نمناک سرگرمیفال فال روز چهارشنبه 5 اسفند 1394
فال ، فال روزانه
برای آگاهی از وقایع پیش روی خود در روز چهارشنبه 5 اسفند ماه 1394 فال روزانه سایت نمناک را بخوانید.
تاریخ انتشار : 5 اسفند 1394
بازدید : 6,305 نفر
فال روزانه برای متولدین فروردین ماه در روز 5 اسفند 1394

- فال روزانه در روز 5 اسفند 1394 برای متولدین فروردین ماه

شما احساس می کنید که در محل کار باید بر مقاومت افراد دیگر چیره شوید. شما آماده هستید که برای عضو شدن در تیم هر کاری را انجام دهید، اما ظاهرا یک نفر بدون هیچ دلیل واضحی با شما مخالفت می کند. به جای تلاش برای ایجاد کردن ارتباط عاطفی، سعی کنید فقط کمی تغییر جهت بدهید. اگر فرد مذبور کناره گیری شما را ببیند، خودش فضایی را برای صحبت کردن با شما فراهم می کند.
 

فال روزانه برای متولدین اردیبهشت ماه در روز 5 اسفند 1394

- فال روزانه در روز 5 اسفند 1394 برای متولدین اردیبهشت ماه

 با وجود اینکه شما احساس می کنید که فقط باید در مورد نیازهای خودتان صحبت کنید، ولی اگر خیلی در این کار زیاده روی کنید شما نسبت به دیگران خیلی بی تفاوت می شوید. مشکل اینجاست که دوستانتان هم شما را تشویق می کنند که بیشتر صحبت کنید، برای اینکه آنها فکر می کنند وظیفه دارند به حرفهای شما گوش دهند. و شما هم فکر می کنید چون آنها از شما خواسته اند باید این کار را بکنید. لازم نیست از فردی که خیلی نگران شما است فاصله بگیرید، فقط باید بدانید که صحبت کردن در مورد جزئیات زندگی تان باعث نمی شود آن فرد احساس بهتری نسبت به شما پیدا کند.

فال روزانه برای متولدین خرداد ماه در روز 5 اسفند 1394

- فال روزانه در روز 5 اسفند 1394 برای متولدین خرداد ماه

 اگر شما نتوانید حقایق را به صورت داستانی منسجم گردآوری کنید حسابی ناراحت خواهید شد. شاید امروز اطلاعات زیادی هم در دسترس شما باشد، ولی ظاهراً شما هر قدر هم تلاش کنید نمی توانید حرف خود را بزنید. از منطق و استدلال کردن دوری کنید؛ فقط در برابر چیزهایی که بهشان ایمان دارید ایستادگی کنید.

فال روزانه برای متولدین تیر ماه در روز 5 اسفند 1394

- فال روزانه در روز 5 اسفند 1394 برای متولدین تیر ماه

شما می توانید هیجان نشاطی را که دارد به سمت تان می آید، در هوا حس کنید، که نیازتان به ثبات و پایداری را به بارزه دعوت می کند. معمولا، شما می خواهید که به خودتان خوش بگذرانید، مخصوصا اگر اخیرا به سختی کار کرده باشید. پس احتمالا نمی توانید در مقابل یک دعوت جالب توجه ایستادگی کنید. در نهایت، بهتر آن است که کاری غیر ازکارهای معمولی انجام دهید که اجازه نمی دادند شما کمی تفریح کنید.

فال روزانه برای متولدین مرداد ماه در روز 5 اسفند 1394

- فال روزانه در روز 5 اسفند 1394 برای متولدین مرداد ماه

 شما امروز نه به وسیله پیشرفت کردن درکارتان بلکه به وسیله کامل کردن و یکی کردن اعتقادات مذهبی معمولی خود به نهایت پیشرفتتان رسیده اید. شاید شما مجبور شوید سبک زندگی تان که روز به روز خسته کننده تر می شود را تغییر رهید، اما اگر شما با تکیه بر اعتقادات مذهبی خود کار کنید شادتر خواهید بود.

فال روزانه برای متولدین شهریور ماه در روز 5 اسفند 1394

- فال روزانه در روز 5 اسفند 1394 برای متولدین شهریور ماه

فکر کردن به اینکه می توانید قدرت کنترل خود را از دست بدهید شما را ناراحت می کند، اما شما به حد کافی صبور هستید. نگرانی شما علامت خطری برایتان است، زیرا حتی اگر فکر کنید که همه کارها را درست انجام داده اید، می توانید ناخواسته زندگی تان را پیچیده کنید. به یاد داشته باشید مسأله اصلی برای شما نوع کاری که انجام می دهید نیست، بلکه بیشتر مربوط به شور و هیجانی است که در حین انجام این کار دارید. اگر شما زیاد اغراق نکرده و در مسیر خود به جلو پیش بروید احساس خیلی خوبی پیدا خواهید کرد.

فال روزانه برای متولدین مهر ماه در روز 5 اسفند 1394

- فال روزانه در روز 5 اسفند 1394 برای متولدین مهر ماه

تمرکز کردن بر روی مقصد و هدف اغلب اوقات ساده ترین و منطقی ترین راه برای تبدیل کردن افکارتان به واقعیت است. اما امروز این کار راحت نیست، حتی اگر راه و مقصد شما روشن و واضح باشد. شما احتمالا در مسیر درست قرار گرفته اید و یک باد کیهانی قوی نیز به سمت هدف شما می وزد. اما شما حتی می توانید فراتر از موثرترین راه (و بعضی وقتها هم کسل کننده) برای انجام دادن یک کار حرکت کنید. عملکردهای بی فکر و آنی خیلی زود برایتان درسر درست می کند، پس همین حالا و قبل از اینکه دست به عمل بزنید خوب فکر کنید.

فال روزانه برای متولدین آبان ماه در روز 5 اسفند 1394

- فال روزانه در روز 5 اسفند 1394 برای متولدین آبان ماه

 اخبار حیرت انگیزی از سوی دوستی دریافت می کنید که خیلی دور از شماست. این مستقیماً بر شما تأثیری نمی گذارد، ولی بر کل اقتصاد، سیاست و کسب و کارهای دنیا اثر دارد. شما از اثرات بلندمدت آن بر جامعه هم آگاهید. در این مورد با دوستانتان حرف می زنید. باید واقع گرا باشید و منتظر اخبار دیگری بمانید. شما می دانید که در یک رابطه هر دو نفر حرف های زیادی برای گفتن دارند. برای پیشگیری از سوءتفاهم ها باید صداقت داشته باشید و آنچه در ذهنتان است بگویید. امروز شما تعادل درونی دارید و این در کل به شما اعتماد به نفس می دهد. این هارمونی درونی اثراتی عالی بر روی افراد دور و برتان دارد. همه مذاکرات و گفتگوها با دیگران کاملاً خوب پیش می رود.

فال روزانه برای متولدین آذر ماه در روز 5 اسفند 1394

- فال روزانه در روز 5 اسفند 1394 برای متولدین آذر ماه

 شما امروز می خواهید بحث و گفتمانی هیجانی راه بیندازید، اما ممکن است تصادفاً باعث بروز سوء تفاهم شوید، مگراینکه قبل از باز کردن دهانتان به همه چیز فکر کنید!! الان شما زیاد تمایل ندارید کارهای لازم را انجام دهید، بنابراین قبل از اینکه شروع به کار کنید، زمانی را به استراحت کردن اختصاص بدهید.

فال روزانه برای متولدین دی ماه در روز 5 اسفند 1394

- فال روزانه در روز 5 اسفند 1394 برای متولدین دی ماه

 شما اکنون طرز فکری سنتی دارید و هیچ دسترسی برای عشق ورزیدن بدون حرکات نامعقول ندارید، اما ناگهان اتفاقی می افتد که نگرش و نقطه نظرات شما تغییر می کنند. شخصی با نقطه نظرات و برنامه های شما مخالفت می کند، درحالیکه کار کردن دیگران را با شما سخت کرده است. کناره گیری کردن کمی می تواند به بهبود اوضاع کمک کند ولی کاملاً آن را درست نخواهد کرد. دوباره به گروه بپیوندید، قدم اول را بردارید و از نو تلاش کنید.

فال روزانه برای متولدین بهمن ماه در روز 5 اسفند 1394

- فال روزانه در روز 5 اسفند 1394 برای متولدین بهمن ماه

هم اکنون شما مجبورید که به میزان انرژی و توانایی های خود توجه کنید، برای اینکه شما به خاطر سریع کار کردن خودتان را خسته کرده اید. مطمئن شوید که خشم بروز داده نشده شما را به سمت انجام دادن کارهای خطرناک سوق نمی دهد. قبل از اینکه دست به کار احمقانه ای بزنید، دلایل خود را بررسی کنید. کمی آینده نگری داشتن شما را از پشیمانی فردا نجات می دهد.

فال روزانه برای متولدین اسفند ماه در روز 5 اسفند 1394

- فال روزانه در روز 5 اسفند 1394 برای متولدین اسفند ماه

در حالیکه ماه دوازدهمین خانه شما- یعنی خانه حقایق پنهانی - را ملاقات می کند، شاید بهتر باشد احساسات خود را هرقدر هم که هیجان انگیز باشند ابراز نکنید. اگر شما رازهای خود را مخفی نگه می دارید، باید اطمینان حاصل کنید که محرکها و انگیزه های شما کاملاً مشخص و آشکار باشند. پنهان کردن حقیقت فقط به خاطر اینکه اطلاعات بیشتری به دست آورید مفید نخواهد بود. سیاست شما این است که کار  را به بهترین نحو ممکن انجام می دهید و این اخلاقتان آینده شما را بیمه می کند.

فال روز چهارشنبه 5 اسفند 1394

فال روز چهارشنبه 5 اسفند 1394
:
امتیاز : 4.3 تعداد رای : 7
این مطلب مفید بود ؟ 6 1
برچسب ها :
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف