نمناک سرگرمیفال فال روز یکشنبه 30 خرداد 1395
فال روزانه ، فال
برای آگاهی از وقایع جذاب و جالب پیش روی خودتان در روز یکشنبه 30 خرداد ماه 1395 فال روزانه سایت نمناک را بخوانید.
تاریخ انتشار : 30 خرداد 1395
فال روزانه برای متولدین فروردین ماه در روز 30 خرداد 1395

- فال روزانه در روز 30 خرداد 1395 برای متولدین فروردین ماه

امروز اتفاقات زیادی می افتد و با وجود اینکه شما تلاش می کنید نمی توانید بر همه چیز کنترل داشته باشید. شما می توانید زمان معینی را از روزتان را به تمرکز روی کارتان اختصاص داده و اجازه دهید تا دیگران راه خودشان را بروند اما احتمالا راه شان درست و مطمئن  نیست. احتمالا امروز اتفاق مهمی می افتد که تمرکز را از شما گرفته و شما را از کاری که در حال انجامش بودید باز می دارد. انعطاف پذیری ذاتی شما باعث می شود تا بتوانید بر این ماجرا غلبه کنید اما با این وجود مهم است که وظایف خود را به خوبی انجام دهید مخصوصا زمانیکه دیگران روی شما حساب می کنند.
 

فال روزانه برای متولدین اردیبهشت ماه در روز 30 خرداد 1395

- فال روزانه در روز 30 خرداد 1395 برای متولدین اردیبهشت ماه

شما می توانید از یک یا دو روز عاطفی دشوار خلاص شوید، اما بهتر شدن مسائل دلیل موجهی برای اغراق کردن نیست. خوش بین بودن اکنون رویکرد مناسبی است، برای اینکه به شما اجازه می دهد فراتر از ترسهایتان حرکت کرده و با دیگران رفتاری بهتر داشته باشید. اما به خود اجازه ندهید که تحت تأثیر هیجانات رایج قرار بگیرید و یا زودتر از آن که فکر می کردید ناامید شوید.

فال روزانه برای متولدین خرداد ماه در روز 30 خرداد 1395

- فال روزانه در روز 30 خرداد 1395 برای متولدین خرداد ماه

شاید این روزها شما دوست داشته باشید که رابطه نزدیکتری با افراد خانواده تان داشته باشید. ممکن است شما فکر کنید که در تصمیم گیری هایتان شکست خورده اید، برای اینکه زندگی طبق انتظارات شما پیش نمی رود. اما مقایسه کردن آرزوهای قبلی تان با واقعیت حاضر کار اشتباهی است؛ این دو مقوله کاملاً با هم متفاوتند. زندگی کردن در زمان حال بهتر از سفر کردن در گذشته است.

فال روزانه برای متولدین تیر ماه در روز 30 خرداد 1395

- فال روزانه در روز 30 خرداد 1395 برای متولدین تیر ماه

اگر شما امروز می خواهید به کارهایی که باید انجام دهید تا موفقیت آینده شما تضمین شود فکر کنید، پس الان وقتش است که که در زمان حال زندگی کنید. شما کارهای زیادی برای انجام دادن دارید، پس حواستان نباید پرت شود. به صحبت های دیگران زیاد گوش ندهید، برای اینکه آنها از شما انتظارات غیر منطقی دارند. عمل کردن بر طبق استانداردهای خودتان مهم تر از تأمین کردن رضایت دیگران می باشد.

فال روزانه برای متولدین مرداد ماه در روز 30 خرداد 1395

- فال روزانه در روز 30 خرداد 1395 برای متولدین مرداد ماه

ممکن است شما در این روز ناسازگار نشان دهید؛ به خاطر اینکه رفتار شما به طرز عجیبی عدم اطمینان تان را منعکس می کنند. بهر حال اگر شخصی درخواست کرد که شما تصمیم نهایی را در مورد گرفتاری که با کارتان دارید بگیرید شما وسوسه می شوید و این کار را می کنید. شما زمان بیشتری برای تصمیم گیری دارید و اگر دیگران مایل نیستند چند روزی صبر کنند تا شما ذهن تان را مرتب کنید بگذارید این فرصت بگذرد. چرا که ممکن است برای شما سخت باشد که در چنین محیط غیر قابل انعطافی کار کنید.

فال روزانه برای متولدین شهریور ماه در روز 30 خرداد 1395

- فال روزانه در روز 30 خرداد 1395 برای متولدین شهریور ماه

 امروز اگر شما به میزان توانایی تان توجه نکنید گرفتار مشکلی جدی خواهید شد. اصلاً مهم نیست که چه کاری می خواهید انجام دهید؛ شما نمی توانید آن کار را انجام دهید. بنابراین یاد بگیرید که چگونه می توانید شور و هیجانتان را نسبت به زمانی که در اختیار دارید متعادل کنید و تصمیمی عاقلانه بگیرید.

فال روزانه برای متولدین مهر ماه در روز 30 خرداد 1395

- فال روزانه در روز 30 خرداد 1395 برای متولدین مهر ماه

  شما امروز می خواهید همه چیز را با هم داشته باشید!! اما باید اول ببینید که اگر کنترل خود را از دست بدهید چه اتفاقی می افتد. در این تحول و تغییر شاید چیزی را از دست بدهید، اما شما یک بار که احساس آرامش و آزادی داشته باشید، باز هم اصرار دارید که شور و هیجان خود را دوباره به دست آورید. فراموش نکنید این اتفاقی نیست که یک دفعه حاصل شود، شما برای اینکه بتوانید بین آزادی و استقلال و همچنین اهمیت دادن به مسئولیت ها و وظایفتان تعادل ایجاد کنید، مراحل خیلی زیادی را باید طی کنید.

فال روزانه برای متولدین آبان ماه در روز 30 خرداد 1395

- فال روزانه در روز 30 خرداد 1395 برای متولدین آبان ماه

امروز حتی اگر شما کارهای زیادی برای انجام دادن داشته باشید ولی روز خوشی برای شما خواهد بود. به جای اینکه به فکر فرار کردن از زیر بار مسئولیتهایتان باشید، در حالی که وظایفتان را انجام می دهید فقط سعی کنید که از انجام دادنشان لذت ببرید.

فال روزانه برای متولدین آذر ماه در روز 30 خرداد 1395

- فال روزانه در روز 30 خرداد 1395 برای متولدین آذر ماه

 هر قدر که رویاهای شما به واقعیت نزدیک تر می شوند، شما نیز بیشتر انگیزه خود را از دست می دهید. امروز آروزهای شما می توانند دید شما را به روی دنیای زیبا و غریبه ای بگشایند، اما هرچقدر که شما به مراحل پایانی نزدیک تر می شوید، نسبت به انتخابی که کرده اید نامطمئن تر می شوید. فراموش نکنید که هم اکنون مرز باریکی بین رویا و واقیت وجود دارد، و شما به راحتی می توانید آن را تغییر بدهید.

فال روزانه برای متولدین دی ماه در روز 30 خرداد 1395

- فال روزانه در روز 30 خرداد 1395 برای متولدین دی ماه

 نظر فعلی شما در مورد شاد بودن الزاماً نیازی به تأیید دیگران ندارد.اکنون لذت بردن از کار بیشتر شما را راضی می کند پس امروز می توانید با در نظر نگرفتن دنیای اطراف خود کاملاً خرسند باشید  همینطور می توانید سودمند هم باشید.اما باید هوشیار باشید چون ممکن است این کار باعث بی خیالی شما بشود.باید از آرامش خودتان لذت ببرید اما ممکن است بعداً از اینکه کارتان را تمام نکردید خودتان را سرزنش کنید.

فال روزانه برای متولدین بهمن ماه در روز 30 خرداد 1395

- فال روزانه در روز 30 خرداد 1395 برای متولدین بهمن ماه

امروز زمان خوبی است که در میدان زندگی حاضر شوید و موقعیت دشواری را که پیش آمده به جای اینکه از آن فرار کنید تحت کنترل خود درآورید. درباره اتفاقاتی که در حال وقوع است بیندیشید؛ و بعد بر مبنای تجزیه و تحلیل های خود عمل کنید. طبیعتا شما آدم بسیار محتاطی هستید که هر کدام از افکار خود  را اندازه گیری می کنید. به هر حال اکنون الان آماده اید که به درون استخر"کار" بپرید بدون اینکه ببینید آیا آب درون آن هست یا نه! خود را از احساسات تان جدا نکنید به خاطر اینکه آنها چیزهای زیادی دارند که به شما یاد دهند.

فال روزانه برای متولدین اسفند ماه در روز 30 خرداد 1395

- فال روزانه در روز 30 خرداد 1395 برای متولدین اسفند ماه

اگر شما در زندگی شخصی تان تعهدی دارید معمولا آن را به هر چیز دیگری ترجیح می دهید. اما اگر اتفاق کاملا غیر منتظره در محل کارتان  افتاد ممکن است دلیلی برای توجیه آن داشته باشید اما باز هم مجبورید که به قول و قرار خود بازگردید. بعضی اوقات مشکلات برای دلیلی اتفاق می افتند حتی اگر ما نتوانیم بفهمیم چرا! به جای تلاش برای جنگیدن با آن سعی کنید به طرز موثر و مفیدی در برابر این شرایط واکنش نشان دهید. امروز  اتخاذ یک مسیر پر پیچ و خم فلسفی بی فایده است؛ فقط کافی است اهل عمل باشید.

فال روز یکشنبه 30 خرداد 1395

فال روز یکشنبه 30 خرداد 1395
:
امتیاز : 2.9 تعداد رای : 14
این مطلب مفید بود ؟ 8 6
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف