نمناک سرگرمیفال فال روز چهارشنبه 30 دی 1394
فال ، فال روزانه
برای آگاه شدن از وقایع مهم پیش روی خود در روز چهارشنبه 30 دی ماه 1394 فال روزانه سایت نمناک را بخوانید.
تاریخ انتشار : 30 دی 1394
فال روزانه برای متولدین فروردین ماه در روز 30 دی 1394

- فال روزانه در روز 30 دی 1394 برای متولدین فروردین ماه

 شاید این روزها شما دوست داشته باشید که رابطه نزدیکتری با افراد خانواده تان داشته باشید. ممکن است شما فکر کنید که در تصمیم گیری هایتان شکست خورده اید، برای اینکه زندگی طبق انتظارات شما پیش نمی رود. اما مقایسه کردن آرزوهای قبلی تان با واقعیت حاضر کار اشتباهی است؛ این دو مقوله کاملاً با هم متفاوتند. زندگی کردن در زمان حال بهتر از سفر کردن در گذشته است.

فال روزانه برای متولدین اردیبهشت ماه در روز 30 دی 1394

- فال روزانه در روز 30 دی 1394 برای متولدین اردیبهشت ماه

 شما پوسته در حال آوردن چیزهای جدید به زندگی خود هستید! امروز با وجود ماه برج میزان پیشرو در ششمین خانه تان - یعنی خانه فعالیت های روزانه- این عمل را بیشتر روی تغییر دادن عادت های قدیمی اجرا می کنید. به جای اینکه کارتان را به همان روش دیروز یا حتی پریروز انجام دهید، سعی کنید با روشی کاملاً متفاوت کارهایتان را انجام دهید. اما با دقت عمل کنید، برای اینکه شما امروز روز پر مشغله ای دارید و ممکن است آشفتگی ها و نگرانی هایتان را نیز بیشتر کنید.

فال روزانه برای متولدین خرداد ماه در روز 30 دی 1394

- فال روزانه در روز 30 دی 1394 برای متولدین خرداد ماه

امروز که ارتباط خورشید و بهرام در دومین خانه شما یعنی خانه اعتماد به نفس رخ داده است و نقاط ضعفتان را برایتان روشن کرده است، شما بی جهت به خودتان سخت می گیرید. انرژی خود را ذخیره کنید که بتوانید کارهایتان را تمام کنید، در این صورت از نظر کاری احساس خوبی پیدا خواهید کرد. اگر ذهن شما با فکر کردن به اشتباهات گذشته منحرف شده است، توجه خود را روی زمان حال و کارهایی که الان می توانید انجام دهید متمرکز کنید.

فال روزانه برای متولدین تیر ماه در روز 30 دی 1394

- فال روزانه در روز 30 دی 1394 برای متولدین تیر ماه

شما امروز حس می کنید که در لبه یک پرتگاه ایستاده اید، جایی که به اندازه جهانی ناشناخته و بزرگ وسعت دارد. شما آماده اید که درون پرتگاه بپرید، پرواز کرده و یا با چتر نجات پایین بروید؛ اما امروز صدایی از درونتان فریاد می زند:نه!!! همین الان به صدایی که از درون خودتان برمی آید توجه کنید. این صدا بهتان می گوید که دوباره لیست برنامه هایتان را چک کنید؛ قبل از اینکه آینده خود را تباه کنید به پشت سر خود و زمان گذشته نگاهی بیندازید.

فال روزانه برای متولدین مرداد ماه در روز 30 دی 1394

- فال روزانه در روز 30 دی 1394 برای متولدین مرداد ماه

شما فکر می کنید که زیادی نسبت به دیگران حساسیت نشان می دهید، اما آنها به هیچ وجه این موضوع را متوجه نشده اند. آنها در حالیکه نسبت به قبل بیشتر شما را کنترل می کنند به شما توجه می کنند. به کارهای قبلی تان نگاهی بیندازید، برای اینکه کاری کرده اید که باعث شده دیگران پیامهایی نامفهومی را از طرف شما دریافت کنند و این موضوع باعث شده که آنها فعالیتهای شما را سوءتعبیر کنند. فقط سعی کنید که متظاهر نباشید، هرکس به زودی خودش حقیقت را خواهد فهمید.

فال روزانه برای متولدین شهریور ماه در روز 30 دی 1394

- فال روزانه در روز 30 دی 1394 برای متولدین شهریور ماه

هم اکنون مسئولیت پذیر بودن وظیفه خیلی سنگینی است؛ شما اگر یک بار تصمیمی بگیرید دیگر نمی توانید به این راحتی تصمیم خود را تغییر دهید. اگر می خواهید به شهر دیگری نقل مکان کنید، شغلتان را عوض کنید و یا مدرسه و یا دانشگاه خود را عوض کنید، قبل از اینکه هر تصمیمی برای آینده خود بگیرید، تمام دلایل مخالف و موافق را خوب بررسی کنید.

فال روزانه برای متولدین مهر ماه در روز 30 دی 1394

- فال روزانه در روز 30 دی 1394 برای متولدین مهر ماه

فکر و خیالات شما مانع از رسیدنتان به مقصود دلخواه شده است و امروز شما هر کاری که انجام می دهید فکر می کنید مطابق با با انتظاراتتان نبوده است. امروز برایتان مفیدتر است که راه و روش های شخصیتان را امتحان کنید تا محرک هایی که باعث رسیدن شما به موفقیت می شوند را بهتر بشناسید. درنهایت شما به هدف خود خواهید رسید.

فال روزانه برای متولدین آبان ماه در روز 30 دی 1394

- فال روزانه در روز 30 دی 1394 برای متولدین آبان ماه

حالا که ماه در پنجمین خانه تان یعنی خانه «ابراز کردن و مطرح کردن» خودش را با اورانوس با استعداد هماهنگ می کند، مسیر پیشرفت و خلاقیت و پویایی برای شما باز و مهیا است. اما شاید نتوانید به راحتی دیگران را متقاعد کنید که به حرف های شما گوش بدهند، برای اینکه آنها هم برنامه های خودشان را دارند. اگر فکر می کنید که آنها شما را درک خواهند کرد و بهتان کمک می کنند پس زیاد روی نظرات خودتان پافشاری نکنید.

فال روزانه برای متولدین آذر ماه در روز 30 دی 1394

- فال روزانه در روز 30 دی 1394 برای متولدین آذر ماه

باوجود اینکه شما امروز در نظر دیگران فردی خونسرد و آرام به نظر می آیید، رویاها و خیالات شما هرلحظه شدیدتر می شوند. شما انقدر به زندگی معنوی خود خو گرفته اید که حتی از تعاملات اجتماعی با افراد دیگر نیز کناره گیری می کنید و دلیلتان هم این است که فکر می کنید نسبت به آن چه واقعاً حس می کنید ساکت تر و آرام تر هستید. ولی فراموش نکنید که شما می توانید در حالی که از دنیای غنی و پربار رویاهای شخصی خود لذت می برید، به راحتی با افراد دیگر هم ارتباط برقرار کنید.

فال روزانه برای متولدین دی ماه در روز 30 دی 1394

- فال روزانه در روز 30 دی 1394 برای متولدین دی ماه

اگر برنامه ریزی های شما بیش از اندازه ثابت و غیر قابل تغییر باشند، ممکن است به مشکل بر بخورید. یک اهمال کاری در طول روز می تواند باعث به هم خوردن نقشه های شما بشود. زیاد شدن مسئولیتهایتان نه تنها بهتان اجازه نمی دهد از روزتان لذت ببرید، بلکه باعث می شود شما هر موقع که لازم شد تغییرات غیر منتظره ای در برنامه های خود بدهید.

فال روزانه برای متولدین بهمن ماه در روز 30 دی 1394

- فال روزانه در روز 30 دی 1394 برای متولدین بهمن ماه

امروز در هفتمین خانه تان یعنی خانه "دیگران" کسوف اتفاق می افتد و اگر دوستی های شما همچنان در کانون بحرانی قرار دارد، شما نمی توانید در مورد حوادث بیرونی به راحتی آنچه درذهنتان دارید را بر زبان آورید. امروز دوستانی که بهتان نزدیک هستند مثل آینه عمل می کنند و تشویق تان می کنند که چیزهایی که شما باور دارید و چیزهایی که واقعا وجود دارند را از هم تمیز دهید. به جای اینکه به عقل و منطق رجوع کنید به حرف دلتان گوش دهید.

فال روزانه برای متولدین اسفند ماه در روز 30 دی 1394

- فال روزانه در روز 30 دی 1394 برای متولدین اسفند ماه

امروز برای شما سخت است که رویاهایتان را پیش خود نگه دارید، برای اینکه به همان اندازه که شما دوست دارید افکارتان را با دوستانتان در میان بگذارید آنها هم علاقه مندند که بفهمند در ذهن شما چه می گذرد. بخشی از حرفهای شما دیگران را شوکه خواهد کرد، اما قصد شما غافلگیر کردن دیگران نیست. صحبت های شما جادویی هستند و باعث می شوند که اطرافیانتان شما را تحسین کنند.

فال روز چهارشنبه 30 دی 1394

فال روز چهارشنبه 30 دی 1394
:
امتیاز : 3.9 تعداد رای : 9
این مطلب مفید بود ؟ 7 2
برچسب ها :
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف