نمناک سرگرمیفال فال روز دوشنبه 30 فروردین 1395
فال روزانه ، فال
برای آگاهی از وقایع پیش روی خود در روز دوشنبه 30 فروردین 1395 فال روزانه سایت نمناک را بخوانید.
تاریخ انتشار : 30 فروردین 1395
فال روزانه برای متولدین فروردین ماه در روز 30 فروردین 1395

- فال روزانه در روز 30 فروردین 1395 برای متولدین فروردین ماه

 هم زمان با قرار گرفتن ماه در دومین خانه تان به شما توصیه می شود که فعالیتهایی را انجام دهید که در نهایت باعث می شوند شما احساس خوبی داشته باشید. اما اگر بی ثبات باشید، نمی توانید به راحتی به خودتان اطمینان پیدا کنید. با وجود اینکه شاید نتوانید احساسات خود را تغییر بدهید اما می توانید شیوه هایی را که به وسیله آنها با دیگران برخورد می کنید را تغییر دهید. عملکردهای مثبت نتایح بهتری را به همراه دارند.

فال روزانه برای متولدین اردیبهشت ماه در روز 30 فروردین 1395

- فال روزانه در روز 30 فروردین 1395 برای متولدین اردیبهشت ماه

سماجت کردن برای انجام دادن چند کار مختلف با همدیگر و به یکباره می تواند واقعا امروز توانایی شما را مورد آزمایش قرار دهد. امروز واقعا میل دارید که پریشانی و گیجی حواس خود را در خانه یا محل کار تحت کنترل داشته باشید. انا سعی کنید در بازگیری آن زیاد اغراق نکنید. ممکن است برای تان راحت نباشد اما بهتر است که تماس خود را با دیگران در طول روز حفظ کنید.

فال روزانه برای متولدین خرداد ماه در روز 30 فروردین 1395

- فال روزانه در روز 30 فروردین 1395 برای متولدین خرداد ماه

 شاید شما اخیراً دوست دارید که از هر اتفاقی که می افتد خبردار شوید، حتی اگر کسی در موردش به شما حرفی نزند. اما اکنون که ماه در نشانه شما قرار گرفته است، احساسات شما در حال آشکار شدن هستند. مواظب باشید که اجازه ندهید علایق شما رابطه عاشقانه شما را با فردی که واقعاً دوستش دارید به هم بزند. به تغییر حالتهایتان در طول روز توجه کنید، اما تصمیمی نگیرید که مسیر زندیگتان را تغییر دهد.

فال روزانه برای متولدین تیر ماه در روز 30 فروردین 1395

- فال روزانه در روز 30 فروردین 1395 برای متولدین تیر ماه

ممکن است آماده باشید که با بیان کردن درست و دقیق احساسات تان به دیگران اجازه دهید دقیقا بدانند که شما چه فکر می کنید. اما اینها احساسات کاملا پیچیده ای هستند، پس آسان نیست که بخواهید آنها را کنترل کنید. آنها با خود جذابیت های خیالی بسیاری دارند، تمایلات و ترس ها، و هیچ کسی نمی تواند اختلاف بین آنها را متوجه شود. با این وجود، ریسک کردن و استفاده از تجربیات تان می تواند بین شما و تاثیر اعمال اخیرتان مانع ایجاد کند.
 

فال روزانه برای متولدین مرداد ماه در روز 30 فروردین 1395

- فال روزانه در روز 30 فروردین 1395 برای متولدین مرداد ماه

شما امروز نسبت به خود حس خوبی دارید و همین اعتماد به نفس بالا دلیل خوبی است که شما بخشی از پولتان را برای خرید اشیاء خاص اختصاص بدهید. شما نسبت به آینده خود فوق العاده خوش بین هستید، این موضوع باعث می شود که به فکر تهیه کردن یک زندگی لوکس برای خود بیفتید. ولی بهتان توصیه می کنیم قبل از اینکه برای خودتان هزینه های اضافی بتراشید چند روزی صبر کرده تا ببینید که آن موقع چه نظری خواهید داشت.

فال روزانه برای متولدین شهریور ماه در روز 30 فروردین 1395

- فال روزانه در روز 30 فروردین 1395 برای متولدین شهریور ماه

 امروز شما دوست ندارید کسی بداند که چه احساسی دارید، چراکه ممکن است برنامه هایتان به هم بخورد. اگر شما بخواهید فرد مرموزی شوید، آنها هم ممکن است تفکرات خودشان را به شما نگویند. پنهان کاری در عنوان کردن حقیقت به آنها نیز سرایت می کند، تبادل نظر کردن هم همین گونه است. بنابراین وقتی که شما افکار خودرا با آنها در میان می گذارید آنها هم به شما ملحق می شوند.

فال روزانه برای متولدین مهر ماه در روز 30 فروردین 1395

- فال روزانه در روز 30 فروردین 1395 برای متولدین مهر ماه

 وضعیت مالی شما چنین است که اگرفرصتی پیش بیاید که بخواهید  ساعات کاری تان را دتغییر دهید احتمالا انتخاب زیادی نخواهید داشت. شما نمی توانید فرصتی را که امروز به سراغتان می آید از دست بدهید ، چه یک پروژه جدی باشد یا یک کار نیمه وقت در تعطیلات. خوشبختانه، حالت جدی به شما یک منظره شاداب می دهد و به شما این امکان را می دهد که بتوانید تمام راه های مختلف را برای رسیدن به موفقیت در نظر بگیرید.

فال روزانه برای متولدین آبان ماه در روز 30 فروردین 1395

- فال روزانه در روز 30 فروردین 1395 برای متولدین آبان ماه

شما می توانید در مقابل فردی که سعی می کند شما را عوض کند کاملاً مقاومت کنید، اما خودتان پنهانی در حال انجام دادن کارهایی هستید و در جستجوی انگیزه های خود هستید. اگرنمی خواهید دیگران دلیل ترس شما را بدانند و یا دلیل مقاومتتان در برابر درگیر شدن با ماجراهای عاطفی را بفهمند کار اشتباهی نمی کنید، چون مجبور نیستید به آنها همه چیز را بگویید. همچنانکه از شرکت کردن در بحث های علنی اجتناب می کنید، کارهایی انجام دهید که احساس آرامش کنید.

فال روزانه برای متولدین آذر ماه در روز 30 فروردین 1395

- فال روزانه در روز 30 فروردین 1395 برای متولدین آذر ماه

 شما امروز به حدی دلسوز شده اید که سعی می کنید تمام خواسته های اطرافیانتان را برآورده کنید. اما این کاری که می کنید اصلاً کار درستی نیست. چرا که پایان خوشی برای شما نخواهد داشت. اگر نمی توانید میزان توقعات افراد دیگر را بسنجید نگرانی به دلتان راه ندهید. برای اینکه دوست و یا نامزدتان از شما توقعات غیر معمول دارد. فقط تا حد امکان بهش نشان دهید که هم راستگو هستید و هم گوش شنوا برای شنیدن حرف هایش دارید.

فال روزانه برای متولدین دی ماه در روز 30 فروردین 1395

- فال روزانه در روز 30 فروردین 1395 برای متولدین دی ماه

حالا که ماه به نهمین خانه شما یعنی خانه اهداف بزرگ انرژی می دهد، وسعت و دامنه فهم و دانش شما نیز بیشتر شده است. به خاطر اینکه ظاهراً قادر هستید فراتر از هدف خود را هم ببینید، دیگران به منظور بهره گرفتن از نصیحت هایتان پیش شما می آیند. حواستان جمع باشد؛ شما برسر دوراهی قرار می گیرید و به محض اینکه یکی از آنها را برگزینید، کسانی که از مسیر اول سودی عایدشان می شود برایتان مشکل درست می کنند. تا جایی که امکان دارد هیچ کدام را انتخاب نکنید و میانه رو باشید تا موقعی که راه سومی هم نمودار شود.

فال روزانه برای متولدین بهمن ماه در روز 30 فروردین 1395

- فال روزانه در روز 30 فروردین 1395 برای متولدین بهمن ماه

 اکنون در چشمان شما برق هیجان انگیزی دیده می شود و توانایی شما در متقاعد کردن دیگران واقعاً کسانی را که به شما نزدیکند می ترساند. اگرچه لزوماً شما عصبانی نیستید، اما کاملاً مشخص است که شما حاضرید برای رسیدن به چیزهایی که دوست دارید بجنگید. اگر به نظر می رسد که دیگران به خاطر عملکردهای شما ناراحت شده اند، آنها را مطمئن کنید که شما قصد ندارید به کسی ضرر  بزنید و شما فقط به خاطر چیزهایی که کشف کرده اید بسیار احساساتی شده اید. سپس یک نفس عمیق کشیده و همه برنامه های خود را برایشان شرح دهید.

فال روزانه برای متولدین اسفند ماه در روز 30 فروردین 1395

- فال روزانه در روز 30 فروردین 1395 برای متولدین اسفند ماه

 شما احساس می کنید که زندگیتان یکنواخت و ملالت بار شده است و به خاطر همین دیگر از تغییر کردن اوضاع ناامید شده اید. این ناامیدی به غصه های جدید شما اضافه شده است. ولی نباید بگذارید غصه و ناراحتی برایتان تبدیل به عادت بشود، چرا که در این دنیا همه چیز قابل تغییر است. اگر شما به جای اینکه غصه گذشته را بخورید به آینده تان امیدوار باشید حالتان خیلی بهتر می شود.

فال روز دوشنبه 30 فروردین 1395

فال روز دوشنبه 30 فروردین 1395
:
امتیاز : 4.7 تعداد رای : 19
این مطلب مفید بود ؟ 18 1
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف