نمناک سرگرمیفال فال روز چهارشنبه 7 بهمن 1394
فال ، فال روزانه
برای اطلاع از وقایع پیش روی خود در روز چهارشنبه 7 بهمن 1394 فال روزانه سایت نمناک را بخوانید.
تاریخ انتشار : 7 بهمن 1394
بازدید : 5,961 نفر
فال روزانه برای متولدین فروردین ماه در روز 7 بهمن 1394

- فال روزانه در روز 7 بهمن 1394 برای متولدین فروردین ماه

 شما می توانید تحت تسلط یک افسون جادویی زندگی کنید که باعث می شود شما فکر کنید همه چیز در خانه عالی است، در زمانی که اصلاً این گونه نیست. بهتر است که امروز با دیدی خوش بینانه به جهان بنگرید، به خاطر اینکه روشن نبودن ایده های شما به طور طیبعی می تواند بر قضاوت درست افرادی مثل شما سایه افکنی کند. خوشبختانه در طی روز وضوح و روشنی بر می گردند، بنابراین تصمیم گیری های بزرگ را به بعد موکول نکنید.

فال روزانه برای متولدین اردیبهشت ماه در روز 7 بهمن 1394

- فال روزانه در روز 7 بهمن 1394 برای متولدین اردیبهشت ماه

شخصی امروز پیش شما می آید تا برای اتفاقی که برایش رخ داد چاره جویی کند و شما به او کمک می کنید، راجع به استحکام بخشیدن به پروژه ای یا پیدا کردن یک راه حل ساده برای انجام بهترین کار. ذهن شما این توانایی را دارد که از هزاران جزییات صرف نظر کند، اما قادر نخواهد بود که تصمیم درستی بگیرد که چه چیز مهم است و چه چیز نه. اما زیاد درگیر محاسبه و تجزیه و تحلیل نشوید. دلسوزی را چاشنی کارتان کنید تا بین کاری که به سختی رضایت بخش می شود تفاوت را احساس کنید تا دیگران را از لیاقت و کاردانی خود مبهوت کنید.

فال روزانه برای متولدین خرداد ماه در روز 7 بهمن 1394

- فال روزانه در روز 7 بهمن 1394 برای متولدین خرداد ماه

 امروز برای شما سخت است که بدون فکر کردن به اینکه چگونه می توانید از زیر بار مسئولیتهایتان شانه خالی کنید به آنها نگاهی بیندازید. شما در این مورد خیلی سریع تصمیم می گیرید و در حالیکه در مورد فرار کردن از مسئولیتهایتان صحبت می کنید ممکن است ناخواسته کسی را ناراحت کنید. مواظب باشید، برای اینکه ممکن است شما خیلی بیشتر از آن چیزی که فکر می کنید عصبانی شوید. حتی اگر اکنون تنها هدف شما لذت بردن و خوش بودن است، هنوز عاقلانه ترین راه این است که ابتدا کارهایی که مفید و سازنده هستند را انجام دهید.

فال روزانه برای متولدین تیر ماه در روز 7 بهمن 1394

- فال روزانه در روز 7 بهمن 1394 برای متولدین تیر ماه

معمولاً شما نمی توانید بدون اینکه عقاید خود را از دست بدهید احساسات خود را ابراز کنید و این موضوع کمی عجیب است، اما با این وجود شما باز هم می توانید هر دو روی سکه را ببینید! وقتی که شما مجبور نیستید تسلیم منطق و قانون شوید، شور و هیجانات عاطفی جذاب می شوند. به جای سازگاری و توافق کردن الان بهتر است که بر رویاهای خود پافشاری کرده و با کسی که بهش اطمینان دارید در موردشان صحبت کنید.

فال روزانه برای متولدین مرداد ماه در روز 7 بهمن 1394

- فال روزانه در روز 7 بهمن 1394 برای متولدین مرداد ماه

این ماه مشکل اصلی شما این است که در حالی که شما به طور هم زمان هم می خواهید در زندگی خانوادگی شریک باشید و هم عضوی از یک گروه منسجم باشید، نمی دانید که چگونه این رفتار عجیب خود را توجیه کنید. گویی که شما باید بخشی از اوقات فراغت خود را از دست بدهید تا بتوانید به چیزهایی که آرزویش را داشتید نزدیک بشوید. سعی نکنید که برای حل کردن این مشکل اقدام کنید. فقط روشی را پیدا کنید که به واسطه آن بتوانید به راحتی با افراد دیگر تبادل نظر داشته باشید.

فال روزانه برای متولدین شهریور ماه در روز 7 بهمن 1394

- فال روزانه در روز 7 بهمن 1394 برای متولدین شهریور ماه

امروز لازم است که اوضاع مالی خود را ثابت نگه دارید، اگرچه هم اکنون شما نمی توانید به راحتی این کار را بکنید. فکر و ایده شما این است که باید پول کمتری برای انجام دادن تفریح ها و کارهایی که خیلی بهشان علاقه دارید خرج کنید. پیام امروز برای شما این است:جواب منفی دادن به پیشنهاد دور و بری هایتان برای بیرون رفتن و شام خوردن از پول خرج کردن اضافی جلوگیری می کند. اما اگر می خواهید کارهایی که دوست دارید را انجام دهید یا باید درخواست اضافه حقوق داده یا اینکه به دنبال شغل دوم باشید.

فال روزانه برای متولدین مهر ماه در روز 7 بهمن 1394

- فال روزانه در روز 7 بهمن 1394 برای متولدین مهر ماه

اگرچه ممکن است احساس کنید شخصی که بهتان بسیار نزدیک است در برابر شما مقاومت می کند، اما برایتان سخت است بر روی منشأ این مشکل انگشت بگذارید. دیگران در حالی که در مقابل این درک شما منفی نگر هستند، می توانند نسبت به آن حالت تدافعی نیز بگیرند. به جای اینکه بخواهید از  عمق یک مشکل سر در بیاورید، مدتی صبر کنید و بعد ببینید چه اتفاقی می افتد. شما در چند روز آینده به ایده خوبی برای انجام این کار دست پیدا خواهید کرد.

فال روزانه برای متولدین آبان ماه در روز 7 بهمن 1394

- فال روزانه در روز 7 بهمن 1394 برای متولدین آبان ماه

 امروز فعالیت داشتن باعث تندرستی جسم و فکر شما خواهد بود. تنها فکر کردن به فعالیتهای بدنی کافی نیست؛ باید به تمرینات روحی نیز بپردازید. هنگامی که شما در روزهای آینده با مسائل استرس زا برخورد می کنید، احتمالاً اضطراب شما افزایش خواهد یافت، پس بهترین راه این است که قبل از رسیدن به نقطه بحرانی، سرگرمی پیدا کنید که انرژی مازاد شما را تخلیه کند.

فال روزانه برای متولدین آذر ماه در روز 7 بهمن 1394

- فال روزانه در روز 7 بهمن 1394 برای متولدین آذر ماه

مذاکره کردن با نهادها و یا سازمانهای مالی ممکن است استرسهای غیرلازمی را در زندگی تان به همراه داشته باشد، اما به این راحتی نمی توانید از این مذاکرات دوری کنید. شما نباید کارهای خود را به تاخیر بیندازید، اگر کارهای مالی دارید که باید بهشان بپردازید، تا دیر نشده آنها را شروع کنید. فراموش نکنید این جور کارها حتما نباید کارهای جالبی باشند! باوجود این مدیریت کردن مسائل مالی و بدهی هایتان می تواند احساس آسایش و امنیت شما را بیشتر کرده و آسوده خاطرتان کند.

فال روزانه برای متولدین دی ماه در روز 7 بهمن 1394

- فال روزانه در روز 7 بهمن 1394 برای متولدین دی ماه

حتی اگر شما تعطیلات آخر هفته خیلی پرمشغله ای داشته باشید، ولی هر روزی که آغاز می شود شما جدی تر می شوید. ممکن است شما توانایی این را نداشته باشید که به همه قرار ملاقات های کاری تان برسید و چون نمی توانید در تمام جلسات شرکت کنید نگران عکس العمل دیگران هستید. اگر کسی قصد دارد برنامه های شما را تغییر دهد او را موفق کنید. در حال حاضر شما بهتر از هر کس دیگری می دانید که چه چیزی به نفعتان است.

فال روزانه برای متولدین بهمن ماه در روز 7 بهمن 1394

- فال روزانه در روز 7 بهمن 1394 برای متولدین بهمن ماه

 امروز در حالی که ماه کامل در یازدهمین خانه شما به اورانوس غیر قابل پیش بینی ملحق می شود، دوستانتان می توانند حسابی شما را شگفت زده کنند. مهم نیست که شما چه برنامه هایی برای خودتان داشته اید، آنها برنامه های شما را عوض خواهند کرد. سعی نکنید که در برابر آنها مقاومت کنید، مقاومت کردن غیر ضروری برایتان خیلی هزینه در پی خواهد داشت. در حال حاضر انعطاف پذیر بودن کلید خوشبختی شماست.

فال روزانه برای متولدین اسفند ماه در روز 7 بهمن 1394

- فال روزانه در روز 7 بهمن 1394 برای متولدین اسفند ماه

اگر چه شما ممکن است اعتقاد داشته باشید که بسیار روی کارتان تمرکز دارید، اما اکنون واقعا زمان سختی دارید که از داشتن برنامه های هیجان آوری که با دوستان یا همکارنتان می توانید داشته باشید، جلوگیری می کند. در حقیقت، تمایل شما برای ایده های ظالمانه می تواند واقعا بازتابی از خستگی های اخیر شما باشد که با آن مواجه بوده اید. بیخود وانمود نکنید چیزی که واقعا در وضعیت خوبی ندارد، خوب پیش می رود. به دنبال راه هایی باشید که شما را از کارهای تکراری رها کرده و برای تغییر هم که شده بعضی کارها را به طرز متفاوتی انجام دهید.

فال روز چهارشنبه 7 بهمن 1394

فال روز چهارشنبه 7 بهمن 1394
:
امتیاز : 4.3 تعداد رای : 7
این مطلب مفید بود ؟ 6 1
برچسب ها :
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف