نمناک سرگرمیفال فال روز پنج شنبه 5 فروردین 1395
فال روزانه ، فال روزانه پنجشنبه 5 فروردین 95
برای اطلاع از مهمترین و جالب ترین اتفاقاتی که در روز پنج شنبه 5 فروردین 1395 انتظار شما را می کشند فال روزانه بی نظیر و متناسب با ماه تولد خود را بخوانید.
تاریخ انتشار : 5 فروردین 1395
فال روزانه برای متولدین فروردین ماه در روز 5 فروردین 1395

- فال روزانه در روز 5 فروردین 1395 برای متولدین فروردین ماه

اگر از رقابت های بی رحمانه خسته شده اید، الان می توانید خودتان را برای یک مرخصی از محل کارتان آماده کنید. این مرخصی می تواند به اندازه یک روز کوتاه باشد، ولی می تواند احساسات عمیق شما را نسبت به آنچه که از زندگی می خواهید بیدار کند. اگر نتوانستید هر تغییر مهمی که دلتان خواست ایجاد کنید ناراحت و مایوس نشوید. هم اکنون نزدیک تر کردن رویاهایتان به واقعیت شاید بهترین استراژی ای باشد که می توانید داشته باشید.

فال روزانه برای متولدین اردیبهشت ماه در روز 5 فروردین 1395

- فال روزانه در روز 5 فروردین 1395 برای متولدین اردیبهشت ماه

موجی قدرتمند از عدم اطمینان امروز شمارا  به طور کامل شسته و با خود می برد! و شما می فهمید که چند روز آینده سخت تر از آن چیزی است که فکر می کردید. اما حالا برای شما سخت است که جلوتر از چند روز آنیده را ببینید و نهایی کردن برنامه هایتان امری غیر ممکن است. متاسفانه امروز تمام توانایی هایتان تبدیل به استرس و نگرانی می شود. اما از شما انتظار می رود تا که تا موقعی که آبها از آسیاب بیفتد فقط صبر کنید و فعلا تصمیم نهایی نگیرید.
 

فال روزانه برای متولدین خرداد ماه در روز 5 فروردین 1395

- فال روزانه در روز 5 فروردین 1395 برای متولدین خرداد ماه

اکنون شما می خواهید دوستانتان درکتان کرده و به شما احتیاج داشته باشند، اما ممکن است دوست نداشته باشید هرکاری که آنها از شما می خواهند را انجام دهید. شما در مرز بین جهان درونی و دنیای بیرونی تان گرفتار شده اید. تا موقعی که شما کاملاً کاری را شروع کنید برآورده کردن انتظارات مردم راحت به نظر می رسد. اگر نمی توانید کاری را انجام دهید تعهد ندهید، فقط به آنهایی که واقعاً قصد انجامشان را دارید جواب مثبت بدهید.

فال روزانه برای متولدین تیر ماه در روز 5 فروردین 1395

- فال روزانه در روز 5 فروردین 1395 برای متولدین تیر ماه

 زمان منطقی فکر کردن دیگر تمام شده است. همین الان تمام وظایف خود را فراموش کنید و کار خیلی جالبی انجام بدهید که تا به حال انجام نداده بودید. هرکاری که باشد فرقی نمی کند مثل بازی اسکیت، رقصیدن و یا غذا خوردن در یک رستوران جدید، فقط از خانه بیرون رفته و این کار را بکنید. امروز قانون برای شما این است:اگر کاری که می خواهید انجام دهید به کسی صدمه نمی زند و شما را هم خوشحال می کند پس حتماً آن کار را بکنید.

فال روزانه برای متولدین مرداد ماه در روز 5 فروردین 1395

- فال روزانه در روز 5 فروردین 1395 برای متولدین مرداد ماه

 شما نمی خواهید اگر کسی به شما پیشنهاد کاری را داد آن را قبول کنید حتی اگر وی می دانست که این کار از عهده شما بر می آید که موقعیت خاصی را اداره کنید یا اینکه برنامه دیگری  را به شما پیشنهاد داد. اما این درباره انتخاب  کار درست در برابر غلط نیست. در حقیقت، می تواند حق با هر کسی باشد. به طور آشکار، راه های زیادی برای رسیدن به اهداف یکسان وجود دارد، اما اینکه شما راه خودتان را بروید باعث می شود که دل تان نیز با کار همراه باشد و شما را قادر می سازد که باقی مانده احساسات خود را برای رسیدن به اهدافی متعالی تر یکپارچه و هماهنگ کنید.

فال روزانه برای متولدین شهریور ماه در روز 5 فروردین 1395

- فال روزانه در روز 5 فروردین 1395 برای متولدین شهریور ماه

 شما در نقطه شروع ماجرایی بزرگ ایستاده اید و آنچه که هم اکنون یاد می گیرید اساس و بنیاد چیزهایی است که پیش رو دارید. اگر یک بار عزم خود را جزم کنید و حرکت در مسیر تقدیر و سرنوشت خود را در پیش بگیرید، واقعا هیچ محدودیتی برای کارهایی که می خواهید انجام دهید وجود نخواهد داشت. از بزرگ فکر کردن نهراسید؛ فقط به یاد داشته باشید که باید افکارتان را با روشی کاربردی و منطقی ارائه کنید.

فال روزانه برای متولدین مهر ماه در روز 5 فروردین 1395

- فال روزانه در روز 5 فروردین 1395 برای متولدین مهر ماه

 شما امروز می توانید در خرج و مخارجتان تغییراتی ایجاد کرده و راهی را پیدا کنید که فشار مشکلاتی که بر دوشتان سنگینی می کند را کم کنید. اگر شما به واسطه اصلاحات بسیار کم اما مهمی که در روش پول خرج کردنتان ایجاد کرده اید ولخرجی هایتان را کمتر کنید، به زودی می توانید نتایج مثبت آن را ببینید.

فال روزانه برای متولدین آبان ماه در روز 5 فروردین 1395

- فال روزانه در روز 5 فروردین 1395 برای متولدین آبان ماه

 قبل از اینکه تعطیلات آخر هفته فرا برسد نباید نگران آن باشید. و الان کاری را انجام بدهید که از انجام دادنش لذت می برید. برای اینکه ماه برج اسد در سومین خانه شما قرار گرفته است و احتمالاً باعث می شود امروز روز هیجان انگیزتری داشته باشید. اما بیش از حد هیجان زده نشوید وگرنه بعداً از کارهایی که کرده اید پشیمان خواهید شد. درگیر شدن با مسائل عاطفی از زدون آنها از ذهن لذت بخش تر است.

فال روزانه برای متولدین آذر ماه در روز 5 فروردین 1395

- فال روزانه در روز 5 فروردین 1395 برای متولدین آذر ماه

 شما وقت و انرژی تان را بر روی تعطیلات و یا ثبت نام کردن در یک رشته درسی صرف می کنید. هرکدام از این دو راه که برگزینید، در عین حال که شما را با عدم اطمینان نسبت به آینده روبرو می کند، خوش بینی شما را نیز رفته رفته کم تر می کند. به هر حال نیازی نیست که ریسک کردن را عقب بیندازید و یا اینکه از شدت آن بکاهید. شما مجبور نیستید برنامه های خود را کنسل کنید؛ فقط لازم است که نسبت به آنها واقع بینانه تر رفتار کنید.

فال روزانه برای متولدین دی ماه در روز 5 فروردین 1395

- فال روزانه در روز 5 فروردین 1395 برای متولدین دی ماه

خاطره ای قدیمی مربوط به دوران کودکی و یا مشکلی عاطفی مربوط به گذشته خانواده امروز از ضمیر ناخودآگاه شما بیرون آمده و تمام زندگی شما را تحت تاثیر قرار می دهد. هرچقدر که سعی کنید آن را مخفی کنید، قوی تر می شود. الان بهترین کار این است که کسی را که خیلی بهش اطمینان دارید پیدا کرده و داستان خود را به او بگویید، حتی اگر قبلاً هم این کار را کرده باشید باز بهترین روش است. دوباره عنوان کردن این مساله بهتان کمک می کند چیزهایی جدیدی راجع آن بفهمید.

فال روزانه برای متولدین بهمن ماه در روز 5 فروردین 1395

- فال روزانه در روز 5 فروردین 1395 برای متولدین بهمن ماه

 امروز احتمالا با نیرویی بسیار خلاقانه از خواب بیدار شده اید و آماده اید که روزتان را به روزی بسیار خاص تبدیل کنید، اما تصمیمات تان احتمالا به خاطر شرایط غیر قابل انتظاری لغو می شود یا ممکن است رئیس تان به شما ماموریت سخت و دشواری محول کند یا دوستی از شما انتظار مساعدت و یاری داشته باشد، ولی بهر حال شما مجبورهستید زمان زیادی را برای کار بگذارید، به جای اینکه به تفریح و گردش بگذرانید. به یاد داشته باشید اکنون بادهای مهمی در آسمان زندگی شما در حال وزیدن است، پس وقت خود را برای این تلف نکنید که در مقابل شرایط غیرقابل اجتناب ایستادگی کنید.

فال روزانه برای متولدین اسفند ماه در روز 5 فروردین 1395

- فال روزانه در روز 5 فروردین 1395 برای متولدین اسفند ماه

 شما با راه حل هایی که پیش رو دارید موافق هستید، اما هنوز هم با انتخاب های بسیاری روبرو هستید. اخیرابه خاطر کارهای زیادی که برای انجام دادن دارید احساس پریشانی و نگرانی می کنید، مخصوصا اگر بدانید که باید بعضی آشفتگی هایی که در زندگی تان وجود دارند را محدود کنید. خوشبختانه، شما از اتصال عطارد و پلوتون کمک دریافت می کنید؛ و سرانجام می توانید هر کاری را که در ذهن تان به آن فکر می کنید انجام دهید.

فال روز پنج شنبه 5 فروردین 1395

فال روز پنج شنبه 5 فروردین 1395
:
امتیاز : 2.2 تعداد رای : 9
این مطلب مفید بود ؟ 4 5
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف