نمناک سرگرمیفال فال روز جمعه 7 اسفند 1394
فال روزانه ، فال
برای آگاه شدن از وقایع جذاب پیش روی خود در روز جمعه 7 اسفند 1394 فال روزانه سایت نمناک را بخوانید.
تاریخ انتشار : 7 اسفند 1394
بازدید : 5,359 نفر
فال روزانه برای متولدین فروردین ماه در روز 7 اسفند 1394

- فال روزانه در روز 7 اسفند 1394 برای متولدین فروردین ماه

اگرچه ممکن است برای کارهایی که امروز باید انجام دهید زیاد دل و جرأت نداشته باشید، اما این توانایی را دارید که روی کارهایتان تمرکز کنید. حواستان جمع باشد، برای اینکه انجام دادن این کارها آنقدر از شما انرژی می گیرد که ممکن است شما جنبه های اجتماعی در میان دیگران بودن را نادیده بگیرید. حتی اگر تعادل برقرار کردن بین کار و تفریح خیلی مشکل به نظر برسد، به وجود آوردن این تعادل در طول روز باعث رضایت بیشتر شما خواهد شد.

فال روزانه برای متولدین اردیبهشت ماه در روز 7 اسفند 1394

- فال روزانه در روز 7 اسفند 1394 برای متولدین اردیبهشت ماه

شما در این روزها دارای ایده ها و نظرهای تازه ای هستید اما برای پیش برد اهداف تان به کمک شخص یا اشخاصی احتیاج دارید، زیرا در این صورت با اطمینان بیشتری مسیر پیشرفت را طی می کنید. توصیه می کنیم هر چه سریعتر اقدام کنید زیرا سکون و بی حرکتی باعث می شود انگیزه اولیه در راه ترقی را از دست بدهید. اما تلاش زیادی برای رسیدن به قله باید صرف کنید زیرا قله ای که مورد نظر شماست، قله خیلی مرتفعی است، پس در نیمه راه دلسرد نشوید زیرا قله در انتظار شما است. البته اصلا نباید عجله کنید زیرا عجله باعث می شود که از مسیر اصلی منحرف شوید.

فال روزانه برای متولدین خرداد ماه در روز 7 اسفند 1394

- فال روزانه در روز 7 اسفند 1394 برای متولدین خرداد ماه

امروز شما کارهای بسیار زیادی دارید که باید در محل کار به آنها بپردازید، به گونه ای که حتی شاید نفهمید که از کجا شروع کرده اید. به جای اینکه دیگران را درگیر مشکل خود بکنید، بهتر است که سریع دست به کار شده و تا حد توانتان تلاش کنید. زمانی که به جای کنترل کردن یک موضوع فقط تظاهر به انجام دادن این کار می کنید در حالیکه واقعاً آن را انجام نداده اید، این رفتار شما بسیار مشهود و بارز است.

فال روزانه برای متولدین تیر ماه در روز 7 اسفند 1394

- فال روزانه در روز 7 اسفند 1394 برای متولدین تیر ماه

 عموماً شما توانایی این را دارید که با یک رفتار معقول با دیگران همکاری متقابل برقرار کنید. با وجود این امروز برایتان سخت است که تعادلی منطقی بین الهامات درونی و عمل کردن به برنامه های خود ایجاد کنید. در حالی که شما از اصول خود پیروی می کنید عاقلانه ترین راهبرد این است که همه چیز را رها کرده و به خدا واگذار کنید.

فال روزانه برای متولدین مرداد ماه در روز 7 اسفند 1394

- فال روزانه در روز 7 اسفند 1394 برای متولدین مرداد ماه

شما اکنون نمی توانید آهسته و یکنواخت حرکت کنید، برای اینکه دیگران خواسته های خیلی زیادی از شما دارند. آنها حتی شاید فکر می کنند که شما می خواهید تمام وقت تان را با آنها بگذرانید. حتی اگر شما دوست داشته باشید که در خوشی هایشان با آنها همراه باشید، اما ایده انجام دادن این کار از خود عمل جذاب تر است. اگر فکر می کنید که بعداً از انجام دادن این کار پشیمان می شوید، در فعالیت های گروه خاصی شرکت نکنید.

فال روزانه برای متولدین شهریور ماه در روز 7 اسفند 1394

- فال روزانه در روز 7 اسفند 1394 برای متولدین شهریور ماه

اگر شما در طول روز توانستید خیلی زود مشکلات مالی تان را برطرف کنید، باید توانایی این را پیدا کنید که به برنامه های منظم همیشگی تان برگردید. اما وقتتان را با پرداختن به جزئیات تلف نکنید و به دنبال این باشید که نکات مبهم را هر چه سریعتر رفع کنید، به خاطر اینکه مشکلات حل نشده اگر خوب مدیریت نشوند دوباره رشد خواهند کرد.

فال روزانه برای متولدین مهر ماه در روز 7 اسفند 1394

- فال روزانه در روز 7 اسفند 1394 برای متولدین مهر ماه

حالا که ماه وارد هشتمین خانه شما یعنی خانه صمیمیت شده است، احساساتتان نیز شدیدتر شده است. شما دوست دارید همه چیز را شفاف و زیبا نگه دارید، اما افراد دیگر لزوماً از این قانون پیروی نمی کنند. شما شک دارید که آیا به مراحل بعدی بروید و یا تا موقعی که سازگاری و تعادل خود را دوباره به دست نیاورده اید صبر کنید. دست برداشتن از مقاومت سبب می شود مسیر سرنوشت شما را به دور دستها ببرد.

فال روزانه برای متولدین آبان ماه در روز 7 اسفند 1394

- فال روزانه در روز 7 اسفند 1394 برای متولدین آبان ماه

شما امروز به طور کامل توانایی دفاع کردن از خودتان را دارید، برای اینکه کاملاً آماده کار کردن هستید و فقط باید بلند شده و دست به کار شوید. خوشبختانه شما با دنیای معنوی درونتان ارتباط برقرار کرده اید، بنابراین طبیعت پرشور و حرارت شما می تواند منبع الهامی برای افراد دیگر نیز باشد.

فال روزانه برای متولدین آذر ماه در روز 7 اسفند 1394

- فال روزانه در روز 7 اسفند 1394 برای متولدین آذر ماه

به جای اینکه هر موضوعی را بارها و بارها تجزیه و تحلیل کنید، سعی کنید که با یک روش خوب شروع به فعالیت کرده و بعد ببینید که چه اتفاقی می افتد. افکارتان فقط می توانند شما را به دوردستها ببرند و واقعاً به هیچ روشی نمی توانند به شما بگویند که دیگران اکنون در مقابل عمل شما چه واکنشی نشان خواهند داد. بهترین نتایج ممکن را در ذهن تصور کنید؛ فقط زمان می تواند به شما نشان دهد که نقشه های شما مؤثر بوده است یا نه.

فال روزانه برای متولدین دی ماه در روز 7 اسفند 1394

- فال روزانه در روز 7 اسفند 1394 برای متولدین دی ماه

عجیب این است که اگر دیگران واقعا شما را مورد حمایت خود قرار دهند یا اینکه کارهای شما را با سرتکان دادن تصدیق کنند شما بیشتر از آنکه باید نگران می شوید. حقیقت این است که اگر کسی برخلاف پیشرفت شما حرکت کند قادر هستید که به او بگویید و اگر بخواهید با او بجنگید فقط انرژی هدر دادن است. فقط پیش بروید. باید زمانیکه در جهت تحقق اهداف تان گام برمی دارید خوشحال باشید و از کار خود لذت ببرید نه اینکه فقط به فکر رسیدن به آنها باشید.

فال روزانه برای متولدین بهمن ماه در روز 7 اسفند 1394

- فال روزانه در روز 7 اسفند 1394 برای متولدین بهمن ماه

 امروز شاید برایتان سخت باشد که زندگی عادی هر روزه خود را داشته باشید، و به نظر می رسد این میان یک چیزی غلط است. خوشبختانه، این ناراحتی کوچک شما باعث می شود که وظایف ناتمامی را که کنار گذاشته بودید به پایان برسانید. با کمی کمک از طرف دوستان، می توانید ناراحتی هایتان را در کار تخلیه کنید، به جای اینکه همیشه در میان کارهای ناتمام خود بمانید.

فال روزانه برای متولدین اسفند ماه در روز 7 اسفند 1394

- فال روزانه در روز 7 اسفند 1394 برای متولدین اسفند ماه

 امروز برای شما روز پرکار و پر مشغله ای است، به خصوص اگر شما از یک دوست یا همکار یاری نگیرید. خوشبختانه شما فرصتی دارید که اوضاع را به نفع خود تغییر دهید. به جای اینکه با نارضایتی شخصی در مورد شرایط جدیدتان صحبت کنید، به آنچه که در جهان شگفت انگیز مادی و معنوی تان اتفاق افتاده است شکل تازه ای دهید؛  این سخن به معنی این نیست که شما نیاز دارید که بیشتر داشته باشید، بلکه به معنی این است که شما باید به خاطر نعمتهایی که دارید شکرگزار باشید.

فال روز جمعه 7 اسفند 1394

فال روز جمعه 7 اسفند 1394
:
امتیاز : 2.9 تعداد رای : 7
این مطلب مفید بود ؟ 4 3
برچسب ها :
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف