نمناک سرگرمیفال فال روز چهارشنبه 29 مهر 1394
فال ، فال متولد بهمن
شما میتوانید با خواندن فال روزانه سایت نمناک از وقایع مهم پیش رویتان در روز چهارشنبه 29 مهر 1394 متناسب با ماه تولد خود آگاه شوید.
تاریخ انتشار : 29 مهر 1394
فال روزانه برای متولدین فروردین ماه در روز 29 مهر 1394

- فال روزانه در روز 29 مهر 1394 برای متولدین فروردین ماه

یک صبح با تنبلی برای تان ایده آل به نظر می رسد و ممکن است حتی بدنبال استراحت در تمام روز باشید. اما شرایط به شما اجازه نمی دهند تا ان اوقاتی را که آرزویش را دارید داشته باشید. آنقدر کاردر لیست روزانه تان وجود دارد که باعث می شود شما از فکر در خانه ماندن و استراحت منصرف شوید. خوشبختانه، زمانیکه از مفید و موثر بودن دست بکشید، قادر خواهید بود که حتی زمانیکه کارتان را انجام می دهید تفریح کنید.
 

فال روزانه برای متولدین اردیبهشت ماه در روز 29 مهر 1394

- فال روزانه در روز 29 مهر 1394 برای متولدین اردیبهشت ماه

برای شما خیلی سخت است که عشقتان را به فردی که با شما احساس راحتی می کند ابراز کنید. شاید دیگران توانایی درک میزان عشق شما را نداشته باشند و همچنین ترسها و نگرانی های آنها اصلاً شبیه ترسها و نگرانی های شما نیست. فراموش نکنید که میزان حساسیت افراد دیگر به اندازه شما نیست.

فال روزانه برای متولدین خرداد ماه در روز 29 مهر 1394

- فال روزانه در روز 29 مهر 1394 برای متولدین خرداد ماه

شما روز پیچیده ای را پیش رو دارید و دیگران این موضوع را متوجه نمی شوند. چراکه شما موضوعی را پیش خود مخفی نگه داشته اید که فاش کردنش برایتان بهتر است. ترس شما از متهم شدن شاید مهم ترین فاکتوری باشد که به خاطرش سکوت اختیار کرده اید. به جای اینکه این موضوع را پیش خود تجزیه و تحلیل کنید و کارهای خود را توجیه کنید، فقط حقیقت را فاش کنید. شما می توانید با رفتار منطقی خود افراد دیگر را شگفت زده کنید، اما مطمئنا فشاری که روی شما است از این به بعد بیشتر خواهد شد.
 

فال روزانه برای متولدین تیر ماه در روز 29 مهر 1394

- فال روزانه در روز 29 مهر 1394 برای متولدین تیر ماه

ادراک و احساس شما ممکن است اکنون بسیار دقیق باشد، اما این به معنی این نیست که شما می توانید بر پایه  استنتاج و نتیجه گیری های خود عمل کنید، مشکل اینجاست که شما می توانید عیب و ایرادها را ببینید، هم در خودتان و هم در دیگران، بهتر از این که بتوانید ببینید چه چیزی درست است. اما امروز مشاهدات شما ممکن است آن طور که فکر می کنید متعادل نباشند. یک سیاست زیرکانه می تواند ادامه گر یک مشاهده باشد، اما قبل از اینکه هر نوع تصمیمی بگیرید چند روزی صبر کنید و بگذارید امور بهتر به نظر برسند.

فال روزانه برای متولدین مرداد ماه در روز 29 مهر 1394

- فال روزانه در روز 29 مهر 1394 برای متولدین مرداد ماه

 امروز زندگی شما پیچیده تر شده است و وقتی در یک چنین شرایطی دیگران از شما درخواستی می کنند شما نمی توانید بهشان جواب منفی بدهید. شاید شما نمی خواهید آنها ناامید شوند و شاید فکر می کنید که اگر الان به آنها کمک کنید بعداً خواهید توانست به آنها تکیه کنید. به هر دلیلی که شما به آنها جواب مثبت دادید، درحالیکه بر اساس نیازهای خود، نه نیازهای یک نفر دیگر، تصمیم می گیرید، فرصت رویارویی با مشکلات خودتان را از دست ندهید.

فال روزانه برای متولدین شهریور ماه در روز 29 مهر 1394

- فال روزانه در روز 29 مهر 1394 برای متولدین شهریور ماه

 احتمالاً امروز از دنده چپ بلند شده اید، اما گذشته را فراموش کنید و به حال فکر کنید.دوستان و همکارانتان می خواهند شما را بی گناه بدانند اما شما باید با آنها بسازید. می دانید که زندگی کردن در زمان حال چقدر مهم است پس بدون اینکه خود را درگیر خاطرات شخصی بکنید با زمان و اتفاقاتی که در حال اتفاق می افتند پیش بروید.

فال روزانه برای متولدین مهر ماه در روز 29 مهر 1394

- فال روزانه در روز 29 مهر 1394 برای متولدین مهر ماه

مثل اینکه دیروز در گروهتان شما تنها فردی بودید که توانستید از عقایدتان دفاع کنید. وقتی که می بینیم افراد دیگر از عقاید خود مثل بقیه چیزهای بی اهمیت بی توجه رد می شوند، واقعاً ناراحت کننده است. خوشبختانه شما این توانایی را دارید که برای ابراز وجود کردن تا موقعی که زمان مناسب فرا  برسد صبر کنید. حالا که ماه نشانه شما را ترک می گوید و وارد برج هم جوارتان یعنی عقرب می شود، وقت خوبی است که آنچه در ذهنتان می گذرد را مطرح کنید.

فال روزانه برای متولدین آبان ماه در روز 29 مهر 1394

- فال روزانه در روز 29 مهر 1394 برای متولدین آبان ماه

ممکن است در رابطه با تسلیم شدن در برابر احساسات تان نگران و بیمناک باشید. اگر بتوانید آرام باشید حس آشنای امنیت شمارا در خود غرق خواهد کرد و شما را تشویق می کند تا در این لحظه کاملا احساس رضایت و شادمانی کنید. نیازی به چرخاندن چرخ های عقل و منطق نیست؛ زمان تجزیه و تحلیل گذشته است. به یاد داشته باشید نشان شما آماده تنفس زیر عمیق ترین آب ها است. امروز در اعماق دریا شنا کنید و انرژی روحی خود را ذخیره کنید.

فال روزانه برای متولدین آذر ماه در روز 29 مهر 1394

- فال روزانه در روز 29 مهر 1394 برای متولدین آذر ماه

دور و بر شما را دوستان و همکارانی احاطه کرده اند که می توانند جوی مطبوع و مناسب را برایتان فراهم آورند. امروز رویاهای شما کاملاً واضح و روشن هستند و شما می توانید با افراد هم فکر خود آنها را درمیان بگذارید. یک مهمانی می تواند مکان کاملاً مناسبی برای یافتن صمیمیتی که خواهانش هستید باشد، اما شما اکنون می توانید به یک شام کوچک بیرون از منزل هم اکتفا کنید.

فال روزانه برای متولدین دی ماه در روز 29 مهر 1394

- فال روزانه در روز 29 مهر 1394 برای متولدین دی ماه

 امروز دنبال کردن ایده هایتان واقعاً برایتان مشکل ساز خواهد بود، چراکه دیگران ممکن است حرفی بهتان بزنند که از گفتن آن هدفی کاملاً متفاوت داشته باشند. اگر به آنها اجازه بدهید که نظرشان را تغییر دهند راحت تر می توانید با هم کنار بیایید، اما اگر بخواهید آنها را مجبور کنید که بر سر عقیده خود بمانند ناامید خواهید شد. قبل از اینکه برای فعالیتهای بلند مدت خود برنامه ریزی کنید تا فردا صبر کنید.

فال روزانه برای متولدین بهمن ماه در روز 29 مهر 1394

- فال روزانه در روز 29 مهر 1394 برای متولدین بهمن ماه

شما امروز نسبت به فردی که خوب از توانایی هایش استفاده می کند، برداشت اشتباهی دارید. بنابراین وظایفتان را در خانه انجام بدهید و قبل از اینکه فقط ارزش ظاهری کلمات را درک کنید به دنبال فهمیدن حقیقت باشید. اگر شما پول و وقتتان را برای موضوعی صرف کرده اید که اکنون می دانید نقشه ای بیش نبوده است، افراد دیگر را به خاطر آن سرزنش نکنید. بخشی از وجود شما حالا می خواهد آنچه را که می گویید باور کند، بنابراین با تقلید کورکورانه از یک راهنما خودتان را به دردسر نیندازید.

فال روزانه برای متولدین اسفند ماه در روز 29 مهر 1394

- فال روزانه در روز 29 مهر 1394 برای متولدین اسفند ماه

 اگر بتوانید امروز بر بی قراری و اضطراب خود فائق آیید، می توانید کاملا مفید و سودمند واقع شوید. اما وقتی مرحله ای از اتفاقات آرام پیش می رود، افکار شما شتاب گرفته و آنها می توانند شما را در آب داغ انداخته و بعضی شرارت ها را برایتان بوجود آورند. مراقب آرزویی که می کنید باشید، اگر بخواهید دنبال دردسر بگردید، بیش از آنچه انتظارش را دارید برایتان پیش خواهد آمد.

فال روز چهارشنبه 29 مهر 1394

فال روز چهارشنبه 29 مهر 1394
:
امتیاز : 2.1 تعداد رای : 14
این مطلب مفید بود ؟ 6 8
برچسب ها :
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف