نمناک سرگرمیفال فال روز یکشنبه 3 آبان 1394
فال ، فال متولد بهمن
جالب ترین و جذابترین وقایع مهم پیش روی خود در روز یکشنبه 3 آبان 94 را پیش از وقوع در فال روزانه نمناک بخوانید.
تاریخ انتشار : 3 آبان 1394
فال روزانه برای متولدین فروردین ماه در روز 3 آبان 1394

- فال روزانه در روز 3 آبان 1394 برای متولدین فروردین ماه

شما امروز به راحتی می توانید از احساسات خود آگاه شوید، برای اینکه شما در حالی که از صحبت کردن دست کشیده اید، به جای جنگ و دعوا کردن بر سر عواطفتان نسبت به آنها منطقی فکر می کنید. در این صورت شما می توانید هردو جهان خود را به بهترین شکل بسازید؛ در حالی که مسائل عاطفی قدرتمندی را تجربه می کنید، می توانید میزان حساسیت خود را نیز ثابت کنید. اگر شما در مورد آنها صحبت کنید، باز هم می توانید نسبت به آنها کمی بی اعتناتر شوید.

فال روزانه برای متولدین اردیبهشت ماه در روز 3 آبان 1394

- فال روزانه در روز 3 آبان 1394 برای متولدین اردیبهشت ماه

نیروی کشمکشی که قبلا در خانواده یا در گروه دوستان تان وجود داشت و محو شده بود، ممکن است دوباره امروز مجال بروز پیدا کند و این نمی تواند تصویر خوشایندی برای شما باشد. با این حال، بیان برنامه های پنهانی می تواند اولین قدم فرایند حل مسئله باشد. حتی اگر اطلاعاتی که دارید به سختی قابل هضم باشند. به جای اینکه با هراس عقب نشینی کنید و سعی کنید آنچه را که اتفاق افتاده را انکار و نادیده بگیرید، در فرصت های را به روی خود باز بگذارید تا بتوانید آنها را در جریان این سقط و مشکل اخیر به کار انداخته و از این فرصت برای شکوفا کردن خود اقدام کنید.

فال روزانه برای متولدین خرداد ماه در روز 3 آبان 1394

- فال روزانه در روز 3 آبان 1394 برای متولدین خرداد ماه

به جای اینکه نسبت به تصمیم اخیری که گرفته اید تردید کنید به قضاوت خود همانطور که هست اعتماد داشته باشید. برای اینکه بیندیشید و ببینید راه تان را ادامه دهید یا نه کمی دیر شده است. شما قبلا این مرحله را پشت سر گذاشته اید ؛ حتی اگر اکنون امواجی از عدم اعتماد به نفس را تجربه می کنید. به جای اینکه وسوسه شوید تا تصمیمات اخیرتان را زیر سئوال ببرید سعی کنید روی یک موضوع دیگر تمرکز کنید.

فال روزانه برای متولدین تیر ماه در روز 3 آبان 1394

- فال روزانه در روز 3 آبان 1394 برای متولدین تیر ماه

 شما امروز می خواهید خودتان را از دیگران پنهان کنید، اما این کارتان از روی ترس نیست. هم اکنون انجام دادن وظایفتان و یا کارهای خانه برایتان اهمیت زیادی دارد، بنابراین شما می توانید به سمت اهداف بزرگتری بروید. حتی اگر به نظر می رسد که هیچ پیشرفتی نداشته اید باز هم به کارتان ادامه بدهید. اعتماد کردن به راهنمای درونی خود شاید کار آسانی نباشد، اما هم اکنون لازم است که این کار را بکنید.

فال روزانه برای متولدین مرداد ماه در روز 3 آبان 1394

- فال روزانه در روز 3 آبان 1394 برای متولدین مرداد ماه

امروز شما از برنامه های خود جلو افتاده اید و این موضوع می تواند افرادی را که قصد مشکل درست کردن برای شما را داشتند ناراحت کند. شما دلتان می خواهد به جای اینکه درگیر و بند عقربه های ساعت باشید، بتوانید آزادانه زندگی کنید. شاید چشم پوشی و گذشت کردن لازم شود، پس سعی کنید به دوستانتان احترم بگذارید. به دیگران اجازه دهید که از قبل بدانند شما به خاطر اینکه مانع از ناراحتی کسی شوید، ممکن است کمی دیرتر به قرار ملاقات خود برسید.

فال روزانه برای متولدین شهریور ماه در روز 3 آبان 1394

- فال روزانه در روز 3 آبان 1394 برای متولدین شهریور ماه

امروز شما روابط اجتماعی زیاد خوبی ندارید، بخصوص اگر نتوانید تصمیم گیری کنید. شما به جای اینکه یک تصمیم قطعی بگیرید بیشتر دوست دارید که هر دو گزینه را انتخاب کنید. این موضوع می تواند شبیه به یک استراتژی افراطی به نظر برسد، در این هنگام در مورد چیزهایی که دوست دارید جدی تر خواهید شد. به خاطر جانبداری کردن از هر دو گزینه نیت خود را پنهان نکنید. ممکن است که شما این توانایی را پیدا کنید که خودتان را زا آن خلاص کنید.

فال روزانه برای متولدین مهر ماه در روز 3 آبان 1394

- فال روزانه در روز 3 آبان 1394 برای متولدین مهر ماه

 در حالی که که بالاخره حقیقت کارهایی را که می خواهید به اتمام برسانید برایتان روشن می شود، خوشبینی موقتی شما نیز پایدارتر می شود. زمانی که مجبور می شوید پروژه ای ناتمام را تمام کنید و در مراحلی از زندگی که هدفهایتان به تعویق می افتند، شما دچار استرس می شوید. مدتی را استراحت کرده و تفریح کنید تا بتوانید برای شروع کردن به کار و فعالیت نیروی تازه ای کسب کنید.

فال روزانه برای متولدین آبان ماه در روز 3 آبان 1394

- فال روزانه در روز 3 آبان 1394 برای متولدین آبان ماه

امروز امکان دارد یک نفر با عقاید خیلی خوش بینانه وارد زندگی تان شود، اما وقتی خودتان را در بحث ها درگیر می کنید خبرهای خوش می تواند جدی تر شوند. سرباز زدن از همکاری با دیگران کار منطقی ای نیست، برای اینکه بهتر است قبل از اینکه دست به عمل بزنید بفهمید که چه اتفاقاتی افتاده است نه بعد از آن! محدود کردن انتخاب های خود خیلی بیشتر از قبول کردن همه چیزهایی که بهتان پیشنهاد می شود برایتان مفید خواهد بود.

فال روزانه برای متولدین آذر ماه در روز 3 آبان 1394

- فال روزانه در روز 3 آبان 1394 برای متولدین آذر ماه

امروز عنوان کردن چیزهایی که در سرتان دارید شاید فکر خوبی باشد، اما به احتمال زیاد به اظهارات عاشقانه بی توجهی می کنید. متاسفانه نوشتن احساسات تان در ایمیل یا خواندن آنها در غالب یک ترانه تاثیر مطلوب را نخواهد گذاشت! حالا تاثیرات ثابت و دائمی می تاوند احساسات شما را از حالت طبیعی خود بیرون آورده و عوض کند. پس فکر نکنید که می دانید چه اتفاقاتی در شرف وقوع است. هوشیار باشید؛ چند روز صبرکرده و بعد احساسات قلبی خود را دوباره چک کنید.
 

فال روزانه برای متولدین دی ماه در روز 3 آبان 1394

- فال روزانه در روز 3 آبان 1394 برای متولدین دی ماه

اگر شما کارتان را زمانیکه باید ؛ انجام داده اید حالا وقت آن است که تفریح کنید؛ ممکن است دیگران به شما حسادت کنند به خاطر اینکه آنها هنوز کارهای ناتمامی دارند که وقتی برای تفریح و بازی برایشان نمی گذارد. با این حال شما زیاد سرحال نیستید و امروز می توانید کاری را که قبلا باید به اتمام می رساندید را انجام دهید. بیشتر از توان تان مسئولیت قبول نکنید؛ بهتر است تا جاییکه می توانید به خودتان خوش بگذرانید.
 

فال روزانه برای متولدین بهمن ماه در روز 3 آبان 1394

- فال روزانه در روز 3 آبان 1394 برای متولدین بهمن ماه

خیال بافی های شما ممکن است امروز گردشی پرماجرا برای تان به ارمغان آورده و باعث شوند که دراین گردش کلی تفریح کنید اما این نباید باعث شود که آنها را درست و واقعی بپندارید. مشکل شما این است که اگر زیادی در تصورات خود غرق شوید که احساس کنید این تقدیر شماست و ممکن است هر چیزی که جلوی چشمان شماست را تغییر دهد. مواظب باشید، این روی دیگری از خیالات و تصورات شماست. به واقعیت بازگردید و آنگاه می توانید از چیزی که درست و واقعی است لذت ببرید نه آن چیزی که وجود خارجی ندارد.

فال روزانه برای متولدین اسفند ماه در روز 3 آبان 1394

- فال روزانه در روز 3 آبان 1394 برای متولدین اسفند ماه

امروز ماه نو وارد دهمین خانه از "مسیر شغلی" تان می شود و قادر خواهید بود که در کارهای حرفه ای خود عالی ظاهر شوید. دیگران اکنون شما را تحسین می کنند حتی اگر فکر می کنید شخص دیگری می تواند بسرعت زمام رهبری را از دست شما درآورد و خود این مسئولیت را بعهده بگیرد. وقت تان را برای فکر کردن تلف نکنید . فکرهایی از این قبیل که شما بهتر از هر کسی می توانید کار خود را انجام دهید. مقایسه مفید است؛ فقط کافی است  استوار ظاهر شوید و تمام امکاناتی را که تا به حال بدست آورده بودید در این راه استفاده کنید.

فال روز یکشنبه 3 آبان 1394

فال روز یکشنبه 3 آبان 1394
:
امتیاز : 3.9 تعداد رای : 9
این مطلب مفید بود ؟ 7 2
برچسب ها :
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف