نمناک سرگرمیفال فال روز پنج شنبه 5 آذر 1394
فال ، فال روزانه
برای آگاه شدن از اتفاقات مهم پیش روی خود در روز پنج شنبه 5 آذر ماه 1394 فال روزانه سایت نمناک را بخوانید.
تاریخ انتشار : 5 آذر 1394
بازدید : 7,612 نفر
فال روزانه برای متولدین فروردین ماه در روز 5 آذر 1394

- فال روزانه در روز 5 آذر 1394 برای متولدین فروردین ماه

شاید شما ترجیح می دهید که هر طور دلتان می خواهد روزتان را سپری کرده و دنبال خواسته های خود بروید، اما شما آنقدر آزادی ندارید که این کارها را بکنید. اگرچه شما دوست دارید کاری متفاوت انجام دهید، اما با وجود مشکلاتی که پیش آمده لازم است که به روابط قدیمی خود احترام بگذارید. نگران احساساتی که در دلتان جمع شده نباشید، چراکه همیشه امکان دارد در لحظه آخر همه چیز عوض شود و شما بتوانید به چیزهایی که در جستجویش هستید برسید.

فال روزانه برای متولدین اردیبهشت ماه در روز 5 آذر 1394

- فال روزانه در روز 5 آذر 1394 برای متولدین اردیبهشت ماه

 شما احساس می کنید موج جدیدی از انرژی به زندگی تان سرازیر شده است، اما اول مجبورید شرایط نامطلوبی را تجربه کنید. شاید شما از برخورد کردن با این شرایط اجتناب کنید، اما صادق بودن با احساسات تان باعث بالاتر رفتن اعتماد به نفستان می شود. به طور طبیعی وقتی که بیشتر برای خودتان ارزش قائل هستید، می توانید حتی بیشتر از سطح توقع دیگران کار کنید. پس همین الان آستین ها را بالا بزنید و دست به کار شوید!

فال روزانه برای متولدین خرداد ماه در روز 5 آذر 1394

- فال روزانه در روز 5 آذر 1394 برای متولدین خرداد ماه

 شما امروز می خواهید تغییراتی در کار خود بدهید، اما باید بدانید که شانس همیشه به کمکتان نمی آید. اولین کاری که باید بکنید این است که یکی از کارهایتان را با روشی جدید انجام دهید، چراکه شما همیشه در جستجوی راه حل و روش های مؤثر و مناسب هستید. اما اگر فقط به خاطر اینکه شما از روش های قبلی تان خسته شده اید، بخواهید این کار را با روشی متفاوت انجام دهید، اصلاً کار خوبی نکرده اید. پس روش های مناسب و درست را تغییر ندهید.

فال روزانه برای متولدین تیر ماه در روز 5 آذر 1394

- فال روزانه در روز 5 آذر 1394 برای متولدین تیر ماه

 امروز شما وظایف شغلی زیادی برای انجام دادن دارید و ممکن است دلتان نخواهد همه آنها را انجام دهید. برای اینکه شما می ترسید کارهایی که انجام می دهید آن طور که آرزو داشتید مفید نباشند. با وجود اینکه ممکن است در طول روز اصلاً وقت خالی پیدا نکنید، ولی به خودتان قول بدهید کمی استراحت کرده و برنامه های کاریتان را به بعد موکول کنید.

فال روزانه برای متولدین مرداد ماه در روز 5 آذر 1394

- فال روزانه در روز 5 آذر 1394 برای متولدین مرداد ماه

در حالی که ماه برج دی در دوازدهمین خانه شما یعنی خانه خیالات و رویاها، آرزوهای شما را تحقق می بخشد، رویاهایتان نیز شما را در مسیری کاملاً منطقی و کاربردی قرار می دهند. ماندن و قرار گرفتن در همان شرایط گذشته که به خوبی می شناختید می تواند تضمین کننده خوشحالی شما در زمان حال و موفقیتتان در زمان آینده باشد. اکنون به غریزه خود اطمینان کنید، برای اینکه شما را به مسیر درستی هدایت می کند.

فال روزانه برای متولدین شهریور ماه در روز 5 آذر 1394

- فال روزانه در روز 5 آذر 1394 برای متولدین شهریور ماه

عملگرا بودن امروز سراغ شما می اید با این حال شما می توانید آنقدر عملگرا باشید که بلند نظری خود را از دست بدهید. ممکن است زمانیکه بحرانی را در لحظه حال اداره می کنید موثر و کارآمد باشید اما نمی توانید آینده دور را ببینید. به جای  تلاش برای اینکه کنترل داشتن بر همه مسائل و اینکه بخواهید همه چیز را مدیریت کنید اجازه دهید دیگران نظرات خود را نیز بیان کنند تا در به تحقق رساندن برنامه بلندمدتی که دارید شما را یاری رسانند. در هفته آینده می توانید برای اهداف تان مجهز تر شوید.
 

فال روزانه برای متولدین مهر ماه در روز 5 آذر 1394

- فال روزانه در روز 5 آذر 1394 برای متولدین مهر ماه

امروز دوستانتان به شما به عنوان یک رهبر و مدیر نگاه می کنند، اما وقتی که شما این مسئولیت را به عهده می گیرید از تصمیماتتان شگفت زده می شوند. شما زیاد میل ندارید این نقش را قبول کنید، ولی بیشتر از همه انتظار دارید افراد دیگر هم هر یک به نوبه خود مسئولیت های خود را انجام دهند. در نهایت یکی از بهترین سیاست های شما این است که حتی اگر روش و سبک شما باعث ناراحتی افرادی که ازتان پیروی می کنند شود باز هم آن را تغییر نمی دهید.

فال روزانه برای متولدین آبان ماه در روز 5 آذر 1394

- فال روزانه در روز 5 آذر 1394 برای متولدین آبان ماه

شما امروز به اندازه کافی وقت ندارید. شما رویاهای بزرگی در سر دارید و می خواهید کارهای متنوع زیادی انجام دهید، اما فرار کردن از زیر بار مسئولیت هایی که هر لحظه هم بیشتر می شوند کار سختی است. مسئولیت های اجتماعی تان مانعی برای آرزوهای شخصی تان به حساب می آیند، مگر اینکه برای خود مرزی تعیین کرده و فعالیت های اضافی را از برنامه خود حذف کنید.

فال روزانه برای متولدین آذر ماه در روز 5 آذر 1394

- فال روزانه در روز 5 آذر 1394 برای متولدین آذر ماه

 یکی از افراد خانواده تان قدرتش را به رخ شما می کشد و شما مطمئن نیستید که می توانید روزهای آرامی داشته باشید یا خیر. شما مثل فردی که گرفتارطوفان شده احساس ناآرامی و آشفتگی می کنید. اما سعی نکنید که خودتان به تنهایی از همه مشکلات سر در بیاورید. درعوض می توانید با دیگران هم مشورت کنید. نصیحت های آنها به خصوص نصیحت های همکاران در محل کار، می تواند برای حل کردن مشکلات خانوادگی بهتان کمک کند.

فال روزانه برای متولدین دی ماه در روز 5 آذر 1394

- فال روزانه در روز 5 آذر 1394 برای متولدین دی ماه

درحالیکه شخصیت شما در طور روز تغییر می کند، همزادتان نیز از راه می رسد! ملاقات جدید ماه با نشانه تان کاری می کند که تمام تغییرات احساسی و عاطفی تان فاش شده و شما برای پنهان کردن  آنها باید انرژی فوق العاده زیادی را صرف کنید. اگرچه شاید خودتان با این نوسانات رفتاری راحت کنار بیایید، اما افراد دیگر سعی دارند بفهمند که چرا شما یک لحظه پر از شور و هیجان هستید و یک لحظه بعد خونسرد و بی تفاوت می شوید و برای فهمیدن دلیل این کار سخت تلاش می کنند. بهشان بگویید که فردا این حس و حالتان کاهش یافته و آنها نیز باید به دلواپسی هایشان اهمیتی ندهند.
 

فال روزانه برای متولدین بهمن ماه در روز 5 آذر 1394

- فال روزانه در روز 5 آذر 1394 برای متولدین بهمن ماه

با ظاهرسازی های ناراحت کننده احساسی از موضوع اصلی دور نشوید، برای اینکه این جور حرکات و رفتارها قابل تحمل نیستند. شما دوستانی دارید که می توانید رویشان حساب کنید و امروز هم آنها به کمکتان می آیند. اما هیچ وقت از روی ظاهر دیگران قضاوت نکنید. شاید شما هیچ چیزی را راحت به دست نیاورده باشید، ولی در این که کسانی از شما حمایت می کنند شکی وجود ندارد.

فال روزانه برای متولدین اسفند ماه در روز 5 آذر 1394

- فال روزانه در روز 5 آذر 1394 برای متولدین اسفند ماه

شما می توانید درباره چیزهایی که می خواهید سخت گیر باشید و فرصت خود را به خاطر یک تجربه جدید از دست بدهید حتی اگر دقیقا با تصویری از ایده هایی که در ذهن تان دارید منطبق نباشد. ممکن است از یک رابطه یا یک فرصت سرمایه گذاری عقب نشینی کنید به خاطر اینکه آنها دقیقا با انتظارات شما هم خوانی ندارند. اما بسرعت قضاوت نکنید. هر چیز مهمی ارزش صبر کردن را دارد. بنابراین قبل از اینکه پاسخ نهایی خود را صادر کنید چند هفته ای صبر کنید.

فال روز پنج شنبه 5 آذر 1394

فال روز پنج شنبه 5 آذر 1394
:
امتیاز : 3.1 تعداد رای : 8
این مطلب مفید بود ؟ 5 3
برچسب ها :
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف