نمناک سرگرمیفال فال روز جمعه 6 آذر 1394
فال ، فال روزانه
برای آگاه شدن از اتفاقات مهم پیش رویتان در روز جمعه 6 آذر ماه 1394 فال روزانه سایت نمناک را مطالعه کنید.
تاریخ انتشار : 6 آذر 1394
بازدید : 7,220 نفر
فال روزانه برای متولدین فروردین ماه در روز 6 آذر 1394

- فال روزانه در روز 6 آذر 1394 برای متولدین فروردین ماه

وقتی که همه چیز سرجای خود قرار گرفته و جفت و جور است روز نشاط انگیز و فرح بخشی می شود، بخصوص وقتی که شما می توانید در مدت زمانی کوتاه کارهای خیلی زیادی را انجام دهید. اما اکنون فعالیت های بیشتری را به برنامه تان اضافه نکنید، وگرنه با برنامه مغشوش و درهم برهمی مواجه می شوید که نمی دانید چه کارش کنید. پس حالا که در برنامه تان امکان تغییرات وجود دارد، انتخاب آگاهانه داشته باشید و با متنقل کردن یک یا دو قرار ملاقات به روز دیگر به دوستان خود نیز درس بدهید.

فال روزانه برای متولدین اردیبهشت ماه در روز 6 آذر 1394

- فال روزانه در روز 6 آذر 1394 برای متولدین اردیبهشت ماه

 تصمیمات جدی و خطیری در روزهای اخیر به شما واگذار می شود، خود را برای پذیرفتن و انجام دادن این تصمیمات آماده کنید. از زندگی که در حال حاضر دارید به نوعی خسته شده اید و خواهان تغییر زندگی تان هستید اما بدون برنامه ریزی، طرح و نقشه قبلی هیچگاه این کار را انجام ندهید. با انجام درست و صحیح این تصمیمات خود را به دیگران ثابت می کنید و به آنها ابراز می دارید که شما نیز توانایی های لازم را دارا هستید به همین علت خبرهای خوبی را خواهید شنید که شاید باعث خنثی شدن خبرهای بد چند روز آینده تان شود.

فال روزانه برای متولدین خرداد ماه در روز 6 آذر 1394

- فال روزانه در روز 6 آذر 1394 برای متولدین خرداد ماه

ماه جدید در دهمین خانه شما یعنی خانه مسئولیت های اجتماعی واقع شده است و بر چیزهایی که در گذشته برای تان مهم بودند تاکید دارد و این موضوع می تواند به نفع شما باشد. لازم نیست حتماً بیشتر از قبل کار کنید. به شغل خود مثل یک مبادله نگاه کنید. فقط زمانی می توانید مسئولیت های بیشتری را قبول کنید که قبلش نظرات مخالف و موافق برای قبول کردن یک تعهد جدید را بررسی و سبک سنگین کرده باشید.

فال روزانه برای متولدین تیر ماه در روز 6 آذر 1394

- فال روزانه در روز 6 آذر 1394 برای متولدین تیر ماه

امروز خورشید نشانه پرکار شما را ترک می کند و وارد برج آینده نگر دلو می شود و به شما پیشنهاد می شود که افق فکری و بینش خود را وسعت بخشید. البته کنترل کردن آن برای شما کار راحتی نیست، برای اینکه دوست ندارید به هرجهتی که باد وزید شما هم به همان جهت بروید! حتی اگر نمی توانید به طور موثری با این باد همراه شوید، حداقل کمی تلاش کنید. همین حالا خودتان را به دست سرنوشت بسپارید، به زودی همه چیز روبراه خواهد شد.

فال روزانه برای متولدین مرداد ماه در روز 6 آذر 1394

- فال روزانه در روز 6 آذر 1394 برای متولدین مرداد ماه

معمولا شما کسی هستید که می خواهد به کسی که مهر می ورزد و دوستش دارد نزدیک شود و شریک کردن احساسات تان با او بهترین راهی است که می توانید به وسیله آن به آن صمیمت و نزدیکی که مورد نظرتان است برسید. اما باز کردن دریچه قلب تان برای شما آسان نیست. مخصوصا اگر اخیرا توانایی تان برای اطمینان کردن به دیگران را محک زده باشید. در مقابل ترس هایتان بایستید که باعث می شود قوی تر از آن چیزی شوید که همیشه فکرش را می کردید.

فال روزانه برای متولدین شهریور ماه در روز 6 آذر 1394

- فال روزانه در روز 6 آذر 1394 برای متولدین شهریور ماه

برنامه ریزی کردن برای آینده احتمالا بارزترین کاری است که شما امروز انجام می دهید. با این وجود شما ممکن است اجازه دهید اکنون دیگران برنامه ریزی و مدیریت کنند و  ترجیح می دهید خودتان بیشتر کارها را  انجام دهید. متاسفانه برای تان سخت است که مثل مربی روی نیمکت و بیرون از ماجرا بنشینید. پس مطمئن شوید که قادرید کارهای بیشتری اکنون انجام دهید زیرا شما وظیفه  دارید که یک مشاور باشید به جای اینکه یک مشارکت کننده فعال باشید.

فال روزانه برای متولدین مهر ماه در روز 6 آذر 1394

- فال روزانه در روز 6 آذر 1394 برای متولدین مهر ماه

شما امروز می توانید به سرعت حرکت کنید و ناگهان در حال حرکت، می بینید که باید از راهی که رفته اید، عقب نشینی کنید. متاسفانه، این نوع از حقایق تغییر یافته برای کار شما مناسب نیستند، حتی اگر شما را قادر سازند که با مشغولیت های ذهنی خود را سرگرم کنید. به هر حال، بهتر است که الان کمتر به دنبال کار و فعالیت باشید و سعی کنید کمتر زیرک و چابک باشید.

فال روزانه برای متولدین آبان ماه در روز 6 آذر 1394

- فال روزانه در روز 6 آذر 1394 برای متولدین آبان ماه

 شما امروز احساس می کنید قدرت جسمانی تان ته کشیده است، در حالیکه با استراحت کردن می توانید تضمین کنید که انرژی تان باز می گردد. وقتی که اصلا دوست ندارید هیچ کاری انجام دهید، به جای اینکه به خودتان سخت گرفته و الکی سرتان را شلوغ کنید، به آنچه بدنتان بهتان می گوید گوش دهید! اگر قبول کنید استراحت کردن کار خوبی است، بیشتر از گذشته لذت خواهید برد. گاهی وقتها حتی برج ثور بسیار فعال نیز احتیاج دارد که زنگ تفریحی داشته باشد!!.

فال روزانه برای متولدین آذر ماه در روز 6 آذر 1394

- فال روزانه در روز 6 آذر 1394 برای متولدین آذر ماه

رفتاری که شما امروز در برابر کسب درآمد پیش گرفته اید بسیار بهتر از رفتارتان در روزهای اخیراست. حتی احساس می کنید مثل اینکه دارید به همه اهدافی که مدنظرتان بود می رسید. با این وجود ممکن است درباره ارزش  بخش های مطلوب زندگی تان بد قضاوت کنید یا اینکه تخمین بزنید چقدر طول می کشد تا پروژه ای به انتها برسد. اگر شما تعهدی دارید یا خریدی کرده اید مطمئن باشید این دقیقا همان چیزی است که همیشه آرزویش را داشتید.

فال روزانه برای متولدین دی ماه در روز 6 آذر 1394

- فال روزانه در روز 6 آذر 1394 برای متولدین دی ماه

شما امروز به زندگی تان کاملاً اطمینان دارید، اما همراهی و پیش رفتن با این مسیر برایتان سخت شده است. ممکن است افرا دیگر از قوانین شما سرپیچی کنند و انتظارات شما اعم از سازندگی و سازگاری را برآورده نکنند. جلب کردن موافقت دیگران برای قبول کردن خط فکری تان یک چیز است، متقاعد کردن آنها برای عمل کردن به وعده هایشان یک چیز دیگر! صبر و شکیبایی و کمی هم شوخ طبعی و خوش خلقی برای گذر از این مرحله سخت بهتان کمک می کند.

فال روزانه برای متولدین بهمن ماه در روز 6 آذر 1394

- فال روزانه در روز 6 آذر 1394 برای متولدین بهمن ماه

اگر برای آخر هفته تان برنامه ریزی کرده اید نمی خواهید آنها را تا زمان بعمل رساندن تغییر دهید. با وجود اینکه این می تواند به نفع شما باشد و به شما کمک کند تا موثرتر باشید اما اگر شرایط تغییر کند اضطراب تمام وجود شما را دربرمی گیرد. بی میلی شما برای حساس بودن در رابطه با آنچه که دیگران نیاز دارند ممکن است امروز به ضررتان تمام شود. کی انعطاف پذیری ممکن است در یک موقعیت حساس و پیچیده بدردتان بخورد. این فرصت را از دست ندهید؛ امروز برای شما کاملا آسان است که یک قهرمان باشید.

فال روزانه برای متولدین اسفند ماه در روز 6 آذر 1394

- فال روزانه در روز 6 آذر 1394 برای متولدین اسفند ماه

شما امروز با دیگران به مهربانی رفتار می کنید، ولی دوست ندارید احساسات خود را نشان دهید. نگرانی شما به خاطر  واکنشهای دیگران نیست، نگرانی تان به خاطر این است که زمانی که نمی توانید عملکرهای خود را کنترل کنید احساس ناراحتی می کنید. پس الان بهتر است که از این کار صرف نظر کنید. خوشبختانه شما می توانید توانایی هایی که در موردش صحبت نمی کنید را در کارتان نشان دهید و این موضوع تحسین همگان را برخواهد انگیخت.

فال روز جمعه 6 آذر 1394

فال روز جمعه 6 آذر 1394
:
امتیاز : 3.8 تعداد رای : 20
این مطلب مفید بود ؟ 15 5
برچسب ها :
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف