نمناک سرگرمیفال فال روز چهارشنبه 30 تیر 1395
فال روزانه ، فال
برای آگاهی از وقایع روز چهارشنبه 30 تیر ماه 1395 فال روزانه جذاب سایت نمناک را بخوانید.
تاریخ انتشار : 30 تیر 1395
فال روزانه برای متولدین فروردین ماه در روز 30 تیر 1395

- فال روزانه در روز 30 تیر 1395 برای متولدین فروردین ماه

زمانی که به نظر می رسد شما روز خیلی خوبی را آغاز کرده اید، موردی پیدا می شود که از شما را از درون عذاب می دهد و جلوی خوشحالپ شما را می گیرد. وقتی که یک موضوع احساسی لاینحل ظاهر می شود شما نمی دانید چگونه با آن برخورد کرده و چگونه آن را حل کنید. به جای تغییر دادن شرایط اخیر، اکنون سخت تر کار کردن مفید واقع خواهد شد. لازم نیست که به افراد دیگر وابسته باشید تا شما را خوشحال کنند. فقط باید دید خود را تغییر بدهید.

فال روزانه برای متولدین اردیبهشت ماه در روز 30 تیر 1395

- فال روزانه در روز 30 تیر 1395 برای متولدین اردیبهشت ماه

امروز باوجود اینکه دوستان و همکاران شما می دانند که چقدر شور و هیجان دارید، ولی آنها باز هم نمی توانند خودشان را با سرعت بالا و عجله شما هماهنگ کنند. اما با این حال شما حتی خودتان را هم شگفت زده خواهید کرد و بدون هیچ دلیل واضحی مسیر خود را تغییر می دهید. نیازی به شرح و تفسیر پیچیده نیست، شما خود بازتابی از احساس هایتان هستید و آنها تغییر نخواهند کرد مگر وقتی که فکر کردید باید منطقی بشوید.

فال روزانه برای متولدین خرداد ماه در روز 30 تیر 1395

- فال روزانه در روز 30 تیر 1395 برای متولدین خرداد ماه

 حواستان جمع باشد که برنامه هایتان را بر اساس احساسات بی ثبات خود پایه ریزی نکنید، برای اینکه اگر احساسات شما تغییر کنند، پایه و اساس برنامه های شما به هم می ریزد. اما حالا تا زمانی که شما روی چیزهایی که می خواهید به دست بیاورید تمرکز نکرده اید، تفریح کردن نیز فکر خوبی است. به جای اینکه تلاش کنید چیز خیلی متفاوتی را به دست بیاورید، فکر کنید ببینید چه چیزی برای شما بهترین است.

فال روزانه برای متولدین تیر ماه در روز 30 تیر 1395

- فال روزانه در روز 30 تیر 1395 برای متولدین تیر ماه

اگر با توجه به حرفهایی که دیگران بهتان می زنند کار کنید، امکان دارد که ارزش پولتان را نفهمید و بیشتر پول خرج کنید. این سخن به معنی این نیست که دیگران قصد ضرر زدن به شما را دارند؛ آنها فقط بیش از اندازه با شما مبهم حرف می زنند و این باعث شده سوءتعبیر شود و شما حرفهای آنها را اشتباه برداشت کنید. زمانی که شما بی صبرانه می خواهید تصمیمی قطعی بگیرید و می شنوید که دیگران در مورد حمایت کردن از شما حرف می زنند ممکن است ناخود آگاه گفته های آنها را تحریف کنید. اگر شما از عمق پیامهایی که دیگران برای شما دارند مطمئن نیستید از آنها بخواهید که واضح تر حرف بزنند!

فال روزانه برای متولدین مرداد ماه در روز 30 تیر 1395

- فال روزانه در روز 30 تیر 1395 برای متولدین مرداد ماه

بازی کردن طبق قوانید افراد دیگر برای مدتی قابل قبول بوده است، اما حالا شما بدون اینکه به سهم خود اضافه کنید نمی توانید ادامه بدهید. افرا دیگر در محل کار شاید از شما انتظار داشته باشند که همیشه با با رفتاری مشابه عمل کنید، اما شما نیاز دارید دوباره توانایی های خود را به کرسی بنشانید یا حداقل مرزها و حد و حدود خود را شفاف سازید. اگرچه بیش از اندازه کار کردن مفید واقع نخواهد شد، ساکت و ساکن باقی ماندن نیز همانگونه خواهد بود. اجازه دهید همکارانتان بفهمند که شما دقیقا چه افکاری در سر دارید.

فال روزانه برای متولدین شهریور ماه در روز 30 تیر 1395

- فال روزانه در روز 30 تیر 1395 برای متولدین شهریور ماه

 حتی اگر شما از زندگی روزمره تان راضی هم هستید، با فکر کردن و تمرکز کردن توانایی بهتر شدن را هم دارید. به جای اینکه بی هدف رویاپردازی کنید، در حالیکه با احتیاط افکارتان را به مسیری می کشانید که تصاویر مثبتی را در ذهتان می پروراند، آنها را تحت کنترل خود درآورید. شما همانگونه هستید که خودتان فکر می کردید، بنابراین با تغییر دادن تصویرهایی که نگرش شما را می سازند، روزهای بهتری داشته باشید.

فال روزانه برای متولدین مهر ماه در روز 30 تیر 1395

- فال روزانه در روز 30 تیر 1395 برای متولدین مهر ماه

در تماس بودن با جنگجوی درونیتان بیش از اینکه فکرش را بکنید سخت و دشوار است. با وجود اینکه بعضی اوقات می دانید که باید چکار بکنید ممکن است در رابطه با خودتان احساس ناتوانی و درماندگی کنید. به جای اینکه به خود سخت بگیرید و مدام از خودتان انتقاد کرده و بدین ترتیب خود را دیوانه کنید آرام باشید و به خود قول بدهید که در رابطه با این بی ارادگی تان کاری انجام دهید. مطمئن باشید این بی هدفی مدت زیادی طول نخواهد کشید.

فال روزانه برای متولدین آبان ماه در روز 30 تیر 1395

- فال روزانه در روز 30 تیر 1395 برای متولدین آبان ماه

شما خیلی عوض شده اید و هرچیز کوچکی شما را زود عصبانی می کند. شما می دانید که قرار است اتفاقی بیفتد اما کاملاً نمی دانید که چه حادثه ای قرار است اتفاق بیفتد. حتی اگر بدانید که چه چیزی می خواهید، راه شما زیاد روشن نیست، برای اینکه نیازهای احساسی شما احتمالاً به طور کامل شما را ارضا نمی کنند. به جای اینکه فقط توقعتان را بالاتر برده و بیشتر بخواهید، قدر چیزهایی را که دارید بدانید و به خاطر آنها شکرگزار باشید.

فال روزانه برای متولدین آذر ماه در روز 30 تیر 1395

- فال روزانه در روز 30 تیر 1395 برای متولدین آذر ماه

اینکه شما تشخیص داده اید رویاهای شما می توانند مهم تر از حقایق سرد و بی روح باشند، کمی تکان دهنده است. حتی اگر شما کارهای مقدماتی خود را انجام داده اید و تمام اطلاعاتی را که می توانستید گرفته اید، هنوز چیزی کم است. داده ها را جدا کرده و آنها را با احساسات شخصی خودتان مطابقت بدهید. درک مستقیم خود شما از داده های دیگران معتبرتر است.

فال روزانه برای متولدین دی ماه در روز 30 تیر 1395

- فال روزانه در روز 30 تیر 1395 برای متولدین دی ماه

امروز حتی بهترین برنامه ها هم ممکن است به سرانجام نرسند، با نگران شدن به خاطر اتفاقات روی داده انرژی تان را تلف نکنید. درعوض روی چیزی که الان دارید تمرکز کنید. شما ایده ای در سر داشتید که به روشی که شما در نظر داشتید عمل نکرده و ممکن است خطرات و ریسک هایی برای آن وجود داشته باشد. بزرگترین قدرت و توانایی شما انعطاف پذیری تان است، در حالیکه به رویدادهای اخیر واکنش نشان می دهید، شما حتی راه های بهتری را برای رسیدن به اهدافتان پیدا خواهید کرد.

فال روزانه برای متولدین بهمن ماه در روز 30 تیر 1395

- فال روزانه در روز 30 تیر 1395 برای متولدین بهمن ماه

 شما امروز نسبت به روزهای قبل حال و حوصله بیشتری دارید و به راحتی با شخصی که به حرفه شما وارد شده است به رقابتی حساس می پردازید. حتی اگر نیت شما هم خوب باشد، وضعیتی اتهام آمیز داشتن باعث می شود که دیگران تحریک شوند تا علیه شما وارد عرصه شوند. آگاه بودن از نگرشهای خودتان اعم از نگرشهای منفی و نگرشهای مثبت درحالیکه به شما اجازه می دهد که قبل از اینکه شرایط سخت و دشوار گسترش پیدا کنند از آنها بگذرید، می تواند همه چیز را تغییر دهد.

فال روزانه برای متولدین اسفند ماه در روز 30 تیر 1395

- فال روزانه در روز 30 تیر 1395 برای متولدین اسفند ماه

امروز برایتان آسان نیست که انرژی خود را به حرکت وادارید چرا که اتصال خورشید- نپتون امروز در نشان شما و در ششمین خانه از "کار" شما دیده می شود. حتی با وجود مسیرهای روشن سخت است که دقیقا بدانید مسیری که اکنون در آن قرار دارید به کجا منتهی می شود. اما الان زمان این نیست که انگیزه های خود را زیر سئوال ببرید. با وجوداینکه فکر می کنید که می توانید باز هم صبر کنید؛ الان یک حرکت مستقیم به سوی هدف مورد نیاز شماست!!

فال روز چهارشنبه 30 تیر 1395

فال روز چهارشنبه 30 تیر 1395
:
امتیاز : 4.4 تعداد رای : 9
این مطلب مفید بود ؟ 8 1
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف