نمناک سرگرمیفال فال روز چهارشنبه 6 آبان 1394
فال ، فال متولد بهمن
وقایع مهم پیش رویتان در روز چهارشنبه 6 آبان 1394 را در فال روزانه جذاب و خواندنی سایت نمناک مشاهده می کنید و از آنها آگاه خواهید شد.
تاریخ انتشار : 6 آبان 1394
بازدید : 5,652 نفر
فال روزانه برای متولدین فروردین ماه در روز 6 آبان 1394

- فال روزانه در روز 6 آبان 1394 برای متولدین فروردین ماه

 شما امروز می توانید در طیف گوناگون و گسترده ای از حقایق غرق شوید، حقایقی که با دیگران مخالف کرده و تناقض دارند. شما احساس می کنید که مجبورید حقیقت را از توده انبوهی از اطلاعات بیرون بکشید، اما هروقت که فکر می کنید می دانید چه اتفاقی افتاده، همان لحظه می فهمید که فکرتان اشتباه بوده است. حتی اگر ناامید شدید تسلیم نشوید. به کار خود ادامه بدهید، فقط فراموش نکنید که برای شناختن واقعیت به زمان زیادی احتیاج دارید.

فال روزانه برای متولدین اردیبهشت ماه در روز 6 آبان 1394

- فال روزانه در روز 6 آبان 1394 برای متولدین اردیبهشت ماه

امروز کاملاً آمادگی دارید که یک ترانه و آهنگ عاشقانه را در میان جمع بخوانید، اما اگر شما با صدای بلند بخوانید، حتی زیباترین ترانه های عاشقانه نیز شعارگونه به نظر می رسند. خیالهای زیبا داشتن قابل تحسین است، اما به یاد داشته باشید که لزومی ندارد آن را به حد افراط برسانید.

فال روزانه برای متولدین خرداد ماه در روز 6 آبان 1394

- فال روزانه در روز 6 آبان 1394 برای متولدین خرداد ماه

امروز افراد دیگر قادر نیستند آنچه را که شما می بینید ببینند، بنابراین ممکن است خیلی زود از شما تبعیت کنند. باوجود اینکه این موضوع برای شما اهمیت چندانی ندارد، ولی آنها وقتی که بعدها فهمیدند شما دقیقاً راه درست را می رفتید از شما تقدیر خواهند کرد. لزومی ندارد که همه چیز را تجزیه و تحلیل کنید، بهترین کار این است که نگرش ها ساده تری داشته باشید.

فال روزانه برای متولدین تیر ماه در روز 6 آبان 1394

- فال روزانه در روز 6 آبان 1394 برای متولدین تیر ماه

 امروز شما نیاز دارید که در زمینه کاری خودتان را مطرح کنید، این اتفاق در صورتی ممکن می شود که شما ذهنتان را از توجه کردن به یک مسأله شخصی دور کنید که این مسأله هرچه بیشتر ادامه پیدا کند بیشتر شما را خسته می کند. شما در پنهان کردن اتفاقاتی که واقعاً پیش آمده مهارت خوبی دارید به صورتی که دیگران فکر می کنند شما کاری شگفت آور انجام انجام داده اید. تمجیدهایی که از شما می شود را بپذیرید؛ نیازی نیست که مسائل پنهانیتان را آشکار کنید.

فال روزانه برای متولدین مرداد ماه در روز 6 آبان 1394

- فال روزانه در روز 6 آبان 1394 برای متولدین مرداد ماه

امروز مسئولیت های شعلی شما باعث شده علاقه تان به حمایت کردن از دیگران کم تر بشود، اما لازم است که قبل از اینکه به کسی قول بدهید اول تعهداتی که قبلاً به دیگران داده اید را انجام دهید. شما واقعاً دوست دارید به کسانی که بهتان احتیاج دارند کمک کنید، اما زمان لازم برای انجام دادن این کار ندارید. به خاطر کارهایی که نتواسته اید انجام دهید زیاد به خودتان سخت نگیرید، فقط به نوبت و یکی یکی همه آن کارها را انجام بدهید.

فال روزانه برای متولدین شهریور ماه در روز 6 آبان 1394

- فال روزانه در روز 6 آبان 1394 برای متولدین شهریور ماه

احتمالا امروز با دو جنبه از طبیعت تان – عقل و قلب- درگیر هستید. از طرف دیگر اهداف بلند مدت شما مهمتر از همیشه به نظر می رسد  و شما می دانید که در رابطه با آنها وسواسی فکر می کنید. با این وجود افکارتان را دست کم نگیرید. الان نیاز به یک تردستی و شعبده بازی دارید و به نظر می رسد که این بهترین سیاستی است که الان بکارتان خواهد آمد.

فال روزانه برای متولدین مهر ماه در روز 6 آبان 1394

- فال روزانه در روز 6 آبان 1394 برای متولدین مهر ماه

شما هیچ وقت با یک جواب ساده راضی نمی شوید و همیشه دوست دارید که بیشتر بدانید. اما اگر به این نتیجه برسید که دقیقاً فهمیده اید به دنبال چه چیزی هستید، شاید نارضایتی تان کمتر بشود. فراموش نکنید وقتی که شما وارد قلمرو احساسی خود می شوید، در حالیکه به حوادثی که پیرامونتان اتفاق می افتد توجه می کنید، می توانید ظاهر اطمینان بخش خود را نیز حفظ کنید.

فال روزانه برای متولدین آبان ماه در روز 6 آبان 1394

- فال روزانه در روز 6 آبان 1394 برای متولدین آبان ماه

شما امروز از نظر احساسی تعادل ندارید. در یک لحظه می توانید هر کاری را انجام دهید و در لحظه دیگر احساس بی فایده بودن می کنید! به جای اینکه در جستجوی جنبه های مثبت هر چیزی باشید، در پوسته تنهایی و افسرده خود گرفتار شده اید. خوشبختانه هم اکنون شما قدرت این را دارید که مسیر خود را عوض کرده و حتی تا قله کوه هم برسید!! یک تصمیم آگاهانه و درست بگیرید و به همان هم بچسبید؛ بقیه چیزها اصلا مهم نیست!

فال روزانه برای متولدین آذر ماه در روز 6 آبان 1394

- فال روزانه در روز 6 آبان 1394 برای متولدین آذر ماه

از وقتی که شما کاملاً مواظب حرف هایی که می زنید هستید، وقتی که با درخواست های افراد دیگر موافقت می کنید و بعد زیر قول خود می زنید، آنها حسابی متعجب می شوند. دلیل اصلی موافقت شما از آنجا نشات می گیرد که شما می خواهید افرادی که دوستشان دارید را از خود راضی نگه دارید. به محض اینکه به این موضوع فکر می کنید، به سرعت می توانید قضاوت های اشتباه خود را اصلاح کنید. یادتان باشد که همه مردم اشتباه می کنند؛ هرچه زودتر اشتباهات خود را جبران کنید برایتان بهتر است.

فال روزانه برای متولدین دی ماه در روز 6 آبان 1394

- فال روزانه در روز 6 آبان 1394 برای متولدین دی ماه

اگر یکی از نزدیکترین دوستان یا همسرتان از شما تقاضایی داشت که بیش از توان شما بود در طول روز احساس رنجش و ناراحتی خواهید کرد. شما بیشتر از همیشه مایلید که راجع به افکار تان صحبت کنید با این حال آسان نیست که در رابطه با احساسات تان ثابت بمانید. به یاد داشته باشید امروز تعادل ماهرانه ای بین احترام به نیازهای خود و دیگران وجوددارد آن را خراب نکنید!
 

فال روزانه برای متولدین بهمن ماه در روز 6 آبان 1394

- فال روزانه در روز 6 آبان 1394 برای متولدین بهمن ماه

خبرهای شگفت انگیز و غیر قابل باوری را در روزهای اخیر خواهید شنید که باعث تعجب هر چه بیشتر شما می شود. با شنیدن این خبرها به هیچ وجه نباید مسیر زندگی تان را تغییر بدهید زیرا هر مسیری با روحیات و اخلاقیات شما سازگار نمی باشد. هدیه بزرگی را نیز از طرف خداوند بزرگ دریافت خواهید کرد.

فال روزانه برای متولدین اسفند ماه در روز 6 آبان 1394

- فال روزانه در روز 6 آبان 1394 برای متولدین اسفند ماه

در این روزهای تعطیل ممکن است برایتان کمی درگیری و اختلاف بوجود آید چرا که کسی که همواره برای تان دردسر ایجاد می کرد این روزها دوباره سر راه شما قرار می گیرد و به نظر می رسد که برایتان مشکل ساز خواهد شد. اما  این قضیه واقعا اتفاق نخواهد افتاد چرا که امتحانی بیش نیست. وظیفه خود را برای حل این بحران انجام دهید ، حتی اگر نمی خواهید که احساسات خود را برای دیگری بیان کنید. چرا به کسی نمی گویید که واکنشی که در قبال یکی از دوستان یا اعضای خانواده تان نشان داده اید به چه علت بوده که این می تواند موضوع را تا حدی روشن و قابل درک کند.

فال روز چهارشنبه 6 آبان 1394

فال روز چهارشنبه 6 آبان 1394
:
امتیاز : 3.3 تعداد رای : 15
این مطلب مفید بود ؟ 10 5
برچسب ها :
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف