نمناک سرگرمیفال فال روز دوشنبه 5 بهمن 1394
فال ، فال روزانه
برای آگاه شدن از وقایع مهم پیش روی خود در روز دوشنبه 5 بهمن 1394 فال روزانه سایت نمناک را بخوانید.
تاریخ انتشار : 5 بهمن 1394
بازدید : 6,158 نفر
فال روزانه برای متولدین فروردین ماه در روز 5 بهمن 1394

- فال روزانه در روز 5 بهمن 1394 برای متولدین فروردین ماه

شما اکنون درمرتبه و مقامی هستید که هر شخصی در آرزوی این مقام به سر می برد، اما شما از این مرحله راضی نمی باشید و به نوعی کارهایی که انجام می دهید شما را راضی نمی کند به همین دلیل به دنبال راه حل های جدیدی هستید. بیش از حد به خود مغرور نشوید زیرا ممکن است در اثر غرور زیاد همین جایگاهی را که در حال حاضر دارید را نیز از دست بدهید. به روزهایی فکر کنید که در آرزوی چنین جایگاهی بودید و چه مشقاتی را متحمل شدید تا  اکنون بدین حا رسیدید با این افکار غرور را از خود دور کنید.

فال روزانه برای متولدین اردیبهشت ماه در روز 5 بهمن 1394

- فال روزانه در روز 5 بهمن 1394 برای متولدین اردیبهشت ماه

حتی اگر برنامه ریزی های اجتماعی شما خیلی امیدوار کننده به نظر می رسد، حالا که ماه جدید بر یازدهمین خانه تان یعنی خانه دوستان تاکید دارد، شما برای موفق شدن در مراحل بعدی نیاز به انرژی و توانایی های بیشتری دارید. برای اوقات خود با افراد هم فکر برنامه ریزی کنید. این کار را حتماً انجام دهید و به تعویق نیاندازید، چراکه مطرح کردن رویاها و اهداف بلند مدت تان با آنها به نفع خودتان خواهد بود.

فال روزانه برای متولدین خرداد ماه در روز 5 بهمن 1394

- فال روزانه در روز 5 بهمن 1394 برای متولدین خرداد ماه

در حالی که عطارد وارد یازدهمین خانه شما (مربوط به دوستان و فعالیتهای گروهی) می شود، زندگی شغلی شما که همیشه پرمشغله بوده، امروز نسبت به روزهای قبل پرمشغله تر هم می شود. اتفاقات جدیدی که پیش می آید تا حدودی شما را عصبانی می کند، به خصوص اگر شما بخواهید ساعتی را در خلوت و تنهایی سپری کنید. فراموش نکنید که یازدهمین خانه شما به آینده شما مربوط می شود، بنابراین حتی اگر احساس می کنید که به تنهایی نیاز دارید، اجازه بدهید که رویاهایتان شما را به هر جا که می خواهند با خود ببرند.

فال روزانه برای متولدین تیر ماه در روز 5 بهمن 1394

- فال روزانه در روز 5 بهمن 1394 برای متولدین تیر ماه

شما امروز با تجربه های جالب و شگفت انگیزی احاطه می شوید، اما چیزی سبب عقب گرد شما شده و اجازه نمی دهد از این تجربیات استفاده لازم را ببرید. شاید از وقتی که تصمیم گرفته اید نظرات خود را ابراز کنید، از گرفتار شدن می ترسید. متاسفانه ترس های بی اساس و بی دلیل شما مانع از به دست آوردن خوشبختی واقعی می شوند. اجازه ندهید افکار منفی روز خوب و خوش شما را خراب کند.

فال روزانه برای متولدین مرداد ماه در روز 5 بهمن 1394

- فال روزانه در روز 5 بهمن 1394 برای متولدین مرداد ماه

 اگر امروز شخصی با یک ایده جالب به سمت شما می آید، قبل از اینکه به خوبی آن را بررسی کنید، با دید منفی ذهنتان را کاملاً به روی این ایده نبندید. حتی اگر نمی خواهید زمانتان را برای دنبال کردن فکرهای جدید تلف کنید، شما می توانید سهواً به هر پروژه خیلی پر سر و صدا جواب رد بدهید فقط به این دلیل که اخیراً درگیر یک نقشه عظیم شده اید. اگر شما بی طرف باشید و فکر بازی نیز داشته باشید، می توانید از استعدادهایتان درست استفاده کنید.

فال روزانه برای متولدین شهریور ماه در روز 5 بهمن 1394

- فال روزانه در روز 5 بهمن 1394 برای متولدین شهریور ماه

شما اگر برادر و یا خواهر داشته باشید، این روزها نقش مهم تری در زندگی تان خواهید داشت و اگر اصلا برادر و یا خواهر نداشته باشید، باید به دوستان صمیمی خود نزدیک شده و از بی تفاوتی بیرون بیایید. آن وقت می فهمیدکه آنها نمی دانستند چگونه به شما نزدیک شده و یا اینکه چگونه دوستی شان را تداوم بخشند. ولی الان فقط دنباله رو و پیرو شما می شوند.

فال روزانه برای متولدین مهر ماه در روز 5 بهمن 1394

- فال روزانه در روز 5 بهمن 1394 برای متولدین مهر ماه

به جای اینکه به فکر نیازهای افراد دیگر باشید، اول به فکر تغییر دادن خود باشید. البته این حرفی که ما می زنیم معنی اش خودخواهی نیست. بلکه اعتراف کردن به عشق و دوست داشتن دیگران حاصل نمی شود، مگر اینکه خودتان را شناخته باشید. اگر شما به اندازه کافی به خودتان توجه نکنید، پس چیز زیادی هم برای عرضه کردن به دیگران نخواهید داشت.

فال روزانه برای متولدین آبان ماه در روز 5 بهمن 1394

- فال روزانه در روز 5 بهمن 1394 برای متولدین آبان ماه

اگرچه توجه شما به آینده منعطف شده، شما نباید نگاه تان را به جایی که درآن ایستاده اید از دست بدهید و فقط به این توجه کنید که چه چیز پیش روی شماست. این امکان برایتان وجود دارد که بتوانید دیدگاه هایی راجع به آرزوهای خود داشته باشید و هم بتوانید واقعیات روزانه خود را مشاهده کنید و شما خواهید فهمید که در نقطه درستی از زندگی خود ایستاده اید، زمانیکه بر رویاهای خود آگاهی داشته باشید حتی اگر در خواب باشید.

فال روزانه برای متولدین آذر ماه در روز 5 بهمن 1394

- فال روزانه در روز 5 بهمن 1394 برای متولدین آذر ماه

 در شرایط احساسی اخیر یاد آوری خاطرات دوران کودکی می تواند بر پیچیدگی اوضاع بیفزاید. اتفاقاتی که رخ داده شما را آشفته کرده است و دیگر نمی توانید به راحتیی به حس های خود اطمینان کنید. از طرف دیگر اگر شما بتوانید آرزوها و نیازهای خود را کنترل کنید، قادر خواهید بود به دوران گذشته برگردید و در موقعیتی مناسب ترس ها و خیالات خود را با کسی که دوستش دارید در میان بگذارید.

فال روزانه برای متولدین دی ماه در روز 5 بهمن 1394

- فال روزانه در روز 5 بهمن 1394 برای متولدین دی ماه

شما نمی دانید که باید از غم از دست دادن و شکست خوردن ماتم بگیرید یا اینکه پیروزی خود را جشن بگیرید. به خاطر اینکه شرایط مختلفی بوجود آمده که با هم متناقض هستند، و در زندگی شما وجود آمده اند. شما اهمیت این روزها را دریافته اید و به این خاطر در حالت خوبی قرار ندارید و هیجان زده هستید. علاوه بر این، یکباره شما با کاری که در دست دارید درگیر خواهید شد، و باعث می شود که بدبینی شما از بین برود. زمانیکه در راه ریدن به اهداف تان هستید سعی کنید نیروی خود را از دست ندهید و پشتکار داشته باشید.

فال روزانه برای متولدین بهمن ماه در روز 5 بهمن 1394

- فال روزانه در روز 5 بهمن 1394 برای متولدین بهمن ماه

 شما به اندازه کافی احتیاط کرده اید؛ حالا وقت این رسیده که به غریزه خود اطمینان کرده و دست به کار بشوید. اگر بیشتر از احساسات عادی تان به حس ششم خود تکیه کنید به مشکل برخواهید خورد، اما امروز اطلاعات خیلی خوبی را از ضمیر ناخودآگاهتان دریافت می کنید. از غرایز خود چیزی آموختن نوعی تمرین است، اما شما این روزها به این نوع آگاهی نیاز دارید.

فال روزانه برای متولدین اسفند ماه در روز 5 بهمن 1394

- فال روزانه در روز 5 بهمن 1394 برای متولدین اسفند ماه

شما امروز می توانید رویاهای عجیبی در ارتباط با تعطیلات و یا مسافرتهای آخر هفته داشته باشید. شما تا موقعی که رویاهای غیر ممکن نداشته باشید قدرت عملی کردن تخیلات خود را دارید. تصور کردن آنچه که می تواند اتفاق بیفتد بدون اینکه هیچ مانعی وجود داشته باشد کار جالبی است، اما آوردن آنها به جهان واقعیت می تواند باعث اتفاق افتادن آنها شود.

فال روز دوشنبه 5 بهمن 1394

فال روز دوشنبه 5 بهمن 1394
:
امتیاز : 3.1 تعداد رای : 18
این مطلب مفید بود ؟ 11 7
برچسب ها :
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف