نمناک سرگرمیفال فال روز پنج شنبه 30 مهر 1394
فال ، فال متولد بهمن
جالب ترین و جذابترین وقایع مهم پیش روی خود در روز پنج شنبه 30 مهر 94 را پیش از وقوع در فال روزانه نمناک بخوانید.
تاریخ انتشار : 30 مهر 1394
بازدید : 4,759 نفر
فال روزانه برای متولدین فروردین ماه در روز 30 مهر 1394

- فال روزانه در روز 30 مهر 1394 برای متولدین فروردین ماه

امروز حتی اگر مشا بارها و بارها در مورد خود با دوستان و همکارانتان حرف بزنید، آنها نمی توانند شما را درک کنند. اما آنها به جای ایجاد کردن جو متشنج در حالی که فکر می کنند منظور شما را درک کرده اند به علامت توافق فقط سر خود را تکان می دهند. با وجود این ممکن است که شما به طرز ناراحت کننده ای متوجه اختلاف نظرهای خود بشوید. سعی نکنید که این خلاء را پر کنید، فردا وقتی که مشکلات برطرف شد همه چیز به حالت طبیعی خود برمی گردد.

فال روزانه برای متولدین اردیبهشت ماه در روز 30 مهر 1394

- فال روزانه در روز 30 مهر 1394 برای متولدین اردیبهشت ماه

ماه نو در چهارمین خانه از "اساس و بنیاد" شما قرار گرفته است اما با این حال برای تان زیاد راحت نیست که دوباره به تاریخ شخصی خود بپیوندید. شما ترجیح می دهید که در آینده به سهم خود برسید با این حال ممکن است شرایط بیشتر از آنکه شما می خواهید شما را معطل کند. بوسیله بیان کردن به دیگران درباره اینکه چه چیزی شما را هیجان زده می کند می توانید از تمایل به افکار تیره و منفی جلوگیری کنید. تمرکز داشتن مستلزم این است که واقعا اشتیاق داشته باشید تا موانع را از راه خود پس بزنید و هر موقع لازم شد عقب نشینی کنید.

فال روزانه برای متولدین خرداد ماه در روز 30 مهر 1394

- فال روزانه در روز 30 مهر 1394 برای متولدین خرداد ماه

 ممکن است شما فکر کنید که عصبانیتتان فروکش خواهد کرد، اما واقعاً اینگونه نخواهد شد، به خصوص اگر یکی از افرادی که با شما رابطه ای صمیمانه دارد به جای اینکه از برنامه های شما پیروی کند طبق برنامه ریزی خودش عمل کند. لزومی ندارد به دلیل اینکه شما می خواهید محیط اطرافتان را تحت کنترل خود درآورید از فرد دیگری انتقاد کنید. حتی اگر متوجه نشدید که چه دلیلی باعث متفاوت عمل کردن دیگران شده است، بهشان اجازه بدهید هرقدر که دلشان می خواهند کارهای عجیب بکنند.

فال روزانه برای متولدین تیر ماه در روز 30 مهر 1394

- فال روزانه در روز 30 مهر 1394 برای متولدین تیر ماه

شما امروز بخاطر مسائلی که در این روزهای اخیر برایتان رخ داده است کمی دچار سردرگمی شده اید، زیرا به نظر خودتان مسیری که در آن گام گذاشته اید مسیر درستی بوده است اما اکنون که به بن بست برخورد کرده اید دچار سردرگمی شده اید، اما خوشبختانه این بن بست زمان زیادی به طول نمی انجامد، با تلاش و کوشش تان از این بن بست عبور خواهید کرد. تبدیل به فردی خواهید شد که جام سعادت و خوشبختی را در دست دارد. فقط موضوع مهم این است که همانند سابق تلاش تان را انجام دهید و کوشش را فراموش نکنید.
 

فال روزانه برای متولدین مرداد ماه در روز 30 مهر 1394

- فال روزانه در روز 30 مهر 1394 برای متولدین مرداد ماه

تصمیم بزرگ و آخر شما شاید یه اندازه کافی به دیگران بفهماند که شما به شغلتان اهمیت می دهید، اما حتما باید کارهایی را که شروع کرده اید را نیز به نتیجه برسانید. این کار ممکن است تغییرات غیر منتظره ای را در تمام برنامه هایتان ایجاد کند. به جای اینکه هرچه به ذهنتان می آید را بر زبان بیاورید، عاقلانه تر این است که قصد و منظورتان را پنهان نگه دارید. شما مجبور نیستید افکارتان را با هر کسی در میان بگذارید؛ به ندای درون خود اعتماد کنید تا چیزی که بهش نیاز دارید را بهتان بگوید. تا موقعی که برای دست به عمل زدن آماده نشده اید انرژی تان را ذخیره کنید.

فال روزانه برای متولدین شهریور ماه در روز 30 مهر 1394

- فال روزانه در روز 30 مهر 1394 برای متولدین شهریور ماه

 مهم نیست که شما چه تصورات خوب و خوشی برای انجام دادن کارهای حیرت آور دارید، آنچه که اهمیت دارد این است که شما مجبورید به سختی کار کنید و جان بکنید. ممکن است وسوسه شوید با شجاعت کامل از زیر کار فرار کنید، ولی این فکر خوبی نیست. فقط باید تحمل کنید و دم نزنید و هرآنچه که از شما انتظار می رود را انجام دهید. امروز برای ریسک کردن وقت مناسبی نیست.

فال روزانه برای متولدین مهر ماه در روز 30 مهر 1394

- فال روزانه در روز 30 مهر 1394 برای متولدین مهر ماه

امروز در حالیکه ماه نشانه تان را ترک کرده و وارد قلمرو برج پرنشاط اسد می شود، شما کمی احساس سبکی می کنید. اما هوز اثرات احساسات حل نشده مربوط به گذشته در شما باقی مانده است. تلاش برای عقلانی کردن پیشرفتهای آینده، شما را در یک نقطه کور و بی سرانجام نگه می دارد. به جای تکیه کردن به کلمات، فقط بر اساس آنچه می دانید و در لحظه حال دست به عمل بزنید.

فال روزانه برای متولدین آبان ماه در روز 30 مهر 1394

- فال روزانه در روز 30 مهر 1394 برای متولدین آبان ماه

شاید فرصت این را داشته باشید که با روشی متفاوت نظر خود را ابراز کنید، اما وقتی این کار را شروع کنید خودتان می فهمید که از آنچه پیش بینی می کردید پیچیده تر است. باهمه این احوال الان زمان عقب نشینی کردن نیست. شما شاید الان نتوانید فوری تاثیر کارهایی که کرده اید را ببینید، اما هرچه جلوتر بروید احساستان فرق خواهد کرد. انقدر اتفاقاتی که افتاده را تجزیه و تحلیل نکنید؛ برای اینکه واقعا لزومی ندارد همه جزئیات را بدانید!!

فال روزانه برای متولدین آذر ماه در روز 30 مهر 1394

- فال روزانه در روز 30 مهر 1394 برای متولدین آذر ماه

 شما امروز احساس خیلی خوبی دارید. اگرچه اعتماد به نفس داشتن نشانه مثبت اندیشی است، اما این موضوع شاید برایتان کمی دردسر ایجاد کند. مشکل اینجاست که شما بیش از اندازه به خود اطمینان دارید، این موضوع باعث شده که زیاد کار نکنید و تنبلی شما باعث نامنظمی و آشفتگی درکارهایتان شده است. حتی اگر می دانید با کمتر کار کردن هم ممکن است به چیزهایی که می خواهید برسید، ولی نباید این کار را بکنید.

فال روزانه برای متولدین دی ماه در روز 30 مهر 1394

- فال روزانه در روز 30 مهر 1394 برای متولدین دی ماه

 امروز قبل از اینکه خیلی ولخرجی کنید موجودی حساب خود را چک کنید، برای اینکه ممکن است فکر کنید که وضع مالیتان نسبت به قبل خیلی بهتر شده است! اگر دوستانتان شما را به خرید کردن ترغیب می کنند، حواستان را جمع کنید، برای اینکه این هشداری برای شما است و لزوماً به نفعتان نیست. باوجود اینکه شما خودتان این را می دانید، ولی قبل از اینکه دست به عملی بزنید لازم است که حتماً پس اندازی داشته باشید.

فال روزانه برای متولدین بهمن ماه در روز 30 مهر 1394

- فال روزانه در روز 30 مهر 1394 برای متولدین بهمن ماه

امروز اصلاً وقت خوبی برای صحبت کردن در مورد برنامه هایتان با رئیس و یا همکارانتان نیست، چرا که امروز شما نمی توانید خوب مقصود خود را بیان کنید. اگر شا مدتی صبر کنید خودتان می فهمید که از چه کلماتی باید استفاده کنید. اما نباید حین صحبت کردن زیاد هیجان زده شوید وگرنه قدرت تأثیر گذاری خود را از دست می دهید. افکار خود را به دقت هدایت کنید و نگذارید حواستان پرت شود.

فال روزانه برای متولدین اسفند ماه در روز 30 مهر 1394

- فال روزانه در روز 30 مهر 1394 برای متولدین اسفند ماه

 ممکن است شما احساس کنید که دریافت و ادراک خود را نسبت به جهان واقعی از دست داده اید و این موضوع شما را بیشتر عصبانی می کند. اساسی ترین کارهای شما، مثل پرداخت کردن صورت حسابهایتان، امروز غلبه ناپذیر به نظر می رسند. شما امروز تمرکز محدود شده ای را که برای انجام دادن وظایف خسته کننده لازم است را ندارید. به جای اینکه خودتان را مجبور کنید کاری را که هیچ فایده ای ندارد انجام دهید، امروز را به استراحت کردن بپردازید و به رویاهایتان اجازه دهید که آزادانه سیر و سفر کنند.

فال روز پنج شنبه 30 مهر 1394

فال روز پنج شنبه 30 مهر 1394
:
امتیاز : 1.7 تعداد رای : 6
این مطلب مفید بود ؟ 2 4
برچسب ها :
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف