که بدون تعلق خاطر داشتن به اتفاقاتی که در آینده اتفاق خواهد افتاد، از ستعدادهایتان استفاده کنید.

فال روزانه برای متولدین خرداد ماه در روز 27 مهر 1394

- فال روزانه در روز 27 مهر 1394 برای متولدین خرداد ماه

امروز ممکن است از شما بخواهند در مورد یک مشکل خانوادگی قضاوت کنید، اما شما دوست ندارید تنها کسی باشید که این جور مواقع بهش نیاز دارند. این سخن بدین معنی نیست که شما کار اشتباهی انجام داده اید، بلکه معنی اش این است که شما به حس خود اطمینان ندارید و شاید خود شما هم از نصیحت های دوستان صمیمی تان سود ببرید. نظر دادن و کمک کردن به اشخاص دیگر می تواند مفید باشد، اما باید بدانید که همه انسانها- حتی شما- دید کاملی نسبت به حقیقت ندارند.

فال روزانه برای متولدین تیر ماه در روز 27 مهر 1394

- فال روزانه در روز 27 مهر 1394 برای متولدین تیر ماه

 باوجود اینکه شما منتظرید که اتفاقی بیفتد، ولی امروز خیلی کند می گذرد. شما نمی خواهید خودتان را با رویا پردازی های زیبا و مربوط به آینده سرگرم کنید، بلکه می خواهید کاری بزرگ انجام بدهید. ولی اگر تا ظهر دست به کار نشوید، ممکن است کم کم انگیزه های خود را از دست داده و قبل از تلاش کردن برنامه های خود را به یک یا دو روز بعد موکول کنید.

فال روزانه برای متولدین مرداد ماه در روز 27 مهر 1394

- فال روزانه در روز 27 مهر 1394 برای متولدین مرداد ماه

عطارد حُقه باز خطوط ارتباطی دَرهم بَرهمی دارد و سعی می کند که پیام هایی را به اورانوس استوار برساند. متاسفانه، شما نمی توانید اکنون به افکارتان اعتماد کنید؛ به خاطر اینکه قادر نیستید که تشخیص دهید کدام درست و کدام غلط است. می توانید از فرضیات تان استفاده کنید که درباره این اطلاعات گم شده تنها راهی است که دارید. اما نتیجه تان به خیال نزدیک تر است تا با واقعیت. تا می توانید مشغول باشید، اما تا زمانی که هوا برای تان صاف و یک دست شود صبر کنید تا بتوانید موضع جدیدی برای موضوعی خاص اتخاذ کنید.

فال روزانه برای متولدین شهریور ماه در روز 27 مهر 1394

- فال روزانه در روز 27 مهر 1394 برای متولدین شهریور ماه

 امروز شما برای قدری تفریح کردن آمادگی دارید، اما این تفریح باید به دلخواه شما باشد. ایده شما این است که تفریح و سرگرمی همیشه باید وجود داشته باشد و شاید این خواسته شما همیشه برآورده نشود. این نوع طرز تفکر مطمئناً برای شما بسیار خوشایند است، اما زیاد هم انعطاف ناپذیر بودن نیز باعث می شود نتوانید خوب فعالیت کنید. در موقعیتی که شما واقعاً نیاز دارید از زندگی لذت ببرید، کمی نرم خویی می تواند به نشاندن لبخند روی صورتتان کمک کند.

فال روزانه برای متولدین مهر ماه در روز 27 مهر 1394

- فال روزانه در روز 27 مهر 1394 برای متولدین مهر ماه

امروز شما دید تازه ای نسبت به شغلتان پیدا کرده اید. شاید این تغییرات ذهنی شما در نتیجه سود مالی زیادی باشد که در نتیجه کار سخت و زیاد حاصل شده است. هم اکنون شما ترجیح می دهید که به خرید بروید، و همین موضوع می تواند شما را برای بیشتر کار کردن مشتاق تر کند. انگیزه ها و محرکهای شما هرچه که باشند برایتان مفید و سازنده هستند چون باعث شده اند شما احساس بهتری پیدا کنید.

فال روزانه برای متولدین آبان ماه در روز 27 مهر 1394

- فال روزانه در روز 27 مهر 1394 برای متولدین آبان ماه

حالا که ماه در نشانه شاهانه شما قرار گرفته شما نیز خیلی شاهانه رویاپردازی می کنید! ولی لازم است بدانید شما با افرادی که می شناسید همگام وهمراه هستید. اگر بخواهید با قرارگفتن در جایگاه هایی که دیگران هم بدانجا وابستگی دارند خودتان را بیشتر بشناسید، آنها را خوشحال تر نخواهید کرد. فراتر رفتن از وابستگی های خود و انجام دادن کارهایی که تابحال انجام نمی دادید بهتان کمک می کند عادل تر و با انصاف تر باشید.

فال روزانه برای متولدین آذر ماه در روز 27 مهر 1394

- فال روزانه در روز 27 مهر 1394 برای متولدین آذر ماه

امروز می توانید در یک تیم ورزشی نقش یک توپ زن مصمم و با اراده را بازی کنید، مخصوصا اگر استاد کارهای گروهی باشید. حرفهای اخیرتان ممکن است دیگران را متعجب و شگفت زده کند یا حتی کسی را برنجاند و الان زمان این است که از بیان احساسات درونی تان بپرهیزید چرا که ممکن است به خودتان نیز آسیب وارد کند. خوشبختانه، تصمیم خستگی ناپذیر شما برای بیان کردن افکارتان ممکن است توجه دیگران را به خود جلب کرده و باعث شود تا دیگران را نیز از شما پیروی کنند.

فال روزانه برای متولدین دی ماه در روز 27 مهر 1394

- فال روزانه در روز 27 مهر 1394 برای متولدین دی ماه

شما ایده های بسیار زیادی در مورد کارهایی که می خواهید در آینده انجام بدهید دارید و به زودی امکان این فراهم می شود که اولین قدمتان را بردارید. اما درحالیکه وسوسه شده اید و فکرهای نادرستی می کنید، احساس می کنید که لازم است تصمیم دیگری بگیرید. معمولاً شما قبل از اینکه دست به عملی بزنید دوست دارید صبر کند تا همه چیز روشن و واضح بشود. با وجود این حالا بیش از حد مشتاق شده اید که بدون دور اندیشی و احتیاط کافی اقدام کنید! به یاد داشته باشید، صبور بودن می تواند بزرگترین توانایی شما باشد.

فال روزانه برای متولدین بهمن ماه در روز 27 مهر 1394

- فال روزانه در روز 27 مهر 1394 برای متولدین بهمن ماه

فشارهای دوستانتان روی شما همچنان ادامه دارد؛ به خصوص اگر شما خودتان با احساسات خود صادق نباشید. شما امروز می توانید مرحله ای از کارتان را که نسبت به آن چیزی که شما برنامه ریزی کرده بودید سخت تر است را در ذهتان مجسم کنید، ولی باز هم استرس های فروخورده تان ظاهر می شوند. متأسفانه شما خودتان را به اشتباه می اندازید، اما اگر بتوانید چند روز بیشتر صبر کنید، خواهید دید که چه اتفاقاتی می افتد.

فال روزانه برای متولدین اسفند ماه در روز 27 مهر 1394

- فال روزانه در روز 27 مهر 1394 برای متولدین اسفند ماه

امروز احتمال موفقیت برای شما بیشتر شده است، چراکه به هیچ درخواستی جواب منفی نمی دهید. شما قادر هستید بدون توجه به موانعی که پیش رویتان قرار دارند، همچنان اهداف خود را داشته باشید. دیگران این روزها از سرسختی شما شگفت زده شده اند، اما اجازه ندهید عکس العمل های آنها شما را از اهدافتان دور کند. توجه خود را روی مقصدتان متمرکز کنید و با ثبات قدم در همین مسیر گام بردارید.

فال روز دوشنبه 27 مهر 1394

فال روز دوشنبه 27 مهر 1394
:
امتیاز : 4.2 تعداد رای : 6
این مطلب مفید بود ؟ 5 1
برچسب ها :
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف