نمناک سرگرمیفال فال روز شنبه 29 خرداد 1395
فال روزانه ، فال روزانه شنبه 29 خرداد 95
اتفاقات مهمی که در روز شنبه 29 خرداد ماه 1395 در انتظار شما هستند را در فال روزانه متناسب با ماه تولدتان در سایت نمناک بخوانید.
تاریخ انتشار : 29 خرداد 1395
بازدید : 6,741 نفر
فال روزانه برای متولدین فروردین ماه در روز 29 خرداد 1395

- فال روزانه در روز 29 خرداد 1395 برای متولدین فروردین ماه

به نظر می رسد امروز تمرکز کردن روی کار خیلی راحت تر از همیشه  می رسد اما این فرض واقعیت ندارد. چرا که افکارتان از کنترل شما خارج شده اند و خیلی سخت است که دوباره کنترل آنها را بدست آورید. با این وجود خوب است امتحان کنید. متاسفانه اگر سعی کنید فقط وقت گذرانی کنید ممکن است با دوست یا همسرتان درگیر شود چرا که او نظر دیگری درباره کاری که باید انجام دهید دارد. تا آنجا که ممکن است در اوایل روز مفید و موثر واقع شوید تا بتوانید بعداز ظهر با کسی که دوستش دارید اوقات خوشی را سپری کنید.

فال روزانه برای متولدین اردیبهشت ماه در روز 29 خرداد 1395

- فال روزانه در روز 29 خرداد 1395 برای متولدین اردیبهشت ماه

 صحبت کردن در مورد نیازهایتان با افراد دیگر برای شما کار سختی است، برای اینکه شما می ترسید که مبادا آنها شما را درک نکنند. شاید شما فکر می کنید کسی که واقعاً دوستتان دارد باید قبل از اینکه شما شروع به حرف زدن کنید خودش بفهمد که شما چه نیازهایی دایرید، اما لزوماً نباید انتظار چنین چیزی را داشت. اگر شما واقعاً می خواهید رضایتی کامل داشته باشید باید جرأت و شهامت به خرج داده و احساسات خود را بیان کنید.

فال روزانه برای متولدین خرداد ماه در روز 29 خرداد 1395

- فال روزانه در روز 29 خرداد 1395 برای متولدین خرداد ماه

متوقف کردن برنامه های پرمشغله تان هم اکنون ایده ای مناسب است، برای اینکه شاید شما نتوانید به همه آنها برسید. تا موقعی که برنامه های جاه طلبانه داشته باشید فقط اعصاب خود را خراب تر خواهید کرد. پس زمانی را در آرامش و سکوت مطلق سپری کنید تا از دست سردردهایتان راحت شوید. با وجود اینکه ماه در سومین خانه شما قرار دارد بهتر است به جای هدر دادن انرژی خود آن را ذخیره کنید.

فال روزانه برای متولدین تیر ماه در روز 29 خرداد 1395

- فال روزانه در روز 29 خرداد 1395 برای متولدین تیر ماه

شما توانایی فوق العاده ای در محدود کردن افق فکری خود دارید، بنابراین می توانید بر روی مهم ترین اهدافتان تمرکز کنید. بعضی اوقات شما انقدر درگیر جزئیات و مسائل حاشیه ای می شوید که رسیدن به مهمترین هدفتان را فراموش می کنید. اما امروز شما می توانید کاملاً نیازها و آرزوهای خود را متعادل کنید و در زمان کمتری بهترین بازده را داشته باشید.

فال روزانه برای متولدین مرداد ماه در روز 29 خرداد 1395

- فال روزانه در روز 29 خرداد 1395 برای متولدین مرداد ماه

رابطه متقابل شما با دیگران ممکن است به خاطر ترس غیر منصفانه باشد. اگر شما از این می ترسید که شخصی سعی کند تا شما را تحت کنترل خودداشته باشد بعد ممکن است شما به روشنی انگیزه درست او را متوجه نشوید. با وجود اینکه نگرانی های اخیر شما ادامه نخواهد داشت هنوز بهتر است که سئوال های ضروری را بپرسید تا هر گونه شک و شبهه ای را از بین ببرید. محتاط بودن در مذاکرات تان اکنون می تواند سیاست عاقلانه ای باشد و دیگر نیازی نیست تا خود را برای یک مدت طولانی از پیشرفت عقب بیندازید.

فال روزانه برای متولدین شهریور ماه در روز 29 خرداد 1395

- فال روزانه در روز 29 خرداد 1395 برای متولدین شهریور ماه

امروز شما با موج تازه ای از احساسات روبرو شده اید که اگر زیاد مقاومت نکنید این  حس های جدید می توانند شما را به دوردستها ببرد. باوجود این اگر با این احساسات بجنگید، خود را گرفتار جنگی بی نتیجه کرده اید، چرا که نمی توانید آنها را سرکوب کنید. پس بی جهت انرژی خود را تلف نکنید که از پس آن بر بیایید و انرژی خود را برای کار دیگری ذخیره کنید.

فال روزانه برای متولدین مهر ماه در روز 29 خرداد 1395

- فال روزانه در روز 29 خرداد 1395 برای متولدین مهر ماه

ممکن است امروز تصمیم داشته باشید که روی مسئله دشواری که اخیرا بوجود آمده خودتان به تنهایی کار کنید بدون اینکه شخص دیگری از آن باخبرشود. اما مسئله این است که چگونه می خواهید این مسئله را تا آخر به تنهایی یک تنه به دوش بکشید به خاطر اینکه احتمالا قادر نیستید که از هیجان و یا آشفتگی خود جلوگیری کنید. ممکن است شما در بیان احساسات شخصی تان کمی زیاده روی کنید. و بیشتر ازآن که قصد داشته باشید بگویید اما این اتفاق آنقدرسریع رخ می دهد که شما قبل از اینکه بتوانید جلوی خودتان را بگیرید حقیقت را بیان می کنید. نگران نباشید؛ زمانی که آن را بیان کردید موجی از آرامش و راحتی را در زندگی تان احساس خواهید کرد.

فال روزانه برای متولدین آبان ماه در روز 29 خرداد 1395

- فال روزانه در روز 29 خرداد 1395 برای متولدین آبان ماه

 حتی اگر شما امروز تلاش کنید که با نگه داشتن مسائل احساسی پیش خود از آنها اجتناب کنید، شاید شغل شخص دیگری را به سمت خود جلب کنید. این یک سراشیبی لغزنده است و آگاه بودن از احساسهایتان می تواند از سر خوردن بیش از اندازه شما در آن جلوگیری کند. به یاد داشته باشید، که الان بسیار خوب است که از مرزهای محافظتان استفاده کنید تا امنیت عاطفی تان تأمین شود. بدون اینکه خودتان را فراموش کنید می توانید دوست خوبی هم باشید.

فال روزانه برای متولدین آذر ماه در روز 29 خرداد 1395

- فال روزانه در روز 29 خرداد 1395 برای متولدین آذر ماه

 شما امروز حتی اگر از قبل تصمیم گرفته باشید که احساساتتان را پیش کسی فاش نکنید، طبیعی است که درباره آنها صحبت کنید. اما  شاید راحتی تان زیاد طول نکشد، مخصوصاً اگر شما مشکلی درست کنید که حتی برای افراد دیگر  نیز سخت باشد. اگرچه این بحث ساده ای نیست، ولی بهتر است برای شفاف تر کردن رابطه تان تلاش کنید. پس تا دیر نشده عجله کنید.

فال روزانه برای متولدین دی ماه در روز 29 خرداد 1395

- فال روزانه در روز 29 خرداد 1395 برای متولدین دی ماه

 از وقتی که علایم رژیم گرفتن و سلامتی را در خودتان دیده اید، اگر به تغییر دادن رژیم غذایی روزانه برای روزهایی که پیش رو دارید فکرکنید، دیگر جایی برای تعجب باقی نمی ماند. حتی اگر برنامه ریزی کردن جزء اصول کاری تان نباشد، اما تهیه کردن یک لیست راه تان را هموار می کند. پس یک مداد و کاغذ بردارید (یا در کامپیوتر) تغییرات کوچکی که فکر می کنید می تواند تاثیرات مثبت و مهمی در زندگی تان بگذارد را یادداشت کنید. سپس آنها را دسته بندی کرده و بهشان اولویت بدهید و با این برنامه جدید شروع کرده و خودتان را برای یک زندگی شادتر و سالم تر آماده کنید.

فال روزانه برای متولدین بهمن ماه در روز 29 خرداد 1395

- فال روزانه در روز 29 خرداد 1395 برای متولدین بهمن ماه

شما امروز به مشکل مهم و تامل برانگیزی برمی خورید که مجبور می شوید فعلا آرزوهای خود را در مقابل نیازتان به امنیت کنار بگذارید. و اگر شما اتفاقاتی که در زندگی تان می افتد را بیش از اندازه شخصی کنید، مشکلتان پیچیده تر می شود. اگر احساس می کنید که برای آزادی و استقلال خود برنامه ریزی کرده اید، ممکن است به طور ناخودآگاه عکس العملی نشان دهید که موقعیت تان را در محل کار به خطر اندازد. نیازی نیست به زور کارتان را جلو ببرید. فقط باید از چیزهایی که دارید استفاده کنید و تا موقعی که این طوفان فروننشته صبر کنید.

فال روزانه برای متولدین اسفند ماه در روز 29 خرداد 1395

- فال روزانه در روز 29 خرداد 1395 برای متولدین اسفند ماه

 امروز یک ناراحتی و مشکل کوچک در خانه شما را از انجام دادن مسئولیت های شغلی تان دور می کند. اما موقعیت های شغلی شاید به شما فرصت و زمان کافی ندهد که به مسائل شخصیتان بپردازید. ماه کامل در چهارمین خانه شما یعنی خانه امنیت و آسایش می تواند مسائل اصلی و بنیادی شما را تغییر بدهد. اگر شما یک بار خودتان را با اتفاقات پیش آمده هماهنگ کنید، همه چیز راحت تر تغییر می کند.

فال روز شنبه 29 خرداد 1395

فال روز شنبه 29 خرداد 1395
:
امتیاز : 4 تعداد رای : 10
این مطلب مفید بود ؟ 8 2
برچسب ها :
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف