نمناک سرگرمیفال فال روز سه شنبه 30 شهریور 1395
فال روزانه ، فال
برای اطلاع از اتفاقات مهم و جذاب پیش روی خود در روز سه شنبه 30 شهریور ماه 1395 فال روزانه سایت نمناک را بخوانید.
تاریخ انتشار : 30 شهریور 1395
بازدید : 6,942 نفر
فال روزانه برای متولدین فروردین ماه در روز 30 شهریور 1395

- فال روزانه در روز 30 شهریور 1395 برای متولدین فروردین ماه

 شما شخصی هستید که به پیشرفت های و دست آوردهای کوچک خیلی زود قانع می شوید، اما این راه درستی  نیست، زیرا آینده خوبی را برای خودتان نمی توانید بسازید، توصیه می کنیم به فکر پیشرفت های بزرگتر باشید تا بتوانید راه زندگی تان را با سرعت بیشتری طی کنید البته دارای  افکار مثبتی هستید، پس با تلاش بیشتری اقدام کنید.

فال روزانه برای متولدین اردیبهشت ماه در روز 30 شهریور 1395

- فال روزانه در روز 30 شهریور 1395 برای متولدین اردیبهشت ماه

امروز اوضاع مالی تان به هم ریخته و حتی اگر همکارانتان ایده های خوبی بهتان پیشنهاد کنند، باز هم نمی توانید قدم از قدم بردارید! شما می دانید که الان برای ریسک کردن باید بهایش را بپردازید، اما نمی خواهید که دیگر چیزی ببازید. شاید تحت تاثیر ترس هایتان قرار گرفته باشید و شاید این حس طبیعی باشد. به هر حال سعی کنید به ندای قلب خود گوش داده و اگر قلبتان بهتان گفت که چیزی درست نیست با استدلالات عقلی آن را توجیه نکنید.
 

فال روزانه برای متولدین خرداد ماه در روز 30 شهریور 1395

- فال روزانه در روز 30 شهریور 1395 برای متولدین خرداد ماه

 شما نمی توانید از انجام دادن آنچه که قبلاً انجام شده کناره گیری کنید. به یاد داشته باشید که وقتی شما می خواهید خودتان باشید شاید دیگران زیاد در مورد شما درست قضاوت نکنند. شاید شما امروز نتوانید از پیش روی نگرانی های دورنی تان جلوگیری کنید، اما مجبور نیستید که به اضطرابهایتان اجازه بدهید که تعادل شما را بهم بریزند.

فال روزانه برای متولدین تیر ماه در روز 30 شهریور 1395

- فال روزانه در روز 30 شهریور 1395 برای متولدین تیر ماه

روشنایی های ماورایی بازگشته اند و خیلی خوب است که که نسبت به خود و برنامه هایتان مثبت اندیش باشید. انگار که یک زنجیره قوی شما را حمایت می کند و مانع دنبال کردن رویاهایتان و یا حتی فکر کردن به آروزهایتان می شود. شاید دوباره به این زودی چنین فرصتی نصیبتان نشود. پس تا آنجایی که می توانید از این موقعیت لذت ببرید، اما در نهایت نظرتان را در مورد جایی که می خواستید بروید عوض نکنید.

فال روزانه برای متولدین مرداد ماه در روز 30 شهریور 1395

- فال روزانه در روز 30 شهریور 1395 برای متولدین مرداد ماه

امروز شما خیلی پرمشغله هستید و زیاد از این موضوع راضی نیستید، اما اطرافیانتان هم فعالیتهای شما را محدود کرده اند و به شما فرصت زیاد کار کردن را نمی دهند. فراموش نکنید که نگرش های شما به اندازه چیزهای دیگر می توانند در خوشبختی شما تأثیر داشته باشند. اگر شما شکایت کرده و غر بزنید مطمئناً روز خوبی نخواهید داشت. اما اگر انرژی های مثبت را جذب کنید و آن را به دوستانتان هم انتقال بدهید روزی بسیار خوب و عالی خواهید داشت.

فال روزانه برای متولدین شهریور ماه در روز 30 شهریور 1395

- فال روزانه در روز 30 شهریور 1395 برای متولدین شهریور ماه

 شما تاکنون با یکی از دوستا تان در مسیری همراه و همگام بودید اما به نظر می رسد این روزها دوست شما راه جدیدی برای خود برگزیده است. اگرچه ممکن است شما به خود این اجازه را بدهید که از نقشه های خود برای لحظاتی چشم بپوشید، اما این می تواند ناشناخته باقی بماند. این مهم نیست که این کشش و جذابیت به کجا منجر خواهد شد(یا اینکه اصلا به نتیجه ای نرسد)، امروز را به خودتان خوش بگذرانید و شادمانی و سبکباری را چاشنی زندگی خود کنید.

فال روزانه برای متولدین مهر ماه در روز 30 شهریور 1395

- فال روزانه در روز 30 شهریور 1395 برای متولدین مهر ماه

 مقایسه خود با دیگران زیاد برای شما مفید و ضروری نیست. اما احتمالا برایتان امروز سخت خواهد بود که از چنین رفتاری اجتنتاب کنید چونکه می خواهید برای دست یافتن به یک وجهه بهتر مبارزه کنید. ارزیابی شخصی کار دشواری است زیرا بهترین امتیازات شما ممکن است به چشم تان نیاید. به خودتان این امکان را بدهید که افکارتان را تغییر دهید، اما زیاد جدی و سرسخت نباشید، حتی اگر دیگران با این تغییرات شما احساس راحتی نمی کنند.

فال روزانه برای متولدین آبان ماه در روز 30 شهریور 1395

- فال روزانه در روز 30 شهریور 1395 برای متولدین آبان ماه

 بر عهده گرفتن یک مسئولیت با استفاده از تشریح کردن مراحل پیشرفت تحلیلی تان یک تاکتیک مفید است، اما دانستن اینکه چه وقت باید صحبت کردن هوشمندانه خود را متوقف کنید لازم و حیاتی است. امروز نوع فعالیتهای شما اهمیتی اساسی دارند و کارهایتان بیشتر از گفته هایتان مقصود شما را بازگو می کنند. فقط سعی کنید که ترس و واهمه به شما رخنه نکند. در عوض در برنامه ریزی هایتان از روش و متد خاصی پیروی کنید و در حین فعالیت کردن باریک بین باشید.

فال روزانه برای متولدین آذر ماه در روز 30 شهریور 1395

- فال روزانه در روز 30 شهریور 1395 برای متولدین آذر ماه

بر عهده گرفتن رهبری جمعی از دوستان یا همکاران می تواند ایده جالبی برای امروز شما باشد، به خاطر اینکه آنها اعتقاد دارند شما اشتباه نمی کنید. معمولا تیرماهی ها دوست ندارند که به کسی اجازه دهند به جای آنها تصمیم بگیرد، اما حالا آرزوهای محقق نشده شما می تواند تاثیر منفی بر توانایی تصمیم گیری شما داشته باشد. فقط به یاد داشته باشید که پذیرفتن پند و عبرت دیگران چیزی از شما کم نمی کند. در نهایت، شما تنها کسی هستید که باید انتخاب کنید!
 

فال روزانه برای متولدین دی ماه در روز 30 شهریور 1395

- فال روزانه در روز 30 شهریور 1395 برای متولدین دی ماه

شما مرموزتر از دیگران فکر می کنید چون دیگران تغییر جهت های فکری غیر معمول شما را نمی بینند. شاید رویایی را در سر داشته باشید اما آن را برای خودتان نگه می دارید. شما درون گرا هستید. حتی اگر دوستان نزدیکتان کمی از آنها را بفهمند شما نیازی ندارید که افکار خود را با آنها تقسیم کنید.

فال روزانه برای متولدین بهمن ماه در روز 30 شهریور 1395

- فال روزانه در روز 30 شهریور 1395 برای متولدین بهمن ماه

امروز رویاها و خیالات شما آنقدر نزدیک و قابل لمس به نظر می رسند که شما می توانید آنها را لمس کنید و آنقدر واقعی هستند که نمی توانید بین آنها با آنچه در واقعیت اتفاق می افتد تمایز قائل شوید. امروز اعتماد کردن به حس ششم از تکیه کردن بر واقعیت برای شما مهم تر است، چرا که شما با نشانه های سمبلیک که در ذهنتان شکل می گیرند هماهنگ هستید. به جای اینکه به دنبال برنامه های منطقی بروید، فقط با توجه به حس خود کار کنید. بعدها که فکرتان منطقی تر شد به اندازه کافی وقت دارید که دنبال این برنامه ها بروید.

فال روزانه برای متولدین اسفند ماه در روز 30 شهریور 1395

- فال روزانه در روز 30 شهریور 1395 برای متولدین اسفند ماه

ممکن است این روزها از اینکه نگران و مضطرب باشید از اینکه نمی دانید بالاخره از دل تان پیروی کنید یا عقل تان؛ حقایق یک طرف جمع شده اند، اما دل شما چیز دیگری می گوید. اطلاعاتی که امروز دریافت می کنید محکم و مورد اعتماد نیستند. ممکن است آنچه که فکر می کنید امروز درست است، فردا اشتباه از آب دربیاید. ممکن است حتی در تضاد با عقایدتان باشد، اما شما به احساس تان اعتماد کنید. مطمئن باشید که غریزه شما هیچ وقت گمراه تان نمی کند.

فال روز سه شنبه 30 شهریور 1395

فال روز سه شنبه 30 شهریور 1395
:
امتیاز : 4.1 تعداد رای : 11
این مطلب مفید بود ؟ 9 2
برچسب ها :
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف