نمناک سرگرمیفال فال روز سه شنبه 6 بهمن 1394
فال ، فال روزانه
برای آگاه شدن از اتفاقات مهم پیش روی خود در روز سه شنبه 6 بهمن 1394 را در فال روزانه سایت نمناک بخوانید.
تاریخ انتشار : 6 بهمن 1394
بازدید : 6,135 نفر
فال روزانه برای متولدین فروردین ماه در روز 6 بهمن 1394

- فال روزانه در روز 6 بهمن 1394 برای متولدین فروردین ماه

 ممکن است شما یک دوست و پشتیبان توانا داشته باشید که به خاطر شما کار می کند، و ممکن است حتی تا الان این موضوع را متوجه نشده باشید. افرد دیگر وقتی پنهانی از شما حمایت می کنند می توانند خیلی برایتان مفید باشند. وقتتان را برای فهمیدن اینکه فرشته نجات شما چه کسی است هدر ندهید، فقط خودتان را برای خبرهای خوبی که در راه است آماده کنید و با روی خوش پذیرای آنها باشید.

فال روزانه برای متولدین اردیبهشت ماه در روز 6 بهمن 1394

- فال روزانه در روز 6 بهمن 1394 برای متولدین اردیبهشت ماه

معمولا شما استعداد خوبی در این دارید که به  دیگران بفهمانید که حد و مرزشان با شما کجاست و چه زمانی از آنها تجاوز می کنند. ممکن است امروز کسی بیش از حد مدعی باشد ولی خیلی طول می کشد تا شما بفهمید که چه اتفاقی افتاده است و دیگر دیر شده تا از آن جلوگیری کنید. فهمیدن اینکه نقش شما در اینکه اجازه داده اید چیزی فراتر از حد خود برود کمکی به بهتر شدن اوضاع نمی کند. اگر کنترل خود را در این موقعیت از دست بدهید نشان می دهد که نمی توانید  مسائل را در جایی که خودتان قبول دارید قرار دهید.

فال روزانه برای متولدین خرداد ماه در روز 6 بهمن 1394

- فال روزانه در روز 6 بهمن 1394 برای متولدین خرداد ماه

 امروز رفتار شما به گونه ای است که دوست دارید بدانید دیگران چه احساسی دارند، بنابراین زمانی که آنها به شما می گویند که به چه می اندیشند شما مأیوس می شوید. شما می خواهید بیشتر در رویاهایتان فرو بروید، اما خانواده و دوستان شما می خواهند که شما تعاملات اجتماعی داشته باشید. به جای اینکه با فردی که علاقه ای به احساسات شما ندارد خیلی زود ارتباط برقرار کنید، باید برای تحقیق کردن در مورد آن شخص زمان بگذارید.

فال روزانه برای متولدین تیر ماه در روز 6 بهمن 1394

- فال روزانه در روز 6 بهمن 1394 برای متولدین تیر ماه

حتی اگر شما خودتان هم ندانید که چه حرف هایی به دیگران زده اید، آنها امروز می خواهند راهنمایی وهدایت شما را به عهده بگیرند. به جای اینکه برای کامل بودن تلاش کنید، از دید یک فرد ناظر علاقمند صحبت کنید. دیدگاه های خاص شما شاید طیف وسیع تری از نظریات را بهتان عطا کند که حتی افراد دیگر هم نداشته باشند. وقتی که انتخاب شما انتخابی صحیح باشد، حتی بدون اینکه در موردش صحبت کنید آن را خواهید شناخت.

فال روزانه برای متولدین مرداد ماه در روز 6 بهمن 1394

- فال روزانه در روز 6 بهمن 1394 برای متولدین مرداد ماه

احساس می کنید که عرصه بهتان تنگ شده و بی صبری می تواند شما را وادارد تا دست به هر کاری بزنید. امروز، بی شخصیتی شما باعث می شود که به دردسر بیافتید. یادتان باشد که حرفهای شما گرچه عمدی نباشند باعث سرخوردگی شما یا تشویق دیگران برای انجام کردارهای بزرگتر می شود.

فال روزانه برای متولدین شهریور ماه در روز 6 بهمن 1394

- فال روزانه در روز 6 بهمن 1394 برای متولدین شهریور ماه

 اکنون کار کردن بر اساس آنچه که قبلاً انجام داده اید ساده تر است، اما پیدا کردن جایگاه جدیدی برای به ثمر نشاندن تلاشهایتان کار سختی است. شما امروز، فقط به خطر اینکه به سرعت خود بیفزایید، ابتدا با سرعت به جلو حرکت کرده و بعد حرکت خود را کندتر می کنید. اگرچه ریتم ناهماهنگ کاری شما ممکن است همکارانتان را عصبانی کند، اما اکنون برای به حداکثر رساندن سطح توانایی هایتان بهترین روش است. نگران اینکه دیگران چه فکری می کنند و شما چقدر می توانید کار کنید، نباشید.

فال روزانه برای متولدین مهر ماه در روز 6 بهمن 1394

- فال روزانه در روز 6 بهمن 1394 برای متولدین مهر ماه

شما می توانید در نقطه اوج احساسات خود قرار بگیرید اما این شرایط از یک سو می تواند جذاب باشد و از سوی دیگر کمی ترسناک، پس بهتر است به نقطه تعادل خود بازگردید. اگر شخصی یا چیزی، فکر شما را مشغول کرده است، به زودی حقیقت ماجرا برایتان آشکار خواهد شد. اگر تصمیم به ورزش کردن گرفته اید، میتواند ایده خوبی برای امروز باشد.
 

فال روزانه برای متولدین آبان ماه در روز 6 بهمن 1394

- فال روزانه در روز 6 بهمن 1394 برای متولدین آبان ماه

ماه کامل امروز در یازدهمین خانه از "اهداف بلند مدت" شما رویاهای شما را تحریک می کند وبه  روح و روان شما نیرویی دوباره می بخشند. اما همچنین آن شما را از ریسک کردن باز می دارد چرا که اتصال ماه با عطارد به شما یادآوری می کند که قمار و ریسک  کردن یک راه میانبر است و سخت کوشی تنها راه رسیدن به آن چیزهایی است که می خواهید. در ضمن اتصال خورشید – اورانوس ادامه می یابد تا شما را با خوش بینی غیر منتظره ای وسوسه کند.  به جای اینکه سعی کنید اول راه جدیدی را انتخاب کنید و بعد آن را امتحان کنید اکنون یک راه آزموده شده را انتخاب کنید.

فال روزانه برای متولدین آذر ماه در روز 6 بهمن 1394

- فال روزانه در روز 6 بهمن 1394 برای متولدین آذر ماه

 شما امروز نمی توانید آن کارهایی که می دانید باید انجام دهید و آن کارهایی که نمی دانید باید انجام بدهید را از هم تشخیص بدهید.  حسی به شما می گوید که موقعیتی را از دست داده اید و این موضوع باعث انگیزه شما می شود که در خفا و پنهانی شروع به کاوش و جستجو کنید. شما در حالی که یک سری اطلاعات باارزش را کشف می کنید که شما را به مسیر جدید هدایت می کنند، گنجینه گرانبهایی در دست خواهید داشت. اما بعد از این شما باید از قبل تمام اطلاعاتی را که نیاز دارید داشته باشید.

فال روزانه برای متولدین دی ماه در روز 6 بهمن 1394

- فال روزانه در روز 6 بهمن 1394 برای متولدین دی ماه

امروز هیچ چیز نمی تواند شما را عقب نگه دارد، چرا که برای جواب های مثبت خود بیشتر از جواب های منفی دلایل قانع کننده دارید. اما بخشی از دلیل تراشی شما بر اساس آرزویتان برای پیدا کردن تعادل شکل گرفته است، که شباهتی با نیازهایی که بر اساس اولویت های شخصی هستند ندارد. هم اکنون به جای اینکه سعی کنید منطقی باشید، از خودتان بپرسید واقعاً چه می خواهید. سپس وقتی که جواب روشنی پیدا کردید طبق همان جواب عمل کنید.

فال روزانه برای متولدین بهمن ماه در روز 6 بهمن 1394

- فال روزانه در روز 6 بهمن 1394 برای متولدین بهمن ماه

 مثل اینکه موضوع یا مورد خیلی بااهمیتی در حال به انتها رسیدن است، بیهوده تلاش نکنید تا برای مدت زمان بیشتری آن را نگه دارید. هم اکنون دست کشیدن از یک آرزو، یک ایده و یا یک برنامه نشانه شکست خوردن نیست. اما آمادگی شما را برای اجازه دادن به ورود پتانسیل های جدید به زندگی تان نشان می دهد. اگر برای حفظ کردن دیدگاهی که مدت زمان زیادی به دردتان نخورده مبارزه کنید، حتی نمی توانید فکر خود را تغییر دهید.

فال روزانه برای متولدین اسفند ماه در روز 6 بهمن 1394

- فال روزانه در روز 6 بهمن 1394 برای متولدین اسفند ماه

همچنانکه خورشید تا ماه آینده به پرتو افشانی در سرتاسر جوزای پرشتاب ادامه می دهد، شما نیز می توانید انرژی بیشتری از خود به اطراف ساطع کنید. امروز همچنانکه ستاره بخت شما یعنی بهرام در مقابل زحل قرار گرفته است کار عاقلانه ای که می توانید بکنید این است که به صورت جدی برای دستیابی به هدفهایتان تلاش کنید. برای حرکت کردن به جلو فرصت را از دست ندهید.

فال روز سه شنبه 6 بهمن 1394

فال روز سه شنبه 6 بهمن 1394
:
امتیاز : 4.2 تعداد رای : 12
این مطلب مفید بود ؟ 10 2
برچسب ها :
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف