نمناک سرگرمیفال فال روز چهارشنبه 29 اردیبهشت 1395
فال روزانه ، فال
برای آگاه شدن از وقایع جذاب و مهم پیش روی خودتان در روز چهارشنبه 29 اردیبهشت ماه 1395 فال روزانه سایت نمناک را بخوانید.
تاریخ انتشار : 29 اردیبهشت 1395
فال روزانه برای متولدین فروردین ماه در روز 29 اردیبهشت 1395

- فال روزانه در روز 29 اردیبهشت 1395 برای متولدین فروردین ماه

 شما امروز کارهای زیادی برای انجام دادن دارید و خوشبختانه الان کاملاً آمادگی دارید به سراغ کارهای ناتمام تان رفته و با دیدگاهی جدید به آنها نگاه کنید. فقط فراموش نکنید که نباید خیلی به خودتان سخت بگیرید، وگرنه برنامه هایتان بهم خواهد خورد. جالب اینجاست که وقتی به نتیجه کار فکر نمی کنید بیشتر در کارهایتان موفق می شوید و نتایج بهتری می گیرید.

فال روزانه برای متولدین اردیبهشت ماه در روز 29 اردیبهشت 1395

- فال روزانه در روز 29 اردیبهشت 1395 برای متولدین اردیبهشت ماه

ممکن است احساس کنید که بدرستی به هدف خود رسیده اید اما اهداف شما همچنان درهم پریشان و آشفته هستند. این به معنی این نیست تمرکز شما کم است به خاطر اینکه شما این توانایی را دارید که ذهن تان را متمرکز کنید حتی در اواسط راه! مشکل ناشی از یک تعهد ناقص نیست بلکه از یک انتظار ضعیف است. نقطه شروع و مسیرتان را دوباره بررسی کنید. زمانیکه شما بدانید که کجا هستید و به کجا می روید مسیر تان روشن تر و واضح تر خواهد شد.
 

فال روزانه برای متولدین خرداد ماه در روز 29 اردیبهشت 1395

- فال روزانه در روز 29 اردیبهشت 1395 برای متولدین خرداد ماه

شما به خط افق بی کران و نامحدود نگاه می کنید و مطمئن هستید که این خط تا جاهای خیلی دور امتداد دارد. اما این حقه نور است! شما توانایی مدیریت کردن و کنترل کردن عشق و علاقه وافرتان به سفر را دارید. ولی همیشه راضی بودن و موافق بودن خوب نیست! اگر کمی دیگران را تحت فشار قرار دهید، راحت تر می توانید به اهدافتان برسید.

فال روزانه برای متولدین تیر ماه در روز 29 اردیبهشت 1395

- فال روزانه در روز 29 اردیبهشت 1395 برای متولدین تیر ماه

امروز کنترل کردن دخل و خرجتان تقریبا غیر ممکن شده است. برای اینکه امروز فقط می خواهید خوش بگذرانید و چیزهایی بخرید که حسابی از خریدنشان لذت ببرید. فکر کردن به راه های لذت بردن و شاد بودن کار خوبی است، اما افراط کردن لزوماً باعث رضایت خاطر نمی شود. هرچقدر که انتخاب هایتان پیچیده تر شدند، اگر به چیزهای ساده بیشتر از هر چیز دیگری توجه کنید شادتر خواهید شد.

فال روزانه برای متولدین مرداد ماه در روز 29 اردیبهشت 1395

- فال روزانه در روز 29 اردیبهشت 1395 برای متولدین مرداد ماه

حتی اگر می توانید به روشنی حقیقت را ببینید -یا دست کم برداشتی از آن دارید- تصور نکنید که برداشت هر فرد دیگری از واقعیت نیز باید مشابه برداشت شما باشد. شما با دیدی درون گرایانه به جهان می نگرید که می تواند به اندازه خود جهان خیالی باشد، بنابراین نسبت به شخصی که ممکن است به نتیجه ای مغایر با نتیجه شما رسیده باشد، کمی بی توجه باشید.

فال روزانه برای متولدین شهریور ماه در روز 29 اردیبهشت 1395

- فال روزانه در روز 29 اردیبهشت 1395 برای متولدین شهریور ماه

شما در این روزها با سورپریزهای زیادی مواجه می شوید بیشتر این شادی ها از طرف محبوب شما می باشد. این اتفاقات برای شما به مانند این است که در یک رویای شیرین به سر می برید پس بهتر است تا می توانید از این رویای شیرین و اتفاقات آن استفاده مثبت داشته باشید. اصلا ادعای این را نداشته باشید که می توانید این رویا را حفظ کنید زیرا این اتفاقات نیز مانند هر رویای دیگر به پایان می رسد فقط به فکر استفاده ی بهینه  باشید نه هیچ فکر دیگر.

فال روزانه برای متولدین مهر ماه در روز 29 اردیبهشت 1395

- فال روزانه در روز 29 اردیبهشت 1395 برای متولدین مهر ماه

هم اکنون شما چنان شخصیت قوی و اعتماد به نفس فوق العاده ای دارید که حتی اگر با مانع هم مواجه شوید اصلاً از شکست نمی ترسید. شما وقت ندارید که با فکر کردن به ناراحتی های پیشین خودتان را اذیت کنید. هم اکنون شما باید کارهایی که قبلاً نیمه کاره انجام داده اید و کارهایی که برای آینده در برنامه تان دارید را سر و سامان بدهید.

فال روزانه برای متولدین آبان ماه در روز 29 اردیبهشت 1395

- فال روزانه در روز 29 اردیبهشت 1395 برای متولدین آبان ماه

امروز گفتگو با دیگران شما را به جاهایی می کشاند که خودتان اصلاً انتظارش را ندارید، ولی باید دوست داشته باشید که پایتان را از مرزهای خود فراتر بگذارید. از نظر تئوری این کار باید برایتان آسان باشد، چراکه شما همیشه از ایده های جدید استقبال می کنید، ولی حالا وقتی که می بینید با موقعیت جدید خود آشنایی ندارید احساس ترس می کنید. شما باید خودتان را به این جریان بسپارید، اگر بخواهید مقاومت کنید اوضاع بدترمی شود.

فال روزانه برای متولدین آذر ماه در روز 29 اردیبهشت 1395

- فال روزانه در روز 29 اردیبهشت 1395 برای متولدین آذر ماه

شما با اقتدار می گویید که  مایل هستید با وجود همه محدودیت هایی که اخیرا برای شما ایجاد شده اند کار کنید. شما می دانید که پیروی از قوانین کار خوبی است، اما به نظر می رسد دست خودتان نیست اگر گاهی اوقات آنها را نادیده می گیرید. ممکن است احساس کنید که محدودیت ها دست شما را بسته اند و دوست دارید که آنها را به کناری پرتاب کنید. اما امروز زیاد تلاش نکنید و موقعیت ها را خراب نکنید شاید آنها به آن بدی که فکر می کنید نباشند.

فال روزانه برای متولدین دی ماه در روز 29 اردیبهشت 1395

- فال روزانه در روز 29 اردیبهشت 1395 برای متولدین دی ماه

برای انجام دادن کارهای جدیدتان، حتی اگر دلتان می خواهد تنهایی کار کنید، لازم است که از نزدیک با همکارانتان کار کنید. کنار کشیدن و کم آوردن نمی تواند یکی از گزینه های شما باشد، برای اینکه دیگران هم سعی می کنند شما را درگیر کار کنند. اگرچه این کار خیلی سخت است، ولی شما باید از دوستی های خود درس بگیرید. شما هم احساسات خود را ابراز کنید و هرچقدر هم بحث کردن برایتان سخت بود باز هم به گفتگو ادامه بدهید.

فال روزانه برای متولدین بهمن ماه در روز 29 اردیبهشت 1395

- فال روزانه در روز 29 اردیبهشت 1395 برای متولدین بهمن ماه

 حتی اگر امروز روز کاریتان است، برنامه هایتان را طوری مرتب کنید که بتوانید ساعتی با دوستانتان باشید. ولی هنگامی که برای شام با آنها بیرون رفته اید اگر فقط در مورد سیاست های کاری صحبت کنید این گردش اصلاً ارزشی ندارد. شما باید به جای این کار در مورد رویاها و آروزهای خود با کسانی که درک تان می کنند صحبت کنید و با آنها تبادل نظر کنید.

فال روزانه برای متولدین اسفند ماه در روز 29 اردیبهشت 1395

- فال روزانه در روز 29 اردیبهشت 1395 برای متولدین اسفند ماه

بسط دادن بینشتان همیشه برای شما مهم نیست، اما امروز شما شاید بخواهید برای اینکه بهترین دید را داشته باشید در بالاترین نقطه کوه بایستید. شما هوشمندانه درحین آموزش روشنفکری و مقام رفیعی را به دست خواهید آورد. پس در یک دوره آموزشی ثبت نام کرده و یا حتی به مسافرت بروید تا افق فکریتان را بسط دهید.

فال روز چهارشنبه 29 اردیبهشت 1395

فال روز چهارشنبه 29 اردیبهشت 1395
:
امتیاز : 3.8 تعداد رای : 8
این مطلب مفید بود ؟ 6 2
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف