نمناک سرگرمیفال فال روز شنبه 30 آبان 1394
فال ، فال متولد بهمن
برای آگاه شدن از وقایع پیش رویتان در روز شنبه 30 آبان 1394 و متناسب با ماه تولدتان فال روزانه سایت نمناک را بخوانید.
تاریخ انتشار : 30 آبان 1394
فال روزانه برای متولدین فروردین ماه در روز 30 آبان 1394

- فال روزانه در روز 30 آبان 1394 برای متولدین فروردین ماه

شما امروز فکر می کنید که می توانید به سرعت تمام کارهایتان را انجام داده و بعد هم می توانید استراحت کنید. ولی متأسفانه شما نمی توانید دقیقاً حدس بزنید که انجام دادن تمام کارهایتان چقدر زمان می برد. باید مطمئن شوید که به اندازه کافی وقت دارید؛ چرا که اگر کارهایتان را ناتمام رها کنید و بعد بفهمید که کارهای زیادی برای انجام دادن دارید اصلاً نمی توانید از روزتان لذت ببرید.

فال روزانه برای متولدین اردیبهشت ماه در روز 30 آبان 1394

- فال روزانه در روز 30 آبان 1394 برای متولدین اردیبهشت ماه

به نظر می رسد همه می دانند شما امروز دقیقا چه احساسی دارید، به خاطر اینکه ماه نشانه شما قلب شما را مورد هدف گرفته تا همه آن را به وضوح مشاهده کنند. امروز چاره دیگری ندارید، چرا که جلوگیری از ابراز احساسات تان تنها فشار و اضطراب بیشتری به شما وارد سازد. تنهاراه حلی که دارید این است که احساسات تان را بر مبنای اصول درست بیان کرده تا بتوانید از بروز بیماری های جدی روحی در خود جلوگیری کنید.
 

فال روزانه برای متولدین خرداد ماه در روز 30 آبان 1394

- فال روزانه در روز 30 آبان 1394 برای متولدین خرداد ماه

شاید شما دوست نداشته باشید بخشی از وقت خود را به پروژه ای خلاقانه اختصاص دهید، امروز شما به انجام دادن کارهای جالب ترغیب می شوید و  به سمت ورزشهای رقابتی تمایل بیشتری دارید. امروز روزی عالی برای شرکت کردن در فعالیتهای بدنی است، پس زودتر دست به کار شوید.

فال روزانه برای متولدین تیر ماه در روز 30 آبان 1394

- فال روزانه در روز 30 آبان 1394 برای متولدین تیر ماه

  امروز مسیرهای زیادی پیش روی شما قرار دارد و شما نمی دانید اول کدام راه را باید بروید. این گفته به معنی این نیست که سرتان خیلی شلوغ است، بلکه بدین معنی است که واقعاً شما دوست دارید با انواع مختلف فعالیت خود را مشغول کنید. شما نیاز پیدا خواهید کرد برای محدود کردن گزینه های خود چند انتخاب خیلی جدی داشته باشید، برای اینکه حتی شما هم نمی توانید همه کارها را انجام دهید.

فال روزانه برای متولدین مرداد ماه در روز 30 آبان 1394

- فال روزانه در روز 30 آبان 1394 برای متولدین مرداد ماه

اگر کسی به شما فرمانی دهد باعث ناراحتی شما می شود و سریعا به دفاع از خود بر می خیزید اما بهتر است این حالت عصبانیت و بر آشفتگی تان را کنار بگذارید تا بتوانید دید بهتری نسبت به  مسائل مختلفی که برای تان پیش می آید داشته باشید. اگر شخصی به شما فرمانی دهد و شما آن را اجرا نمایید اصلا بدین معنا نمی باشد که شما ترسو و بزدل هستید این تفکر غلط را به دور بیاندازید. شما به حدی از این امر ناراحت می شوید که با ادامه ی این کار ممکن است آسیب های جدی را به خود وارد سازید.
 

فال روزانه برای متولدین شهریور ماه در روز 30 آبان 1394

- فال روزانه در روز 30 آبان 1394 برای متولدین شهریور ماه

 شما امروز می توانید به روشنی و شفافیت در مورد خودتان صحبت کنند به طوری که دیگران مطمئن خواهند شد که شما صادقانه صحبت می کنید. اما حقیقت این است که شاد بودن و زود جوش بودن شما نیز می تواند عدم اطمینان شما را نشان دهد. به یاد دشته باشید شما واقعاً مجبور نیستید به چیزی که اعتقاد ندارید تظاهر کنید. فقط همان کسی باشید که واقعاً هستید نه کس دیگری.

فال روزانه برای متولدین مهر ماه در روز 30 آبان 1394

- فال روزانه در روز 30 آبان 1394 برای متولدین مهر ماه

 شما احساس می کنید ناچارید کارهایی را انجام دهید که این کارها در واقع اصلاً وظیفه شما نیست. اما شما نمی توانید بدون اینکه مشکلی درست شود اقدامی بکنید. حتی اگر فکر می کنید با شما غیر منصفانه رفتار می شود بهتر است فعلاً کاری نکنید. پس سعی کنید کارهایی را انجام دهید که مجبور نشوید در مقابل دیگران مقاومت کنید، شما بعدها برای حل کردن این مشکل وقت کافی خواهید داشت.

فال روزانه برای متولدین آبان ماه در روز 30 آبان 1394

- فال روزانه در روز 30 آبان 1394 برای متولدین آبان ماه

 شما در حال حاضر نمی توانید کنترلی بر روی پول خرج کردن خود داشته باشید، به خصوص وقتی که تصمیم می گیرید شیء خیلی لوکسی بخرید. یک اثر هنری زیبا، ست جدیدی برای آشپرخانه و یا حتی یک وسیله جدید برای داخل ماشینتان، همه اینها چیزهایی خاصی هستند که به زندگی شما اضافه می شوند. اما خریدن این چیزها ممکن است تمام حساب شما را خالی کند. بنابراین قبل از خرید کردن حساب بانکی خود را چک کنید.

فال روزانه برای متولدین آذر ماه در روز 30 آبان 1394

- فال روزانه در روز 30 آبان 1394 برای متولدین آذر ماه

شما امروز نمی خواهید تنهایی کار کنید و یا به تفریح مشغول شوید، بنابراین می توانید از همکاران و یا دوستانتان بخواهید که با شما همراهی کنند. شما به افرادی نیاز دارید که پیشرو بوده و مثل خودتان فکر کنند، برای اینکه می خواهید همراه آنها برای آینده برنامه ریزی کنید. تمام این فعالیت های اجتماعی شما را درگیر کارها و وظایف جزئی تر می کند، بنابراین نباید زمان حال را نیز فراموش کنید.

فال روزانه برای متولدین دی ماه در روز 30 آبان 1394

- فال روزانه در روز 30 آبان 1394 برای متولدین دی ماه

شما دارید چیزی را خلق می کنید و اول راه هستید اما اگر می خواهید تغییری ایجاد کنید باید صبور باشید. شاید بخواهید در مورد شروع کار جدیدتان با دیگران صحبت کنید اما دلایل درستی نداشته باشید . حتی اگر بین آنچه می خواهید انجام دهید و آنچه ناچار به انجام آن هستید مانده اید ، انجام هر عمل مثبتی عاقلانه تر از منتظر شانس بهتربودن برای بیان خصوصیات فردی شما است.

فال روزانه برای متولدین بهمن ماه در روز 30 آبان 1394

- فال روزانه در روز 30 آبان 1394 برای متولدین بهمن ماه

ممکن است در رابطه با برنامه ریزی نهایی خود امروز نظرتان را ارائه ندهید و اگر نتوانید کنترل خود را بدست بیاورید پیچیدگی های بسیاری بوجود می آید. در ظاهر آگاهی از محدودیت های اخیرتان می تواند کاملا مفید و موثر باشد. به جای اینکه بجنگید تا قدرت را همچنان در اختیار داشته باشید اجازه دهید شخص دیگری جای شما را بگیرد. سعی کنید همواره جزیی از گروه باشید به جای اینکه همیشه بخواهید تکرو و کاپیتان باشید.
 

فال روزانه برای متولدین اسفند ماه در روز 30 آبان 1394

- فال روزانه در روز 30 آبان 1394 برای متولدین اسفند ماه

تلاش برای برقراری تعادل  بین دنیای درونی و بیرونی تان می تواند امروز تبدیل به یک سناریوی عالی شود. مسیر شغلی شما ممکن است  اکنون تغییر کند اما شما ترجیح می دهید تا به اهداف طولانی مدت و قدیمی خود وفادار بمانید. در زمان تعطیلات آآخر هفته شما از جنگیدن و مقاومت در برابر تغییرات خسته خواهید شد. تسلیم شدن در برابر امواج قوی تر اکنون شما را قادر می سازد که با موفقیت حرکت کنید به جای اینکه در دقیقه آخر مجبور باشید برای حرکت کردن به خودتان فشار بیاورید.

فال روز شنبه 30 آبان 1394

فال روز شنبه 30 آبان 1394
:
امتیاز : 3.9 تعداد رای : 9
این مطلب مفید بود ؟ 7 2
برچسب ها :
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف