نمناک سرگرمیفال فال روز شنبه 5 تیر 1395
فال روزانه ، فال واقعی
برای آگاه شدن از وقایع جالب پیش روی خود در روز شنبه 5 تیر ماه 1395 فال روزانه سایت نمناک را بخوانید.
تاریخ انتشار : 5 تیر 1395
بازدید : 6,468 نفر
فال روزانه برای متولدین فروردین ماه در روز 5 تیر 1395

- فال روزانه در روز 5 تیر 1395 برای متولدین فروردین ماه

 اتفاقات غیر متقربه بسیاری برای شما پیش می آید البته اصلا نباید نگران باشید، زیرا این اتفاقات باعث تغییرات ژرفی در روحیه شما می شوند. حالت های روحی شما را بسیار تغییر می دهند. بعد از این اتفاقات زندگی شما هر روز بهتر از روز قبل خواهد شد. رابطه دوستانه خود را افزایش دهید زیرا شما در آینده با کمک دوستان تان بیش از پیش پیشرفت خواهید کرد.

فال روزانه برای متولدین اردیبهشت ماه در روز 5 تیر 1395

- فال روزانه در روز 5 تیر 1395 برای متولدین اردیبهشت ماه

 امروز شما با شخصی ملاقات می کنید که بهتان علاقه نشان داده و تحسینتان می کند. اگر این فرد احساس کند مورد توجه شما واقع نشده، شما هیچ فرصت دیگری نخواهید داشت. الان قصد و نیت شما اصلاً مهم نیست؛ آنچه اهمیت دارد این است که اعتراف کردن به دوست داشتن یک نفر کاری بسیار لذت بخش خواهد بود.

فال روزانه برای متولدین خرداد ماه در روز 5 تیر 1395

- فال روزانه در روز 5 تیر 1395 برای متولدین خرداد ماه

 شما احساس می کنید که امروز کسی با شما مخالف است و نمی دانید چگونه بدون اینکه مشکلی پیش بیاید کار خود را پیش ببرید. این اتفاق مشکل بزرگی نیست، اما موضوعی است که نمی توانید به این راحتی آن را نادیده بگیرید. سعی نکنید بر روی نظرات شخصی خود پافشاری کنید. اگر جلوی عصبانیت خود را بگیرید، موانع خیلی زودتر از آنچه که فکرش را بکنید از بین می روند.

فال روزانه برای متولدین تیر ماه در روز 5 تیر 1395

- فال روزانه در روز 5 تیر 1395 برای متولدین تیر ماه

امروز ممکن است پیغام بسیار مهمی را از نیمه ناخودآگاه ذهن تان دریافت کنید. این پیغام حتی ممکن است مانند توپ نورانی باشد که احساس کنونی شما را در رابطه با شریک کاری و یا یکی از دوستان نزدیکتان در هم بریزد. شما باید آن دیدگاهی را مدنظرتان قرار دهید که در گذشته داشتید و برای تان مفید بوده است اما در حال حاضر دیگر بدردتان نمی خورد. از این نترسید که یک ایده قدیمی را برای رسیدن به اهداف خود بکار گیرید چرا که ممکن است همان ایده باعث موفقیت بیشتر شما شود.

فال روزانه برای متولدین مرداد ماه در روز 5 تیر 1395

- فال روزانه در روز 5 تیر 1395 برای متولدین مرداد ماه

شما امروز هر کاری انجام می دهید که در حین کار کردن لذت ببرید. خوشبختانه یک نفر هم بهتان کمک می کند، او به اندازه کافی تلاش می کند بهتان خوش بگذرد، اما نمی تواند همه چیز را راست و ریس کند. در حین شاد بودن به قوانین هم عمل کنید، زیرا اگر وسوسه شوید کاری انجام دهید که برخلاف وظیفه شناسی تان باشد، رئیستان فوری شما را مجازات می کند.

فال روزانه برای متولدین شهریور ماه در روز 5 تیر 1395

- فال روزانه در روز 5 تیر 1395 برای متولدین شهریور ماه

 شاید شما اکنون ترجیح می دهید که به خاطر دوستانتان متحمل ضرر و زیان بشوید یا اینکه ترجیح می دهید به خاطر درگیر شدن در یک کار گروهی از مسائل شخصیتان فاصله بگیرید. به هرجهت، اکنون ماه در یازدهمین خانه ارتباطات شما قرار دارد و به شما قدرت می دهد که به نیازهای شخصیتان پرداخته و آگاهی احساسی خود را با دیگران سهیم شوید. پس اکنون فرصت آموزش دادن به هم سن و سالان خود را از دست ندهید.

فال روزانه برای متولدین مهر ماه در روز 5 تیر 1395

- فال روزانه در روز 5 تیر 1395 برای متولدین مهر ماه

شما می توانید احساس کنید که طی دو ماه آینده با مشکلات پیچیده ای روبرو خواهید شد، اما شاید آمادگی این را نداشته باشید که در زندگی تان تغییرات اساسی بدهید. در حقیقت شما باید از بحث های مهم در مورد مشکلاتی که هیچ راه حل صریح و واضحی برایشان وجود ندارد، دوری کنید. به یاد داشته باشید شما امروز می توانید بدون اینکه تصمیم نهایی بگیرید، تفکرات معنوی خود را عمیق تر و ژرف تر بسازید.

فال روزانه برای متولدین آبان ماه در روز 5 تیر 1395

- فال روزانه در روز 5 تیر 1395 برای متولدین آبان ماه

 امروز قدرت تجزیه و تحلیل شما هماهنگ تر می شود. ولی نباید در حالیکه بی رحمانه دیگران را سرزنش می کنید، با دید منفی خود روحیه شان را تضعیف کنید. در عوض از این جنبه به طور مؤثری استفاده کنید تا کارهایی که باید در آینده انجام شود را شرح دهید.

فال روزانه برای متولدین آذر ماه در روز 5 تیر 1395

- فال روزانه در روز 5 تیر 1395 برای متولدین آذر ماه

 شما امروز سعی می کنید که از عصبی شدن و دچار وحشت شدن جلوگیری کنید و آسان ترین راه هم این است که بگذارید دیگران حواس شما را پرت کنند تا به احساسات دشوار و پیچیده خود فکرنکنید. اگر خود را در میان خانواده، دوستان و یا همکلاسی هایتان محاصره کنید راهی است که می توانید بوسیله آن از درگیری با احساسات خود پیشگیری کنید به خاطر اینکه شما باید وظیفه خود را در پیشبرد گفتگو و مکالمه انجام دهید. درست است که این یک راه حل دائمی نیست، اما غرق کردن خود در میان کسانی که مانند شما فکر می کنند و هم فکر شما هستند می تواند به طور موقت فشار عصبی را از شما دور کند.

فال روزانه برای متولدین دی ماه در روز 5 تیر 1395

- فال روزانه در روز 5 تیر 1395 برای متولدین دی ماه

اگر احساس می کنید که در این تعطیلات چیزی را کم دارید، ممکن است بخواهید بیش از حد جبران آن کمبود را بکنید و در انجام آن اغراق کنید. اما این کار زیاد مفید نیست و باعث هم نمی شود کسی احساس بهتری داشته باشد. این فقط به خاطر این است که بر احساس گناه خود سرپوش بگذارید. به جای اینکه وانمود کنید که هر چیزی مانند سال قبل است، دلیل این تفاوت را بفهمید. دانستن و پذیرفتن حقیقت بهترین کاری است که همه می توانند انجام دهند.

فال روزانه برای متولدین بهمن ماه در روز 5 تیر 1395

- فال روزانه در روز 5 تیر 1395 برای متولدین بهمن ماه

شما اواخر روز سرحال تر می شوید و ترغیب می شوید در نگرش های جدی خود تغییراتی داده و کاری لذت بخش تر و جالب تر انجام دهید. اما کنار نهادن مسئولیت هایتان کار راحتی نیست، چرا که این روزها شما بیش از حد فکور و اندیشمند شده اید و مسئولیت های اصلی خود را با میزان اهدافتان می سنجید. زیاد به خودتان سخت نگیرید، مثل تمام انسان های دیگر تفریح و بازی می تواند جزئی از برنامه تان باشد و در مراحل کاریتان التیام بخش و شفا بخش باشد.

فال روزانه برای متولدین اسفند ماه در روز 5 تیر 1395

- فال روزانه در روز 5 تیر 1395 برای متولدین اسفند ماه

برای شما سخت نیست که با احساسات خود ارتباط مداوم داشته باشید حتی اگر آنها کاملا طبق برنامه ریزی و انتظار شما پیش نمی روند. اما پیچیدگی روابط اخیر تان این توانایی را از شما سلب می کند و دیگر شما نمی توانید براحتی احساسات خود را مدیریت کنید. خوشبختانه نیازی نیست که برنامه تان را تغییر دهید. اگر بتوانید سیمای ظاهری تان را تغییر دهید دیگران شما را در یک وضعیت مثبت می بینند و این وضع شما را بهتر می کند.

فال روز شنبه 5 تیر 1395

فال روز شنبه 5 تیر 1395
:
امتیاز : 3.5 تعداد رای : 10
این مطلب مفید بود ؟ 7 3
برچسب ها :
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف