نمناک سرگرمیفال فال روز سه شنبه 28 مهر 1394
فال ، فال متولد بهمن
برای آگاهی از اتفاقات مهم پیش روی خود در روز سه شنبه 28 مهر ماه 1394 فال روزانه سایت نمناک را بخوانید.
تاریخ انتشار : 28 مهر 1394
بازدید : 5,266 نفر
فال روزانه برای متولدین فروردین ماه در روز 28 مهر 1394

- فال روزانه در روز 28 مهر 1394 برای متولدین فروردین ماه

داوری شما درباره خودتان امروز زیاد زننده و ناگوار نیست، در حقیقت احتمال دارد که گامی آزمایشی بردارید برای فهمیدن اینکه اخیرا کاری را عالی به اتمام رسانده اید، اگر چه آن طوری که شما انتظارداشتید نتیجه نداده است. شما اکنون قادرید که آن بخش پرورش یافته وجو خود را به نمایش بگذارید، بنابراین با حمایت خود از آنهایی که دوستشان دارید حمایت کنید.

فال روزانه برای متولدین اردیبهشت ماه در روز 28 مهر 1394

- فال روزانه در روز 28 مهر 1394 برای متولدین اردیبهشت ماه

امروز که ماه تأثیر پذیر در نشان شما قرار گرفته است شما نسبت به همیشه حساس تر شده اید. درضمن الان که خورشید در هفتمین خانه شریکان شما قرار دارد، تأکیدها می تواند روی شخص دیگری باشد، بنابراین یک تضاد به وجود می آید. شما چگونه می توانید نیازهای شخصی خودتان را بیان کنید درحالی که برای رابطه های دوستی مهم احترام زیاد قائل هستید؟ فراموش نکنید، صادق بودن با خودتان به این مفهوم نیست که افراد دیگر را فرا موش کنیم.

فال روزانه برای متولدین خرداد ماه در روز 28 مهر 1394

- فال روزانه در روز 28 مهر 1394 برای متولدین خرداد ماه

 شما فکر می کنید که به اندازه کافی کار کرده اید و الان وقت این رسیده که نتیجه برنامه ریزی های دقیق خود را ببینید. اما همین قدر که شما دوست دارید موفقیت خود را ببینید، به همان اندازه از پذیرفتن مسئولیت های بیشتر خسته شده اید. با همه این احوال اگر به تلاش کردن ادامه ندهید، نباید انتظار تحسین و تشویق دیگران و همچنین پیشرفت و ترقی را داشته باشید.

فال روزانه برای متولدین تیر ماه در روز 28 مهر 1394

- فال روزانه در روز 28 مهر 1394 برای متولدین تیر ماه

تمام روابط یپچیده اند، اما حالا رابطه شما با یک دوست یا همکار و یا شریک زندگی تان بیش از پیش پیچیده شده است. حالا که شما از اختلاف فاحش نظریات تان آگاه هستید می خواهید کنترل اوضاع را به دست بیاورید. سعی نکنید که امروز این مشکل را حل کنید، برای اینکه این کار منجر به مصیبت و بدبختی خواهد شد. در عوض با سادگی و تا جایی که امکان دارد به وضوح و روشنی مسیری که افکارتان از آنجا منشعب می شود را مشخص کرده و به سمت آن مسیر حرکت کنید.

فال روزانه برای متولدین مرداد ماه در روز 28 مهر 1394

- فال روزانه در روز 28 مهر 1394 برای متولدین مرداد ماه

 امروز ممکن است از اینکه بخت به شما رو کرده است احساس بسیار خوبی داشته باشید. خوشبختانه، شما توانایی این را دارید که احساسات پیچیده و سخت خود را به افکار الهام بخش تبدیل کنید. تقسیم کردن آرزوهای آینده تان  با دیگران می تواند برای آنها  تشویق کننده و دلگرم کننده باشد و در نهایت باعث می شود که راجع به خودتان احساس بهتری داشته باشید.

فال روزانه برای متولدین شهریور ماه در روز 28 مهر 1394

- فال روزانه در روز 28 مهر 1394 برای متولدین شهریور ماه

 امروز کمی دودل شده اید، حتی اگر دیگران به نفع شما کار کنند باز هم فرقی نمی کند. آنها شما را تشویق می کنند رویاهای بزرگ داشته باشید، تا بتوانند پروژه ای که قبلاً هم بهش سری زده بودید را مطرح کنند. ولی شما در مسیر خود بمانید و فقط به خاطر اینکه دیگران ازتان می خواهند کار دیگری انجام ندهید. شما خودتان بهتر می دانید که چه موقعی باید چه کاری بکنید.

فال روزانه برای متولدین مهر ماه در روز 28 مهر 1394

- فال روزانه در روز 28 مهر 1394 برای متولدین مهر ماه

 شما امیدوارید که هر رویدادی که در پیرامونتان اتفاق می افتد به نفع شما تمام شود. امکان این وجود دارد که مسائلی که در حد یک رویا در ذهن شما وجود دارند، به زودی در روزهای آینده تبدیل به واقعیت بشوند. ولی دیگران را مجبور به انجام کاری کردن می تواند خطرساز باشد. خونسرد بودن به تثبیت کردن شرایط کمک می کند، شما می توانید کارهایتان را به روزهای بعد موکول کنید.

فال روزانه برای متولدین آبان ماه در روز 28 مهر 1394

- فال روزانه در روز 28 مهر 1394 برای متولدین آبان ماه

امروز شما به خودتان کاملاً اطمینان دارید، چرا که می دانید که چه کارهایی باید انجام دهید و الان هم طبق برنامه از پیش تعیین شده کارتان را شروع کرده اید. با وجود این شما چون فرصت تفریح کردن را از دست داده اید، کمی هم ناراحت هستید. ولی زیاد خودتان را به خاطر این موضوع ناراحت نکنید؛ شما همیشه می توانید تفریح کنید، اما کارهای واجب و فوری را نمی توانید به روز بعد موکول کنید.

فال روزانه برای متولدین آذر ماه در روز 28 مهر 1394

- فال روزانه در روز 28 مهر 1394 برای متولدین آذر ماه

شما معمولاً تا موقعی که دلیل خوبی نداشته باشید خوش بینی و حس مثبت خود را پنهان نمی کنید و البته امروز این کار برای شما سیاستی عاقلانه محسوب می شود. شاید شما فکر می کنید که افتخار کردن و بالیدن به اعتماد به نفستان دیگران را می رنجاند و حالا شما هم می خواهید از این کار اجتناب کنید تا دیگران هم از ایده های شما حمایت کنند. خوشبختانه رفتارهای سیساتمدارانه شما به نتیجه خواهد رسید، بنابراین به حس ششم خود اعتماد کنید و آن کاری را که فکرمی کنید بهترین کار است انجام دهید.

فال روزانه برای متولدین دی ماه در روز 28 مهر 1394

- فال روزانه در روز 28 مهر 1394 برای متولدین دی ماه

 شما این روزهای در خانه تان احساس کمبود می کنید. این احساس می تواند بازتاب یکی از اتفاقاتی باشد که در دوران کودکیتان اتفاق افتاده است. برای مثال ممکن است شما آرزوی داشتن همسر، فرزند و خانواده را داشته باشید. رویا پردازی و آرزو کردن می تواند برایتان مفید باشد، اما شما نباید آنها را با واقعیت اشتباه بگیرید و باید در زمان حال زندگی کنید تا شاد باشید.

فال روزانه برای متولدین بهمن ماه در روز 28 مهر 1394

- فال روزانه در روز 28 مهر 1394 برای متولدین بهمن ماه

جاه طلبی زیاد ممکن است امروز کار دست تان دهد به خاطر اینکه شما در وضعیت پیچیده ای کار می کنید و نمی توانید به اهداف تان برسید. ممکن است بخواهید بیشتر از توان تان کار انجام دهید و از کاری که الان دارید انجام می دهید خشنود نیستید حتی اگر دیگران شما را تحسین کنند. اگر بتوانید از این انتظارات غیرواقعی خود دست بکشید احساس بهتری در رابطه با خودتان خواهید داشت و بهره وری تان نیز بالاتر خواهد رفت.

فال روزانه برای متولدین اسفند ماه در روز 28 مهر 1394

- فال روزانه در روز 28 مهر 1394 برای متولدین اسفند ماه

شما آماده اجرای برنامه هایتان هستید و این کار باعث می شود راه های بیشتری برای انتخاب کردن برایتان بوجود بیاید. شما مایل نیستید که زمانی را صرف کنید تا بفهمید چه می خواهید چرا که فکر می کنید قبلا اهداف تان را برای خود مشخص کرده اید. اینک خبرهای خوب برای شما این است که اعتماد به نفس تان افزایش می یابد و خبرهای بد هم اینکه باید به شما بگویم که خوش بینی شما کورکورانه است. چشم هایتان را باز کنید و اشیاء را همانطور که هستند ببینید نه آنطور که خودتان دوست دارید باشند!

فال روز سه شنبه 28 مهر 1394

فال روز سه شنبه 28 مهر 1394
:
امتیاز : 4.4 تعداد رای : 9
این مطلب مفید بود ؟ 8 1
برچسب ها :
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف