نمناک سرگرمیفال فال روز یکشنبه 6 دی 1394
فال روزانه ، فال یکشنبه 6 دی 94
برای آشنا شدن با اتفاقات پیش روی خود در روز یکشنبه 6 دی ماه 1394 فال روزانه سایت نمناک را بخوانید.
تاریخ انتشار : 6 دی 1394
بازدید : 5,790 نفر
فال روزانه برای متولدین فروردین ماه در روز 6 دی 1394

- فال روزانه در روز 6 دی 1394 برای متولدین فروردین ماه

امروز بسیار راحت می توانید برای آینده برنامه ریزی کنید اما اگر بخواهید دیگران را نیز درگیر کنید این کار دیگر زیاد آسان نیست. شاید شما در نظر داشته باشید که دوستان تان را نیز در این قضیه دخالت دهید اما این کار بسیار سخت تر از آن است که فکر می کنید. به نظر می رسد فقط دیگران را دور هم جمع می کنید و به  جایی نمی رسید. پس عاقلانه ترین کار این است که شخصی را که از این جریان بی اطلاع است را ترک کرده و خود به تنهایی به پیش بروید.

فال روزانه برای متولدین اردیبهشت ماه در روز 6 دی 1394

- فال روزانه در روز 6 دی 1394 برای متولدین اردیبهشت ماه

شاید امروز نتوانید خونسردی خود را حفظ کنید، چراکه فکر می کنید به آخر خط رسیده اید. شما فکر می کنید که به اندازه کافی صبر کرده اید. کاملاً واضح و مبرهن است که شما می دانید برای اینکه زندگیتان به تعادل قبلی خود برگردد چه کارهایی لازم است انجام دهید، اما دیگران راه پیشرفتتان را سد کرده اند. حتی اگر می خواهید بیشتر به خودتان سختی بدهید، عاقلانه ترین راه این است که چند روز دیگر هم صبر کنید.

فال روزانه برای متولدین خرداد ماه در روز 6 دی 1394

- فال روزانه در روز 6 دی 1394 برای متولدین خرداد ماه

 امروز باید چشمتان به روی حقایق باز باشد و اگر اینگونه شد می فهمید که حقایق آنقدر که فکر می کردید بد نیستند. حالا فرصت این را دارید که جهان را آنگونه که هست ببینید، نه آنگونه که دوست دارید باشد. وقتی که رویاهایتان از حقیقت فاصله می گیرند، پس مجبور می شوید تمام جزئیات را بفهمید تا بتوانید تصمیمی منطقی بگیرید. در عین حال که به قدم بعدی خود فکر می کنید به مسائل جزئی و پیش پا افتاده هم دقت کنید.

فال روزانه برای متولدین تیر ماه در روز 6 دی 1394

- فال روزانه در روز 6 دی 1394 برای متولدین تیر ماه

با وجود اینکه خودتان می دانید چیزی برایتان بهتر است، ولی باز بهتان توصیه می کنیم زمانی را برای شناختن نیازهای افراد دیگر در نظر بگیرید. اگرچه شما همیشه تابع اصول و مقررات نیستید، ولی امروز نمی توانید بدون صحبت کردن با کسانی که از نزدیک با شما کار می کنند برای خود برنامه ریزی کنید. در نظر گرفتن نیازهای دیگران بهتان کمک می کند که به آسانی و بدون دردسر در کارتان موفق شوید.

فال روزانه برای متولدین مرداد ماه در روز 6 دی 1394

- فال روزانه در روز 6 دی 1394 برای متولدین مرداد ماه

بازگشت ماه به نشان شما می تواند به روشنی نشان دهنده آب های کدر و گل آلود در تمایلات شما باشد. درک شما از اینکه ماه گذشته چه می خواستید امروز هوشیار تر شده است. بسیار حساس بودن می تواند شما را از واکنش عاطفی تان نسبت به یک موقعیت استرس زا آگاه کرده و از نشان دادن یک برخورد شدید جلوگیری کند. مشاهده کنید که چگونه تغییرات خلقی شما باعث می شود تا دیدگاه دیگری نسبت به موقعیت اخیر پیدا کنید پس بیش از توان تان به دیگری قول کاری ندهید.

فال روزانه برای متولدین شهریور ماه در روز 6 دی 1394

- فال روزانه در روز 6 دی 1394 برای متولدین شهریور ماه

 شاید امروز یک روز ماجرایی باشد که عشق را به شما هدیه کند.اما این ماجرای عشقی آنقدر هم که شما می خواهید طول نکشد.ستاره ی اقبال شما فرصتهایی را برای عشق، خلاقیت و خود انگیختگی فراهم می کند در حالیکه ماه میزان اشتیاق شما را بیشتر می کند.شما باید بین واقع گرا بودن و در لحظه زندگی کردن خود تعادلی را برقرار کنید. قطعاً نمی خواهید که این موقعیت جذاب را از دست بدهید.به هرحال اگر آرزوی شما خیلی شدید باشد می تواند بعدها یأس و ناامیدی را برای شما به همراه داشته باشد.

فال روزانه برای متولدین مهر ماه در روز 6 دی 1394

- فال روزانه در روز 6 دی 1394 برای متولدین مهر ماه

افکار عالی و آرمانی تان امروز ممکن است که مورد آزمایش قرار گیرند. اگر بخواهید با دیگران درگیر شوید، فکر نکنید که هیچ کاری را درست انجام نداده اید. این ممکن است به خاطر این باشد که شما تصمیمات تان را فقط و فقط براساس ارزش های خودتان می گیرید و کاری به این ندارید که در جهان واقعی چه خبر است. نیازی به این نیست که بخواهید باورهایتان را تغییر دهید. فقط روش تان را برای رسیدن به اهداف تان تغییر دهید.

فال روزانه برای متولدین آبان ماه در روز 6 دی 1394

- فال روزانه در روز 6 دی 1394 برای متولدین آبان ماه

برای شما بسیار مشکل است که امروز به دیگران بگویید که چه احساسی دارید و به چه می اندیشید، حتی اگر به روشنی میدانید که همین الان چه احساسی دارید. شما از این می ترسید که اگر با دیگران درباره احساسات تان صحبت کنید، ناخودآگاه رازی را که نباید برای دیگری افشا شود، بروز دهید. اما اگر بخواهید تمامی افکار و اندیشه های خود را برای خود نگاه دارید ممکن است بسیار خشک و جدی به نظر برسید یا حتی از نظر احساسی جدا از دیگران بمانید. تمام شجاعت و جرأت خود را جمع کنید تا ترس های خود را پشت سر بگذارید، زیرا اگر بخواهید صبر کنید و زمان را تلف کنید بعدا برای تان بسیار سخت تر است که بخواهید از آنچه که در ذهن تان می گذرد صحبت کنید.

فال روزانه برای متولدین آذر ماه در روز 6 دی 1394

- فال روزانه در روز 6 دی 1394 برای متولدین آذر ماه

امروز که کیوان جدی و سخت گیر در دهمین خانه شما یعنی خانه مسئولیت های اجتماعی قرار دارد، اعتبار شما نیز بیشتر شده است. خوشبختانه شما بیش از اندازه جدی نیستید و می توانید به راحتی بین واقع بینی و شور و اشتیاق خود تعادلی منطقی برقرار کنید. اعتمادی که به دیگران دارید را زیاد جدی نگیرید؛ شما خودتان می دانید که چه اتفاقی قرار است رخ بدهد، پس، از فعالیت کردن به روش خود هراس نداشته باشید.

فال روزانه برای متولدین دی ماه در روز 6 دی 1394

- فال روزانه در روز 6 دی 1394 برای متولدین دی ماه

امروز چیزی وجود ندارد که شما را مشغول کند و بدوینوسیله شما را از پیشرفت باز دارد مگر اینکه درانجام وظایف خانه و خانواده تان کوتاهی کرده باشید. مهم نیست که در مرحله بعدی چقدر می توانید تفریح کنید مهم این است که قادر نیستید که کارتان را ترک کنید تا زمانیکه تمام مسئولیت هایتان را انجام داده باشید. اما بعد از اینکه وظایف تان را انجام دادید ممکن است هر چیزی پیش بیاید. تا زمانیکه این کار را به عنوان یک تفریح و ماجراجویی ببینید؛ مطمئن باشید که برای انجام این گونه کارها در آینده داوطلب خواهید شد.

فال روزانه برای متولدین بهمن ماه در روز 6 دی 1394

- فال روزانه در روز 6 دی 1394 برای متولدین بهمن ماه

  در چند روز گذشته شما مجبور شدید شخصیت خود را تجزیه و تحلیل کنید. تغییراتی شدید اما آرام در طور راه مجبورتان می کند در مورد اهداف زندگی خود جدی تر باشید. لازم نیست در فکر ایجاد کردن تغییرات فوری در سرتاسر جنبه های زندگی خود باشید، اما سعی نکنید از چیزهای بدیهی و غیر قالب اجتناب فرار کنید. ایجاد کردن تغییراتی کوچک در اهداف بلند مدت تان امری اجتناب ناپذیر است. اما اگر سنجیده و آرام این کار را بکنید باید دلیلی برای پیشرفت های اصلی شما شود.

فال روزانه برای متولدین اسفند ماه در روز 6 دی 1394

- فال روزانه در روز 6 دی 1394 برای متولدین اسفند ماه

بلندپروازی شما بسادگی می تواند شما را از راه تان منحرف کند ولی شما قادرید که با تغییر مقداری از عوامل جایگزین شرایط خود را تغییر دهید. طبیعتا زندگی بسیار پیچیده است بنابراین سعی نکنید تا خود را حتی در جزیی ترین امور استاد بدانید و بخواهید که به تنهایی گلیم خود را از آب بیرون بکشید. فقط روی بخش های مهم تمرکز کنید.خوشبختانه بقیه چیزها به خودی خود حل خواهند شد.

فال روز یکشنبه 6 دی 1394

فال روز یکشنبه 6 دی 1394
:
امتیاز : 3 تعداد رای : 20
این مطلب مفید بود ؟ 12 8
برچسب ها :
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف