نمناک سرگرمیفال فال روز پنج شنبه 7 آبان 1394
فال ، فال متولد بهمن
وقایع مهم پیش رویتان در روز پنج شنبه 7 آبان 1394 را در فال روزانه جذاب و خواندنی سایت نمناک مشاهده می کنید.
تاریخ انتشار : 7 آبان 1394
فال روزانه برای متولدین فروردین ماه در روز 7 آبان 1394

- فال روزانه در روز 7 آبان 1394 برای متولدین فروردین ماه

اگر چه ممکن است شما مایل باشید که با دوستان تان امروزتعامل دوطرفه داشته باشید، احتمالا از این روابط اجتماعی زود خسته خواهید شد چرا که به کار واقعی شما لطمه می زند. شما باید اکنون به تصوری که در ذهن خود از زندگی داشتید فکر کنید و برای رسیدن به آن برنامه ریزی کنید و نگاه و چشم انداز زیبا و جادویی در تاریکی برای خودایجاد کنید. گفتن یک داستان درباره سفر احساسی خود می تواند برای  دیگران انگیزه ای باشد تا بتوانند بر ترس خود غلبه کرده و عشق را انتخاب کنند.

فال روزانه برای متولدین اردیبهشت ماه در روز 7 آبان 1394

- فال روزانه در روز 7 آبان 1394 برای متولدین اردیبهشت ماه

 شما امروز حتی اگر لازم شد که از مدرسه یا سرکارتان جیم شوید، در هر شرایطی دلتان می خواهد تفریح کنید!! اما شما درصورتی می توانید واقعاً تفریح کنید که وظایف تان را انجام نشده رها کنید. تنها فکر کردن در مورد نتیجه کار برای غلبه کردن بر یک مانع کفایت نمی کند. باوجود این با دسته بندی کردن کارهایتان در بخش های کوچک و پشت سر هم به راحتی می توانید کار خود را تمام کنید و بعد از آن می توانید با آرامش به تفریحتان نیز برسید.

فال روزانه برای متولدین خرداد ماه در روز 7 آبان 1394

- فال روزانه در روز 7 آبان 1394 برای متولدین خرداد ماه

 شما نمی توانید آرام بنشینید؛ اگر خوشی و لذت در نزدیکی شما باشد وسوسه می شوید که به هر طریقی که شده بهش برسید. امروز آروزهای شما غیر قابل انکارند. هرقدر بیشتر میل و رغبت نشان می دهید، آرزوهایتان نیز بزرگتر می شوند. وقتی به یکی از خواسته هایتان می رسید، یک آرزوی دیگر دوباره در ذهن شما پرورانده می شود. اما فراموش نکنید که نباید رضایت را در دنیای بیرون از خودتان جستجو کنید. خودشناسی در متعادل کردن نیازهایتان بهتان کمک می کند.

فال روزانه برای متولدین تیر ماه در روز 7 آبان 1394

- فال روزانه در روز 7 آبان 1394 برای متولدین تیر ماه

 الان زمان این است که با همکاران تان تصمیم بگیرید که توان تان را با هم روی یک کار واحد بگذارید تا بهتر به نتیجه دلخواه برسید، این کار گروهی بهتر و سودمندتر از این است که هر کس بخواهد کار خودش را بکند و کاری به دیگران نداشته باشد. شما خیلی راحت می توانید با دیگران روابط خصمانه ای داشته باشید، اما این روابط برای هیچ کدامتان سودی ندارد. توجه کنید که در کار، دیگران چه پیشنهاداتی می دهند و این را هم مدنظرتان قرار دهید که نیازهای شما چیست. سپس می توانید تصمیم بگیرید که از کجا شروع کنید.

فال روزانه برای متولدین مرداد ماه در روز 7 آبان 1394

- فال روزانه در روز 7 آبان 1394 برای متولدین مرداد ماه

 هم اکنون شما باید کاملاً آگاه باشید که احساساتتان چقدر بر تلاشهایتان تأثیر می گذارند تا عینی و ملموس باشند و این موضوع برای شما از اهمیتی حیاتی برخوردار است. امروز ماه کامل در نشانه شما می تواند بیشتر به واقعیت تکیه کند. خوشبختانه تصورات شما در طول روز کاملاً واضح و روشن خواهند بود.

فال روزانه برای متولدین شهریور ماه در روز 7 آبان 1394

- فال روزانه در روز 7 آبان 1394 برای متولدین شهریور ماه

شما امروز به جای اینکه برای رسیدن به خواسته هایتان سخت تر کار کنید دوست دارید بیشتر از نتیجه کار خود لذت ببرید. شما یک تصور معنوی از اهداف خود در ذهنتان ترسیم کرده اید، ولی امکان دارد نتوانید حالا بهش برسید. شما نباید برای شناختن رویاهای خود خیلی به خودتان فشار بیاورید، وگرنه ممکن است آنها را از دست بدهید. جالب این جاست که اگر همه چیز را راحت گرفته و به خدا بسپارید، رویاهایتان خیلی زودتر اتفاق می افتند.

فال روزانه برای متولدین مهر ماه در روز 7 آبان 1394

- فال روزانه در روز 7 آبان 1394 برای متولدین مهر ماه

این ماه شما با تجربه احساسی بدی که با یکی از دوستان صمیمی و یا یکی از افراد خانواده تان داشتید درگیر بودید. وقتی که شما تشخیص داید به نیازهایتان بی توجهی شده است، تا آخرین لحظه همه چیز رو به بهبود و بهتر شدن می رود. متاسفانه این اتفاق مثل یک زنجیره کامل و آشنا نخواهد بود. اما به طور کامل نیز تمام نمی شود. پس برای ایستادگی کردن در برابر چیزهایی که خیلی برایتان مهم هستند هنوز دیر نشده است.

فال روزانه برای متولدین آبان ماه در روز 7 آبان 1394

- فال روزانه در روز 7 آبان 1394 برای متولدین آبان ماه

 افکار قدیمیر شما لازم است که امروز دور ریخته شوند، به خاطر اینکه وقتی بررسی می کنید می بینید که قلب تان چیز دیگری می گوید. می توانید خودتان را نصیحت کنید که در کار دیگران دخالت نکنید. اما معمولا شما نمی توانید وقتی یکی از نزدیک ترین دوستان یا اعضای خانواده تان درگیر مشکلی است خود را کنار بکشید. بعد از اینکه همه دلایلی را که برای کنترل خود داشتید بررسی کردید و به نتیجه ای نرسیدید آنها را کنار گذاشته و ببینید احساس تان چه می گوید؟!

فال روزانه برای متولدین آذر ماه در روز 7 آبان 1394

- فال روزانه در روز 7 آبان 1394 برای متولدین آذر ماه

ممکن است امروز کسی به شما پیشنهاد احساسی تاثیر گذاری دهد که برای شما ناخوشایند باشد که از آن طفره بروید. عجیب اینکه، تلاش های شما برای دوری کردن از یک ناحیه ناشناخته سخت تر از این است که نفس عمیقی بکشید و خود را در آن بیندازید. حتی اگر شما با احساسات پیچیده ای محاصره شده باشید، روی شنیده هایتان تمرکز کنید و سپس آنچه را احساس میکنید بیان کنید. می توانید از این تاثیر شدید  استفاده کنید تا نگاه تازه ای به زندگی داشته باشید.

فال روزانه برای متولدین دی ماه در روز 7 آبان 1394

- فال روزانه در روز 7 آبان 1394 برای متولدین دی ماه

 هدف بزرگ شما به نظر می رسد که واقعاً برای شما خوب باشد، اما اکنون شما مجبورید که به وعده هایتان عمل کنید. این به معنی این نیست که شما قادر نیستید رویاهایتان را آشکار کنید، بلکه به این معنی است که شما می ترسید دست به ریسک بزنید. ناامید نباشید، شما می توانید بعداً به آنها بپردازید.

فال روزانه برای متولدین بهمن ماه در روز 7 آبان 1394

- فال روزانه در روز 7 آبان 1394 برای متولدین بهمن ماه

امروز شما باید بفهمید که چه چیزی باعث شده شرایط سخت ودشوار زندگی تان تبدیل به نگرش های مثبت بشود. شاید توانایی بهتر کردن و زیباتر کردن زندگی تان را داشته باشید، اما ابتدا لازم است بتوانید افراد دیگر و حتی خودتان را ببخشید. فهمیدن اینکه هیچ کس ملامت تان نمی کند شما را قادر می سازد که ناراحتی های قدیمی را فراموش کرده و به زندگی عادی خود برگردید.

فال روزانه برای متولدین اسفند ماه در روز 7 آبان 1394

- فال روزانه در روز 7 آبان 1394 برای متولدین اسفند ماه

ملاک قرار دادن رویاهایتان برای زندگی اکنون برای شما یک موهبت به شمار می آید. از یک سو آنها به شدت الهام بخش هستند، خصوصا وقتی که ایده های خود در مورد آینده را با یکی از دوستان خود مطرح می کنید. ولی از سوی دیگر شما امروز می توانید چنان غیر واقع بین باشید که خودتان را در دام شکست بیندازید. برای کسب کردن بهترین نتیجه با استفاده از عقل سلیم بین رویاهایتان تعادل برقرار کنید. سرتان را بالای ابرها نگه دارید، اما پاهایتان را محکم روی زمین بچسبانید!!
 

فال روز پنج شنبه 7 آبان 1394

فال روز پنج شنبه 7 آبان 1394
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 14
این مطلب مفید بود ؟ 14 0
برچسب ها :
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف