نمناک سرگرمیفال فال روز شنبه 28 فروردین 1395
فال روزانه ، فال
برای آنکه از اتفاقات و رویدادهای جالب و جذاب پیش روی خود در روز شنبه 28 فروردین 1395 آگاه شوید فال روزانه سایت نمناک را بخوانید.
تاریخ انتشار : 28 فروردین 1395
بازدید : 9,044 نفر
فال روزانه برای متولدین فروردین ماه در روز 28 فروردین 1395

- فال روزانه در روز 28 فروردین 1395 برای متولدین فروردین ماه

امروز فرقی نمی کند که چقدر برای عوض کردن نگرش های خود تلاش کنید، شما هنوز به منفی بافی باقیمانده از گذشته خود چسبیده اید. تغییر دادن آنها را فراموش کنید، به جای اینکه سعی کنید از تمام آنها دوری کنید بهتر است که به آسیب های قدیمی خود فکر کنید و اجازه بدهید که به طور طبیعی و به مرور زمان از زندگی تان خارج شوند. تا فردا ظهر که ماه نشانه شما را ترک می کند رفتارهای غیر منطقی شما نیز کمتر می شود.

فال روزانه برای متولدین اردیبهشت ماه در روز 28 فروردین 1395

- فال روزانه در روز 28 فروردین 1395 برای متولدین اردیبهشت ماه

حتی اگر شما از اینکه همیشه نقش قهرمان را بازی کرده اید خسته شده باشید، امروز هم افراد زیادی به شما تکیه کرده اند و از شما می خواهند که از آنها حمایت کنید. عطارد در ماه اسد قرار دارد و اگر آنها متوجه بشوند که خودشان هم باید بیشتر تلاش کنند شما خوشحال تر خواهید شد. شما از اینکه یک نفر کار بقیه را هم انجام دهد ناراحت می شوید.

فال روزانه برای متولدین خرداد ماه در روز 28 فروردین 1395

- فال روزانه در روز 28 فروردین 1395 برای متولدین خرداد ماه

شاید شما فکر کنید که می دانید چه چیز می خواهید، اما ممکن است چیزی نباشد که شما واقعاً بدان نیاز داشته باشید. و اگرچه شما این شانس را دارا هستید که به این خواسته هایتان برسید اما تحت هیچ شرایطی نباید شاد بودن را فراموش کنید. علی رغم اینکه شاید ناامید باشید، هنوز هم می توانید لبخند را بر چهره دیگران بنشانید. ولی به یاد داشته باشید برای پنهان کردن نارضایتی درونی لازم نیست که تظاهر کنید.

فال روزانه برای متولدین تیر ماه در روز 28 فروردین 1395

- فال روزانه در روز 28 فروردین 1395 برای متولدین تیر ماه

امروز هیچ حرف ناگفته ای باقی نمانده است، اما شما باز هم نمی دانید که چگونه در مورد تجربیات خود صحبت کنید. به جای اینکه سعی کنید جملاتی مناسب برای تعریف کردن رویاها و تخلیات خود پیدا کنید، در مورد آنها با کسی صحبت نکنید، چون اکنون از این کار هیچ نفعی عاید شما نمی شود. شما بعدها برای تجزیه و تحلیل کردن و بحث کردن در مورد آنها وقت کافی خواهید داشت.
 

فال روزانه برای متولدین مرداد ماه در روز 28 فروردین 1395

- فال روزانه در روز 28 فروردین 1395 برای متولدین مرداد ماه

با وجود اینکه امروز شما دوست دارید بیشتر وقتتان را به تنهایی بگذرانید ولی ممکن است یکی از دوستان نزدیک یا همسرتان پیش شما آمده و یک پیشنهاد جدی بهتان بدهد. وقتی که شما می فهمید گرفتاری های شما می تواند باعث به وجود آمدن یک اختلاف مهم بین شما و کسی که دوستش دارید بشود، گفتن جواب نه خیلی برایتان سخت می شود. شما معمولاً هیچ کمکی را از دیگران دریغ نمی کنید، اما فراموش نکنید که به خودتان هم توجه کنید.

فال روزانه برای متولدین شهریور ماه در روز 28 فروردین 1395

- فال روزانه در روز 28 فروردین 1395 برای متولدین شهریور ماه

شما این روزها با مجموعه ای از تضادها مواجه می شوید. گرچه شما حس می کنید این جریانات زیاد بهتان مربوط نمی شود، اما از نظر احساسی خیلی در آن غرق شده اید و در مورد حوادث دور و برتان دیدگاه های سخت گیرانه ای دارید. شما ابدا به کسی اجازه نمی دهید در مورد احساسات درونی تان چیزی بفهمد، چرا که خودتان نیز در جستجوی فهمیدن نقطه نظرات دیگران نیستید. با همه این احوال صحبت کردن با یک دوست نزدیک هنوز هم جواب می دهد، حتی اگر گفتگوی رفاقتی و خیلی ساده ای باشد.

فال روزانه برای متولدین مهر ماه در روز 28 فروردین 1395

- فال روزانه در روز 28 فروردین 1395 برای متولدین مهر ماه

پوسته محافظ شما شکسته است و ممکن است آن جور که دوست دارید احساس آرامش و امنیت نکنید. پروازهای مسافرتی ممکن است بدلیل بعضی مشکلات پیش بینی نشده تغییر کند. شاید امروز چیزی یاد بگیرید که برای همیشه روشی که خودتان را در دنیا می دیدید تغییر دهد. مهم نیست امروز چه اتفاقی می افتد؛ شما خواستار این هستید که مسیر خود را که تغییر یافته عاقلانه درک کنید. به خودتان اجازه دهید مسیرهای جدیدی که سر راه شما بوجود می آیند را تجربه کنید.

فال روزانه برای متولدین آبان ماه در روز 28 فروردین 1395

- فال روزانه در روز 28 فروردین 1395 برای متولدین آبان ماه

شما باید شکرگذار خدا برای این نعماتی که دارید باشید چیزهایی  مثل خانه و خانواده؛ مخصوصا اگر ساختمان استواری برای زندگی تان داشته باشید. اما اکنون ممکن است احساسات پیچیده ای درباره تعهدات شخصی خود داشته باشید که شما را از داشتن آزادی آنطور که می خواهید باز می دارد. فقط به یاد داشته باشید که روابط خانوادگی مانند یک چاقوی دو لبه هستند و پاداش های آنها بدون مسئولیت داشتن امکان پذیر نیست. سعی کنید امروز مواظب سخن گفتن خود باشید چرا که فردا نتایج آن را خواهید دید.
 

فال روزانه برای متولدین آذر ماه در روز 28 فروردین 1395

- فال روزانه در روز 28 فروردین 1395 برای متولدین آذر ماه

شاید امروز به دلیل اینکه اهدافتان عملی نشده اند با خودتان درگیر باشید. اکنون خیلی اصرار دارید که به زندگی خود معنا ببخشید اما این تصمیم الزاماً شما را به این هدف نمی رساند. از بدشانسی، نمی توانید فقط این راه را در پیش بگیرید زیرا شما وظایف مالی ای دارید که باید به آنها بپردازید. اگر مجبور شدید که مدت بیشتری به این نوع زندگی ادامه بدهید ناامید نشوید ، بالاخره زمان اینکه زندگی شما هم تغییر پیدا کند فرا می رسد.

فال روزانه برای متولدین دی ماه در روز 28 فروردین 1395

- فال روزانه در روز 28 فروردین 1395 برای متولدین دی ماه

در حالیکه ماه در هفتمین خانه شما، یعنی خانه شریکان و دوستانتان قرار دارد، شور و هیجان روابط تان بیشتر می شود. اما اگر احساس کنید که یک نفر از شما دوری می کند، شما هم نمی توانید به راحتی با او ارتباط برقرار کنید و در این کار به مشکل برمی خورید. حقیقت این است که حس امنیت خواهی تان فاصله ای را بین شما با بقیه ایجاد می کند که از آن چیزی که در ظاهر نشان می دهد وسیع تر است. به دیگران اجازه بدهید بدون اینکه استقلال و آزادی هایشان به خطر افتد، فضایی که برای معرفی کردن خود نیاز دارند را ایجاد کنند. درنهایت این کار می تواند تعهدات و عهدهایی که پیش از این داده بودید را معتبرتر کند.

فال روزانه برای متولدین بهمن ماه در روز 28 فروردین 1395

- فال روزانه در روز 28 فروردین 1395 برای متولدین بهمن ماه

منفعت و سودهای مالی بسیاری در انتظار شما هستند و در روزهای نه چندان دوری نصیب شما می شوند. اما باید حواستان را جمع کنید تا این منفعت های را بیهوده هدر ندهید. بعد از رسیدن به این منفعت مالی، به شما توصیه می کنیم که کمی استراحت کنید زیرا برای رسیدن به این مرحله تلاش های بسیاری را انجام داده اید، کمی احساس خستگی و ناتوانی می کنید، برای این که دوباره قوای جسمانی خود را بدست آورید این استراحت برای شما الزامی می باشد، زیرا شما در پی به دست آوردن موفقیت های بزرگتری هستید و این موفقیت های به نطرتان کوچک به نطر می رسد.
 

فال روزانه برای متولدین اسفند ماه در روز 28 فروردین 1395

- فال روزانه در روز 28 فروردین 1395 برای متولدین اسفند ماه

امروز یکی از همکاران شما ممکن است شایستگی شمارا  زیر سئوال ببرد و ذهن شما را در رابطه با شغلی که دارید خراب کند و بدین ترتیب شما نسبت به آینده شغلی تان بیمناک شوید. در آغاز کار شما درک کافی برای این دارید که مسیر خودتان را به خوبی تشخصی دهید. با این وجود ممکن است فکر شما از زیرکانه ترین برنامه تان منحرف شود به خاطر اینکه بیشتر و بیشتر رویاپردازی کند. تا زمانیکه این افکار بهم ریخته باقی بمانند انجام کارهایتان امکان پذیر نخواهد بود. باید یک مرز دقیق بین واقعیت و خیال برای خودتان مشخص کنید.

فال روز شنبه 28 فروردین 1395

فال روز شنبه 28 فروردین 1395
:
امتیاز : 3.1 تعداد رای : 8
این مطلب مفید بود ؟ 5 3
برچسب ها :
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف