نمناک سرگرمیفال فال روز چهارشنبه 4 آذر 1394
فال ، فال روزانه
مهمترین و جذاب ترین اتفاقات پیش رویتان در روز چهارشنبه 4 آذر ماه 1394 را در فال روزانه سایت نمناک بخوانید.
تاریخ انتشار : 4 آذر 1394
بازدید : 6,284 نفر
فال روزانه برای متولدین فروردین ماه در روز 4 آذر 1394

- فال روزانه در روز 4 آذر 1394 برای متولدین فروردین ماه

 شما به طور طبیعی از پرداختن به مسائل جزئی دوری می کنید، بنابراین راحت تر می توانید دیدگاه های عمومی تر را درک کنید. با وجود این اکنون به سختی می توانید بین مفاهیم و حقایق جنبی توازن ایجاد کنید. انتظار نداشته باشید که زود به این تعادل برسید؛ فط باید ذهن بازی داشته باشید، بنابراین شما قادر خواهید بود در طول روز بین دو دیدگاه، دیدگاهی را که مهم تر است را ترجیح دهید.

فال روزانه برای متولدین اردیبهشت ماه در روز 4 آذر 1394

- فال روزانه در روز 4 آذر 1394 برای متولدین اردیبهشت ماه

شما در جستجوی برقراری ارتباط با کسی هستید که بتواند حال و هوایتان را تغییر دهد. اما نمی توانید به راحتی نگرانی های خود رها کرده و همین نگرانی ها مانع بزرگی بین شما و دوست خاصتان ایجاد می کند. به جای اینکه به ترس هایتان اجازه ظهور بدهید، کاری خاص انجام داده و درباره احساسات تان صحبت کنید. صحبت کردن حتی سنگ را نیز آب می کند!!

فال روزانه برای متولدین خرداد ماه در روز 4 آذر 1394

- فال روزانه در روز 4 آذر 1394 برای متولدین خرداد ماه

شما شاید زیاد در مورد خط سیر جدید خود در محل کار مطمئن نباشید، اما اجازه ندهید این شک جلوی نشان دادن نگرش های مثبتتان و انجام دادن بهترین کارهایتان را بگیرد. حالا احساس شما نسبت به شخصیتتان ممکن است به خاطر مسئولیتهای هیجان انگیزی که دور و برتان هست تیره و تار شود. مشکلی که در حال تبدیل شدن از خیال به واقعیت است به آن راحتی که شما فکر می کنید باید باشد نیست. زیاد به خودتان سخت نگیرید؛ راه شما به وقت خودش هموار می شود تا بتوانید به مقصد معین خود برسید.

فال روزانه برای متولدین تیر ماه در روز 4 آذر 1394

- فال روزانه در روز 4 آذر 1394 برای متولدین تیر ماه

 در حالیکه شما پیوسته در برابر اصرار و پافشاری دیگران تسلیم می شوید، نمی توانید به راحتی صلاحیت و شایستگی خود را به آنها نشان دهید. شاید شما فکر می کنید که می دانید به چه روشی کار خود را بهتر انجام دهید، اما شاید تنها چیزی که شما نیاز داشته باشید داشتن یک دیدگاه نهایی باشد. باوجود اینکه وقتی کسی بهتان پیشنهاد کمک می کند، شما احساس پرانرژی بودن می کنید، ولی اعتراف کردن به ضعف های خود می تواند در قبول کردن حمایت دیگران بهتان کمک کند.

فال روزانه برای متولدین مرداد ماه در روز 4 آذر 1394

- فال روزانه در روز 4 آذر 1394 برای متولدین مرداد ماه

ممکن است فکر کنید که دوباره به مسیر درست خود بازگشته اید مخصوصا اگر با موفقیت مشکلی را  که دیروز بوجود آمده بود حل کرده اید. اما متاسفانه ممکن است هنوز این مشکل کاملا حل نشده باشد حتی اگر همه چیز درست و خوب به نظر می رسد. خوشبختانه این یک ایده روان شناسی نیست؛ شما مجبور به تکرار گذشته نیستید. با این حال هنوز جزییاتی مانده که باید مشخص شوند و شما قادرید که بلاخره این مرحله را نیز با موفقیت به اتمام برسانید و به مرحله بعد بروید.
 

فال روزانه برای متولدین شهریور ماه در روز 4 آذر 1394

- فال روزانه در روز 4 آذر 1394 برای متولدین شهریور ماه

 ممکن است شما نیاز داشته باشید که از خانه خارج شده و در مورد اتفاقاتی که در داخل خانه افتاده دیدگاه های جدیدی کسب کنید. اگر شما در رابطه ای عاطفی گیج و سردرگم شده اید به جای اینکه فکر کنید در اینده چه اتفاقاتی می افتد برای مدتی از فکر کردن به آینده اجتناب کنید. از بین بردن محدودیتها مشکلات را حل نمی کند اما به شما کمک می کند تا بتوانید اتفاقاتی که در پیرامونتان می افتد را با وضوح بیشتری ببینید.

فال روزانه برای متولدین مهر ماه در روز 4 آذر 1394

- فال روزانه در روز 4 آذر 1394 برای متولدین مهر ماه

شما هنوز کارهای زیادی برای انجام دادن دارید و نکات مبهم زیادی نیز به صورت سربسته باقی مانده اند. حتی اگر بی صبرانه منتظر شروع کردن کارهایتان هستید، الان بهتر است که اصلاً کاری انجام ندهید و یک برنامه تفریحی تدارک ببینید. در عین حال به موقع خودش به فکر اهدافتان هم باشید. به جای اینکه برخلاف جریان آب شنا کنید، خودتان را به دست آن بسپارید.

فال روزانه برای متولدین آبان ماه در روز 4 آذر 1394

- فال روزانه در روز 4 آذر 1394 برای متولدین آبان ماه

امروز در خانه شما و همچینن در خانه مربوط به مسائل شغلی تان کسوف رخ می دهد، بنابراین به شما پیشنهاد می شود که خودتان را برای یک حرکت خیلی حرفه ای آماده کنید و یا نقش خود در جامعه را اصلاح کنید. اما هر کدام از این کارها راکه انجام بدهید، تأثیرات غیر قابل پیش بینی در فعالیت های افراد خانواده تان خواهد گذاشت، چرا که این دو موضوع به هم مرتبط هستند. بنابراین به تنهایی تصمیم گیری نکنید؛ کسانی را که تصمیم گیری های شما بر زندگی آنها تأثیر می گذارد را هم در تصمیم گیری هایتان شرکت دهید.

فال روزانه برای متولدین آذر ماه در روز 4 آذر 1394

- فال روزانه در روز 4 آذر 1394 برای متولدین آذر ماه

 امروز شما به یک دوراهی رسیده اید که فهم و بینشتان به شما چیزی می گویند ولی شما کار دیگری انجام می دهید.گاهی اوقات شما با موفقیت می توانید بعضی از رفتارهایتان را وقتی که با آن چیزی که شما می دانید بهترین رفتار است مغایرت دارند، با دلایل منطقی توجیه کنید. با وجود این امروز شما سعی می کنید بفهمید چگونه اعتقادات شما می توانند بر کارتان تأثیر مثبتی بگذارند. پس نباید نگران این باید که دیگران از شما قدردانی کنند.

فال روزانه برای متولدین دی ماه در روز 4 آذر 1394

- فال روزانه در روز 4 آذر 1394 برای متولدین دی ماه

امروز ممکن است برنامه های خوب و عالی شما بدون هیچ دلیل خاصی به هم بخورد. در این هنگام شما احساس خواهید کرد که هیچ دیدگاه واضح و روشنی نسبت به اتفاقاتی که پیش آمده ندارید. اما مادامی که بتوانید با پافشاری و مداومت اما نه با مخالفت کردن با این اتفاقات فکر خود را روی کارتان متمرکز کنید، می توانید دیدگاه روشنی پیدا کنید. هرقدر که بیشتر با این جریانات مخالفت کنید، قدرت بیشتری به آنها می بخشید. پس در عوض مثل درخت بیدی که در برابر باد خم می شود، قوی باشید.

فال روزانه برای متولدین بهمن ماه در روز 4 آذر 1394

- فال روزانه در روز 4 آذر 1394 برای متولدین بهمن ماه

 اگر امروز با افراد دیگر به مشکل برخورده اید، بهتر است که خودتان را از گروه کنار کشیده و به تنهایی کاری را انجام دهید. این سخن به این معنا نیست که شما همیشه فرد تنهایی هستید؛ بلکه بدین معنی است که شاید امروز افراد دیگر بخواهند کاری انجام دهند که زیاد مورد علاقه شما نباشد. از تعیین کردن مرزهایی برای خود هراس نداشته باشید و اجازه بدهید دیگران هم بفهمند که شما چه کارهایی را دوست دارید انجام دهید.

فال روزانه برای متولدین اسفند ماه در روز 4 آذر 1394

- فال روزانه در روز 4 آذر 1394 برای متولدین اسفند ماه

 شما در حال حاضر می توانید بین فعالیت های حرفه ای خود و تلاش هایی که برای رسیدن به اهدافتان بر خود متحمل کرده اید تعادلی منطقی برقرار کنید. اما باید حواستان به حرف هایی که می زنید باشد، برای اینکه امکان دارد سخنان شما به درستی منظورتان را نرساند. به جای اعتماد به نفس بیش از اندازه روش خود را ملایم تر کنید، وگرنه ممکن است دیگران جسارت شما را با خود بزرگ بینی اشتباه بگیرند.

فال روز چهارشنبه 4 آذر 1394

فال روز چهارشنبه 4 آذر 1394
:
امتیاز : 4.2 تعداد رای : 12
این مطلب مفید بود ؟ 10 2
برچسب ها :
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف