نمناک سرگرمیفال فال روز چهارشنبه 28 بهمن 1394
فال روزانه ، فال
برای آگاه شدن از وقایع مهم پیش روی خود در روز چهارشنبه 28 بهمن 1394 فال روزانه سایت نمناک را بخوانید.
تاریخ انتشار : 28 بهمن 1394
بازدید : 5,406 نفر
فال روزانه برای متولدین فروردین ماه در روز 28 بهمن 1394

- فال روزانه در روز 28 بهمن 1394 برای متولدین فروردین ماه

 برنامه ریزی کردن برای فعالیتهای اجتماعی آینده تان به شما این امکان را می دهد که آرامش بیشتری داشته و شادتر باشید. اما در آخرین لحظه شما تصمیم می گیرید که آزادانه عمل کنید. البته انجام دادن وظایف شما در درجه اول اهمیت قرار دارد، اما وقت گذرانی با دوستان وقتی که بالاخره شروع به کار کردن کردید واقعاً می تواند به شما کمک کند پربارتر از قبل عمل کنید.

فال روزانه برای متولدین اردیبهشت ماه در روز 28 بهمن 1394

- فال روزانه در روز 28 بهمن 1394 برای متولدین اردیبهشت ماه

امرزو ممکن است بسیار عصبانی باشید. به خاطر اینکه در مخمصه جدید گیر افتاده اید و ترجیح می دادید که وضعیت را به عقب بازگردانید. اما ماندن در گذشته سودی ندارد زمانیکه آینده به سرعت در حال جلو آمدن است. قبول این واقعیت که زندگی شما در بسیاری از موارد تغییر خواهد کرد می تواند اولین گام به سمت بازیافتن امنیت و اطمینان شما باشد.

فال روزانه برای متولدین خرداد ماه در روز 28 بهمن 1394

- فال روزانه در روز 28 بهمن 1394 برای متولدین خرداد ماه

امروز ماه به نشانه شما بازگشته و شما را حساس و آسیب پذیر کرده است، برای اینکه شما دوست دارید احساسات خود را با فرد خاصی در میان بگذارید. اما فقط در مورد بخشی از نیازها و ترس های خود صحبت کنید؛ هم اکنون شما نسبت به واکنش های بد و منفی بیش از حد حساس شده اید. با وجود این تا چند روز آینده اعتماد به نفش خود را باز خواهید یافت و قادر خواهید شد تا بر هر مانعی غلبه کنید.

فال روزانه برای متولدین تیر ماه در روز 28 بهمن 1394

- فال روزانه در روز 28 بهمن 1394 برای متولدین تیر ماه

اکنون فرصت مناسبی است که برای یک مسافرت در آینده برنامه ریزی کنید، اما حواستان باشد که شما در مورد این موضوع کمی بدبین شده اید. اگر شما بتوانید از تمایلات و گرایش های خود به سمت افکار منفی آگاهی پیدا کنید، می توانید از مهارت های سازمان یافته خود نهایت استفاده را ببرید. هم اکنون افکار شما بر اساس رویاهای واهی و خیالات خام پی ریزی نشده است. آنها آنقدر واقع بینانه هستند که با کمک تلاش های صادقانه تان به واقعیت تبدیل شوند.

فال روزانه برای متولدین مرداد ماه در روز 28 بهمن 1394

- فال روزانه در روز 28 بهمن 1394 برای متولدین مرداد ماه

امروز همچنانکه ماه وارد ششین خانه "نظم و ترتیب" شما می شود تبدیل به یک آدم بسیار سخت گیر و جدی می شوید. شما از سایر همکاران تان می خواهید که حداکثر تلاش شان را بکار ببرند  و به تعهداتی که دارند عمل کنند. اما احتمالا معیارهای شما با دیگران بسیار متفاوت است. با وجود همه این سخت گیری ها خودتان اعتقاد دارید که آدم بسیار ملایمی هستید که با دیگران براحتی کنار می آیید. به یاد داشته باشید کوشش برای رسیدن به کمال هر چیزی قابل تقدیر است؛ اما اول مطمئن شوید که برای خودتان نیز وقت گذاشته اید.
 

فال روزانه برای متولدین شهریور ماه در روز 28 بهمن 1394

- فال روزانه در روز 28 بهمن 1394 برای متولدین شهریور ماه

ممکن است امروز نسبت به موضوعی قضاوت صحیحی نداشته و تصمیمی بگیرید که زیاد عملی نباشد. خوشبختانه، اکنون مجبور نیستید که به خاطر این رفتار غیر معقولی که امروز در پیش گرفته اید بهای سنگینی بپردازید. کلید اصلی جستجو و بررسی ها این نیست که امروز زیاد مفید و موثر باشید، بلکه سعی کنید کمی تفریح کنید. شما بعدها وقت کافی برای انجام دادن وظایف تان خواهید داشت. اما در این لحظه بهتر است که به جای اینکه کار سخت و طاقت فرسا را انتخاب کنید کمی تفریح کنید و ذهن تان را از درگیری های کاری آزاد کنید.

فال روزانه برای متولدین مهر ماه در روز 28 بهمن 1394

- فال روزانه در روز 28 بهمن 1394 برای متولدین مهر ماه

 یک روش عملی برای ارتباط برقرار کردن اکنون باعث شده است که شما کمی آرام تر حرکت کنید، اما واقعیت زندگی فقط تفریح کردن و سرگرمی نیست. شما امروز باید رفتاری جدی داشته باشید و بسیار مهم است که با هر کسی که به شما نزدیک می شود صادق باشید. فرضیه پردازی نکنید؛ اگر شما از اینکه بتوانید روی شخص دیگری حساب کنید اطمینان کافی ندارید، فقط نظریات خود را با او در میان گذاشته و ببینید که بحث به کدام سمت هدایت می شود.

فال روزانه برای متولدین آبان ماه در روز 28 بهمن 1394

- فال روزانه در روز 28 بهمن 1394 برای متولدین آبان ماه

دامنه کاملا جدیدی پیش روی شما ظاهر می شود که ممکن است شما را از کارهایی که دارید منحرف کند. اما به معنی این نیست که باید از احساسات خود چشم پوشی کنید؛ بلکه باید آنها را بررسی کنید و ببینید کدامشان ظرفیت این را دارند که شما را به عمل وادارند. ممکن است کمی تمرین لازم داشته باشید، اما یاد می گیرید که چگونه خود را در برابر اتفاقات بیرونی کنترل کرده و در مسیر خود درست قدم بردارید.

فال روزانه برای متولدین آذر ماه در روز 28 بهمن 1394

- فال روزانه در روز 28 بهمن 1394 برای متولدین آذر ماه

امروز آمادگی تفریح کردن را دارید. اما به آن آسانی ها هم که فکر می کنید نیست. تصمیم می گیرید که یک بازی بکنید اما برخی چیزها جلوی مشارکت شما در آن بازی را می گیرند. یک مشکلی برای برقراری تعادل بین خوشگذرانی شما و نیاز به ایجاد روابطی صمیمی تر و عمیق تر وجود دارد.دلیلی هم برای تحلیل بی پایان آن وجود ندارد. فقط به شرایط فعلی خود توجه کنید و به حرف دل خود گوش کنید نه به عقلتان.

فال روزانه برای متولدین دی ماه در روز 28 بهمن 1394

- فال روزانه در روز 28 بهمن 1394 برای متولدین دی ماه

شما امروز نمی دانید که چگونه احساسات خود را ابراز کنید، در نتیجه این اتفاق باعث ناامیدی تان می شود. این سخن به معنی این نیست که شما نمی توانید کلمات مناسب پیدا کنید؛ مشخص است که شما می توانید این کار را بکنید. بلکه به معنی این است که پیدا کردن مکان  و زمان مناسب برای صحبت کردن در مورد مسائل حساسی مثل آرزوهایتان کار سختی است. به جای اینکه فکر صحبت کردن را از سرتان بریرون کنید، سعی کنید با تبدیل کردن نیازهای شخصی به تمرینات معنوی  موانع را از سر راهتان کنار بزنید.

فال روزانه برای متولدین بهمن ماه در روز 28 بهمن 1394

- فال روزانه در روز 28 بهمن 1394 برای متولدین بهمن ماه

 قدرت تشخیص و تلاشهای بیش از حد شما احتمالاً می تواند دوران خوشی را برایتان به همراه داشته باشد یا باعث پیشرفت شما در آینده نزدیک شود. اما فکر نکنید که دیگران رهین منت شما هستند، برای آنکه شما سعی نمی کنید آنچه را که یاد گرفته اید به دیگران هم بیاموزید. ذهن خودتان را از این لذت موقتی- چه در زمینه کاری و چه در زمینه تفریحی- آزاد کنید، در این صورت می توانید به هدفهای بلند مدت خود دست پیدا کنید.

فال روزانه برای متولدین اسفند ماه در روز 28 بهمن 1394

- فال روزانه در روز 28 بهمن 1394 برای متولدین اسفند ماه

امروز شیرینی و حلاوت احساساتتان، حال چه دوستی جدیدی را تجربه کرده باشید چه نکرده باشید، شما را مست و سرخوش می کند! شما می توانید دوباره عاشق فردی آشنا بشوید و یا اینکه با فردی غریبه طرح دوستی بریزید. دوستی شما از هر نوعی که باشد فرقی نمی کند، تا موقعی که اجازه ندهید ترس و تردید به عشقتان راه پیدا کنید این شور و هیجان شما به دیگران هم منتقل می شود.

فال روز چهارشنبه 28 بهمن 1394

فال روز چهارشنبه 28 بهمن 1394
:
امتیاز : 3.8 تعداد رای : 8
این مطلب مفید بود ؟ 6 2
برچسب ها :
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف