نمناک سرگرمیفال فال روز سه شنبه 5 آبان 1394
فال ، فال متولد بهمن
وقایع مهم پیش رویتان در روز سه شنبه 5 آبان 1394 را در فال روزانه جذاب و خواندنی سایت نمناک مشاهده می کنید و از آنها آگاه خواهید شد.
تاریخ انتشار : 5 آبان 1394
بازدید : 6,897 نفر
فال روزانه برای متولدین فروردین ماه در روز 5 آبان 1394

- فال روزانه در روز 5 آبان 1394 برای متولدین فروردین ماه

 حواستان جمع باشد چون امروز یک نفر برای دوست شدن با شما پیشقدم می شود. ممکن است این شخص تمام حرفهای شما را باور کند و همین موضوع اوضاع را پیچیده می کند، برای اینکه شما نمی توانید بفهمید که چه چیزی نادرست است. اما اختلاف نظرها هم می تواند باعث بروز مشکل بشود. بنایراین قبل از اینکه با این فرد یک ارتباط طولانی مدت را شروع کنید حقایق را بررسی کرده و در مورد آنها اطمینان حاصل کنید.

فال روزانه برای متولدین اردیبهشت ماه در روز 5 آبان 1394

- فال روزانه در روز 5 آبان 1394 برای متولدین اردیبهشت ماه

 سپری کردن اوقات تان با همکاران و یا دوستان، می تواند امروز تجربه نشاط آور و پر انگیزه ای باشد. این می تواند دقیقا همان چیزی باشد که شما نیاز داشتید تا بر احساسات منفی تان غلبه کنید، مخصوصا اگر اخیرا دچار افسردگی جزیی شده باشید. تقسیم کردن رویاهای امیدوار کننده خود با دیگران به نظرات منطقی نیاز ندارد. مجبور نیستید که هر چیزی را برای دیگران توضیح بدهید. ذهن تان را به ممکن ها باز کنید و از حمایت های مثبت دوستان خود لذت ببرید.

فال روزانه برای متولدین خرداد ماه در روز 5 آبان 1394

- فال روزانه در روز 5 آبان 1394 برای متولدین خرداد ماه

ممکن است امروز از خودتان خیلی راضی و خشنود باشید به خاطر اینکه انرژی خلاقانه شما قویتر شده و خیلی راحت است که هر چه را که انتخاب می کنید به راحتی بیان کنید. اما حتی اگر شرایط مهیا باشد چیزی جلوی شما را می گیرد و نمی گذارد آن طور که می خواهید تفریح کنید. کنار گذاشتن انتظارات قبلی می تواند مفید باشد اما راه حل نهایی تنها با گذشت زمان پدیدار خواهد شد. لازم نیست که این گونه عجله کنید پس آرام باشید و از لحظه حال لذت ببرید.

فال روزانه برای متولدین تیر ماه در روز 5 آبان 1394

- فال روزانه در روز 5 آبان 1394 برای متولدین تیر ماه

شما مدام در درون تان سئوال های بسیاری را از خود  می پرسید و بدون  اینکه جوابی برای آنها داشته باشید از زندگی تان دلسرد می شوید. برای این که از این احساس دور شوید توصیه می کنیم در برابر اتفاقات زندگی تان، رفتار ها و گفتار دیگران خنثی عمل کنید تا بتوانید زندگی تان را کنترل کنید. با اینکه شما طبیعتا فردی خون گرم هستید اما بهتر است تلاش کنید تا کمی خون سرد شوید، خون سرد بدین معنا که در برابر رفتار دیگران ناراحت و غصه دار نشوید.

فال روزانه برای متولدین مرداد ماه در روز 5 آبان 1394

- فال روزانه در روز 5 آبان 1394 برای متولدین مرداد ماه

امروز برایتان لازم است در معامله های تجاری که افراد دیگر، شرکت ها و اداره های دیگر را هم درگیر می کنند شرکت کنید. لازم است که با شریک کاری خود خیلی صمیمانه صحبت کیند، وگرنه مجبور خواهید شد تمام بار زحمات را خودتان به دوش بکشید و یا تمام حق بیمه را خودتان پرداخت کنید. وقتی این مشکلات ظاهر می شوند ازشان فرار نکنید، وگرنه آنها روز به روز بزرگتر و پیچیده تر می شوند.

فال روزانه برای متولدین شهریور ماه در روز 5 آبان 1394

- فال روزانه در روز 5 آبان 1394 برای متولدین شهریور ماه

روش دیگری ممکن است با سیاست های شما در تضاد باشد با این حال ایده چندان جالبی نیست که این اختلاف را به یک جنگ تمام عیار تبدیل کنید تا برتری خود را نشان دهید. حتی اگر روش شما بهتر است باز کردن این درگیری کمکی به شما نمی کند تا فرصتی که بدنبالش هستید را به شما بدهد؛ فقط موانع دیگری را سر راه شما ایجاد می کند. شاید این فرصت خوبی باشد که شما با کناره گیری از این موقعیت هوش و درایت خود را نشان دهید و برنامه خود را پیش ببریدو بعد دوباره وقتی همه آماده کار شدند شما هم تلاش خود را شروع کنید.
 

فال روزانه برای متولدین مهر ماه در روز 5 آبان 1394

- فال روزانه در روز 5 آبان 1394 برای متولدین مهر ماه

شما امروز وقتی به خرج و مخارجتان نگاه می کنید با واقعیت تلخی مواجه می شوید، برای اینکه فراموش کرده اید که بین درآمدتان و صورت حسابهاتان تعادل ایجاد کنید. اما شما می توانید با تمرکز داشتن این شرایط را اصلاح کنید. اما اگر نسبت به این موضوع بی توجه باشید امکان دارد این اتفاق ساده تبدیل به یک مشکل واقعی شود.

فال روزانه برای متولدین آبان ماه در روز 5 آبان 1394

- فال روزانه در روز 5 آبان 1394 برای متولدین آبان ماه

نشان دادن ابتکار و یا کارهایی که پیش از این شروع کرده بودید شاید در میزان موفقیت شما تاثیری نداشته باشد. یکی از بخش های ساخت و ساز توانایی های شغلی، ذات وجودی شما را هم درگیر کار می کند، که در مورد افراد دیگر شاید این گونه نباشد. ولی روی دیگر سکه فرق می کند!! چرا که بسیار مهم است که شما دوباره کاری نکرده و دوباره همان کارهای قلبی را انجام ندهید. انجام دادن کارهای بیش از حد غیر متعارف باعث می شود مردم احسااحس راحتی نکنند. پس سعی کنید در همه احوال میانه رو باشید.

فال روزانه برای متولدین آذر ماه در روز 5 آبان 1394

- فال روزانه در روز 5 آبان 1394 برای متولدین آذر ماه

ممکن است امروز از دوستان خود انتظار زیادی داشته باشید و فکر می کنید که آنها انتظارات شما را برآورده می کنند. اگرچه در نهایت آنها با معیارهای شما کنار می آیند ، ماه کامل در یازدهمین خانه از "گروه اجتماعی" شما درست در تضاد با خورشید در پنجمین خانه از "هنرها و صنایع دستی " قرار دارد، و این شمارا قادر می سازد که اکنون زمانیکه فعالانه علایق شخصی خود را دنبال می کنید تفریح هم کنید.
 

فال روزانه برای متولدین دی ماه در روز 5 آبان 1394

- فال روزانه در روز 5 آبان 1394 برای متولدین دی ماه

 بعضی وقت ها برایتان آسان نیست که بتوانید ادعای درستی از کاری که انجام داده اید داشته باشید. شما اغلب مایل هستید که کمتر پرخاشگر باشید به خاطر اینکه مقابله مستقیم بسیار دشوار است. اکنون، به هر حال، می توانید بر دوستان و همکلاسی هایتان تکیه کنید برای اینکه در جنگ و مبارزه اخیر از شما حمایت کنند. به نظر نمی رسد که این کار تفریح باشد، اما شما حداقل می فهمید که تنها نیستید.

فال روزانه برای متولدین بهمن ماه در روز 5 آبان 1394

- فال روزانه در روز 5 آبان 1394 برای متولدین بهمن ماه

امروز زمانی که ایده های خود را برای دیگران آشکار می کنید، نظرات عالی شما در مورد عشق در بوته آزمایش قرار می گیرد. شما می دانید که افکارتان با روش معمول و مرسوم نگاه گردن به اشیاء، با یکدیگر هماهنگ و سازگار نمی شوند. از متفاوت بودن نترسید، حتی شاید از این کار لذت هم ببرید. فقط آنقدر انعطاف ناپذیر نباشید که دیگران ازتان دوری کنند، چراکه شما معمولاً آدم سرسخت و لجوجی هستید.

فال روزانه برای متولدین اسفند ماه در روز 5 آبان 1394

- فال روزانه در روز 5 آبان 1394 برای متولدین اسفند ماه

 مواظب حرف هایی که می زنید باشید!! برای اینکه شما می توانید الهام بخش دیگران برای فعالیت هایشان باشید. شاید شما نتوانید به راحتی افرادی که بهتان محق شده اند را مجاب کنید، چرا که شما اکثر اوقات سخت به نتیجه کاری که هنوز عینی و ملموس نیست فکر می کنید. سعی کنید به عقب برگشته و به اطرافیانتان اجازه نفس کشیدن و استراحت کردن بدهید. در این صورت قبل از اینکه مجبور به عقب نشینی شوید تمام برنامه هایتان به موقع اجرا می شود.

فال روز سه شنبه 5 آبان 1394

فال روز سه شنبه 5 آبان 1394
:
امتیاز : 4.5 تعداد رای : 11
این مطلب مفید بود ؟ 10 1
برچسب ها :
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف